Перейти до змісту

Лоліта, руссо шоубізнес


Гість Хома

Recommended Posts

Вона не їздить, це правда. Попри її дикуваті наряди

Пісень я якось випадково пару разів чула, повне г**, але до Росії вона дійсно не їздить

 

Полякова принаймні не така дурепа як ця алкоголічна подорва.

Сценічний образ дійсно трохи пришелепкуватий. Але то ж сцена.

Бачив її інтерв*ю. Цілком адекватна пані і далеко не дебілка як Лоліта ..

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

В неї здається навіть дача в Росії..чи в мами. Вона там довго жила але з початком війни звідти поїхала.

Схоже, маємо певне неспівпадіння сценічного образу з реальним

Link to comment
Share on other sites

Вона не їздить, це правда. Попри її дикуваті наряди

Пісень я якось випадково пару разів чула, повне г**, але до Росії вона дійсно не їздить

а нічого, що на плакатику написано ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ тур? А вже потім всіляка байда про рашен стайл

Link to comment
Share on other sites

Вона не їздить, це правда. Попри її дикуваті наряди

Пісень я якось випадково пару разів чула, повне г**, але до Росії вона дійсно не їздить

 

як музиковєд в опрєдєльонном смислє скажу так:

там пісні десь далі, спочатку цицьки, сідниці, піська, але все в комплексі - це яскраве шоу

:66:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вона не їздить, це правда. Попри її дикуваті наряди

Пісень я якось випадково пару разів чула, повне г**, але до Росії вона дійсно не їздить

 

 

так, не їздить, але ці всі кокошнікі і "люлі-люлі" були задумані явно з замахом на російський попснячий ринок. майже всі наші "естрадні зірки" йшли цим шляхом останні 50 років. деякі й досі йдуть. 

так що, чому вона здивована, я не дуже розумію

Змінено користувачем On_
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так я ж кажу - пісні повний треш. На кого таке розраховано я хз

 

 

Вит навіть не уявляєте, як поділена сцена у всіляких співатєлєй і мицців.

 

Той же поплавок і зібров і сороконожки донедавна втуляли такий 'чос' по провінціям, шо дим ішов, нахєр ім той Київ - ну хібашо заради самопєару і показування себе в тілівізор, який потім подивицця йоґо аудиторія по селам і містечкам.

Хоч раз чули, шо ґрають на весіллях по селам, коли вже піде самий жар і пяненькі тітки і дядьки почнуть ґоцалки? ОЕ? ДахаБраха? Хрін там. Пердючка, Поплавок, Душєвне крашене мачо Зібров, Сороконожки, от знедавна і Полякова.

 

Але. Мушу сказати шо Полякова насправді дуже розумна і ніхрєна не наґадує свій сценічний ...еее... образ. Вона реально стібецця над 'пающімі трусами' і стилем бумцаца, кокошнік - це була 100500 років взад ідея релкамноі аґенціі до якоісь реклами , де вона знялася, ну а потім пішло-поіхало. Публіці весело ґоцати, це приносить $, ашотакоє.

 

Link to comment
Share on other sites

+ давайте скажемо відверто : вокал в неї так собі. Не потягне вона репертуару а ні Кароль а ні Джамали. Це не її, просто тупо зганьбиться на сцені, як колись у якихось "піснях про главноє" Герченко, коли стала співати щось з репертуару Земфіри.

Я як все ж таки прихильник музики більш з пелодією, ніколи не була шанувальницею Земфіри, але її голосу віддавала належне. Гурченко конкретно пошилася у дурепи і виглядала як молодий півень, що намагається переспівати шпака.

 

Полякова, гадаю, це чудово розуміє і косить "грошові знаки" на тому, що в неї виходить.

 

Я звісно ні на який її концерт не піду, +, схоже, вона вже вхопила "тренд" і мабуть тих какашників на голові незабаром позбудеться

Link to comment
Share on other sites

 

 


+ давайте скажемо відверто : вокал в неї так собі

 

До Турунен ей, конечно, далеко, но тем не менее -

Окончила консерваторию им. П. И. Чайковского, имеет диплом оперной певицы. Диапазон - 3 октавы.
Link to comment
Share on other sites

Хороший тренд, мне нравица.

Наши йуные (и не очень) певуны должны впадать в дикий ужас от одной мысли, что их могут заподозрить в поездках за тридцатью сребренниками в рашку.

