Перейти до змісту

Мустафа Наєм сказав, що не працюватиме в парламенті за 5 тисяч грн


Ali(UA)

Recommended Posts

 

 


Думаю,що тут була доведена до людей цілком інша думка-якщо ви платите такі гроші то не вимагайте чесновті від депутатів.

Этот концепт мне знаком, я просто считаю его в принципе неправильным.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 591
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Нет. Они просто являются заработанными. А белыми они становятся в том случае, если они заработаны законным путем, и с них уплачены налоги.

Also, бывает что деньги просто достаются в качестве взятки, либо воруются. Тогда они мало того что не белые - так еще и не заработаны.

А для мене будь-які _зароблені_ гроші - білі. Бо в нас депутати навмисно зробили такі закони, за якими ти зобов'язаний поділитися з чиновником своїми грошима, бо він вважає себе хазяїном не лише життя, але й тебе особисто як лоха й терпилу. Так от, доки чиновництво з касти "благородій" не перетворяться на дрібних клерків, якими ввони насправді і є - не вважаю пролобійовані ними корупційні закони обов'язковими для виконання.

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

Итоги подведем: те кто собираются воровать - будут воровать при любой зарплате. Те кто не собирается воровать - со временем будут воровать при мизерной зарплате.

 

Увеличте зарплату официально и ведите строгий контроль. А все остальное - детский сад и инфантильные мечты об идейных альтруистах работающих себе в ущерб на благо других, таких могут быть единицы, но не долго, да и в политику они не идут.

 

Низкая зарплата чиновника - это прямой путь к коррупции.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Итоги подведем: те кто собираются воровать - будут воровать при любой зарплате. Те кто не собирается воровать - со временем будут воровать при мизерной зарплате.

 

Увеличте зарплату официально и ведите строгий контроль. А все остальное - детский сад и инфантильные мечты об идейных альтруистах работающих себе в ущерб на благо других, таких могут быть единицы, но не долго, да и в политику они не идут.

 

Низкая зарплата чиновника - это прямой путь к коррупции.

Виборні посади обіймають не чиновники. В Україні _мільйони_ людей пісяли б від щастя, якби їм запропонували київські квартири на шару  плюс 5 тисяч з/п плюс шалені депутатські пільги. І серед цих мільйонів 100 відсотків знайшлися б люди, здатні виконувати цю не таку вже й складну роботу. Те, що ми допустили ділків, абсолютно чужих ідеї служіння суспільству на ці посади лише вказує на незрілість нашого суспільства. Але час подорослішати ще є.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Этот концепт мне знаком, я просто считаю его в принципе неправильным.

Панове ми говоримо про ідеал чи про реалії життя.реалії і виховання в Україні.не в штатах.німеччині чи чехії.тут.А тут людина в депутати іде не після успішної кар"єри в бізнесі чи  іншій галузі діяльності і посада депутата для неї то честь.престиж не тільки для нього а і для нащадків,задоволення свого Я,втілення якихось власних ідей з досвіду чи прагення збагачення ;o .....після успішної,чистої політкар"єри на посадах членів правління корпорацій,читанню лекцій для істеблішменту чи в лоббійному бізнесі.там колишні депутати роблять реальні гроші.А у нас? Той хмир іде туди в більшості щоб щось порешать було легше,щоб капнула яка велика копійка при подачі його голосу і т.д тут депутат іде щоб заробити ВЛАСНЕ на депутатській посаді.Бо ексдепутат не має ніякої можливості заробити потім використовуючи свої знання депутата.Тому.якщо ми хочемо щоб депкутат виконував його НАЛЕЖНУ роботу,то і повинні у нас платити таку зарплату,щоб він заробив не тільки за період депутатства.але і на безбідне існування ексдепутатом.Дорого? так.але це не так дорого.як коштуватиме державі "робота" на себе депутата при малій зарплаті........АВ його робота є набагато важливіша ніж лікаря чи судді чи поліцая чи вчителя.Бо відхаркується всім народом і не один рік.десятиліття. B-)  

Link to comment
Share on other sites

 

 


А для мене будь-які _зароблені_ гроші - білі.

Это круто, но мы тут в основном говорим про объективную реальность, а не личный творческий взгляд на таковую. :) Имеются четко детерминированные общепринятые понятия, которые желательно использовать для того, чтобы остальные носители личных творческих взглядов вас понимали.

