Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

я абсолютно з вами згоден

нині це армія заробітчан

саме тому з неї йдуть останні бойові офіцери

ЗИ. маю надію, що серед тих, кого вчили американці, знайдеться кількадесят "правильно навчених"...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нє,  то  не  серйозно.  Бо  газ  для  бідних  україніців - то  не  проблєма.  Бідні  мають  субсидії.  Мамка  налом  платить,  а  скільки - податкова  не  знає.

А  ті,  хто  в  Україні  дійсно  вміють  робити  справжню  революцію,  про  газ  теж  не  думають.

 

Ті, хто в Україні вміють взагалі ЩОСЬ робити вже в Португалії, Италії, Чехії, Польщі, за океаном...

Якщо для тих хто залишився газ (і все інще,Ю що наразі там відбувається) не проблема і сподівання на субсидії ще живе, які  при нових тарифах вистачить лише якщо запустять друкарськицй верстат, то ще можна скзаати блаженним...

я абсолютно з вами згоден

нині це армія заробітчан

саме тому з неї йдуть останні бойові офіцери

ЗИ. маю надію, що серед тих, кого вчили американці, знайдеться кількадесят "правильно навчених"...

 

Їх треба берегти. Принаймні поки.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зрадоебы, впервые за сотни лет в Украине наконец-то появилось вменяемое руководство в Киеве, которое не тупит и может ставить цели и добиваться их выполнения. Вместо завываний, прочувствуйте лучше поворотный момент в истории.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я вам для начала пропоную хорошо подготовиться к новому 60% повыгению цены на газ...

А там вепрнемся к этогму разговору.

 

В регіонах пенсіонери вже  почали готуватись. Так що пані шпильці теж якось може треба переймати 

досвід.

 

На Полтавщині пенсіонери їдять... голубів

 

https://poltava365.com/na-poltavshhini-pensioneri,-shhob-vizhiti,-iidyat...-golubiv.html

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ті, хто в Україні вміють взагалі ЩОСЬ робити вже в Португалії, Италії, Чехії, Польщі, за океаном...

Ні.  Ви,  значить,  не  в  курсі.  І  на  моє  питання - а  що  далі?-  у  Вас  теж  відповіді  нема. 

Тому  Вашими  слухачами  можуть  бути  лише  вічно  гнані  і  голодні  юльки  та  парочка  старіючих  нитіків.

Якби  не  вони  і  вся  ця  фальшива  істерія,  то  до  справи  взялися  б  люди,  які  хочуть  будувати  достойну  Україну.  А  в  ситуації,  коли  за  спиною  чигає  контра  в  повній  бойовій  готовності,  треба  відбиватися  від  поширення   таких  от  інтриг,  як  тут  у  гілці,  що  можуть  запросто  підставити  усіх  і  країну  загалом.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Что тут? Грунявые сопли через плечо и новые порции вангований и угроз?

 

Слышно только одно клацанье гнилых зубов и смрад.

 

https://www.youtube.com/watch?v=MjpHVOi93xk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

коли б тільки не стало пізно

тоді вони навряд чи будуть потрібні

але визначення дня Д - майже мистецтво

чи є митці, де вони, агов?

Митці? Так вот же они. Узнать их на фото совсем нетрудно.

4ECBE86F-718E-439C-93CB-6E1EB052F8A0_w10

ГПУ: Саакашвілі легалізував «екстремістів» із Грузії як «діячів культури», тепер їх видворяють

https://www.radiosvoboda.org/a/news/28813762.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В регіонах пенсіонери вже  почали готуватись. Так що пані шпильці теж якось може треба переймати 

досвід.

 

На Полтавщині пенсіонери їдять... голубів

 

https://poltava365.com/na-poltavshhini-pensioneri,-shhob-vizhiti,-iidyat...-golubiv.html

Взагалі  то  голубине  м ясо -  то  делікатес.

У  Вас  дійсно  на  Полтавщині  голод?  Бо  у  нас  на  Заході  такого  не  видно. 

