Перейти до змісту

Ярош призвал вооружить всех украинцев


pozitiff

Recommended Posts

В штатах чи Швейцарії нема цивілізації??? Чи там живуть виключно дикі тварини, а людей нема?

 

поїдь якось у Європу і попробуй на вулиці виловити озброєну людину, тільки якщо це не поліцейський або вояка.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

поїдь якось у Європу і попробуй на вулиці виловити озброєну людину, тільки якщо це не поліцейський або вояка.

(бля, косоглазий, прочитав про США... ну, про Європу - в Прибалтиці, Болгарії або Чехії - думаю, знайти озброєну людину можна без проблем)

 

воякі, між іншим, беззбройними ходять, якщо це не МПшніки або не навчання, або не бойова ситуація....

 

тому чурка-майор-медик-іб..нат й настріляв на базі кучу військових!!!

Змінено користувачем сержант Вудс
Link to comment
Share on other sites

Усю цю зброю треба регулювати, а не забороняти - тим більше в нинішніх умовах. Тільки тоді це справді ліберальні закони.

Все там правильно в законопроекте. Это же есть и в законах США, если имеешь автомат или переделку - то сядешь в тюрьму. Автомат или глушитель против борьбы с гопниками вам не нужен и близко. Это у них там в проекте еще либерально к резинострелу, а я бы вообще запретил, а то будут в боевое бесконтрольно переделывать как в Раше.

 

 

поїдь якось у Європу і попробуй на вулиці виловити озброєну людину, тільки якщо це не поліцейський або вояка.

Не перекручиваете понятия. Не путайте  запрет на хранение с  запретом на НОШЕНИЕ. Это вещи суть разные. В Штатах дибилы расстреливают детей в школах не потому что оружие разрешено хранить, а потому что его запрещено НОСИТЬ в общественных местах, и просто некому было застрелить урода не дожидаясь приезда полиции.

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

в газеті писали чи сам бачив?

я сам не бачив, бо був виключно в Каліхфорнії - де отримати дозвіл на носіння дуже тяжко, "may issue" штат

 

але в 37 штатах (приблизно) принцип "shall issue" або взагалі ліцензія на носіння зброї - не потрібна (останні - Вермонт, Аляска та, фактично вже зараз - Арізона)

Все там правильно в законопроекте. Это же есть и в законах США, если имеешь автомат или переделку - то сядешь в тюрьму. Автомат против борьбы с гопниками вам не нужен и близко. Это у них там в проекте еще либерально к резинострелу, а я бы вообще запретил, а то будут в боевое бесконтрольно переделывать как в Раше.

 

 
 

Не перекручиваете понятия. Не путайте  запрет на хранение с  запретом на НОШЕНИЕ. Это вещи суть разные. В Штатах дибилы расстреливают детей в школах не потому что оружие разрешено хранить, а потому что его запрещено НОСИТЬ в общественных местах, и просто некому было застрелить урода не дожидаясь приезда полиции.

 

 

Здрасьті...

Купуй ліцензію класа 3 (відносно недорогу) - та можешь автомати пачками купувати!!!

Але -  ціна за ті автомати - від 10 тищ...

не гривень...

 

тому їх купують справжні цінітелі, не бомжі чі маргінали, тому й злочинів з легальними автоматами - немає...

Змінено користувачем сержант Вудс
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не путайте по теме две вещи. Легализацию оружия для населения, и создание отрядов ополчения. Разные вопросы, разные методы. Где-то пересекаются, но это разные вещи.

Ну а "специально обученные и имеющие оружие" (точнее просто трусы) - мешают все до кучи да еще и атомные бомбы. Боятся получить ответку.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тому їх купують справжні цінітелі, не бомжі чі маргінали, тому й злочинів з легальними автоматами - немає...

 

 

тому що це фетиш, предмет сексуального потягу. а ніякий не самозахист і т.п.

Link to comment
Share on other sites

Не путайте по теме две вещи. Легализацию оружия для населения, и создание отрядов ополчения. Разные вопросы, разные методы. Где-то пересекаются, но это разные вещи.

Ну а "специально обученные и имеющие оружие" (точнее просто трусы) - мешают все до кучи да еще и атомные бомбы. Боятся получить ответку.

