Перейти до змісту

Мустафа Наєм сказав, що не працюватиме в парламенті за 5 тисяч грн


Ali(UA)

Recommended Posts

вас вообще не удивляет что за сколько там лет независимости никто не поднимал вопросы о зарплате депутата? за 22 года , никто. первый раз . первый раз кто то пытается не идти к олигарху а честно признать - мало.

 

нет блядь втопчем их в грязь чтобы другим неповадно было.\

 

ну жрите, жрите.

Тільки весною на хвилі популізму відмінили надбавки до кінця цього року, порахуйте ще пільги, там доволі некисло виходило. На ті гроші вони б не бідували, але вони ж туди не за зарплатою йшли і зараз ідуть. З 1 січня там буде 17500 - це в три рази більше середньої по Києву.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 591
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Так в приватному секторі і мусить бути більше. Що б "слуги народа" не засиджувалися у парламенті десятиріччями. 6500 гривень це цілком нормальний дохід шоб прожити.

5000, 6500 это с налогами.

 

поверь мне это ненормальный доход. для пенсионерки может и нормальный для машиниста, сантехника, но не для активных 30 летних мужчин или женщин.

 

то что тут пишут - не воспринимай близко. я вижу киев общаюсь и знаю. если ты конечно не кассир супермаркета или уборщик, консьерж и т.д. и если хочешь работать, то будешь работать на нескольких работах но будешь получать больше.

 

много ленивых

 

бля меня ща заминусуют ппц.

Link to comment
Share on other sites

Алі, так я і хочу що б активні тридцятирічні люди працювали в продуктивному секторі економіки а не сиділи на шиї у народа.   Я взагалі вважаю що депутатство мусить бути як невеликий додатковий заробіток, а депутати жити і працювати в округах на нормальних роботах. А то у цих чотирьохсот з лишком оболтусів дуже багато вільного часу на руках от і приймають різну фігню по якій жити неможливо.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

они не элита они средний класс который на гражданке получал больше чем машинист. им теперь одевать вериги? власяницу? самоистязаться? ок. 5 тыщ. они уйдут. что дальше? а может не уйдут пойдут к олигарху за зарплатой.

1) В них утримання в цілому велетенське - житло в Києві знаєте скільки коштує? А їм то нашару. Плюс шалені пільги. Там на рік все це вимірюється сотнями тисяч.

 

2) Ніхто їх туди на налигачі не тягне. З якохо це дива за роботу, що коштує 5 тис. на місяць ми маємо платити 25, бо, бач, якесь велике цабе з бізнесу вирішило нас ощасливити. У США теж бувають заможні люди, що йдуть на державну службу. Але ця їхня примха не повинна оплачуватись платником податків. Вони це розуміють і часто відмовляються від з/п взагалі. Мер Нью-Йорка, якщо пам'ять не зраджує, встановив собі з/п 1 долар на рік.

 

3) Висококваліфіковані професори права чи політології були б щасливі працювати в тих умовах.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

я тут писал...

согласен...поменяться с мустафой..он не ответил :D

 

предлагаю и с гопко поменяться...

 

я буду за 5000 штук всю коденцию....и не грама бабла себе не выбью..и не возьму ни одной взятки за голос и незатушкуюсь...

 

за все непопулярные реформы тоже проголосую... :D

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ukrainian Mistress @JuMistress
·
37 мин. 

 

Гаврилюк на вопрос, как собирается жить в столице на 5000 грн, заявил что это "сумашедшие деньги", поскольку раньше жил на 1500 грн.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

@mefimus: Еще о з/п. Если бы я каждый паз опускал руки из-за денег, наверное стал бы депрессивным маньяком. Я очертил проблему и у нее есть решение.


там там еще молодое облыччя какое-то поддержало такую идею..."возьми и зроби", а шо

и муж имеется у ней... надо копнуть

Link to comment
Share on other sites

Ukrainian Mistress @JuMistress

·

37 мин. 

 

Гаврилюк на вопрос, как собирается жить в столице на 5000 грн, заявил что это "сумашедшие деньги", поскольку раньше жил на 1500 грн.

козак хули.. :weep::tu: он гривен 500 ещё жинке отсылать будет...

Змінено користувачем кноп
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Алі, так я і хочу що б активні тридцятирічні люди працювали в продуктивному секторі економіки а не сиділи на шиї у народа.   Я взагалі вважаю що депутатство мусить бути як невеликий додатковий заробіток, а депутати жити і працювати в округах на нормальних роботах. А то у цих чотирьохсот з лишком оболтусів дуже багато вільного часу на руках от і приймають різну фігню по якій жити неможливо.

совмещать? прикольно.

Link to comment
Share on other sites

я тут писал...

согласен...поменяться с мустафой..он не ответил :D

 

предлагаю и с гопко поменяться...

 

я буду за 5000 штук всю коденцию....и не грама бабла себе не выбью..и не возьму ни одной взятки за голос и незатушкуюсь...

 

за все непопулярные реформы тоже проголосую... :D

а я тоже согласен. буду всем говорить что ни грамма не взял и не затушкуюсь!

