Перейти до змісту

Ярош призвал вооружить всех украинцев


pozitiff

Recommended Posts

а вам не здається дивним, що дикуни ходили всі зі зброєю а цивілізовані люди віддали зброю поліції та армії? 

Віддали чи забрали-що про це каже наприклад англійський чартер оф райтс чи американська конституція.А як було володіння зброєю регульовано в Римі чи Греції.Коли почали в громадян забирати еліти зброю і чому?

Link to comment
Share on other sites

 

 


а вам не здається дивним, що дикуни ходили всі зі зброєю а цивілізовані люди віддали зброю поліції та армії?

Мне кажется странным то, что вы делаете вид, будто не знаете что большая часть цивилизованных людей никому оружия не отдавала. Цивилизованные люди просто разработали цивилизованные правила ношения и обращения с ним. Точно так же, как с пищей и сексом.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

BS. Історичні нефункціональні (у сенсі військовому) списані взірці купити можна і в нас. А у США будь-яка зброя, призначена для нападу (а танк і гармата такими є) заборонена для приватного володіння.

Краще мовчати ніж дурниці писати-мій знайомий в Штатах має пушку-раз в рік їздить постріляти бо набої дорогі-3дюймовка

Link to comment
Share on other sites

BS. Історичні нефункціональні (у сенсі військовому) списані взірці купити можна і в нас. А у США будь-яка зброя, призначена для нападу (а танк і гармата такими є) заборонена для приватного володіння.

 

Если есть Gun Trust, то вроде можно, но у меня такого нет, утверждать не буду.

Змінено користувачем pozitiff
Link to comment
Share on other sites

Це правда життя кріпака. У вільних людей своя правда життя, і навряд кріпак зможе зрозуміти вільних людей.

вы про неУкраину такой абсолют поставьте в пример, пожалуйста. 

интересно стало.

Link to comment
Share on other sites

Мне кажется странным то, что вы делаете вид, будто не знаете что большая часть цивилизованных людей никому оружия не отдавала. Цивилизованные люди просто разработали цивилизованные правила ношения и обращения с ним. Точно так же, как с пищей и сексом.

 

 

та називайте як хочете, але суть в обмеженні.

А зараз хтось доводить, що раз є обмеження, то це образливо. Значить нас вважають кріпаками і ідіотами.

 

піду краще спати, неможливо декому пояснити, що свобода цивілізованої  людини це не "все можна", а результат самообмежень, як би парадоксально це не звучало.

Тому що все можна одного завжди обмежує все можна іншого

Link to comment
Share on other sites

Не готов отдавать оружие армии и полиции. И почти все знакомые австрийцы имеют оружие дома.

 

здесь у каждого своя правда.

у меня есть австрийцы-родня, немцы знакомые, ни у кого никакого оружия и близко нет, темы такие никогда не обсуждались вообще.

честно говоря, я первый раз слышу об оружии дома в европе (глухие села в лесах и горах мы не обсуждаем, понятное дело).

здесь, в португалии, у многих друзей свои дома в пригородах, и никаких стволов и близко нет.

и ничего, никто себя ущербным не чувствует.

 

я как-то пытался найти соответствие статистик уровня преступности и отношения к гражданскому оружию.

и никакой ярко выраженной корреляции не нашел, если честно.

 

последний момент: в этой ветке (как и всегда в такой теме) опять пошла путаница между ношением и хранением.

Link to comment
Share on other sites

здесь у каждого своя правда.

у меня есть австрийцы-родня, немцы знакомые, ни у кого никакого оружия и близко нет, темы такие никогда не обсуждались вообще.

честно говоря, я первый раз слышу об оружии дома в европе (глухие села в лесах и горах мы не обсуждаем, понятное дело).

здесь, в португалии, у многих друзей свои дома в пригородах, и никаких стволов и близко нет.

и ничего, никто себя ущербным не чувствует.

 

я как-то пытался найти соответствие статистик уровня преступности и отношения к гражданскому оружию.

и никакой ярко выраженной корреляции не нашел, если честно.

 

последний момент: в этой ветке (как и всегда в такой теме) опять пошла путаница между ношением и хранением.

 

В разных сферах деятельности есть свои забобоны, поэтому и имеют.

Link to comment
Share on other sites

результат самообмежень

дай только возможность детям Правду пищать, как оно в запале игры.

ксенофобия в угаре, бей чужого. а взрослые в замешательстве.

