Перейти до змісту

Посмотрел я на отношение ЕС к украинцам и подумал, что украинцам от них надо только безвизовый режим...


Recommended Posts

згідний не 99% а 90%, остання статистика показує 10% рівень безробіття, але це не відміняє факту що решта 90% працює і неочікує ні наяку халяву. а ось звідки ти взяв 40% мені дуже цікаво.

 

 

Бо відсоток безробіття рахується від тих хто активно шука роботу а не від всього працездатного населення.

 

Для останнього є такий статистичний показник як Labor participation rate. Він якраз вимірює відсоток безробітних працездатного віку які припинили пошуки роботи чи ніколи не планували працювати. В Європі це коло сорока відсотків.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вот еще немного европейского менталитета. Далеко не самого худшего. Вот о ЧЕМ говорит Премьер Туск через 2 часа после гибели самолета Качинского?

 

http://niezalezna.pl/uploads/foto2014/54092-665051397396431.jpg

Змінено користувачем Ivan_Ivanovich
Link to comment
Share on other sites

Я конечно за интеграцию Украины с Западным миром. Ибо альтернатива еще хуже. Но интегрироваться надо продуманно, руководствуясь интересами Украины и её граждан.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Бабки від ЄС також потрібні.В виді інвестицій...

@Ivan_Ivanovich, 100% от ЕС только безвизовый режим...

 

Сумно. Навіть за 10 років поглибленого пограбування нас усіх корупційногенною бандою після першого Майдану, ми не усвідомили, що порятунком для нас є не ЄС чи США з Канадою і безвізовий режим з ними, а подолання бандитської олігархічної системи всередині країни. Цього спрута без зовнішньої допомоги і примусу вбити неможливо. Варіант реального вирішення проблеми існує лише один: прийняття жорсткої програми переходу на ЄСівські рейки в усіх сферах життя. З розписом чітких цільових критеріїв, етапів і строків їх досягнення. Паралельно з нашого боку мають бути надані найкращі у світі умови для зовнішнього інвестування, а з Заходу - у якості морквини, або навпаки - батога, має бути запропонована програма інвестування на структурну перебудову нашої економіки та розбудову новітньої інфраструктури. Не допомоги кредитами під розпил бандою, а економічно взаємовигідне вкладення в Україну сотень міль'ярдів у.о.! Виконання такої програми за лічені роки зробить нас успішною країною та бажаним кандидатом і партнером для ЄС. З цією програмою цінність наша для Заходу стане такою, за яку і зброю проти хуйла не западло буде застосувати. Задля цього потрібний "ЄС"!

 

Обговорення дрібних меркантильних речей по темі євроінтеграції, це гра за планом коцапстану: "Чьо хатітє ат піндосов с єврогєямі, братья славянє? Бєзвізового рєжима?! Так с намі ето ви получітє бистрєє! І бєз унізітєльних условій! Нах кабальную євроінтеграстію!"

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Во многих странах Евросоюза есть своя бандитско-олигархическая в вашем понимании система. Как они помогут вам преодолеть вашу? Бандитско-олигархическую систему может преодолеть только народ Украины своим НЕ приятием её. 

Link to comment
Share on other sites

Во многих странах Евросоюза есть своя бандитско-олигархическая в вашем понимании система. Как они помогут вам преодолеть вашу? Бандитско-олигархическую систему может преодолеть только народ Украины своим НЕ приятием её. 

 

Немає там олігархічних систем ні у якому розумінні. Тому й немає спецформування та спецрозпилу держбюджетів в інтересах кількох кланів. І корупція в них на 2 порядки менша за нашу. Я ж і написав, що нашого бандитсько-олігархічного спрута подолати маємо ми самі, але за його масштабів без зовнішньої допомоги зробити це можливо буде хіба що після повної загибелі держави. Та завдяки наявності ЄС поруч, ми маємо шанс позбутися системи в менш болючий спосіб. Я написав як: розробити таку спільну програму, яка надасть - в тому числі сучасним олігархам (майбутнім звичайним бізнесменам) - можливість робити великі гроші не за рахунок пограбування населення, а за рахунок інвестування в розвиток країни.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

згідний не 99% а 90%, остання статистика показує 10% рівень безробіття, але це не відміняє факту що решта 90% працює і неочікує ні наяку халяву. а ось звідки ти взяв 40% мені дуже цікаво.

