Перейти до змісту

5-ий батальйон тероборони "Прикарпаття". Підсумки


Спартак

Recommended Posts

Тут самі глухі чи сліпі зібралися? ХТО ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ? Якщо командири - які претензії до солдатів, що виконували наказ? Їм же не мирне населення вбивати наказали (за _очевидно_ злочинні накази відповідає _і_ виконавець), а лише виїхати на ротацію (три місяці на фронті у мирний час - це багато).

 

Якщо наказали командири, то виходить, що ті хлопці які залишились, не виконали наказ. Якось важко віриться в таке. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Якщо наказали командири, то виходить, що ті хлопці які залишились, не виконали наказ. Якось важко віриться в таке. 

Ось в таке якраз віриться легко: тут же весь форум забито лементом про те, що немає радянського типу дисципліни, коли накази виконуються без обдумування. І я зовсім не маю жодних сантиментів до "Свободи", лише вказую на неконсеквентність тих, хто на них зараз наїжджає. Бо це ті ж люди, що вимагають бездумного виконання наказу "Стояти насмерть". То будьте ж чесні і скажіть, що ті, хто за наказом начальства поїхали з фронту вчинили правильно - накази не обговорюються, а виконуються.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ось в таке якраз віриться легко: тут же весь форум забито лементом про те, що немає радянського типу дисципліни, коли накази виконуються без обдумування. І я зовсім не маю жодних сантиментів до "Свободи", лише вказую на неконсеквентність тих, хто на них зараз наїжджає. Бо це ті ж люди, що вимагають бездумного виконання наказу "Стояти насмерть". То будьте ж чесні і скажіть, що ті, хто за наказом начальства поїхали з фронту вчинили правильно - накази не обговорюються, а виконуються.

Не варто відверту лапшу намагатись форумчанам на вуха вішати.

Після Знам"янки увесь особовий склад херойського батальйону знав, що вони драпають з фронту без наказу.

Реально вони то знали з самого початку, але довести це кожному зараз важко.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ось в таке якраз віриться легко: тут же весь форум забито лементом про те, що немає радянського типу дисципліни, коли накази виконуються без обдумування. І я зовсім не маю жодних сантиментів до "Свободи", лише вказую на неконсеквентність тих, хто на них зараз наїжджає. Бо це ті ж люди, що вимагають бездумного виконання наказу "Стояти насмерть". То будьте ж чесні і скажіть, що ті, хто за наказом начальства поїхали з фронту вчинили правильно - накази не обговорюються, а виконуються.

 

Накази в будь-якій армії мають виконуватись без обдумування, що совєтській, що американській. Тут всякі філософствування по темі до одного місця.

Link to comment
Share on other sites

Накази в будь-якій армії мають виконуватись без обдумування, що совєтській, що американській. Тут всякі філософствування по темі до одного місця.

1). То за що ж чморять тих хлопців?

2). КНДР - це "народно-демократична-республіка". Тобто тричі демократія! І, як і в СРСР, там панує з одного боку, "справжня" демократія, з іншого - армійська дисципліна.

 

Ось моє твердження, яке вважаю настільки очевидним, що не потребує жодного доведення (як аксіома):

 

Дисципліна в північно-корейській або радянській армії так само співвідноситься з дисципліною в американській армії, як народна/соціалістична демократія в Півн. Кореї/СРСР співвідноситься з демократією у США. Тобто згрубша - не мають нічого спільного, але бажаючі можуть побачити майже ідентичність: вибори там і там, Національні збори/Верховний Совет = Конгрес і т.д.

 

Не належу до таких наївняків.

Link to comment
Share on other sites

Не варто відверту лапшу намагатись форумчанам на вуха вішати.

Після Знам"янки увесь особовий склад херойського батальйону знав, що вони драпають з фронту без наказу.

Реально вони то знали з самого початку, але довести це кожному зараз важко.

Ніхера не зрозумів. Тобто спочатку наказ був - а у Знам'янці випарувався? 8-:

 

Це щось із Люїса Керола. X(

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ніхера не зрозумів. Тобто спочатку наказ був - а у Знам'янці випарувався? 8-:

 

Це щось із Люїса Керола. X(

В Знам"янці здається заступник міністра оборони особисто умовляв особовий склад підрозділу не дезертирувати.