Оце  у  неділю  майже  весь  Львів  вивалив  на  лижі -  сніг  надворі!   Черга  була  така,  що  не  пробитися  до  підйомника.  Ціни  на  ту  забаву  зовсім  не  маленькі.

 

Але  подумати  тільки - Полтавщина  голодує.  Нам  би  ваші  землі,  ваш  клімат!  Та  ми  б  усю  Україну  їжею  закидали!

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Посольство играет в игре с Мишей только вспомогательную функцию. Оно не решает. Те кто решает, все еще игрвют в темную. Охрана должна было быть из своих местных, просто профессиональная как технически, так и юридически.

Вот юристы например у Миши в Киеве очень неплохие. Но это в стране, где много лет царит правовой беспредел - до лампочки. Хотя для предстоящих межнународных судов - очень пригодится.

 

Второе предлржение весьма инткресно. Не очень понимаю ( в силу своей недостаточной юридической компетентности), наскольуо оно чисто с юридической стороны, но реально интересная мысль!

 

Хотя я против его возвращения по краней мере пока. Сейчас он более полезен на Западе, где завершит за корткое время окончательную делитимизацию рошеновского режима в глазах западных партнеров.

+================================================================+

Достатньо просто надати контролюючі функції Міхо від імені, наприклад, МВФ, 

та побіцяти що саме він буде вести перемовини щодо нових кредитів. Потрошки 

повиздихають від постійного дристання!

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ні.  Ви,  значить,  не  в  курсі.  І  на  моє  питання - а  що  далі?-  у  Вас  теж  відповіді  нема. 

Тому  Вашими  слухачами  можуть  бути  лише  вічно  гнані  і  голодні  юльки  та  парочка  старіючих  нитіків.

Якби  не  вони  і  вся  ця  фальшива  істерія,  то  до  справи  взялися  б  люди,  які  хочуть  будувати  достойну  Україну.  А  в  ситуації,  коли  за  спиною  чигає  контра  в  повній  бойовій  готовності,  треба  відбиватися  від  поширення   таких  от  інтриг,  як  тут  у  гілці,  що  можуть  запросто  підставити  усіх  і  країну  загалом.

 

В чом у я не в курсі??? В цифрах??? 8 мільйонів працюють за межами країни і ще підгодовують свої сім"ї в Україні.

 

Далі при такому розвитку, що і минулі 26 років - остаточний розвал і втрата країни! А ви чи то сидите в льоху, як одна фупівська пані з Гамерики, чи маєте зиск із усього того, що там відбуваєтсья. Варіянти найближчих дій я сто раз тут описав. Не моя проблема, якщо вони вас не влаштовують.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Але  подумати  тільки - Полтавщина  голодує.  Нам  би  ваші  землі,  ваш  клімат!  Та  ми  б  усю  Україну  їжею  закидали!

 

Поки що вся країна і за її межами всі бачили як ваш земляк закидав увесь Львів сміттям...

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

С Саакашвилли понятно. А что делать с грузинской зондеркомандой, которые его постоянно сопровождают? Голубые каски им выдать?

+=================================================+

Ні, краще їх екіпірувати танками "Абрамс" та БМП "Бредлі". 

У кількості двох дивізій...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дійсно, ростемо ж ми, гей. Розмовляв з хлопцем, який робить ремонти квартир у Варшаві. Каже, тут лишилися або пиячки, або з двома лівими руками.

 

І так у КОЖНІЙ сфері - тікають лікарі, викладачі, робітники заводів, будівельники. Точніше, майже у кожній - мєнти і прокурори не тікають. 

 

Але то нічо, якщо держава ще рік-два простоїть, то сама собою зцементується і ніякий дідько її не візьме. Принаймні, Шпилька у це вірить.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Взагалі  то  голубине  м ясо -  то  делікатес.

У  Вас  дійсно  на  Полтавщині  голод?  Бо  у  нас  на  Заході  такого  не  видно. 

Оце  у  неділю  майже  весь  Львів  вивалив  на  лижі -  сніг  на  дворі!   Черга  була  така,  що  не  пробитися  до  підйомника.  Ціни  на  ту  забаву  зовсім  не  маленькі.