 

ви в держ органах бували? бачили скільки там сидить тьоток і одним пальцем вбиває інформацію в систему з анкети яку тебе вимагали заповнити прямо перед ними?  :lol2:  це ж атас просто!

чи коли документи віднесли в один відділ їх внесли в базу а через рік ці ж самі документи несеш знову і знову одним пальцем вбиває твох данні

на питання так у вас же все має бути внесено сурово-дебільний погляд і далі 

через три роки несеш знову ж такі ж документи і знову в систему 

а ж якось побачив що там в шафах в них - а там папка-дєло а-дя 70-ті на кожен прихід - на моє питання навіщо ви стільки дерев переводите у вас де все в базі є - було знову ж якесь мичання але тіпа купа народу зайнята і не безроботи 

 

напівграмотні але тіпа при ділі - в вісім прийшла - набила пару анкет, обід потім в косинку і в 4 як корова язиком злизала - 

 

до того ж якщо офіс по безробіттю послав вас на курси перекваліфікації то ви автоматично виводитесь із статистики безробітний і стаєте студентом

от і ходять такі 50 річні балканські вуйки на якісь курси і зовсім не безробітні - проте допомога по безробіттю все рівно платиться 

от так і шарой...ляться з одних курсів на інші  ;)

 

просто все щоби Європа не починала виходить націонал-соціалізм але тепер з "чілавєчєскім ліцом"

Link to comment
Share on other sites

Во многих странах Евросоюза есть своя бандитско-олигархическая в вашем понимании система. Как они помогут вам преодолеть вашу? Бандитско-олигархическую систему может преодолеть только народ Украины своим НЕ приятием её.

 

Я думаю что украинцы с радостью про меняют свою бандитско-олигархическую систему на немецкую и даже польскую.

Кто там побывал сам сравнить их может, а кто нет - узнает от тех кто побывал :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ось мене дивують люди, які навіть перебуваючи у гейропах з піндосіями не розуміють головної їх відмінності від нас - там немає "сімей" що контролюють усе і фізично володіють країною. А тут є і це усе визначає. Читаю і фігєю - у нас усе так добре, що для повного щастя достатньо лише отримати безвізовий режим. Ну і, можливо, непатріотичних олігархів витрусити на користь державипатріотичних :fp1:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ось мене дивують люди, які навіть перебуваючи у гейропах з піндосіями не розуміють головної їх відмінності від нас - там немає "сімей" що контролюють усе і фізично володіють країною. А тут є і це усе визначає. Читаю і фігєю - у нас усе так добре, що для повного щастя достатньо лише отримати безвізовий режим. Ну і, можливо, непатріотичних олігархів витрусити на користь державипатріотичних :fp1:

 

Чому нема? Родина Дюпонів володіє штатом Конектікут, наприклад. В цілком олігархічному значенні цього слова.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@ivan ukrainets1,

 

просто в нас інші досвіди, в тебе бюрократично державний, в мене виробничий і я бачу як працює виробництво в різних европейських країнах скільки людей задіяно в різноманітних сферах, починаючи від HR i закінчуючи великими ІТ центрами без яких не може ефективно працювати жодна велика компанія, і скільки малих бізнесів кормляться з того, що існують великі європейські корпорації і як це все взаємодіє в загальному процесі.

 

а що до перекладання папірців, так все вже давно робиться онлайн принаймі в юк, дивно що в австрії не так, але не можна порівнювати негативний досвід однієї європейської країни із всіма країнами єс і робити глобальний висновок, що європейський стиль суспільного устрою гімна вартий.

Link to comment
Share on other sites

Ось мене дивують люди, які навіть перебуваючи у гейропах з піндосіями не розуміють головної їх відмінності від нас - там немає "сімей" що контролюють усе і фізично володіють країною.