Змінено користувачем borderlander
Link to comment
Share on other sites

Ніхера не зрозумів. Тобто спочатку наказ був - а у Знам'янці випарувався? 8-:

 

Це щось із Люїса Керола. X(

в знамянці їх зустрічала прокуратура і міноборони на рівні заступників міністра і генпрокурора, якщо не помиляюсь.

мабуть, для того, щоб подарувати квіти і подякувати за службу.

 

не втримався від допису. пішов з гілки. 4 чи 5й раз - набридло. зараз знов х*ями обложать.

Змінено користувачем Азазелло
Link to comment
Share on other sites

в знамянці їх зустрічала прокуратура і міноборони на рівні заступників міністра і генпрокурора, якщо не помиляюсь.

мабуть, для того, щоб подарувати квіти і подякувати за службу.

 

не втримався від допису. пішов з гілки. 4 чи 5й раз - набридло. зараз знов х*ями обложать.

Не я, принаймні. Просто намагаюсь розібратись.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Звідки дані, що був такий наказ ?

Було інтерв'ю з командиром, де він казав приблизно таке: "Я врятував 200 життів (бо з калашами проти гаубиць, градів і танків вони були приречені) - і мене називають зрадником. От поклав би їх усіх там мертвими - був би героєм."

 

І я його розумію.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Було інтерв'ю з командиром, де він казав приблизно таке: "Я врятував 200 життів (бо з калашами проти гаубиць, градів і танків вони були приречені) - і мене називають зрадником. От поклав би їх усіх там мертвими - був би героєм."

 

І я його розумію.

 

Так командир наказ на передислокацію за 1000 км віддав чи ні ?

Link to comment
Share on other sites

Тут самі глухі чи сліпі зібралися? ХТО ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ? Якщо командири - які претензії до солдатів, що виконували наказ? Їм же не мирне населення вбивати наказали (за _очевидно_ злочинні накази відповідає _і_ виконавець), а лише виїхати на ротацію (три місяці на фронті у мирний час - це багато).

От безнаказанности  уже окуели до такого, что "занять оборону" -  преступный приказ! Жалко, что СБУ  не ищет источника и не привлекает автора! Очень жалко!

Ух ти, вже і суддя знайшовсь. Мабуть теж тільки з окопів  :gigi:  - хоча ні, прямо з окопу пише, або ж навіть з генштаба.

 

Во первых я в добровольцы не пошел и не записывался. Не взяли, уже возраст не тот, да и еще в 70 е настрелялся. Но вот на память не приходит, ни из истории ВОВ, ни из афганской компании, ни из чеченской, Карабаха и т.д., чтобы комбаты корчили из себя героев, уведя батальон за 1000 км от места дислокации прямиком к дому, к женам.

Во вторых, что -то уже больно ругают Генштаб те, кто дезертирует, а не те, кто выходит  с боем и достойно. Правда, появилась еще одна категория критиканов  - это видящие себя уже депутатами.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Цікава гілка.

Серед суперечок, та і в неті не помітив однієї цікавої речі. А саме: чому батальйон теріторіальної оборони Івано-Франківської обл опинився в 6 кілометрах від російського кордону?

Link to comment
Share on other sites

Цікава гілка.

Серед суперечок, та і в неті не помітив однієї цікавої речі. А саме: чому батальйон теріторіальної оборони Івано-Франківської обл опинився в 6 кілометрах від російського кордону?

Бо Україна трохи більша за Ів.-Фр. область.

Link to comment
Share on other sites

Так командир наказ на передислокацію за 1000 км віддав чи ні ?

А як Ви собі уявляєте командування в армії? "Рота! Налі-во! Кроком руш!" І пішли. Наказ про передислокацію йому мали/могли віддати "зверху". Але він не зобов'язаний сповіщати про це геть усіх. Підозрюю, прийняв це рішення самостійно і нікому про нього не сказав. Але повторюю: солдат не може відповідати за рішення командира, якщо його накази на мають _явно_ злочинного характеру.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Лаконічно.....

