Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Какая же всё-таки черноротая сволочь.

 

Падаль, тьху.

 

Reload Page to see tweet..Link..

 

Це не просто якийсь повний фейспам, а просто реально сумно :( Мені сумно, бо я теж колись у нього вірила, і сподівалась, що він зможе щось змінити на краще.

 

І скотитися до такого. Залишилося тільки Порошенко жидом обізвати, і був би повний джентльменський набір :X.

Link to comment
Share on other sites

Я і кажу - велика різниця між "лубковою" Україною та "щирими" українцями-слов"янами у шароварах. Українці генетично дуже змішані і "чистих" нема. До речі, ми з чоловіком хочемо зробити свій генетичний аналіз. Я очікую у своїх генах іранців, а може, і монголів. Хоча мої діди та прадіди були землеробами і походять із села, чекаю цікавих сюрпризів :). З чоловіком все ясно  і так - там буде повний інтернаціонал :).

+===============================================================+

Ну, а я ж про що! Хоча у мене по чоловічій лінії 12 поколінь козаків-землеробів,

а започаткував наш рід відставний козачий сотник, який у 1763-му році оселився у

селі Бране Поле на Київщині. Цю інфу знайшла тітка у 1938-му, але під час війни 

архіви згоріли. Я про свій рід у 1998-му розповідав племінику Папи Римського

проф.Янеку - голові польських фізиків-нейтронщиків, у відділі яких я працював у

ОИЯИ м.Дубна. Йому стало цікаво і він попросив істориків з м.Познань перевірити,

по-можливості, користуючись тим, що біля Познані у замку Курник знаходяться 

архіви часів королевства Ржечпосполота. Інфа була підтверджена, проф.Янек 

розповів про це своєму дядькові - Папі Яну-Павлу-ІІ. І на слідуючий, 1999 рік,

коли я з жінкою були на конференції у м.Познань, розповів про це всій конференції 

та сказав, що Папа благословляє мене та мою родину і вважає нашу родину шляхетною. 

Бо за законами короля Сигизмунда-ІІІ, реєстрові козаки вважалися шляхтою. 

Мабуть, тому у мене у Польші було декілька аспірантів.

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

+===============================================================+

Ну, а я ж про що! Хоча у мене по чоловічій лінії 12 поколінь козаків-землеробів,

а започаткував наш рід відставний козачий сотник, який у 1763-му році оселився у

селі Бране Поле на Київщині. Цю інфу знайшла тітка у 1938-му, але під час війни 

архіви згоріли. Я про свій рід у 1998-му розповідав племінику Папи Римського

проф.Янеку - голові польських фізиків-нейтронщиків, у відділі яких я працював у

ОИЯИ м.Дубна. Йому стало цікаво і він попросив істориків з м.Познань перевірити,

по-можливості, користуючись тим, що біля Познані у замку Курник знаходяться 

архіви часів королевства Ржечпосполота. Інфа була підтверджена, проф.Янек 

розповів про це своєму дядькові - Папі Яну-Павлу-ІІ. І на слідуючий, 1999 рік,

коли я з жінкою були на конференції у м.Познань, розповів про це всій конференції 

та сказав, що Папа благословляє мене та мою родину і вважає нашу родину шляхетною. 

Бо за законами короля Сигизмунда-ІІІ, реєстрові козаки вважалися шляхтою. 

Мабуть, тому у мене у Польші було декілька аспірантів.

 

Клас! Рада, що Ви змогли так прослідкувати свій рід. Мені теж дуже цікаво. Треба буде зробити різні запити - кажуть, мормони вивезли існуючі архіви.

Впевнена, що у Вас було стільки аспірантів, бо Ви - талановитий вчений та професіонал. Хоча додатковий ендорсмент від Папи не завадить нікому :).

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ги!   Депортацією Саакашвілі Порошенко підіграв своєму головному конкуренту – Юлії Тимошенко. Насправді це було голом у власні ворота, принаймні так вважає директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк.

