Перейти до змісту

Важливо! Робота форуму


Спартак

Recommended Posts

Розумію і вдячний!  :tu:

Але маю ще підкинути роботи - не сильно пече, але непогано було б зробити. Після модифікації Фомою форуму до https:// в нас припинили працювати старі збережені посилання.

Це фрагмент мого листування з ним з цього приводу. Щось робити він так і не став.

... після uapolitics.com/ в старих посиланнях не вистачає index.php?/

 

зробив переадресацію. Тепер старі лінки виду uapolitics.com/topic/37236-tverdozaiuliu/page-2#entry1079803

мають стабільно працювати

Link to comment
Share on other sites

Любі друзі!

 

У нас працює мейл, можете перевірити самі (нарпиклад скинути собі запит на заміну пароля)

 

Свіжозареєстрованим присилає ось такі файні листи.

 

Screenshot-2020-01-05.jpg

 

Усі свіжо зареєстровані можуть дописувати і створювати теми в  Загальних обговореннях (тільки файли завантажувати напряму їм не можна, щоб не напхали всякої зарази).
 

Боти реєструються щодня, але вони не вміють підтверджувати свій мейл по листах (принаймі я сильно на це сподіваюсь :gigi: )

Всіх свіжореєстрованих, хто не активувався по мейлу протягом 2х днів система видаляє. Таким чином всередину мали б потрапити лише живі люди. Якщо будуть пробиватись боти - то залишу можливість писати в приймальній темі (тому поки текст листа не змінював)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

УВАГА!
На форумі можливі боти-спамери. Це не свіжі спамери, а ті що зареєструвались давно, і автоматично постукали поабчивши ,що можуть писати..

 

Я сьогодні видалив більше 1200 зареєстрованих юзерів - ботів і юзерів з 0 повідомлень. (Сподіваюсь нікого не зачепив з живих). Але відфільтрувати всіх ботів за весь час немає можливості без ризику знести живі акаунти, тому можливі поодинокі прориви спаму.
 

 

Частина форуму Чоловічі забавки була закрита для неюзерів через рекламну політику гугла.Чи можна відкрити для всіх?

відкрив.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я сьогодні видалив більше 1200 зареєстрованих юзерів - ботів і юзерів з 0 повідомлень. (Сподіваюсь нікого не зачепив з живих). Але відфільтрувати всіх ботів за весь час немає можливості без ризику знести живі акаунти, тому можливі поодинокі прориви спаму.

 

Спасибо за бдительность!!!! Кстати я одного бота знаю если чё.....

Link to comment
Share on other sites

Якийсь відсоток спамерів вміє таки активувати свої акаунти. Не всі, але і тих достатньо. Тому поки закрив права дописувати свіжо зареєстрованим на цьому форумі і повернувся до варіанту відмічатися в темі - Зареєструвався? Відпиши тут! https://uapolitics.com/index.php?/topic/4-zare%D1%94struvavsia-v%D1%96dpishi-tut/

Тим більше в активаційному мейлі є прямий лінк на цю тему

 

Але не втрачайте пильності! ))) Давно зареєстровані спамери-косерви все одно можуть піднаспамити  :X 

Link to comment
Share on other sites

UPD. Вже розібралася.

 

 

Просьба додати в список добрих справ.

 

На ФУПі є така можливість - якщо тему вже читав, але там з'явилися нові дописи - коло теми з'являється кнопочка "Нове", натиснувши на яку потрапляєш на перше не прочитане повідомлення.

 

Тут же приходиться скролити сторінку деколи до кінця, бо нове повідомлення останнє на сторінці. Якщо пости об'ємні - трохи напрягає...

 

Не знаю, чи двіжок УаПолітікс має таку опцію, але як буде час і натхнення...

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

Просьба додати в список добрих справ.

 

На ФУПі є така можливість - якщо тему вже читав, але там з'явилися нові дописи - коло теми з'являється кнопочка "Нове", натиснувши на яку потрапляєш на перше не прочитане повідомлення.

 

Тут же приходиться скролити сторінку деколи до кінця, бо нове повідомлення останнє на сторінці. Якщо пости об'ємні - трохи напрягає...

 

Не знаю, чи двіжок УаПолітікс має таку опцію, але як буде час і натхнення...

 

 

  Capture02.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...