Перейти до змісту

Мустафа Наєм сказав, що не працюватиме в парламенті за 5 тисяч грн


Ali(UA)

Recommended Posts

==Ірина Фаріон

Захотів Наєм іншої депутатської зарплати ніж 6 тисяч. То якого чорта перся в депутати? До Майдану разом з так званими політичними партизанами, себто лицемірними громадськими діячами, штучно зробився його "зачинателем", а тепер гроші зі шкіри гречкосіїв йому подавай. Мандат на стіл і кроком руш шустрити. БОЖЕ. КОГО ОБРАНО. Ще не напрацювалося, а вже вищить про гроші.===

гы))))

И скажите шо Фарион не права. :weep::tu:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 591
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

ни одна падла не скказала....

шо дядя петя дворник..за 3000 штуки гавно с парадных выносит....и всякой другой хуйни делает..

а эти за 5000 не могут..кнопочки посибеть понажимать...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

тю!

а ты допустим не веришь....что существуют люди которым это депутатство и нахуй не всралось? и реально хочетсе не бабло с парламента поиметь....а реально собраться и проголосовать за реформаторский пакет....для всей страны...и сделать так что бы людям потом жилось лучше?

п.с.

и нахуя мне лексус..если мне от метро левобережная до майдана 15минут метром например..и без пробок...на сесию приехать!не?

я бы бля проголосовал и ходил бы! например раз в 2-3 недели! или на сессии! даже с зарплаты бы штуку баксов срезал чтобы поучаствовать! я бы вам наголосовал! я бы вам всем наголосовал!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

із дісєра Гопко:

"Сучасна українська журналістика повинна повернути людині відчуття природи через історизм мислення (уроки минулого враховані у сьогоденні), творення нових ідей, оскільки інформаційна журналістика (як сенсація, гаряча новина про землетруси, повені) повинна бути посилена не лише глибокими за аналітичністю статтями, розслідуваннями, а есе, нарисами, котрим притаманна експресивність. "

 

это же очень и очень ©

вот она нас собралась децентрализировать ? :66:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

вы не заметили? вот его новый твит:

 

@mefimus:

Еще о з/п. Если бы я каждый паз опускал руки из-за денег, наверное стал бы депрессивным маньяком. Я очертил проблему и у нее есть решение.

я даже знаю какое!!! ыыыыы ... :weep:  :weep: :weep:  

Link to comment
Share on other sites

Ваще на самом деле количество депутатов нужно после выборов урезать до количества прошедших фракций.

И зарплата не нужна и льготы.


Фу, сколько совка в ветке. З/П депутата должна быть минимум тысяч 10 уе.

Кому должна?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  1. http://nk.org.ua/upload/40/20140215093417_4_http-glagol.in.ua-wp-content-uploads-2013-06-nr2.com-.ua7-.jpg

Интересно почему Андрей Белецкий по оболони наш деп который прошел не пиздит за зарплату :) наверное он шо то знает :)

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Фу, сколько совка в ветке. З/П депутата должна быть минимум тысяч 10 уе.

Чого так слабо? Це ж буде як у США? Шо нам ті піндоси! 100 тисяч уе на місяць! Хіба Звягільського чи Бойка 10 тисяч уе не образять своєю мізерністю, як Мустафу образили кілька сотень?

 

І байдуже, яку роботу виконують депутати. Хіба в совку з/п колись корелювала з роботою?

 

"От каждого - по способностям, каждому - по потребностям!" - це ж головний принцип капіталізму, чи не так?

Link to comment
Share on other sites

я бы бля проголосовал и ходил бы! например раз в 2-3 недели! или на сессии! даже с зарплаты бы штуку баксов срезал чтобы поучаствовать! я бы вам наголосовал! я бы вам всем наголосовал!

Таким скільки не заплати, все рівно "наголосують".

Link to comment
Share on other sites

я бы бля проголосовал и ходил бы! например раз в 2-3 недели! или на сессии! даже с зарплаты бы штуку баксов срезал чтобы поучаствовать! я бы вам наголосовал! я бы вам всем наголосовал!

 

  https://www.youtube.com/watch?v=qHLDf2rDmWM

Link to comment
Share on other sites

"Україну не приймуть в ЄС, поки в політику йтимуть для збагачення - МЗС Чехії"

 

http://www.eurointegration.com.ua/news/2014/10/30/7027329/

 

""Як громадяни України ви повинні зробити все, щоб вами не керували люди, які йдуть в політику тільки заради збагачення", - звернувся Заоралек до студентів."