В противном случае наступает ситуация типа "геннадий был метафоричен".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Панове ми говоримо про ідеал чи про реалії життя.

Про реалии жизни нормального человека. Потому что обсуждать реалии жизни воров, например, я не вижу никакого резона.

 

 


Тому.якщо ми хочемо щоб депкутат виконував його НАЛЕЖНУ роботу,то і повинні у нас платити таку зарплату,щоб він заробив не тільки за період депутатства.але і на безбідне існування ексдепутатом.

Ваша ошибка заключается в том, что вы неправильно определяете первопричину.

Приведу доступный пример. Почему вы не насилуете детей? Потому, что вам платят достаточно денег, или просто потому что вы не педофил?

Вот так и с воровством\взятками. Если человек вор, то он будет воровать. Какая у него при этом зарплата - не суть. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


утверждение про низкие зарплаты и коррупцию

Утверждение не учитывает целого спектра не менее важных факторов. Таких, как традиции, контроль, простор для манипуляций и т.д.

Поэтому, собственно, не имеет особого смысла рассматривать релевантность коррупции с одной лишь зарплатой.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Это круто, но мы тут в основном говорим про объективную реальность, а не личный творческий взгляд на таковую. :) Имеются четко детерминированные общепринятые понятия, которые желательно использовать для того, чтобы остальные носители личных творческих взглядов вас понимали.

В противном случае наступает ситуация типа "геннадий был метафоричен".

Об'єктивною реальністю є найкорумпованіша держава світу заточена на пограбування продуктивної частини суспільства величезною армією паразитів-чиновників. Ця продуктивна частина вже кілька разів повставала проти системи (Майдан-1, податковий Майдан, Майдн-2), але оскільки система дає абсолютно шаленуй зиск, що вимірюється десятками мільярдів доларів людям, що за нормальних обставин мали б сидіти на найжалюгідніших щаблях суспільства через свою нікчемність - жодних змін у системі здійснити не вдалося. Вважаю, що до моменту знищення цієї системи патріотичним обов'язком є максимальне звуження матеріальних ресурсів, доступних злодійократії.

Link to comment
Share on other sites

 

Про реалии жизни нормального человека. Потому что обсуждать реалии жизни воров, например, я не вижу никакого резона.

 

 

Ваша ошибка заключается в том, что вы неправильно определяете первопричину.

Приведу доступный пример. Почему вы не насилуете детей? Потому, что вам платят достаточно денег, или просто потому что вы не педофил?

Вот так и с воровством\взятками. Если человек вор, то он будет воровать. Какая у него при этом зарплата - не суть. 

 

Ми не зачіпаємо питання контролю і покарання.який повинний бути драконівський.Іде мова про реалії українського життя,виховання і мораль суспільства в цілому ,реалії постдепутатства.тут прірва між Україною і заходом.І там депутат не рішає свої справи так явно і в такій кількості не тому що там безсрібники.а тому що суспільство виробило систему.коли депутату ВИГІДНІШЕ плідно порацювати пару термінів за вершки,щоб потім .вже на політпенсії зібрати і вершки і корешки. І то в деяких південних країнах(італії :) ) то не допомагає.Але і там то не система.Бо практика століть показала-скупий платить два рази і доля  і плавний розвиток кра\їни важливіший ніж тимчасова економія коштів.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Утверждение не учитывает целого спектра не менее важных факторов. Таких, как традиции, контроль, простор для манипуляций и т.д.

Поэтому, собственно, не имеет особого смысла рассматривать релевантность коррупции с одной лишь зарплатой.

Смотрите выше. Те кто собирается воровать (традиции, простор для манипуляций) те будут воровать при любой зарплате - будут воровать в сто-кратных размерах. Те кто не собираются изначально воровать, могут быть вынужденны начать воровать в ввиду неких причин личного характера (благо есть все теже традиции и доступный простор для манипуляций).

Устанавливая низкие зарплаты вы подталкиваете тех немногих идейных и добросовестных депутатов к измене принципам.

Ну а разработка механизмов и установление контроля за честностью и чистоплотностью всех депутатов - это как раз и есть задача тех идейных и порядочных депутатов.

И нельзя ориентироваться на то что все кто пришел в депутаты является успешным бизнесменом.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Вважаю, що до моменту знищення цієї системи патріотичним обов'язком є максимальне звуження матеріальних ресурсів, доступних злодійократії.