Має рацію, бо електоральне поле дійсно у Тимошенко з Саакашвілі однакове.

Але при цьому питання підтримки все одно ніколи не стояло як "Саакашвілі або Тимошенко". Ні до якого другого туру Саакашвілі на президентських не проходив, й його голоси що так, що інакше пішли б до Тимошенко.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Має рацію, бо електоральне поле дійсно у Тимошенко з Саакашвілі однакове.

Але при цьому питання підтримки все одно ніколи не стояло як "Саакашвілі або Тимошенко". Ні до якого другого туру Саакашвілі на президентських не проходив, й його голоси що так, що інакше пішли б до Тимошенко.

ну если гляеуть в Конституцию, то он и в первый тур не проходил. Хотя в Украине возможно всякое....
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Має рацію, бо електоральне поле дійсно у Тимошенко з Саакашвілі однакове.

Але при цьому питання підтримки все одно ніколи не стояло як "Саакашвілі або Тимошенко". Ні до якого другого туру Саакашвілі на президентських не проходив, й його голоси що так, що інакше пішли б до Тимошенко.

+=============================================================================+

Ну, тут деякі дописувачі писали, що вони - смертельні конкуренти. Добре, що бачите реальність.

Link to comment
Share on other sites

 

Сергей Гайдай
Политтехнолог
 
Директор по стратегическому планированию агентства Гайдай.Ком.
В политическом портфолио – работа в избирательных кампаниях Виктора Ющенко (в 2002 году – по выборам в Верховную Раду, в 2004-м – в президенты), Анатолия Кинаха(в 2004-м – в президенты), российской оппозиционерки Ирины Хакамады (в 2003-м – в Госдуму), Петра Порошенко, Николая Катеринчука и других кандидатов в народные депутаты Украины (в 2002-м).

 

 

Якийсь хитро-мутний політтехнолог, що вирішив злупити з Сааки трохи бабла за розкрутку. :gigi:
Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Якийсь хитро-мутний політтехнолог, що вирішив злупити з Сааки трохи бабла за розкрутку. :gigi:

 

Каждый судит в меру своих жизненных представлений..

Там еще рядом Палий есть. Наслаждайся!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=============================================================================+

Ну, тут деякі дописувачі писали, що вони - смертельні конкуренти. Добре, що бачите реальність.

Какая реальность??? Миша не участвует ВООБЩЕ! ни в каких президентских выборах...

Link to comment
Share on other sites

Какая реальность??? Миша не участвует ВООБЩЕ! ни в каких президентских выборах...

+====================================================================+

Ну, це мені ясно, Вам зрозуміло, ще деяким дописувачам. Але є і такі упороті, що це їм 

не зрозуміле. Це, схоже, вже діагноз!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+====================================================================+

Ну, це мені ясно, Вам зрозуміло, ще деяким дописувачам. Але є і такі упороті, що це їм 

не зрозуміле. Це, схоже, вже діагноз!

Очень советую внимательно посмотреть видео по моей ссылке... Там Гайдай четко объясняет ньюансы отношений Миша- Юля.

Link to comment
Share on other sites

Очень советую внимательно посмотреть видео по моей ссылке... Там Гайдай четко объясняет ньюансы отношений Миша- Юля.

+=========================================================================+

Зараз подивлюся, у проміжках в експерименті. А я мав на увазі ось що:

 

  On_ : Сьогодні, 08:01

OFFLINE

  • photo-thumb-243.jpg?_r=1397151971
  • Клуб
  • 28 238
  • Ukraine.png
Re: Саакашвілі затримали.

vkhavr2 : 14 Лют 2018 - 03:56snapback.png

+=======================================================+

А я вкладу свої дві пенсії, щоб Міхо повернути і Україну, а шоколад - 

до його ідейних братів з кацапопаханату!