+100500

Link to comment
Share on other sites

оооо, повірте, що шановний Сковорода іще сам над цим голову ламатиме. Коли частина із них не знайдуть себе у мирному житті і поверне ту зброю проти мандрівного філософа.

Чи може пан Сковорода планує купити велику пукалку і тим здобути собі безпеку?

Висока ймовірність застосування вогнепальної зброї є дуже гарним зупиняючим фактором. Мені за 2.5 років легального володіння Калашом лише двічи довелося стріляти поза полігона: зупиняв крадіїв-циган та тітушок. І що цікаво, те, що після попереджувального постріла в землю ці декласовані елементи оминають нашу територію взагалі. Тобто, у 99.9% випадків достатньо промто готовності застосувати зброю. А на залишкові 0.1% випадків - треба постійно підтримувати форму.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Здрасьті...

Купуй ліцензію класа 3 (відносно недорогу) - та можешь автомати пачками купувати!!!

Але -  ціна за ті автомати - від 10 тищ...

не гривень...

тому їх купують справжні цінітелі, не бомжі чі маргінали, тому й злочинів з легальними автоматами - немає...

 

Тогда меня дезинформировали:

 

Федеральный закон устанавливает, что продаваемое оружие должно обладать определенными характеристиками. С 1986 года в США запрещено продавать полностью автоматическое оружие (однако, автоматы, пулеметы и пр., выпущенные до 1986 года, могут оставаться во владении людей и продаваться ими частным порядком). В 1994 году было введено еще одно ограничение - магазины скорострельных винтовок не должны вмещать более 10-ти патронов (соответственно, разрешается владеть и перепродавать частным образом магазины, приобретенные до 1994 года).

Link to comment
Share on other sites

Тогда меня дезинформировали:

 

Федеральный закон устанавливает, что продаваемое оружие должно обладать определенными характеристиками. С 1986 года в США запрещено продавать полностью автоматическое оружие (однако, автоматы, пулеметы и пр., выпущенные до 1986 года, могут оставаться во владении людей и продаваться ими частным порядком). В 1994 году было введено еще одно ограничение - магазины скорострельных винтовок не должны вмещать более 10-ти патронов (соответственно, разрешается владеть и перепродавать частным образом магазины, приобретенные до 1994 года).

 

ну то все вірно!

але ті автомати до травня 1986 року є вже антикваріатом та дуже багато коштують!!!

 

про магазини - то від штату залежить, ніби то...

Link to comment
Share on other sites

тому що це фетиш, предмет сексуального потягу. а ніякий не самозахист і т.п.

блін, не задовбуй!!!

 

автомат- ефективний для захисту, просто він там - дуже дорогий, антикваріат!!!

ото й всі обмеження...

Link to comment
Share on other sites

 

 


тому що це фетиш, предмет сексуального потягу. а ніякий не самозахист

:lol2: да что ж вас так бросает, из крайности в крайность? :) Значит, как перестрелять всех вокруг - это да, а как самооборона - так фетиш и предмет сексуального потягу, ничего более? ))

Link to comment
Share on other sites

 

 


от вже ці мені маніпулятори!!! в нас зброя зараз виключно в кого, га?

На этот вопрос ответ слишком неудобен для религиозных противников легалайза.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Висока ймовірність застосування вогнепальної зброї є дуже гарним зупиняючим фактором. Мені за 2.5 років легального володіння Калашом лише двічи довелося стріляти поза полігона: зупиняв крадіїв-циган та тітушок. І що цікаво, те, що після попереджувального постріла в землю ці декласовані елементи оминають нашу територію взагалі. Тобто, у 99.9% випадків достатньо промто готовності застосувати зброю. А на залишкові 0.1% випадків - треба постійно підтримувати форму.

 

 

угу...  беззбройних циган зупинила зброя.  А озброєних циган зупинить?

про с римуючий фактор один із міфів. Історія людства пережила етапи наджорстоких покарань за злочини. За крадіжки страчували або рубали руку, але це не зупинило крадіжки. У Діккенса здається є яскраве описання як страчували кишенькового злодія, натовп стояв роззявивши роти і в натовпі шниряли кишенькові злодії витягуючи гаманці....

Link to comment
Share on other sites

на сьогодні вибору уже немає.

я ж казав уже, що і сам калаш збираюсь купляти.