Змінено користувачем Людоедка
Link to comment
Share on other sites

В разных сферах деятельности есть свои забобоны, поэтому и имеют.

 

согласитесь, было бы немного неразумно распространять забобоны определенных (и, скорее всего, довольно узких) сфер деятельности на все население. :)

Link to comment
Share on other sites

мадам, ви уже мене вибачте, але я в силу професії читаю лекції і пишу книжки про оте, про що ви зараз так категорично заявляєте. І маю вам повідомити, що "єбля" поряд із потребою в їжі і безпеці є трьома головними інстинктивними потребами людини, які дійсно збереглись не дивлячись на вплив цивілізації.

 

Але і "єблю", і голод, і потребу безпеки люди завдяки впливу цивілізації навчились задовольняти так, щоб не вступати у конфлікт із суспільством.

 

але всю цивілізацію можна зруйнувати якщо:

 

1. задовольняти прагнення сексу негайно при виникненні бажання

2. їсти все що бачиш їстівне

3. свою безпеку забезпечувати самостійно, не покладаючись на державу.

Дайте линк на ваши труды если есть. Исходя из того о вы пытаете сказать я с вами в корне не согласен :)

Змінено користувачем Reader
Link to comment
Share on other sites

согласитесь, было бы немного неразумно распространять забобоны определенных (и, скорее всего, довольно узких) сфер деятельности на все население. :)

 

Неузкие, в основном предпринимательство. От малого до среднего.

В Австрии по сравнению с Чехией не настолько хорошие законы по оружию, но в связи с сокращением полицейских участков есть тенденция к либерализации.

 

Если кто-то пацифист, то он имеет право не служить в регулярной армии, отказаться от оружия на 15 лет и положиться на полицию, но запрещать всем нельзя.

 

http://diepresse.com/home/panorama/oesterreich/3824065/25-Millionen-Handfeuerwaffen-in-Osterreich

В базе данных по оружию в Австрии только 654 тысячи единиц оружия. Еще 1,8 миллиона у народа на руках незарегистрированного. Население Австрии - 8 миллионов.

Змінено користувачем pozitiff
Link to comment
Share on other sites

та називайте як хочете, але суть в обмеженні.

А зараз хтось доводить, що раз є обмеження, то це образливо. Значить нас вважають кріпаками і ідіотами.

 

піду краще спати, неможливо декому пояснити, що свобода цивілізованої  людини це не "все можна", а результат самообмежень, як би парадоксально це не звучало.

Тому що все можна одного завжди обмежує все можна іншого

Блинбанан, вы изходите из в корне не верных постулатов. Ну да ладно. бойнос ночес.

Link to comment
Share on other sites

а вам не здається дивним, що дикуни ходили всі зі зброєю а цивілізовані люди віддали зброю поліції та армії? 

Передергивание и  гон. Дыкуны ходи с палками цивилизованные с мушкеми. В принципе ниче не измеилось до сих  пор.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

на сьогодні вибору уже немає.

я ж казав уже, що і сам калаш збираюсь купляти.

 

я просто говорю про те, що це все на гірше, а не на краще. Тупикова гілка розвитку суспільства.

Для нас это тот путь который дожно пройти суспильство. Цивилизованые прошли это пару сотен лет тому.

Link to comment
Share on other sites

Мне кажется странным то, что вы делаете вид, будто не знаете что большая часть цивилизованных людей никому оружия не отдавала. Цивилизованные люди просто разработали цивилизованные правила ношения и обращения с ним. Точно так же, как с пищей и сексом.

Плюсстопицот.

Link to comment
Share on other sites

Краще мовчати ніж дурниці писати-мій знайомий в Штатах має пушку-раз в рік їздить постріляти бо набої дорогі-3дюймовк

На понт берете? Сьогодні це марно - кожен може відкрити Ґуґл і знайти всю необхідну інформацію. Нехай ваш знайомий спробує використати ту пукавку як зброю - проти людей - і буде сидіти за ґратами.

 

Мало яких випадків не буває. Я сам у дитинстві в СРСР майстрував пістолі й гармати (маленькі), що реально стріляли. Але з цього не випливає, що в СРСР було дозволене володіння зброєю.

Link to comment
Share on other sites

Як набридли ці дискусії ні про що. Так, у багатьох країнах дозволяється тримати дома короткоствол. І як ця зброя допоможе вам на вулиці, де мати її можна лише з дозволу поліції, який майже неможливо отримати? Майже непотрібна іграшка в умовах міста. В селі, в лісі - так. Але там і рушниця вирішить справу, а рушниці в нас не заборонені.

