Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

у нас не исключают обострения на этом направлении и укрепляют рубежи.

Правильно роблять, іграшки закінчилися надовго. Хєрово тільки, що ми не потрапили під парасольку.

Link to comment
Share on other sites

Последний шанс для Юли да и всей так называемой оппозиции объединится и перейти к организации жестких массовых протестов против режима, с целью свержения. Тогда по крайней мере можно надеятся на политическое выживание в будущем. В случае, если Педрилья почувствует хоть малейшую угрозу от нее либо кого либо другого в конвенциональном избирательном процессе - к которому так называемая оппозиция исключая РНС, сейчас тяготеет - он просто лишит их гражданства и выкинет из страны, либо устроит очередной КАМАЗ на дороге.. Вы че, еще не поняли, что уходить ему от власти НЕКУДА?! Какие там выборы, мля???

 

Педрилья може на другий строк і не піти. На фік йому воно треба. Здоров"я - воно одне. Він за ці роки президентства помітно здав, а ще ж не стара людина.

Link to comment
Share on other sites

"Короля делает свита"

 

Только не в случае с Саакашвили...

 

Я погоджуюся тут із Сорокою. Він дійсно набрав якихось маргіналів типу дівчинки-нуля Марушевської, того слизького Боровика (пам"ятаю, як його всі облизували як якогось унікума, бо він колись працював на якусь корпорацію (!) і Собчак, яка взагалі кацапка.

 

І що вони зробили на ті гроші, які їм платили українські платники податків?? хоть щось??

Link to comment
Share on other sites

Последний шанс для Юли да и всей так называемой оппозиции объединится и перейти к организации жестких массовых протестов против режима, с целью свержения. Тогда по крайней мере можно надеятся на политическое выживание в будущем. В случае, если Педрилья почувствует хоть малейшую угрозу от нее либо кого либо другого в конвенциональном избирательном процессе - к которому так называемая оппозиция исключая РНС, сейчас тяготеет - он просто лишит их гражданства и выкинет из страны, либо устроит очередной КАМАЗ на дороге.. Вы че, еще не поняли, что уходить ему от власти НЕКУДА?! Какие там выборы, мля???

Не піде народ на жорсткі масові протести ні за Юлькою, ні за тим більше Саакою. Їх рейтинг говорить сам за себе. Цікаво читати фейсбук Сааки, де самі прихильники істерять один до одного, що всі пишуть, а вийшло за нього реально 50 чоловік :weep:.

 

Нічого з нього не буде - відпрацьовано і викинуто. Вірніше, він сам себе викинув.

Link to comment
Share on other sites

Вважаю, що екстрадицією Міхо Порох зробив йому і усім своїм опонентам добру справу, а собі - погану. Що б не казали кандидати у 300 спартанців, чи обережна Юля, чи войовничі Міхо з Давідом, але вулиця поки не збирається масово, на жаль. Але це вигнання демонструє світу глибину деградації Порошенка, додає Міхо електоральних бонусів, відкриває двері до європейського політбомонду, не обмежує ефірні можливості всередині України, і при усьому цьому робить його тепер абсолютно невразливим для нашої банди.

Гайдая поки не подивився, але я б йому, Дацюку та іншим непродажним аналітикам порадив щось, аби за їх сприяння вулиця ставала кожного дня велелюднішою.

 

 

Ви такі наївні. Вам уже написав Йожин з Бажин, що ця так звана "екстрадиція" давно втрясена з лідерами інших країн і не була секретом ні для кого, включаючи Сааку, ще з кінця минулого року. Ніяких репутаційних втрат Порошенку вона не завдасть, тому що він просто виконує те, про що домовився з лідерами інших країн. І що йому зробили велику послугу, надавши можливість поїхати до жінки і уникнути естрадиції у Грузію.

 

І якщо Саака нібито такий у Грузії популярний, що за нього будуть боротися, чому його партія пролетіла зі свистом на останніх виборах? це і є реальний показник його так званої популярності на батьківщині.

Link to comment
Share on other sites

+===============================================+

За напад на особу під охороною.

 

Хіба силовики, які затримали Міхо, не були у відповідній формі з написами? це є представники держави, так само, як і поліцейські. Всі знають, що буває за вбивство поліцейського.

Link to comment
Share on other sites

+=======================================================+

А у них був ЗІЛ з висувною драбиною. Який не використовувася задля

"економії бензину". Саме так обрізальники пояснювали свої дії майору 

силовиків... А майор сказав: "А бензин, звісно, повертали державі..."

 

Вони на пожежному приїзжали ? ;o 

 

Ось такому ?

 

maxresdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Хіба силовики, які затримали Міхо, не були у відповідній формі з написами? це є представники держави, так само, як і поліцейські. Всі знають, що буває за вбивство поліцейського.

