Перейти до змісту

Важливо! Робота форуму


Спартак

Recommended Posts

Я хоть и не старожил, но усіляко підтримую продолжение банкета! :super: Только мовні питання, пожалуйта, не чіпайте! Не надо запрещать або ділити на окремі мовні форуми.
Хай кожен пише как умеет, все друг друга понимают.
По поводу модератора, нужно чтобы Правила Форума стали законом как для форумчан, так и для модератора. Тоді не важливо, хто це буде. Образцовым примером может служить вчерашний проступок ElGuider, за который тот получил справедливый бан с занесением в ветку "Банный лист"...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Образцовым примером может служить вчерашний проступок ElGuider, за который тот получил справедливый бан с занесением в ветку "Банный лист"..

 

А чё случилось? Я опять всё пропустил?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я його спамером відмітив, бо він, Зебіл, заскочив, почав срати і жахнув лого Рошен розміром зі сраку Юзіка. І це лого розірвало формат форуму. Я видалив пост, а мудака заблокував. Шо не ясно?
Link to comment
Share on other sites

Йожин, от чё ты такой нудный йопт? Ну кончилося ваше время, ну смирися и тебе скидка выйдет!

https://www.youtube.com/watch?v=GjKdgeilR_g&list=PLtZGQQ5C7Rn9-w52X39jfu8LP3Amfmaq_&index=1

 

Бу-го-га...

 

Янукович тоже так думал :fp1:

 

Пойми, этот шабаш, устроенный вашими (вата, свинособаки, подхуйлятники, недобитые рыги, хохлы, малороссы и быдло) руками - явление временное.

 

Вы уже ссытесь своего выбора. Дальше - больше.

 

Ну, а то что ТС не ответил на мой простой вопрос очень симптоматично :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Капєц ви гілку засрали..

 

Короче, переносом думаю на вихідних зайнятись, перед цим треба ще дещо на сервері підкрутити

За кого ви віддали свій голос на виборах Президента України у 2019 році?

Link to comment
Share on other sites

За кого ви віддали свій голос на виборах Президента України у 2019 році?

Стаття 71 Конституції України

Вибори до органів державної влади та органів місцевого самоврядування є вільними і відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

Link to comment
Share on other sites

Стаття 71 Конституції України

Вибори до органів державної влади та органів місцевого самоврядування є вільними і відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

Тебе звонят?

 

Перефразируем вопрос.

 

Ваше политического кредо?

Link to comment
Share on other sites

За кого ви віддали свій голос на виборах Президента України у 2019 році?

 

у другому турі не голосував: за Зеленського рука не піднялась голосувати, крім того було ясно, що Порошенкові гаплик і без моєї допомоги.

У першому голосував за кандидата, який не пройшов у 2ий тур. За кого - це моя особиста справа

Link to comment
Share on other sites

у другому турі не голосував: за Зеленського рука не піднялась голосувати, крім того було ясно, що Порошенкові гаплик і без моєї допомоги.

У першому голосував за кандидата, який не пройшов у 2ий тур. За кого - це моя особиста справа

Ух ты :D

 

И как? Нравится?

 

Главное ж, чтоб не Порошенко...

Link to comment
Share on other sites

Ух ты :D

 

И как? Нравится?

 

Главное ж, чтоб не Порошенко...

 

 

Йожин, я розумію, що ти вже не той Йожин, з яким я 4 роки тому листувався в приваті, але.. ви що реально по змінах працюєте?? Я ж писав на попередній сторінці своє ставлення https://uapolitics.com/index.php?/topic/39277-pereїzd-forumu/page-2#entry1150233

 

Тупо на попередній сторінці гілки! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Там тих даних - імейл та ай-пі. Іноді спілкування з трьома юзерами цінніше, ніж з тисячею лайнометів, як у узбеків. Я той звіринець по діагоналі більше 5 хв читати не витримую  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...