 

юля буде проти, бо твій Михо - це смерть її сподівань на табуретку

Link to comment
Share on other sites

Нема чим насолоджуватись.

"Бо наше дно не має дна" (с), у  чому в принципі  я й не сумнівався...(((

Это еще не дно. Дно наступит тогда, если в Рашке не дай Бог победит кто-то другой, чем ВВХ... Или же наши каким-то чудом приведут к власти менее одиозную фигуру... От тогда на самое большое недоразумение на задворках политической Европы всем будет окончательно насрать... А так пока еще будете временами в стричках новын, когда Педрилья будет выкидывать из страны очередного оппозиционера или Миша будет на западных каналах мешать с говном местных барыг...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+=======================

 

 

юля буде проти, бо твій Михо - це смерть її сподівань на табуретку

 

Миша не работал и не работает в матрице ВЫБОРОВ. Я уже сто раз это объяснял. Его задача расчистить дерьмо и дать шанс. И да..не таким как Юля, как не прискорбно для ее поклонников это звучит... Гайдай говорит, что Юля не дура и все понимает, но сама меняться тоже не может. В юэтом ее трагедия как политика.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Это еще не дно. Дно наступит тогда, если в Рашке не дай Бог победит кто-то другой, чем ВВХ... Или же наши каким-то чудом приведут к власти менее одиозную фигуру... От тогда на самое большое недоразумение на задворках политической Европы всем будет окончательно насрать... А так пока еще будете временами в стричках новын, когда Педрилья будет выкидывать из страны очередного оппозиционера или Миша будет на западных каналах мешать с говном местных барыг...

 

Приклад Молдови "стукає в наше серце". Усе буде так само як в них, але більш акцентовано, більш шокуюче та невиправно.  Така карма...)))

 

Его задача расчистить дерьмо и дать шанс. 

Без команди та ресурсів, розчищення перетворюється у боротьбу  та маргіналізацію дон-кіхота, що й відбулося.  

Після смерті Бендукідзе, до  української команди  Міхо набігло купа таких  мерзотних пройдисвітів шо я офуїв. 

"Короля делает свита" (с)

Link to comment
Share on other sites

Последний шанс для Юли да и всей так называемой оппозиции объединится и перейти к организации жестких массовых протестов против режима, с целью свержения. Тогда по крайней мере можно надеятся на политическое выживание в будущем. В случае, если Педрилья почувствует хоть малейшую угрозу от нее либо кого либо другого в конвенциональном избирательном процессе - к которому так называемая оппозиция исключая РНС, сейчас тяготеет - он просто лишит их гражданства и выкинет из страны, либо устроит очередной КАМАЗ на дороге.. Вы че, еще не поняли, что уходить ему от власти НЕКУДА?! Какие там выборы, мля???
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ні до якого другого туру Саакашвілі на президентських не проходив, й його голоси що так, що інакше пішли б до Тимошенко.

Ніякі  голоси  до  Тимохи  не  перейдуть,  бо  з  нею  буде  таке  саме,  як  з  Саакашвілі:

 

Дан  приказ -  ему  на  Запад,

Ей  в  другую  сторону...   :gigi:

 

Короч,  Юлька  опиниться  в  Рашці.  Тим  самим  літаком,  що  в  неї  мазурик  вкрав.

 

Порох  що  замислює,  то  йому  вдається.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

Порох  що  замислює,  то  йому  вдається.

Шо да, то да.. Выставить дебилами полстраны и подмять под свою жирну сраку весь ее ресурс.

Ну и стать руконепожатным на западе по всем вопросам кроме минской капитуляции. Молодец, державнык ипиомать!