 

Пані натякає, що хто завгодно якщо одягне відповідну форму з написами  то миттєво стає представником держави ? 

Хм.. В обід піду на базар та стану СБУшником...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Грустно, дєвушкі...

Міша, Юля, опо у вигляді лєщенок-найемів, полковник-невдаха Толян, "Самопоміч", якої вже не видно в мікроскоп...

Запад нам поможет. Ага, щаз.

Значить так.

Якщо не буде путчу військових, не буде нічого.

А його не буде.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Грустно, дєвушкі...

Міша, Юля, опо у вигляді лєщенок-найемів, полковник-невдаха Толян, "Самопоміч", якої вже не видно в мікроскоп...

Запад нам поможет. Ага, щаз.

Значить так.

Якщо не буде путчу військових, не буде нічого.

А його не буде.

 

Микловане, ну що за песімізм ? 

Ну пздц країні ? І що ? Не треба робити трагедії зі звичайної в історичному масштабі події. 

Що таке 26 років для історії ? Нічого. І так довго протримались на рештках радянської каналізації. 

Он УНР за три роки загнулась. Ну народились ми трохи не там і не в той час 

Що поробиш. Треба було раніше валити кудись, наприклад,  в Норвегію і звідти казати 

як там х.йово, а в нас заіпісь. 

 

Так що насолоджуйся життям. Клімат в нас більш-менш гарний. Дівчата теж. 

Повітря досить чисте бо промисловісті п.зда.  

Більше оптимізму !

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Хєр йому, а не кємську волость Нарву! В Білорусі з Грузією ще можу якось уявити, в Новопскові моєї губернії можу легко повірити, але до країн НАТО хуйло не полізе. Напевно днями йому контрольне послання в Сирії саме з цього приводу вручили на кілька сотень жмуриків разом з їх металобрухтом. Воно тепер в курсі, що психологічний бар'єр Вашінгтон подолав повністю, і що коцапське залізо проти натівського не літає ніяк.

 

Так справа в тому , що якщо щось і буде в Нарві, то це не буде прямим військовим вторгенням.

Знову гібрид, ННР, вагнерівці і так далі. Не піде Путін на приямий чесний боєконфлікт.

Воно йому треба ? Теж саме стосується і Грузії, і Білорусії, і Молдови і чого завгодно.

 

По-перше , звичка - вторая натура.

По-друге, ну як вони будуть напряму воювати зЗаходом, коли їх гроші, недвига, діти все там ?

 

Будуть лупашити себе по яйцях ?

Це не Сталін , який здав навіть свого сина..

Link to comment
Share on other sites

Педрилья може на другий строк і не піти. На фік йому воно треба. Здоров"я - воно одне. Він за ці роки президентства помітно здав, а ще ж не стара людина.

+====================================================================+

У нього є вибір: другий строк на табуретці чи строк в тюрязі. Бо і тікати йому особливо 

нема куди. Передивися відео, рекомендоване Сайленто, там це добре пояснено.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:D та да, ти маєш рацію!

 

:lol2:

 

От бачиш як я  тебе швидко переконав. Льохко. 

 

Тому дискусії хто там куди виїде чи в*їде це повна х.йня. 

Мікрорівень. На макрорівні  все. Бобік здох.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я саме це маю на увазі.

А то - шанси, люди, вибори...

 

ось про т.з. опозицію на узбецькій правді

https://www.pravda.com.ua/articles/2018/02/14/7171650/

хєр там хто в шось об'єднається

ну а окремих таки точно передавлять, як тут вже відзначали

фактично балакать про політику у нас стає таким самим дурним тоном, як і рашці

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тут Курошвілі пише, що за годину отримав голадського аусвайса, о як треба правцювати міграційним службам - подався - за годину паспорт :weep: не те, що в Україні :)
Link to comment
Share on other sites

Хіба силовики, які затримали Міхо, не були у відповідній формі з написами? це є представники держави, так само, як і поліцейські. Всі знають, що буває за вбивство поліцейського.

+============================================================+

Я детально описав алгоритм, за яким МАЮТЬ діяти силовики. А реально 

діяли як типові гопники. Це теж характерно для сучасної України. Точно 

так в січні минулого року дві групи держсиловиків перестріляли одні других 

під Києвом. І ті, і інші теж були у формі... 5 трупів ....

Вони на пожежному приїзжали ? ;o

 

Ось такому ?

 

maxresdefault.jpg

+===========================================================+

Майже такий, але зеленого кольору.