 

и лексус буду в соседнем дворе оставлять! переодеваться в поношенный старенький костюмчик и топать в раду!

Link to comment
Share on other sites

а я тоже согласен. буду всем говорить что ни грамма не взял и не затушкуюсь!

 

и лексус буду в соседнем дворе оставлять! переодеваться в поношенный старенький костюмчик и топать в раду!

тю!

а ты допустим не веришь....что существуют люди которым это депутатство и нахуй не всралось? и реально хочетсе не бабло с парламента поиметь....а реально собраться и проголосовать за реформаторский пакет....для всей страны...и сделать так что бы людям потом жилось лучше?

п.с.

и нахуя мне лексус..если мне от метро левобережная до майдана 15минут метром например..и без пробок...на сесию приехать!не?

Link to comment
Share on other sites

вы не заметили? вот его новый твит:

 

@mefimus:

Еще о з/п. Если бы я каждый паз опускал руки из-за денег, наверное стал бы депрессивным маньяком. Я очертил проблему и у нее есть решение.

Link to comment
Share on other sites

@кноп, ні - сумісники. $600 в місяць. Крім того під час сесії належать добові - $150. Це готель і їжа. Сесії короткі. Як правило не більше тижня.

аааааааа...ну вот кое чего прояснилось....

 

но серавно..шотото техас сильно не балует своих слуг народа. :D

Link to comment
Share on other sites

Співзасновник громадської ініціативи "Реанімаційний пакет реформ" Ганна Гопко вважає, що зарплата у 6 тисяч гривень для депутата замала, тому її треба збільшити, аби не втрачати професіоналів. Водночас, депутатів в Україні забагато, каже Гопко, і пропонує скоротити їхню кількість на третину.==

http://tsn.ua/video/video-novini/gopko-proponuye-zmenshiti-kilkist-deputativ-do-300-ta-zbilshiti-yim-zarplatu.html?type=2151

Link to comment
Share on other sites

аааааааа...ну вот кое чего прояснилось....

 

но серавно..шотото техас сильно не балует своих слуг народа. :D

 

А який сенс їх балувати? Ідея ж саме в тому що б не створювати окрему касту професійних політиків.  Що б жили разом з народом, як всі ходили на роботу. Скупалися в звичайних молах і так далі.

Link to comment
Share on other sites

диссертацію якої (Гопко Г. М. Екологічна публіцистика: світоглядний аспект (на прикладі зарубіжних та українських видань 1992 – 2008 рр.)

З’ясовано, що українська публіцистика як форма незгасної активності людського духу осмислює екологічну проблематику з позицій моральності, цілісності сприйняття відносин “людина – природа – Космос”.

 

 Ганя Гопко - дружина сина заступника начальника Львівської митниці; що у свекра 20 квартир в Києві і що він все життя сидів на контрабасі.

 

10505419_306295109565692_497132240832196

Link to comment
Share on other sites

Співзасновник громадської ініціативи "Реанімаційний пакет реформ" Ганна Гопко вважає, що зарплата у 6 тисяч гривень для депутата замала, тому її треба збільшити, аби не втрачати професіоналів. Водночас, депутатів в Україні забагато, каже Гопко, і пропонує скоротити їхню кількість на третину.==

http://tsn.ua/video/video-novini/gopko-proponuye-zmenshiti-kilkist-deputativ-do-300-ta-zbilshiti-yim-zarplatu.html?type=2151

бля...

хай уже коалицию..делают...мать их в сраку подымают себе до десятки з\п

 

надеюсь уже хватит пидарасам...

 

и делают нахуй в стране реформы..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

із дісєра Гопко:
"Сучасна українська журналістика повинна повернути людині відчуття природи через історизм мислення (уроки минулого враховані у сьогоденні), творення нових ідей, оскільки інформаційна журналістика (як сенсація, гаряча новина про землетруси, повені) повинна бути посилена не лише глибокими за аналітичністю статтями, розслідуваннями, а есе, нарисами, котрим притаманна експресивність. "

Link to comment
Share on other sites

==Ірина Фаріон
Захотів Наєм іншої депутатської зарплати ніж 6 тисяч. То якого чорта перся в депутати? До Майдану разом з так званими політичними партизанами, себто лицемірними громадськими діячами, штучно зробився його "зачинателем", а тепер гроші зі шкіри гречкосіїв йому подавай. Мандат на стіл і кроком руш шустрити. БОЖЕ. КОГО ОБРАНО. Ще не напрацювалося, а вже вищить про гроші.===

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Arkadiy Buschenko Что за фигня, я не понимаю. Есть объявление о вакансии (выборы), указана зарплата 6000, ты рвешь все части тела, чтобы получить эту вакансию, работодатель (народ) обоснованно полагает, что для тебя зп привлекательная, иначе зачем ты рвал все части дела за эту вакансию. В чем проблема? Не устраивает офферта, не акцептуй, - вали, по простому. А если ты не знал о содержании офферты, то это проблема с твоей способностью анализировать ситуацию. А зачем работодателю (мне) работник, неспособный элементарно прикинуть одну часть дела к другой? Вывод: вали.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...