І?

Це означає що воювати більше нікому та всі решта тербатальйонів знаходяться в радіусі 200км?

Обов'язок захищати країну мають всі військові. Незалежно, живуть вони біля кордону чи за 1000 кілометрів від нього.

Link to comment
Share on other sites

Обов'язок захищати країну мають всі військові. Незалежно, живуть вони біля кордону чи за 1000 кілометрів від нього.

Тавонотак...

Але дозволю нагадати спосіб і мету створення тербатальйонів:

 

Відповідно до закону «Про оборону України» головними завданнями новостворених батальйонів територіальної оборони Міністерства оборони України стали:

  • захист державного суверенітету і незалежності держави;
  • підтримання безпеки і правопорядку;
  • забезпечення діяльності органів державного управління в регіонах;
  • охорона стратегічно важливих об'єктів і комунікацій;
  • боротьба з диверсійними та іншими незаконно створеними озброєними формуваннями;
  • допомога в охоронi державного кордону.

І ще раз поцікавлюсь: воювати більше нікому? всі створені ТРБ зараз під російським кордоном? 

Link to comment
Share on other sites

Тавонотак...

Але дозволю нагадати спосіб і мету створення тербатальйонів:

 

Відповідно до закону «Про оборону України» головними завданнями новостворених батальйонів територіальної оборони Міністерства оборони України стали:

  • захист державного суверенітету і незалежності держави;
  • підтримання безпеки і правопорядку;
  • забезпечення діяльності органів державного управління в регіонах;
  • охорона стратегічно важливих об'єктів і комунікацій;
  • боротьба з диверсійними та іншими незаконно створеними озброєними формуваннями;
  • допомога в охоронi державного кордону.

І ще раз поцікавлюсь: воювати більше нікому? всі створені ТРБ зараз під російським кордоном? 

Якщо Вам не достатньо Вашого ж першого пункту, то додам таке: (1) там відбувається постійна ротація і всі тербати можуть там побувати; (2) нормальні головнокомандувачі намагаються пропустити через бойові дії якомогабільшу кількість вояків, щоб мати "обстріляне" військо. Нарешті (3): а самі не з дезертирів будете? Бо якась агресивна упевненість, що маєте право відмовитись, бо Ваша хата скраю у буквальному сенсі?

" В каком полку служили(тербаті приймаєте участь)?"

Приєднуюсь до запитання.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

" В каком полку служили(тербаті приймаєте участь)?"

в заградзагоні. Чекаю не дочекаюсь, коли такі як Ви, попадете мені на мушку. Щоб дурь з мізків вишибити разом з мізками

Звикли мітингувати де можна й не можна, бидло тупориле

А слово "дисципліна" пся крев знає?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якщо Вам не достатньо Вашого ж першого пункту, то додам таке: (1) там відбувається постійна ротація і всі тербати можуть там побувати; (2) нормальні головнокомандувачі намагаються пропустити через бойові дії якомогабільшу кількість вояків, щоб мати "обстріляне" військо. Нарешті (3): а самі не з дезертирів будете? Бо якась агресивна упевненість, що маєте право відмовитись, бо Ваша хата скраю у буквальному сенсі?

Приєднуюсь до запитання.

1. "можуть побувати" так вони там чи ні?

2. ......... не хочу ображати. Ви там?

3. Ні, я не дизертирів.

 

На мої прості питання: де наша кадрова армія, чому там воюють тербати не для того стоврювані? відповіді так і немає.

Link to comment
Share on other sites

Якщо Вам не достатньо Вашого ж першого пункту, то додам таке: (1) там відбувається постійна ротація і всі тербати можуть там побувати; (2) нормальні головнокомандувачі намагаються пропустити через бойові дії якомогабільшу кількість вояків, щоб мати "обстріляне" військо. Нарешті (3): а самі не з дезертирів будете? Бо якась агресивна упевненість, що маєте право відмовитись, бо Ваша хата скраю у буквальному сенсі?

Приєднуюсь до запитання.

так само на хер

Адвокати підлих боягузів теж є підлим бидлом 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...