Вы имеете полное право не признавать законов злодейской гравитации, путать названия цветов и все такое прочее. Просто от этого общепринятое понятие "белого" заработка не меняется. Вот и все. А у вас лично - да, у вас лично может быть как угодно. Страна свободная.

 

 


Іде мова про реалії українського життя,виховання і мораль суспільства в цілому

Я являюсь полноценным продуктом украинской жизни, воспитания и морали, поэтому спокойно сужу по себе. Это, по сути, единственный хоть как-то приближенный к реальности способ.

 

 


І там депутат не рішає свої справи так явно і в такій кількості не тому що там безсрібники.а тому що суспільство виробило систему.коли депутату ВИГІДНІШЕ плідно порацювати пару термінів за вершки,щоб потім .вже на політпенсії зібрати і вершки і корешки.

Да, систему. О которой говорилось выше, и которая совершенно не ограничивается вопросом выгоды. Поэтому рассматривать ее исключительно в разрезе зарплаты - нонсенс.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ваша ошибка заключается в том, что вы неправильно определяете первопричину.

Приведу доступный пример. Почему вы не насилуете детей? Потому, что вам платят достаточно денег, или просто потому что вы не педофил?

Вот так и с воровством\взятками. Если человек вор, то он будет воровать. Какая у него при этом зарплата - не суть. 

Не корректне порівняння.педофілія-хвороба.збив  в програмі організму.Тому  не лікується.тільки хірургічне припинення винекнення потягу-тобто механічна імпотенція.Крадіжка-свідома дія індивіду .яка нівелюється при зникненні причини до крадіжки.Крім того ще і страх за кару стримує індивіда.педофіл не може спинитися навіть коли боїться кари.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Смотрите выше. Те кто собирается воровать (традиции, простор для манипуляций) те будут воровать при любой зарплате - будут воровать в сто-кратных размерах. Те кто не собираются изначально воровать, могут быть вынужденны начать воровать в ввиду неких причин личного характера (благо есть все теже традиции и доступный простор для манипуляций). Устанавливая низкие зарплаты вы подталкиваете тех немногих идейных и добросовестных депутатов к измене принципам.

Да не устанавливаю я зарплаты. Зарплаты установлены. Поэтому человек идет в депутаты именно на эту зарплату. И он либо изначально вор, и не обращает на это внимание - либо добросовестный человек.

Вот если б зарплаты депутатов скрывались, и молодому человеку, который строил свои планы на депутатскую жизнь исходя из ЗП в 20 000 грн, вдруг внезапно говорят что он будет иметь лишь пять - да, это было б хоть как-то понятно. Но это не наш случай.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Не корректне порівняння.педофілія-хвороба.збив  в програмі організму.

Ну, я вообще-то рассчитываю на определенный уровень абстрактного мышления оппонента, и то что он им будет пользоваться. Мне же не нужно приводить еще десять примеров типа "почему вы не убиваете", "почему не насилуете взрослых" или "почему вы не воруете"?

Link to comment
Share on other sites

Вы имеете полное право не признавать законов злодейской гравитации, путать названия цветов и все такое прочее. Просто от этого общепринятое понятие "белого" заработка не меняется. Вот и все. А у вас лично - да, у вас лично может быть как угодно. Страна свободная.

 

 

Я являюсь полноценным продуктом украинской жизни, воспитания и морали, поэтому спокойно сужу по себе. Это, по сути, единственный хоть как-то приближенный к реальности способ.

 

 

Да, систему. О которой говорилось выше, и которая совершенно не ограничивается вопросом выгоды. Поэтому рассматривать ее исключительно в разрезе зарплаты - нонсенс.

Систему ламати треба не одне дестиліття.особливо мозги суспільства.Питання зарплати-це вузькоспецифічне вприскування НОВОГО в район життєвонеобхідний для подальшого життя країни і її шансу змінити СИСТЕМУ в цілому.

Link to comment
Share on other sites

Ладно пойду я спать, тут за полночь уже. Да и смысла переубеждать не вижу - каждый останется при своем мнении.

Вот разве что на последок такой умный весч скажу: почему есть ограничение по количеству президентских сроков для индивидуума а ограничения по количеству депутатских сроков нет? Я бы законодательно запретил возможность быть депутатом больше пары-трех раз. Ну вот такой я злой.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Систему ламати треба не одне дестиліття.особливо мозги суспільства.

Ну вот потому мы и маємо те що маємо.