 

Але  подумати  тільки - Полтавщина  голодує.  Нам  би  ваші  землі,  ваш  клімат!  Та  ми  б  усю  Україну  їжею  закидали!

 

Угу. Вже одні закидали. В 1932-1933. Полтавщина була одним з центрів голодомору. 

І не тому що земля чи клімат. 

 

А ну думаємо чому. Думаємо.

..

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я  щось  ніяк  не  второпаю,  що  Ви  пропонуєте  нещасним  українцям  взамін?  Що  б  мав  вибороти  для  них  Саакашвілі?  Тільки  не  пишіть  "свергнуть  Порошенко  и  наказать".

То  для  українця,  який  би  він  не  був  голодний,  не  мета.

+=========================================================+

Ліквідацію зкорумпованої політеліти. У самому прямому сенсі - фізично. 

Я. ось, їхав електричкою, то запропонував таку ідею, прості українці 

сприйняли її з розумінням та ентузіазмом.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


В чом у я не в курсі??? В цифрах??? 8 мільйонів працюють за межами країни і ще підгодовують свої сім"ї в Україні.

То  не  ті,  хто  робить  майдани.  Вони  там  давно  і  до  майданів  причетні  лише  грошима.  І  то  не  всі.

@Silentio,

Зиску  в  мене  ніякого  нема.  Я  вболіваю  за  свою  країну  більше.  ніж  Ви,  повірте.  Мені  на  посадах  і  доходах  не  залежить.  Але я  добре  розумію,  як  легко  ми  можемо  все  втратити.

До  Порошенка  і  його  Ложкіних,  Гонтарєвих...  тощо  у  мене  сантиментів  нема.  Розглядаю  першого  лише  як  технічного  преза,  тимчасового.  За  його  свитою  майбутнього  нема.  Але  зараз  він  оптимальний.  Так  вважаю  не  лише  я,  але  й  усі  ті,  кому  Україна  не  байдужа  і  хто  має  голову  на  плечах.  На  щастя  в  українців  завжди  є  критична  маса  тих,  кого  просто  так  не  зрушиш,  а  коли  відчують,  що  треба,  то  тоді  вони  перші  і  їх  кликати  нікому  з-за  океану  не  доведеться.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Поки що вся країна і за її межами всі бачили як ваш земляк закидав увесь Львів сміттям...

Ха!  нагадали  ще  про  одного  апазіціанера.  Ще  одне  щастя.  Я  вже  направду  думала,  куди  б  то  щастя  теж  депортувати.  Але  для  нього  найкраще  вибрати  найбільшу  купу  сміття  і  там  закопати. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Красиво все-таки Порох его выкинул. В СБУ явно какой-то крот слил инфу про задержание, когда его по крышам с утра ловили. Но Порох не растерялся, и погранцов привлек, предварительно проделав обманный маневр накануне. Красавец  :tu:  

+======================================================================+

Цікаво, потроха та пгокугога будуть по дахах ганяти чи влаштують їм святковий пробіг 

прямо по Хрещатику? Ну, щоб було на таке шоу можливість подивитися вживу.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

В регіонах пенсіонери вже  почали готуватись. Так що пані шпильці теж якось може треба переймати 

досвід.

 

На Полтавщині пенсіонери їдять... голубів

 

https://poltava365.com/na-poltavshhini-pensioneri,-shhob-vizhiti,-iidyat...-golubiv.html

 

Людасе, насправді проблема не в голубах... Якийсь час можна поїсти й них, але точно знаючи, що через певний час раціон покращиться... Он китайці 35 років тому в шенженьських болотах горобців їли і нічого...Тепер Шеньжень - місто-парк, світовий центр інновацівйної мікроелектроніки та сучасного біхнесу високих технологій...Проблема полтавських пенсіонерів в тому, що за голубами, якщо не застосувати надлвичайні заходи по виведенню країни з під кримінально-олігархічного керування, їм після голубів, (які просто закінчаться) може статится, доведеться перейти на щурів...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Але то нічо, якщо держава ще рік-два простоїть, то сама собою зцементується і ніякий дідько її не візьме. Принаймні, Шпилька у це вірить.