 

я просто говорю про те, що це все на гірше, а не на краще. Тупикова гілка розвитку суспільства.

Почитай Розов "Меганезия". Детально та цікаво описане суспільство, де створення держави - це кримінальний злочин, за який - ВМГС (вьісшая мера гуманитарной самозащитьі) - розстріл. І яким чином задовольняються інші базисні інстинкти людини.

Link to comment
Share on other sites

здесь у каждого своя правда.

у меня есть австрийцы-родня, немцы знакомые, ни у кого никакого оружия и близко нет, темы такие никогда не обсуждались вообще.

честно говоря, я первый раз слышу об оружии дома в европе (глухие села в лесах и горах мы не обсуждаем, понятное дело).

здесь, в португалии, у многих друзей свои дома в пригородах, и никаких стволов и близко нет.

и ничего, никто себя ущербным не чувствует.

 

я как-то пытался найти соответствие статистик уровня преступности и отношения к гражданскому оружию.

и никакой ярко выраженной корреляции не нашел, если честно.

 

последний момент: в этой ветке (как и всегда в такой теме) опять пошла путаница между ношением и хранением.

Дозвіл в Україні видається на право зберігання та носіння. У мене саме такий. Тому мій Калаш їздить зі мною в моєму рюкзаку звичайною електричкою.

Link to comment
Share on other sites

На этот вопрос ответ слишком неудобен для религиозных противников легалайза.

 

 

а ви спробуйте дати відповідь на це питання самостійно.

наприклад, коли ви останній раз стикались із зброєю.

 

я, наприклад, ніколи у своєму житті. Мені здається, що в такій ситуації, шукати можливість обвішати себе і навколишніх вогнепальною зброєю називається "іскать пріключєнія на свою жопу", а вам?

Link to comment
Share on other sites

Дозвіл в Україні видається на право зберігання та носіння. У мене саме такий. Тому мій Калаш їздить зі мною в моєму рюкзаку звичайною електричкою.

 

Може, все ж таки на ТРАНСПОРТУВАННЯ???

Вулкан-ТК???

Link to comment
Share on other sites

а ви спробуйте дати відповідь на це питання самостійно.

наприклад, коли ви останній раз стикались із зброєю.

 

я, наприклад, ніколи у своєму житті. Мені здається, що в такій ситуації, шукати можливість обвішати себе і навколишніх вогнепальною зброєю називається "іскать пріключєнія на свою жопу", а вам?

+100 Дозволити зброю з тим, щоб коли обкурені малолітки на вулиці почнуть із неї навмання шмаляти, - можна було витягти свою пукавку і шмаляти по них. І, звичайно, це ж вони, а не ти залишаться лежати на асфальті з простріленою головою, бо "А мене ж за що?"

Link to comment
Share on other sites

а ви спробуйте дати відповідь на це питання самостійно.

наприклад, коли ви останній раз стикались із зброєю.

 

я, наприклад, ніколи у своєму житті. Мені здається, що в такій ситуації, шукати можливість обвішати себе і навколишніх вогнепальною зброєю називається "іскать пріключєнія на свою жопу", а вам?

 

ну якщо ОБВІШАТИ - то мабуть, таки не варто.... :weep:

 

а якщо мова йде про карабін в сейфі та пістолет у скритій кобурі - то це не ОБВІШАТИ...

Link to comment
Share on other sites

+100 Дозволити зброю з тим, щоб коли обкурені малолітки на вулиці почнуть із неї навмання шмаляти, - можна було витягти свою пукавку і шмаляти по них. І, звичайно, це ж вони, а не ти залишаться лежати на асфальті з простріленою головою, бо "А мене ж за що?"

:66:

Сейчас так и есть, тока вместо ствола укурки имеют табуретку, кирпичину или просто сапогами запинают. Да и стволы имеют, вспомним зиму.

Link to comment
Share on other sites

ну то все вірно!

але ті автомати до травня 1986 року є вже антикваріатом та дуже багато коштують!!!

 

про магазини - то від штату залежить, ніби то...

Ну, а представьте, что сейчас нашему населению продадут туеву хучу автоматов которые с 70-х годов на складах хранятся, а? Это у нас не антиквариат будет а полноченная "автоматизация" населения.