 

 


Питання зарплати-це вузькоспецифічне вприскування НОВОГО в район життєвонеобхідний для подальшого життя країни і її шансу змінити СИСТЕМУ в цілому.

Это совершенно не та сфера, и не та зарплата, в которую надо что-то впрыскивать.

Управлять страной будут либо те, кому нужна именно страна - либо она будет катиться без руля, как последние 20 лет, покуда шоферы разворовывают кладь.

Других вариантов не бывает.


 

 


Вот разве что на последок такой умный весч скажу: почему есть ограничение по количеству президентских сроков для индивидуума а ограничения по количеству депутатских сроков нет? Я бы законодательно запретил возможность быть депутатом больше пары-трех раз. Ну вот такой я злой.

Просто власти у рядового депутата меньше, потому и отпадает нужда в таком механизме контроля.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да не устанавливаю я зарплаты. Зарплаты установлены. Поэтому человек идет в депутаты именно на эту зарплату. И он либо изначально вор, и не обращает на это внимание - либо добросовестный человек.

Вот если б зарплаты депутатов скрывались, и молодому человеку, который строил свои планы на депутатскую жизнь исходя из ЗП в 20 000 грн, вдруг внезапно говорят что он будет иметь лишь пять - да, это было б хоть как-то понятно. Но это не наш случай.

Блин - спать хочу :-)

 

Насколько я понял зарплаты были недавно уменьшены - популизм имхо. Я бы наоборот их поднял, отменил льготы, и навесил дамоклов меч наказания за проступки. Все - иду спать. Завтра можем продолжить эту дискуссию если желаете.

Link to comment
Share on other sites

Ну, я вообще-то рассчитываю на определенный уровень абстрактного мышления оппонента, и то что он им будет пользоваться. Мне же не нужно приводить еще десять примеров типа "почему вы не убиваете", "почему не насилуете взрослых" или "почему вы не воруете"?

Власне з того мислення ваше порівняння і не коректне......Все в Україні заточене,щоб людина не діяла законно.А саме страшніше,що вона не бачить тої прірви,в яку падає,діючи незаконно.Ви ніколи не зміните систему.якщо перед тим не зміните мислення людей,вихованих не одному покоління власне по таких лекалах "рішати питання","телефонне праву","я начальник ти дурак","взяти,бо хтось інший візьме","краще дати ніж нести відповідальність","незаконно,але ж швидше :tu: " і т д.А це еволюція.Тому треба починати з точечних,найбільш важливих вузлів.депутатство-один з них.Бо від них залежить власне еволюційний зрив старої системи.

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не корректне порівняння.педофілія-хвороба.збив  в програмі організму.Тому  не лікується.тільки хірургічне припинення винекнення потягу-тобто механічна імпотенція.Крадіжка-свідома дія індивіду .яка нівелюється при зникненні причини до крадіжки.Крім того ще і страх за кару стримує індивіда.педофіл не може спинитися навіть коли боїться кари.

Фігня. Абсолютно ідентичні речі. Крайньою формою потягу до злодійства є клептократія - "хвороба мільйонерів", як її називають. Бо звичайну людину-клептократа просто саджають у в'язницю, а коли відомо, що людина дуже заможна - тоді просто звертаються до родичів, які все оплачують з добрими чайовими.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Это совершенно не та сфера, и не та зарплата, в которую надо что-то впрыскивать.

Управлять страной будут либо те, кому нужна именно страна - либо она будет катиться без руля, как последние 20 лет, покуда шоферы разворовывают кладь.

Других вариантов не бывает.

 

 

 

Це в ідеалі.В реалі такі ,як наша сучасна ,існують століттями і просто не знають інакшого способу існування.Правда той рух завжди від третього світу до третього світу.І живуть і депутатів міняють і крадуть і олігархи і бідаки і розруха і мріють ,що ось або революція або хтось прийде і ВСЮ систему зразу змінить.І далі по тих самих кочкак.

Link to comment
Share on other sites

Вы имеете полное право не признавать законов злодейской гравитации, путать названия цветов и все такое прочее. Просто от этого общепринятое понятие "белого" заработка не меняется. Вот и все. А у вас лично - да, у вас лично может быть как угодно. Страна свободная.

 

 

В нашому революційному суспільстві не існує загальноприйнятих норм і понять. В цьому й суть революцій, коли "священне життя монаршої особи" раптом перестає таким бути.