 

Одобряю B-)

Змінено користувачем Марта
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

До Турунен ей, конечно, далеко, но тем не менее -

Оперні арії дещо по-іншому співають.

Скажімо так, естрадний голос близький до того тембру, яким людина розмовляє. Про оперний того не скажеш.

 

п.с. сподіваюсь, у китайській опері вона не співає  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

B-)

 

РУСИШЕН АРТИСТЕН УНД МУЗИКАНТЕН, АХТУНГ, АХТУНГ!!!

Кто нихт желать быть в "растрелятельном список", тот должен соблюдать Законы Украины и требования Порядка въезда иностранных граждан на временно оккупированную территорию Автономной Республики Крым.

 

ЗОНДЕР КОМАНДЕН МИРОТВОРЕЦ

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

//Три года назад в центре города Киева – а до этого я получала угрозы по интернету – мою маму избили так, что полгода она лежала с сотрясением мозга в 70 лет. Били ногами. Спасибо гражданам, которые заступились… Мама вела ребенка из школы днем. В руке кошелек, буханка хлеба – все как положено нормальной бабушке. Говорила по-русски… Теперь вы будете мне говорить…

Это было????  ПО-русски говорила???

http://echo.msk.ru/programs/bezkupur/1971056-echo/


:D


Скоро на єкранах рашативи  - продовження серіала про распятого мальчика, нова серія про распятую бабушку.  moskali.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

 Даже если Лолиты не была бы в Крыму ее не стоило пускать по соображениям аморальности  и дешевого   показного   распутства   Но не может такая  пошлая  кочерга  с о всеми признаками кобылы   скакать и петь   в Украине  показывая недостойный пример  гражданам. . 

 

   За недостойное поведение  на концертах  и общественных  местах  я бы  с такой формулировкой   не пустил в Украину .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

як музиковєд в опрєдєльонном смислє скажу так:

там пісні десь далі, спочатку цицьки, сідниці, піська, але все в комплексі - це яскраве шоу

:66:

Ти знаєш, що Полякова -оперна співачка?

Закінчила консерваторію з червоним дипломом..

 

Оля Полякова (Полякова Ольга Юріївна, нар. 17 січня 1984 року, Вінниця, УРСР, СРСР), 

 

Батько – дипломат, посол Радянського Союзу на Кубі, мама – лікар-педіатр.

 

Оля Полякова відома також як Суперблондинка у кокошнику — співачка, телеведуча, переможниця другого сезону шоу «Народна зірка» (ТРК «Україна»), ведуча в арт-кафе шоу «Народна зірка» (3, 4 сезони, ТРК «Україна»,), фіналістка шоу «Зірка+Зірка» («1+1»), ведуча церемонії «VIVA! Найкрасивіші 2012» (в компанії з Іваном Ургантом), капітан команди передачі «Світлі голови» («Новий канал»), героїня телешоу «Дольче Віта Капут» («Новий канал»), «Привіт, декрет!» («М1»), «Хто проти блондинок?» («Новий канал»), коментатор у проекті «Богиня шопінгу» («ТЕТ»), учасниця проектів «Суперзірка» («1+1»), «Вишка» («1+1»), переможниця проекту «Як дві краплі» (ТРК «Україна»)

 

Закінчила музичну школу по класу фортепіано, музичне училище ім. Леонтовича по класу хорового диригування, а також Київський національний університет культури та мистецтв по класу естрадного вокалу. Закінчила консерваторію ім. П. І. Чайковського, має червоний диплом оперної співачки. Діапазон голосу Олі Полякової — 3 октави.

 

У 2005 році розпочала співпрацю з Олександром Ревзіним. У цей період Оля випустила спільний альбом зі співачкою Любашою і записала пісню"Обнимименя" з Денисом Клявером («Чай вдвоем»).

 

У 2011 році вийшла пісня «Алло» — дует Олі Полякової і Людмили Гурченко. У 2008 році випустила максі-сингл «Суперблондинка», який ознаменував появу нового образу Олі Полякової — першої і єдиної Суперблондинки вітчизняного шоу-бізнесу. Співачку можна по праву вважати засновницею такого напряму в музиці, як суперпоп.

 

У кінці 2012 року артистка розпочала співпрацю з Михайлом Ясинським, генеральним директором компанії «EA SecretService», який звернув увагу Полякової на глибину і колорит вернакулярного попа. Оля одягла кокошник і випустила хіт «RussianStyle».

Змінено користувачем DiDUS
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...