Перейти до змісту

Наскільки ви довіряєте Юлії Тимошенко як політику?


DiDUS

  

100 проголосували

  1. 1. Наскільки ви довіряєте Юлії Тимошенко як політику?

    • Цілком довіряю
      10
    • Скоріше довіряю
      9
    • Важко відповісти
      2
    • Не знаю таку
      1
    • Скоріше не довіряю
      4
    • Зовсім не довіряю
      74


Recommended Posts

Цілком довіряю.

А навіщо робити такі опитування анонімними? Мені здається, краще їх робити відкритими.

Підтримую..

Але я невірно зрозумів, що відкрите, це голосують і незареєстровані... :fp1:  

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Цілком довіряю, бо вона найрозумніший, найвиваженіший політик в Україні,

вона пройшла тортури у в'язниці злочинного режиму,

вона - єдина може претендувати на місце Президента на дострокових(!) виборах!

Вона вже є народним президентом.

:love:  [A]

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наша моральна підтримка не потрібна Юлії Володимирівні, бо вона - це "бульдозер, стоящий на цыпочках" (ц, екс-міністр).

Але ми впевнені, якщо завтра Ю.В.Тимошенко закликає своїх прибічників допомогти фінансово, то лише два питання виникнуть у нас:

1. на який рахунок перераховувати

2. куди нести готівку

Змінено користувачем ЦеDzip
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вона завжди взуває туфлі на високих підборах, щоб не загубитися за нудними спинами деяких політиків, але(!!!) інколи вона  все ж взуває туфлі з низькими каблуками,

щоб бути на рівні з низькими політиками, карликами з деяких суміжних країн!

:love:  [A]

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Завдяки Юлі широкі народні маси юльків дізнались про Есхіла та про те, що є така книжка "Кобзар"!

Юля - не лише народний президент, але й народний бібліотекар.

  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Завдяки Юлі широкі народні маси юльків дізнались про Есхіла та про те, що є така книжка "Кобзар"!

Юля - не лише народний президент, але й народний бібліотекар.

 

 

вона - просвєтітель!

Link to comment
Share on other sites

Цілком довіряю.

 

І давно, з початку 1997 року, тоді коли ЮВТ кинула бізнеси й прийшла в політику, обравшись народним депутатом ВР в окрузі в Кіровоградській області.

 

На протязі її політичної кар"єри в неї інколи бували помилки, але не суттєві, тим не менше, НЕЮ ЯК ПОЛІТИКОМ Я  ЖОДНОГО РАЗУ НЕ БУВ РОЗЧАРОВАНИЙ.

 

Жодного разу не шкодував ( з 2002 року), що голосував за БЮТ чи БАТЬКІВЩИНУ, чи за саму ЮВТ на Президентських виборах 2010 і 2014 р.р.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

вона - просвєтітель!

ВОНА ледь-ледь не отримала Нобелівську премію. просто нобелівський комітет не знав в якій галузі давати нагороду. Юля і економізд, і хімік, і політолух.

ВОНА - корифей всіх наук!

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Цілком довіряю.

 

І давно, з початку 1997 року, тоді коли ЮВТ кинула бізнеси й прийшла в політику, обравшись народним депутатом ВР в окрузі в Кіровоградській області.

 

На протязі її політичної кар"єри в неї інколи бували помилки, але не суттєві, тим не менше, НЕЮ ЯК ПОЛІТИКОМ Я  ЖОДНОГО РАЗУ НЕ БУВ РОЗЧАРОВАНИЙ.

 

Жодного разу не шкодував ( з 2002 року), що голосував за БЮТ чи БАТЬКІВЩИНУ, чи за саму ЮВТ на Президентських виборах 2010 і 2014 р.р.

 

 

Слушно!

 

Чи помиляється вона? вочевидь так! Але але лише ідіот придумав фразу про те, що дураки вчаться на своїх помилках.

Не помиляється лише той, хто  нічго не робить.

Юля - працює і ніколи, чуєте - ніколи (!!!) не звинувачує інших в своїх помилках, а аналізує і знову йде вперед, на барикади!

Змінено користувачем ЦеDzip
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Слушно!

 

Чи помиляється вона? вочевидь так! Але але лише ідіот придумав фразу про те, що дуркаи вчаться на своїх помилках.

Не помиляється лише той. хто  нічго не робить.

Юля - працює і ніколи, чуєте - ніколи (!!!) не звинувачує інших в своїх помилках, а аналізує і знову йде вперед, на барикади!

Слушно, навіть якщо барикад більше не залишилось - Юля завжди знайде з чого зробити нові! Якщо ворогів більше не залишилось - Юля знайде нових!

  • Upvote 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Київський хлопець

 

Re: Наскільки ви довіряєте Юлії Тимошенко як політику?

Вгадайте, хто серед усіх феєричний пиздобол

 

Здається тема про інше?

Так, про інше. Але ж не я сюди першим почав картинки викладувати.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юля - працює і ніколи, чуєте - ніколи (!!!) не звинувачує інших в своїх помилках, а аналізує і знову йде вперед, на барикади!

 

Хватит на баррикады, уже пора на мины!

И если ей дано, то да не оступится нога ее и да не начнется реакция разложения смеси тринитротолуола с вяжущими веществами с образованием большого количества газообразных продуктов!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дехто вважає, що її коса "українский віночок" - фальшива, та її лице та фігурка - то є результат роботи пластичинх хірургів.

Залишими це на совісті тих, хто розповсюджує такі чутки.

Бо вона на відміну від учасниць різноманітних конкурсів краси не торгує  лицем та тілом, а самовіддано працює, щоб покращити життя мільйонів співвітчизників!

 

:love:  [A]

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

"Я її люблю. Вовчиця на охоті. Це наша мати, захисниця наша. Ми її діти чекаємо її сигналу. І не дай Бог комусь стати на нашому шляху. За Юлю порвемо всіх" (с)Колька Кізяк

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

"Я її люблю. Вовчиця на охоті. Це наша мати, захисниця наша. Ми її діти чекаємо її сигналу. І не дай Бог комусь стати на нашому шляху. За Юлю порвемо всіх" (с)Колька Кізяк

а ты съездило к нему выяснить отношения или зассало?

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...