А  Ви  дійсно  на  повному  серйозі  вважаєте,  що  нинішня  опозиція  може  вивести  країну  до  світлого  майбутнього?  Хто?  Назвіть,  кому  довіряєте,  щоб  ми  могли  розмовляти  однією  мовою.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

УсталиТМ. Ничего неделаеццаТМ.

 

 

Причин для скасування безвізу з Україною немає – ЄС

 

Україна виконала велику кількість вимог у безлічі сфер для отримання безвізового режиму c Євросоюзом. Брюссель не бачить підстав для його скасування.

 

10_main_new.1481618890-e1518677287247.jp

 

 

Про це заявив посол Євросоюзу в Україні Х’юг Мінгареллі в інтерв’ю Realist.

Він нагадав, що вимоги Євросоюзу для отримання Україною безвізового режиму стосувалися безлічі сфер. Зокрема йшлося про охорону кордонів, верховенство права, управління міграцією і реформування інших секторів.

Читайте: Експерт розповів, як Кремль хоче знищити Україну

– На регулярній основі ми повинні перевіряти ситуацію щодо цих зобов’язань. Але на сьогоднішній день у нас немає причин припускати, що в України будуть проблеми з цим, – зауважив Мінгареллі.

Раніше нардеп Леонід Ємець заявив, що безвізовий режим для України можуть скасувати через невиконання зобов’язань щодо створення Антикорупційного суду.

 

https://fakty.ictv.ua/ua/ukraine/20180215-prychyn-dlya-skasuvannya-bezvizu-z-ukrayinoyu-nemaye-yes/

 

 

Зрадоёбам только и остаётся, что выковыривать зраду у себя из нос, а потом этим угощать друг друга.

 

Бон апетит, лузеры.

 

Змінено користувачем Йожин з бажин
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

То  не  ті,  хто  робить  майдани.  Вони  там  давно  і  до  майданів  причетні  лише  грошима.  І  то  не  всі.

@Silentio,

Зиску  в  мене  ніякого  нема.  Я  вболіваю  за  свою  країну  більше.  ніж  Ви,  повірте.  Мені  на  посадах  і  доходах  не  залежить.  Але я  добре  розумію,  як  легко  ми  можемо  все  втратити.

 

 

Я це розумію, тому і РОЗМОВЛЯЮ з Вами, на відміну від ідіотів і тварюк які вже відмітился в цій гілці...

Ви НЕ розумієте ЯК ЛЕГКО і ЯК ШВИДКО... Якщо після 14 року ви до тепер не розумієте, де знаходиться країна на світовій рейтинговій карті самозданості, в пороівнянні з "золотими" як тепер з"ясувалсось нульовими роками....І розвал почався не 14 року, коли Путлєр просто підібрав те, що пагано лежало...Він почався зе в 90-х і ТРИВАЄ до тепер. Апогей - це жалюгідна тупа свиня Хряк і - квінтесенція - жалюгідна мерзенна наволоч Порошенко.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Нє,  то  не  серйозно.  Бо  газ  для  бідних  україніців - то  не  проблєма.  Бідні  мають  субсидії.  Мамка  налом  платить,  а  скільки - податкова  не  знає.

А  ті,  хто  в  Україні  дійсно  вміють  робити  справжню  революцію,  про  газ  теж  не  думають.

+=================================================================+

Ну, то треба бути повним дурнем щоб вважати, що революції та Майдани в 

Україні робить Вашингтонський обком. Це - метода "мислення" кремлівських

виродків та їх посіпак. Хто пропагандує таку дурню - це точно "агенти кремлядей!".

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А  підскажіть,  якщо  натякаєте,  що  мені  щось  невідоме.

 

Ні. Це не має ніякого сенсу якщо ви самі не розумієте. 

Тим більше якщо не хочете розуміти.

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...