 

Бо вони просунуті )) і у більшості випадків замість сімей там ТНК

Link to comment
Share on other sites

Чому нема? Родина Дюпонів володіє штатом Конектікут, наприклад. В цілком олігархічному значенні цього слова.

 

Ніхто не володіє Штатами, Німеччиною та Францією, навіть, мафіозною Італією. І Дюпони навряд формують бюджет штату в інтересах свого клану. "Олігархічне значення слова", це не стільки лояльні представники в усіх гілках влади та підконтрольні ЗМІ, а коли усі ці люди наперед формують бюджет спеціально для розкрадання його контролюючою бандою. Причому не якісь відсотки, а десятки відсотків.

 

Бо вони просунуті )) і у більшості випадків замість сімей там ТНК

 

Ось нехай і наші створюють собі ТНК, а не пиляють свої ярди з наших копійок. Ось не уявляю собі голосування Бундестагу за списання з ТНКашних енергогенеруючих компаній купи бабла боргів у той час, коли борги клієнтів перед ними ніхто не скасовує.

Link to comment
Share on other sites

Ніхто не володіє Штатами, Німеччиною та Францією, навіть, мафіозною Італією. І Дюпони навряд формують бюджет штату в інтересах свого клану. "Олігархічне значення слова", це не стільки лояльні представники в усіх гілках влади та підконтрольні ЗМІ, а коли усі ці люди наперед формують бюджет спеціально для розкрадання його контролюючою бандою. Причому не якісь відсотки, а десятки відсотків.

 

 

Ось нехай і наші створюють собі ТНК, а не пиляють свої ярди з наших копійок. Ось не уявляю собі голосування Бундестагу за списання з ТНКашних енергогенеруючих компаній купи бабла боргів у той час, коли борги клієнтів перед ними ніхто не скасовує.

 

 

Ти що, реально наївний?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ось нехай і наші створюють собі ТНК, а не пиляють свої ярди з наших копійок. Ось не уявляю собі голосування Бундестагу за списання з ТНКашних енергогенеруючих компаній купи бабла боргів у той час, коли борги клієнтів перед ними ніхто не скасовує.

 

)))

Там не той масштаб.

 

А парочку геноцидів в Африці силами урядових військ спецпризначення в інтересах ТНК ви уявляєте? І це тільки один з прикладів.

 

Ви реально наївний.

Link to comment
Share on other sites

Ти що, реально наївний?

)))

Там не той масштаб.

 

А парочку геноцидів в Африці силами урядових військ спецпризначення в інтересах ТНК ви уявляєте? І це тільки один з прикладів.

 

Ви реально наївний.

 

Та вчив я в інституті про "умірающій і загнівающій", але я бачу наш реальний шлях і масове небажання його бачити.

Link to comment
Share on other sites

Ти що, реально наївний?

А я не просто так відкриваю подібні гілки. Мені видається, що дуже багато українців не мають реального уявлення про реальний захід.

Чоловіче, скажу тобі, що порівняно з західними капіталістами - наші просто діти нерозумні.:)

Link to comment
Share on other sites

Иван Иваныч, зачем сеешь смуту?

Я не сею смуту. Я просто хочу, чтобы украинцы реально понимали, что такое запад, и что на Западе тоже есть коррупция, и очень много проблем... просто никто не придумал пока ничего лучшего. Потому Запад. В общем я против сильно завышенных ожиданий.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не сею смуту. Я просто хочу, чтобы украинцы реально понимали, что такое запад, и что на Западе тоже есть коррупция, и очень много проблем... просто никто не придумал пока ничего лучшего. Потому Запад. В общем я против сильно завышенных ожиданий.

Все так, но альтернатива просто убийственна. Выбора у нас нет - не о чем и говорить.

Link to comment
Share on other sites

Ніхто не володіє Штатами, Німеччиною та Францією, навіть, мафіозною Італією. І Дюпони навряд формують бюджет штату в інтересах свого клану. "Олігархічне значення слова", це не стільки лояльні представники в усіх гілках влади та підконтрольні ЗМІ, а коли усі ці люди наперед формують бюджет спеціально для розкрадання його контролюючою бандою. Причому не якісь відсотки, а десятки відсотків.