Link to comment
Share on other sites

Если кто-то пацифист, то он имеет право не служить в регулярной армии, отказаться от оружия на 15 лет и положиться на полицию, но запрещать всем нельзя.

 

лично я отнюдь не пацифист.

прежде чем запрещать нужно точно определится что именно запрещать.

потому как дома в ящике это одно, а на улице под полой пальто это совсем другое.

те почти два миллиона незарегистрированных стволов (пусть даже полмиллиона легальных) австрийцы скрыто носят или держат дома под замком?

Link to comment
Share on other sites

Як набридли ці дискусії ні про що. Так, у багатьох країнах дозволяється тримати дома короткоствол. І як ця зброя допоможе вам на вулиці, де мати її можна лише з дозволу поліції, який майже неможливо отримати? Майже непотрібна іграшка в умовах міста. В селі, в лісі - так. Але там і рушниця вирішить справу, а рушниці в нас не заборонені.

 

А что Гугл говорит по поводу законов по ношению оружия в США (только исключая крупные метрополии)?

Link to comment
Share on other sites

Если есть Gun Trust, то вроде можно, но у меня такого нет, утверждать не буду.

Винятки завжди є й будуть. Зрештою ті ж реконструктори типу Гіркіна потребують якісь финкціональні гармати для своїх вистав. Але на відміну від пістолета, наприклад, пересічний житель Нью-Йорка не зможе купити финкціональну військову гармату просто тому, що йому раптом цього захотілося. А пістолет - зможе.

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

лично я отнюдь не пацифист.

прежде чем запрещать нужно точно определится что именно запрещать.

потому как дома в ящике это одно, а на улице под полой пальто это совсем другое.

те почти два миллиона незарегистрированных стволов (пусть даже полмиллиона легальных) австрийцы скрыто носят или держат дома под замком?

 

По разному - и носят, и даже закапывают в хозбочки - после того, как в 2012 ввели обязательную регистрацию гладкоствола.

На ношение разрешения выдают редко. Поэтому преступники, которые и так его носят, уже в преимуществе, так как у потенциального потерпевшего оружия в сумке скорее всего нет.

 

Такие запреты выносятся властью из-за страха или из-за страха большинства, которое слабо знакомо с оружием и считает, что запреты спасают от уличного криминала.

Link to comment
Share on other sites

А что Гугл говорит по поводу законов по ношению оружия в США (только исключая крупные метрополии)?

Там 50 юрисдикцій і правила дуже різняться. Слід мати на увазі, що США дуже великі і є багато досить диких місць. В таких місцях ставлення до зброї може бути дуже ліберальним у порівнянні з густонселеними штатами.

Link to comment
Share on other sites

Там 50 юрисдикцій і правила дуже різняться. Слід мати на увазі, що США дуже великі і є багато досить диких місць. В таких місцях ставлення до зброї може бути дуже ліберальним у порівнянні з густонселеними штатами.

 

В Нью-Хемпшире, например, разрешено открытое ношение без лицензии. Разрешено также и NFA оружие (автоматы, пулеметы) - правильно?

Обама хотел проломить лобби с аргументом "Зачем честному гражданину оружие нападения", но сдался. Это было несколько лет назад.

Змінено користувачем pozitiff
Link to comment
Share on other sites

В Нью-Хемпшире, например, разрешено открытое ношение без лицензии. Разрешено также и NFA оружие (автоматы, пулеметы) - правильно?

Обама хотел проломить лобби с аргументом "Зачем честному гражданину оружие нападения", но сдался. Это было несколько лет назад.

Автоматичну зброю забороняє, здається, федеральний закон. Зараз подивлюсь. У Техасі теж дозволено носіння без всяких дозволів, але обов'язково відкрите - тобто всі повинні бачити, що Ви озброєні.

 

Знайшов про реконструкторів:

 

"Muzzle-loading cannons are similarly exempt since the law draws no distinction between the size of the muzzle-loading weapons; thus it is legal for a civilian to build muzzle-loading rifles, pistols, cannons and mortars with no paperwork, however, ammunition for these weapons can still be classified as destructive devices themselves, such as explosive shells."

 

http://en.wikipedia.org/wiki/National_Firearms_Act#Categories_of_firearms_regulated

 

Тобто можна вільно будувати гармату 18-го століття, що стрілятиме ядрами, але ядро не має вибухати. Не знаю, чи заборонене таке в нас.