 

угу...  беззбройних циган зупинила зброя.  А озброєних циган зупинить?

про с римуючий фактор один із міфів. Історія людства пережила етапи наджорстоких покарань за злочини. За крадіжки страчували або рубали руку, але це не зупинило крадіжки. У Діккенса здається є яскраве описання як страчували кишенькового злодія, натовп стояв роззявивши роти і в натовпі шниряли кишенькові злодії витягуючи гаманці....

Да кто ж цыганам  на неё разрешение выдаст, мил человек? Они же по факту бомжи, а многие так вообще не граждане Украины. 

 

я, наприклад, ніколи у своєму житті. Мені здається, що в такій ситуації, шукати можливість обвішати себе і навколишніх вогнепальною зброєю називається "іскать пріключєнія на свою жопу", а вам?

Никто не будет разрешать "обвешиваться"  и ходить по городу в поисках приключений. Я сталкивался,  ничего там страшного нет, когда на мощной болгарке разрывает отрезной круг и куски летят в лицо - это намного страшнее, поверьте.

Link to comment
Share on other sites

@OldBoy, я уже недавно в ветке лісостепа отписывался. Если урезать под контекст темы, то

1. право на хранение и ношение имеют только служившие.

2. право на ношение и хранение - временное.

3. Для продления права на ношение служившие обязаны в период, установленный законом, проходить военные сборы, для подтверждения своих навыков, квалификации и т.д. и вот если по результатам сборов все ок - получать продление .

Link to comment
Share on other sites

ну якщо ОБВІШАТИ - то мабуть, таки не варто.... :weep:

 

а якщо мова йде про карабін в сейфі та пістолет у скритій кобурі - то це не ОБВІШАТИ...

скрытой или нет надо подумать, с одной стороны скрытый более эффективно для потенциального успокоения ибанатов. Но с другой кагбе дает им приемущество типа скрытно подкрастса, хотя ибанатам помоему и так и так хорошо.

кстати в штатах все инциденты с оружием происходят в местах типа фрии веапон зон. школы, офисы магазины на что обращают внимание люди. ибанат знает что потенциально жертвы беззащитны в таких зонах.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Дозволити зброю з тим, щоб коли обкурені малолітки на вулиці почнуть із неї навмання шмаляти, - можна було витягти свою пукавку і шмаляти по них.

А сечас обкуренные малолетки, или не малолетки, не шмаляют по ком попало?

Link to comment
Share on other sites

скрытой или нет надо подумать, с одной стороны скрытый более эффективно для потенциального успокоения ибанатов. Но с другой кагбе дает им приемущество типа скрытно подкрастса, хотя ибанатам помоему и так и так хорошо.

кстати в штатах все инциденты с оружием происходят в местах типа фрии веапон зон. школы, офисы магазины на что обращают внимание люди. ибанат знает что потенциально жертвы беззащитны в таких зонах.

Від прихованого носіння головний й дуже великий плюс - ібанат ніколи не знає, чи є зброя у жертви....

;)

Ну, а представьте, что сейчас нашему населению продадут туеву хучу автоматов которые с 70-х годов на складах хранятся, а? Это у нас не антиквариат будет а полноченная "автоматизация" населения.

 

ну якщо таким саме чином, як  й зараз "напіватомати" - то особливо нічого страшного не відбудеться...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а яке відношення мала козаччина до державності?

що це за держава, яку не те що зруйнували, а, пардон, розігнали сцяними тряпками?

Бо повірили попикам, які з амвонів кричали, що держава їх захистить, тому зброя не потрібна і її можна віддати. А потім прийшли москалі і всіх пов"язали в кріпаки. Саме так було з моїми пращурами. Тому в роду передається: "Зброю не віддавати, а імперія має бути знищеною!".

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:66:

Сейчас так и есть, тока вместо ствола укурки имеют табуретку, кирпичину или просто сапогами запинают. Да и стволы имеют, вспомним зиму.

 

 

ну от не знаю, може я неправильно живу. Чесно кажу, я за свої майже 40 років ні разу не стикався із застосуванням до мене зброї. На мене ніколи не наводили ствол, не стріляли, не погрожували зброєю, я навіть не бачив як це роблять стосовно інших. Із ножом бувало, із вогнепальною ні разу в житті.

Чим погано?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...