 .

Абсолютно верно. Вообще не слушайте того дурня, который плещет языком как помелом.

Семья Дюпонт - старые деньги, но им далеко до новых денег той же семьи Уолтонс.

И штат Коннектикут намного богаче штата Арканзас. Но никто не скажет что семья Уолтонс владеет Акрканзасом.

Кроме кацапа нашего. :D

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Паралельно з нашого боку мають бути надані найкращі у світі умови для зовнішнього інвестування, а з Заходу - у якості морквини, або навпаки - батога, має бути запропонована програма інвестування на структурну перебудову нашої економіки та розбудову новітньої інфраструктури. Не допомоги кредитами під розпил бандою, а економічно взаємовигідне вкладення в Україну сотень міль'ярдів у.о.! Виконання такої програми за лічені роки зробить нас успішною країною та бажаним кандидатом і партнером для ЄС.

Мрiяти звичайно ж не шкiдливо. Можна в мрiях зразу замахнутись i на трильйони у.о. Але великi грошi пiдуть тiльки туди де безпечно та де буде прибуток.
Link to comment
Share on other sites

А я не просто так відкриваю подібні гілки. Мені видається, що дуже багато українців не мають реального уявлення про реальний захід.

Чоловіче, скажу тобі, що порівняно з західними капіталістами - наші просто діти нерозумні. :)

 

Порівняно з західними капіталістами наші є справжніми феодалами з усіма витікаючими.

Link to comment
Share on other sites

Мрiяти звичайно ж не шкiдливо. Можна в мрiях зразу замахнутись i на трильйони у.о. Але великi грошi пiдуть тiльки туди де безпечно та де буде прибуток.

 

Це реальні речі. Прибуток від сучасних технологій більший там, де на даний момент нижча ефективність. Якщо енерговитратність в нас у рази вища від рівня розвинених країн, то її зменшення тут буде набагато прибутковішим. Приклад. Зробіть банальну термоізоляцію десятків тисяч наших багатоповерхівок (потребуватиме порядка 10 млрд. доларів чи більше), замініть там вікна на сучасні, замініть надвитратні доісторичні котельні з дірявими тепломережами сучасними автоматичними прибудинковими міні-котельнями (ще мільярди й мільярди), і ви абсолютно чесно отримаєте надприбутки за мірками сучасного світу. Не треба замахуватись, треба надати західним інвесторам можливість працювати. Задля цього потрібно лише імплементувати цивілізовані бізнес-процеси під ключ і ліквідувати систему розпилу бабла, тобто, олігархічну мафію. А щоб володарі нашого життя не опиралися, вони мають отримати свій шмат пирога, але чесно і під жорстким зовнішнім контролем.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Порівняно з західними капіталістами наші є справжніми феодалами з усіма витікаючими.

 

вот именно.

какой капитализм без открытого рынка ? феодализм и крепостные

Link to comment
Share on other sites

Це реальні речі. Прибуток від сучасних технологій більший там, де на даний момент нижча ефективність. Якщо енерговитратність в нас у рази вища від рівня розвинених країн, то її зменшення тут буде набагато прибутковішим. Приклад. Зробіть банальну термоізоляцію десятків тисяч наших багатоповерхівок (потребуватиме порядка 10 млрд. доларів чи більше), замініть там вікна на сучасні, замініть надвитратні доісторичні котельні з дірявими тепломережами сучасними автоматичними прибудинковими міні-котельнями (ще мільярди й мільярди), і ви абсолютно чесно отримаєте надприбутки за мірками сучасного світу. Не треба замахуватись, треба надати західним інвесторам можливість працювати. Задля цього потрібно лише імплементувати цивілізовані бізнес-процеси під ключ і ліквідувати систему розпилу бабла, тобто, олігархічну мафію. А щоб володарі нашого життя не опиралися, вони мають отримати свій шмат пирога, але чесно і під жорстким зовнішнім контролем.

А обсяг ринку, щоб туди міль'ярди впихнути?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...