 

З часів Брежнева і до сьогоднішнього дня живемо під влдою корумпованого компартійного чиновництва. В післяперебудовні часи змінилось лише те, що зв'язок між партноменклатурою і відвертими кримінальниками більше не приховується. Французи ширішили цю проблему за допомогою гільйотини - не дуже правовий засіб, чи не так? Я ж виступаю не за фізичне винищення цієї старорежимної погані, а лише про позбавлення їх ванн з шампанського чи шикарних автівок (Довгий) для їхніх курв. Хіба це занадто суворо й протизаконно? (У порівнянні з гільйотиною.)

Link to comment
Share on other sites

Фігня. Абсолютно ідентичні речі. Крайньою формою потягу до злодійства є клептократія - "хвороба мільйонерів", як її називають. Бо звичайну людину-клептократа просто саджають у в'язницю, а коли відомо, що людина дуже заможна - тоді просто звертаються до родичів, які все оплачують з добрими чайовими.

Ось власне клептократія і відповідає педофілії у твердженні  комашки.Але скільки тих клептократів від армії крадіїв? Тому просто злодій.той.що прагне збагатитися не завжди клептократ (дуже рідко) і він ідї СВІЦДОМО.Бо або обставини в сім"ї,низькі моральні стандарти,прагнення забезпеченої старості і т.д (ми звичайно говоримо про депутатів).Тому для суспільства СЬОГОДНІ є два шляхи-дати їм стільки,щоб у них була зацікавленість за ці гроші працювати на країну (при тому наголосити,що кара за протиправну діяльність неминуча і строга до максимуму) або далі бурчати і вибирати різні сорти гівна.Бо кращим у цьому суспільстві туди  на даному етапі не пробитисяі по причині (дивись як голосував народ за гречку.обіцянки іт.д),або просто  нема резону жертвувати собою за гулькін ніс.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Власне з того мислення ваше порівняння і не коректне......Все в Україні заточене,щоб людина не діяла законно.

Мне как-то удавалось жить по закону, чего и ожидаю от остальных. Ничего сложного, кстати.

Ни я, ни мои близкие родственники никогда не воровали и не брали взятки. Принципиально. И я думаю, что в стране много таких людей, поскольку мы не принадлежали ни к какой элите, богеме, интеллигенции и т.д.

Кроме того, в стране имеется достаточное количество альтруистов и героев, многие из которых сейчас на виду.

Украине стоит попробовать выбирать в парламент их, а не томных мальчиков которым пяти тысяч гривень на маникюр не хватает.

Также, я считаю что зарплата не оказывает ровным счетом никакого влияние на взгляды и воспитание человека. Мой жизненный опыт это подтверждает, в частности некоторые мои "коллеги"-ИТшники продолжали воровать все, начиная от туалетной бумаги из офиса, и заканчивая сетевым оборудованием даже когда их зарплата достигала 40-50 тысяч гривень в 2009 году.

Вор есть вор. Зарплатой это не лечится.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ось власне клептократія і відповідає педофілії у твердженні  комашки.Але скільки тих клептократів від армії крадіїв? Тому просто злодій.той.що прагне збагатитися не завжди клептократ (дуже рідко) і він ідї СВІЦДОМО.Бо або обставини в сім"ї,низькі моральні стандарти,прагнення забезпеченої старості і т.д (ми звичайно говоримо про депутатів).Тому для суспільства СЬОГОДНІ є два шляхи-дати їм стільки,щоб у них була зацікавленість за ці гроші працювати на країну (при тому наголосити,що кара за протиправну діяльність неминуча і строга до максимуму) або далі бурчати і вибирати різні сорти гівна.Бо кращим у цьому суспільстві туди  на даному етапі не пробитисяі по причині (дивись як голосував народ за гречку.обіцянки іт.д),або просто  нема резону жертвувати собою за гулькін ніс.

Невже не зрозуміло, що така ситуація має місце лише тому, що дозволяємо цим козлам жерти нашу капусту абсолютно безкарно? Наведіть елементарний поліційний порядок у розпорядженні державними фіннсами - і всю ту корумповану шваль як вітром здує з виборчих дільниць.

Link to comment
Share on other sites

 

 


В нашому революційному суспільстві не існує загальноприйнятих норм і понять.

Ну окей, значит сейчас лето, а 2+2 = 18. А предыдущая фраза означала "спокойной ночи", а не то что вам показалось что вы там прочли. :)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...