Link to comment
Share on other sites

Сегодня в Днепропетровске жестоко ответили на заявление Мустафы Найема. "По пунктам: не знаешь, как живут люди на минималку - узнай. 

Я тебе сто рецептов из кабачков вышлю, с**ка. И тюри из черного хлеба. Фкусной, шо ппц.
Второе: прежде, чем наниматься на службу, узнай, какова там зарплата, а не шантажируй, что будешь красть.
Третье: зарплату депутату платит народ - сделай, падло, так, чтобы народу было, с каких **** тебе её выплачивать, такому расчудесному.
Четвёртое: кроме зарплаты, там ещё и куча льгот - бесплатный проезд в общественном транспорте, бесплатное лечение, оплачивается гостиница иногородним, материальная помощь для отпуска (45 дней) и куча других ништяков - буфет в ВР, которому позавидует ресторан, опять же.

http://golosukraine.blogspot.com/2014/10/blog-post_67.html

Link to comment
Share on other sites

"Нужно повышать зарплату депутатам и это справедливо, потому что, например, в партию "Самопомощь" не прошли три достойных представителя борьбы с коррупцией, которые сказали, что на 6 тысяч они не смогут себя содержать, и мы потеряли таких людей", - сказала Анна Гопко.

Без коментарів...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Нужно повышать зарплату депутатам и это справедливо, потому что, например, в партию "Самопомощь" не прошли три достойных представителя борьбы с коррупцией, которые сказали, что на 6 тысяч они не смогут себя содержать, и мы потеряли таких людей", - сказала Анна Гопко.

Без коментарів...

 

Бу-ге-ге ! Самопоміч починає веселити раніше, ніж я думав. B-)

 

Цікаво, за яку зарплату воюють з корупцією ці три достойники.  :weep:   

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Може і треба може і ні. Факт той що у них не може бути права змінювати повноваження самим собі. Наступній ВР - будь-ласка. У виборців буде можливість висловити свою думку з цього привода.

Link to comment
Share on other sites

диссертацію якої (Гопко Г. М. Екологічна публіцистика: світоглядний аспект (на прикладі зарубіжних та українських видань 1992 – 2008 рр.)

З’ясовано, що українська публіцистика як форма незгасної активності людського духу осмислює екологічну проблематику з позицій моральності, цілісності сприйняття відносин “людина – природа – Космос”.

 

 Ганя Гопко - дружина сина заступника начальника Львівської митниці; що у свекра 20 квартир в Києві і що він все життя сидів на контрабасі.

 

10505419_306295109565692_497132240832196

"Ага, Садовий такий порядний пішов 50-м по списку, зате перша по списку Ганя Гопко – це дружина загальновідомого Жука, батько котрого замначальника Львівської митниці. Бізнесмени офігенні, особливо процвітає контрабандний бізнес. Одинадцята по списку Олена Сотник – дружина Амеліна, донецького кадра, приналежність до Ахметова тут доводити зайве. Тож таких собі Садовий понабирав у партію чесних і перспективних, що аж тошно."

 

Это правда про Гопко??? :fp1: Тогда это многое объясняет для меня!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Честность - не продаётся. А если человек готов красть, то он будет красть, сколько ему не дай. :super:

Удобная логика. То есть честному человеку можно не платить?
Link to comment
Share on other sites

Удобная логика. То есть честному человеку можно не платить?

 

Дискусія ж наче не про те. Дискусія чи доцільно що б депутати самі вирішували яка зарплата для них справедлива.

Link to comment
Share on other sites

Удобная логика. То есть честному человеку можно не платить?

Ну так может чёстный человек найдёт хорошо оплачиваемую работу, зачем сознательно идти туда где мало платят?

Змінено користувачем Ливси
Link to comment
Share on other sites

 

 


Нужно повышать зарплату депутатам и это справедливо, потому что, например, в партию "Самопомощь" не прошли три достойных представителя борьбы с коррупцией, которые сказали, что на 6 тысяч они не смогут себя содержать, и мы потеряли таких людей", - сказала Анна Гопко.

 

как это, йопт ?

т.е. они сначала пошли, а потом не прошли ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...