Link to comment
Share on other sites

Автоматичну зброю забороняє, здається, федеральний закон. Зараз подивлюсь. У Техасі теж дозволено носіння без всяких дозволів, але обов'язково відкрите - тобто всі повинні бачити, що Ви озброєні.

 

Знайшов про реконструкторів:

 

"Muzzle-loading cannons are similarly exempt since the law draws no distinction between the size of the muzzle-loading weapons; thus it is legal for a civilian to build muzzle-loading rifles, pistols, cannons and mortars with no paperwork, however, ammunition for these weapons can still be classified as destructive devices themselves, such as explosive shells."

 

http://en.wikipedia.org/wiki/National_Firearms_Act#Categories_of_firearms_regulated

 

Тобто можна вільно будувати гармату 18-го століття, що стрілятиме ядрами, але ядро не має вибухати. Не знаю, чи заборонене таке в нас.

 

Я так зрозумів, що цей федеральний закон регулює, а не забороняє. Ви можете у Нью-Хемпширі мати і танк з кулеметом на ґанку, але треба його зареєструвати згідно з цим законом.

Можливо, що не можна буде по публічним вулицям ще їздити, якщо його не допустять до звичайного руху.

 

Тому дописувач, що писав раніше, мав рацію, що його приятель мав таку зброю і стріляв з неї на стрільбищі. 

Змінено користувачем pozitiff
Link to comment
Share on other sites

Я так зрозумів, що цей федеральний закон регулює, а не забороняє. Ви можете у Нью-Хемпширі мати і танк з кулеметом на ґанку, але треба його зареєструвати згідно з цим законом.

Можливо, що не можна буде по публічним вулицям ще їздити, якщо його не допустять до звичайного руху.

 

Тому дописувач, що писав раніше, мав рацію, що його приятель мав таку зброю і стріляв з неї на стрільбищі. 

Закон регулює тільки індивідуальну зброю до якої танк і гармата не відносяться (і так - заборона на автоматичну зброю збігла у 2004-му році).

 

Списаний танк можна мати і навіть на ньому їздити, але зброя повинна бути нефункціональною. У деяких штатах дуло гармати має бути залите бетоном.

 

Приятель мав скоріш за все якусь хобістську гармату типу такої, про які я писав вище і лише тому, що, скажімо, мортира 18-го століття за законом зброєю не вважається.

 

Ось, будь ласка:

 

http://www.gunsamerica.com/Search/Category/988/3/Guns/Rifles/Cannons.htm

 

І про тнки:

 

http://www.strangequestions.com/question/1049/Can-you-own-a-tank-in-America.html

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

Закон регулює тільки індивідуальну зброю до якої танк і гармата не відносяться (і так - заборона на автоматичну зброю збігла у 2004-му році).

 

Списаний танк можна мати і навіть на ньому їздити, але зброя повинна бути нефункціональною. У деяких штатах дуло гармати має бути залите бетоном.

 

Приятель мав скоріш за все якусь хобістську гармату типу такої, про які я писав вище і лише тому, що, скажімо, мортира 18-го століття за законом зброєю не вважається.

 

Ось, будь ласка:

 

http://www.gunsamerica.com/Search/Category/988/3/Guns/Rifles/Cannons.htm

 

І про тнки:

 

http://www.strangequestions.com/question/1049/Can-you-own-a-tank-in-America.html

 

Щодо танків і артилерії - виглядає, що якщо танк з деактивованою зброєю, то реєстрація непотрібна.

Якщо з активованою, то тоді це зброя під цим федеральним законом і вимагає реєстрації.

 

Tanks, artillery, bombs, etc. all fall under the auspices of the National Firearms Act of 1934 as “other destructive devices.” In general this means they may be privately owned, subject to the payment of a transfer tax, and filling out all of the requisite paperwork.

 

Although this quote is talking more about ownership of machineguns, the paperwork and tax issues are the same--From http://www.faqs.org/faqs/talk-politi...gun-faq/part1/

Link to comment
Share on other sites

 

 


піду краще спати, неможливо декому пояснити, що свобода цивілізованої  людини це не "все можна", а результат самообмежень, як би парадоксально це не звучало.

Действительно! Тяжело прохфесору со смердами общаться.

Link to comment
Share on other sites

Я прошу прощения, а о каком оружии в частном владении речь идет?

Пукалки всякие или что то более серьезное? РПГ например, или Стингер, а может и целый комплекс БУК.

Ведь в Украине есть частные граждане, которые могут себе позволить купить его, не так ли?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...