Link to comment
Share on other sites

Власне, про теж саме я теж скоро вже 4-й рік говорю. Та не в коня корм. Був час, коли мені тут закидали "продвинуті і не заангажовані юзери", що я зациклений на тому Поросяті, зрадойоб і всьо такоє. А воно он як повернулось. І це ще тільки квіточки. Ягідки будуть під вибори 

 

ПОРОШЕНКО – ЗРАДНИК І АГЕНТ КРЕМЛЯ

В ці дні я мав би радіти. Мої оцінки Петра Порошенка матеріалізуються на очах. Мої прогнози збуваються. Мої вимоги стають дедалі актуальнішими.  


Я спрогнозував конфлікт між Порошенком і Саакашвілі. Я, мабуть, перший поставив Порошенкові діагноз: Едіпів комплекс, що проявляється в неконтрольованій заздрісності, ненависті до вільних людей і жадобі збагачення. Я чітко й однозначно сказав: Порошенко – моральний виродок! А після Мінських домовленостей заявив: домовленості суперечать Конституції, а отже, це – підстава для імпічменту.


Все це я говорив, говорив, говорив… А мені казали, що про Президента так висловлюватися неможна, Президента потрібно поважати. І взагалі, казали: Бушанський, ти занадто переймаєшся, все Ок, країна рухається в правильному напрямку, скоро й безвіз буде. 


І от результат: з країни викинули Михаїла Саакашвілі, використавши абсолютно тоталітарні методи. Точно так само в 1922 році з РСФР вигнали філософів. Насильно спакували всіх на один пароплав і видворили до Німеччини, щоб не заважали будувати рай на землі. Депортованим поталанило. Вони вижили. Не поталанило тим, котрі залишилися. 


Саакашвілі в Польщі, а ми в Україні. І я не знаю, кому з нас більше пощастило. 


Я казав і нераз: Порошенко в неадекваті. Він керується ірраціональною ненавистю до людей. Мені не вірили. Мені казали, що це все хитрі ігри в стилі «Карткового будинку». 


Немає ніяких ігор, немає ніяких інтриг: є хворий на голову придурок, який дорвався до влади і йому дах знесло!!!


Я мав би радіти в ці дні. Але мені чомусь нерадісно. Чому? Бо я досі в цій країні, а хворий на голову псих цією країною керує. Чи знову скажете мені, що я перебільшую?


А тепер до суті справи. А суть справи така: Порошенко не просто псих, він псих буйний і небезпечний. І небезпечний він не тільки тому, що він в неадекваті. Ситуація набагато гірша. 


Петро Порошенко, і я кажу це абсолютно відповідально, – державний зрадник і агент Кремля. 


Річ не тільки в розписках «Лоліти» (про них можна й не згадувати). Подивімося на всі діла Порошенка:


1. Мочання про Крим – в інтересах Путіна.
2. Мінські домовленості, легітимація ДНР/ЛНР, фактична федералізація унітарної України. Що це? – в інтересах Путіна. 
3. Іловайськ і Дебальцеве: солдат і добровольців відправили на неминучу смерть. Що це? – в інтересах Путіна. 
4. «Роттердам+», торгівля з окупованими територіями, торгівля з агресором – в інтересах Путіна.
5. Чотири роки йде війна, а в країні не збудовано патронний завод. Нонсенс? Ні. Все дуже раціонально, якщо дивитись очима Путіна. Армія, яка воює проти армії РФ, повинна бути без боєприпасів. Жоден президент України, та хай би він був останній довбень! - ані дня не зволікав би з будівництвом заводу. Петро Порошенко зробив усе можливо, щоб такий завод не був збудований. То в чиїх це інтересах? В інтересах Путіна. 
Ось така ситуація. Пасьянс складається: Порошенко – агент Кремля. Чи в когось є сумніви? А ви поміркуйте. 
В Україні переслідується свобода слова й опозиційні політики. Думаєте це все дрібниці? Думаєте, я знову згущую фарби? Та невже? А ви поміркуйте: для чого все це робиться? 
– «Молодняк» і патріотів покришили на фронті. 
– Опозицію знищили: кого купили, кого залякали. 
– Саакашвілі, якого не змогли контролювати, вигнали з країни.
– Силові структури (Поліція, СБУ, Прокуратура) дуріють від вседозволеності.
– «Народні дружини» – штатні підрозділи тітушок – сформовано.
– ТВ стає дуже схожим на російське: ток-шоу і мильні бульбашки – все для домогосподарок. 


Знаєте як все це називається? Я вам підкажу: все це кроки в напрямку будівництва тоталітарної держави. Чи ви вважаєте по-іншому? Гаразд. Тоді скажіть: як називається держава, в якій немає політичної опозиції, вільних ЗМІ, з якої виганяють дисидентів, в якій винищують потенційно небезпечні прошарки населення, в якій немає вільних виборів і парламентаризму? Можете не дивитись у словник. Такий політичний режим називається – тоталітаризм! 