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Последний шанс для Юли да и всей так называемой оппозиции объединится и перейти к организации жестких массовых протестов против режима, с целью свержения. Тогда по крайней мере можно надеятся на политическое выживание в будущем. В случае, если Педрилья почувствует хоть малейшую угрозу от нее либо кого либо другого в конвенциональном избирательном процессе - к которому так называемая оппозиция исключая РНС, сейчас тяготеет - он просто лишит их гражданства и выкинет из страны, либо устроит очередной КАМАЗ на дороге.. Вы че, еще не поняли, что уходить ему от власти НЕКУДА?! Какие там выборы, мля???

 

Юля - це не опозиція. Це - Пеця у жіночій сукні, якому менш поталанило.

Тому якщо буде глобальна загроза олігархічному ладу України, Пеця та Юля будуть разом чинити такий спротив, шо  ну нафуй.

 

"Короля делает свита"

Только не в случае с Саакашвили...

Ну, він же самовпевнений їпанько, не прислухався, про що його попереджав через ЗМІ Аваков, за кілька днів до депортації.

Що  мовляв буде "операція "мігрант", проти іноземців", бла-бла-бла. Ну от й отримав.

А прислухався, може менше б жер сулугуні без охорони у відкритих місцях. 

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Интервью Тимошонки навеяло и радостыне лица лещенок вот мы ща все как объеденимся :weep: Оппозыцыя мля...

И потом если Миша так любит Украину, что ему в кайф лежать мордой на полу и когда его таскают за волосы всякие недоноски - его дело.

Но тратить на это средства в том числе американских налогоплтатильщиков (да то еще полбеды) и свои собственные как-то обидно да и зрелище омерзительное,

Такое ощущение, что смотришь репортаж из Сомали или Тюменской области.

С "патриотами" давно ясно... Меня просто подорвали разлагольствования лещинки... От теперь МЫ выйдем, МЫ объединимся и МЫ - Кто ты мля такой вообще???? Сколько ты стоишь??? И кто эти МЫ??? Сколько ТЫ выведешь на МАйдан???

Нуль целых, нуль десятых! Даже МУстафа дружбан может не пойти...

 

А Улья??? Протетсни акции не на часи! Путлер нападьот! :lol2::weep::lol2:   (И з сегодняшнего интырьвьюоу на Ньюс ВАн) Ну и к Мише у меня отдельное "спасибо" за идиотизм и понты с охраной....

Вважаю, що екстрадицією Міхо Порох зробив йому і усім своїм опонентам добру справу, а собі - погану. Що б не казали кандидати у 300 спартанців, чи обережна Юля, чи войовничі Міхо з Давідом, але вулиця поки не збирається масово, на жаль. Але це вигнання демонструє світу глибину деградації Порошенка, додає Міхо електоральних бонусів, відкриває двері до європейського політбомонду, не обмежує ефірні можливості всередині України, і при усьому цьому робить його тепер абсолютно невразливим для нашої банди.

Гайдая поки не подивився, але я б йому, Дацюку та іншим непродажним аналітикам порадив щось, аби за їх сприяння вулиця ставала кожного дня велелюднішою.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юля - це не опозиція. Це - Пеця у жіночій сукні, якому менш поталанило.

Тому якщо буде глобальна загроза олігархічному ладу України, Пеця та Юля будуть разом чинити такий спротив, шо ну нафуй.

 

 

Ну, він же самовпевнений їпанько, не прислухався, про що його попереджав через ЗМІ Аваков, за кілька днів до депортації.

Що мовляв буде "операція "мігрант", проти іноземців", бла-бла-бла. Ну от й отримав.

А прислухався, може менше б жер сулугуні без охорони у відкритих місцях.

 

1. Уле олигархи палец в рот не положат.. Видкусыть. Так шо не надо.. Я ж написал.. Так называемая. Она просто зависла вне времени... Нужно уйти на покой. Шанс уйти красиво и с пользой для страны бросив свой какой никакой партийный ресурс в топку массовых акций пока есть. Да и карму обязательно зачтется.

 

2. Мише не авакова слушать надо было, а тех, кто предлагал профессиональную охрану...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...