Це те, що нам готує Петро Порошенко, виконуючи вказівки Путіна. 
Він – зрадник. 
І ставитись до нього потрібно відповідно. 

І діяти потрібно негайно.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Тут Курошвілі пише, що за годину отримав голадського аусвайса, о як треба правцювати міграційним службам - подався - за годину паспорт :weep: не те, що в Україні :)

Ну теперь можно голландских барыг выводить на чистую воду, а там уже и корону короля Нидерландов примерить. В принципе на голландский престол у него больше прав чем на Киев. Там хоть жена голландка, а в Украине отучился давным-давно. :) 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хіба силовики, які затримали Міхо, не були у відповідній формі з написами? це є представники держави, так само, як і поліцейські. Всі знають, що буває за вбивство поліцейського.

Ви точно внимательно читаете, что я пишу? Я имхо достаточно четко описал алгоритм как проводятся подобные полицейские операции у нас. Не знаю, может при вашем клоуне трюдо достачоно одеть клоунский костюм канадской конной полиции и выйти на дело, но у нас пока, слава Богу, немного по- другому:)

 

Я бы вступил с вами в дискуссию по другим вашим суждениям, даже не смотря на их категоричность и устоявшееся сформированное (кем? ;)) мнение, но если вы всерьез цитируете вымыслы подрабатывающих здесь минстецевских троллей, только потому, что они совпадают с вашей парадигмой мысли, то думаю, это не имет особого смысла ;) Каждый волен заблуждаться в меру своей заблуждаемости...

 

Главное, чтобы это было бескорыстно :) В вашем случае это именно так, потому я оставляю самому главному судье - времени разоблачать собственные заблуждения. У него это получится много лучше, чем у меня.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Власне, про теж саме я теж скоро вже 4-й рік говорю. Та не в коня корм. Був час, коли мені тут закидали "продвинуті і не заангажовані юзери", що я зациклений на тому Поросяті, зрадойоб і всьо такоє. А воно он як повернулось. І це ще тільки квіточки. Ягідки будуть під вибори 

 

ПОРОШЕНКО – ЗРАДНИК І АГЕНТ КРЕМЛЯ

Він – зрадник. 

І ставитись до нього потрібно відповідно. 

І діяти потрібно негайно.

 

пізно вже

та й раніше пізно було

особливо коли добровольців погнали на убой, а вони - а ні пари з вуст...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Грустно, дєвушкі...

Міша, Юля, опо у вигляді лєщенок-найемів, полковник-невдаха Толян, "Самопоміч", якої вже не видно в мікроскоп...

Запад нам поможет. Ага, щаз.

Значить так.

Якщо не буде путчу військових, не буде нічого.

А його не буде.

Тут это... "Помощь запада" многим просто сильно не понравиться может...Особенно это касается самых патриотистых патриотов, причем с обеих сторон... Если сегодня, управляя Украиной ( я сейчас не говорю об эффективности этого управления) Запад соблюдает хотя бы видимые приличия,то неужели кто-то думает, что в случае серьезной заварушки с Мордором они не будут отброшены? Просто потому, что управление от говорливых политиков перейдет к молчаливым генералам... Неужели кто_то думает, что эти генералы потерпят в стране хоть на день такую прогнившую власть? Печально, но этот горький шанс имхо последний, что остался у Украины...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Тут это... "Помощь запада" многим просто сильно не понравиться может...Особенно это касается самых патриотистых патриотов, причем с обеих сторон... Если сегодня, управляя Украиной ( я сейчас не говорю об эффективности этого управления) Запад соблюдает хотя бы видимые приличия,то неужели кто-то думает, что в случае серьезной заварушки с Мордором они не будут отброшены? Просто потому, что управление от говорливых политиков перейдет к молчаливым генералам... Неужели кто_то думает, что эти генералы потерпят в стране хоть на день такую прогнившую власть? Печально, но этот горький шанс имхо последний, что остался у Украины...

 

ех, вашими б вустами, та й мед пити

які генерали? американські? тут? може ще й розстріляють кого?

так одних генералів мало, отже будуть і підрозділи, бази, командні пункти, а значить Україна перетвориться на поле бою...

 

друже Сілентіо, бачить небо, я вас поважаю, але ви плекаєте безпідставні надії!  B-)

 

хай би краще Америка інспірувала, підтримала путч молодших офіцерів з зони бойових дій

їх як раз стає все більше на гражданкє...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хоспади, нами оказывается управляет запад, и готов нас оккупировать в случае серьезной заварушки с мордором  ;o

Какой он, этот запад, оказывается резкий и агрессивный

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...