Перейти до змісту

Что за фигня в Мукачево творится?


Agh

Recommended Posts

 

 


Порох винен, але хіба лише в тому, що не розігнав цю пистобратію раніше. B-)

 

Ага, з Майдана хай би вигнав :nose3: А Кулявлоб з Пєтєю коктелі б кидали. А то якось невдобно виходить..

Link to comment
Share on other sites

Ти вже тут рік тим першим дзвінком дзвониш, клоун. :weep:

Нах пшло говно. Мудаки вроде тебя и привели к власти Януковича, Когда отбивли поклоны гению Юща пять лет его президентства. В то время как эта гнида просирала каждый день страну ПРасам. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

РЕПОСТ!!

Ну а тепер буде многабукав. 
Хто дотепер не може розібратись в ситуації, і каже, що я дуже імпульсивна дівчинка - включаю собі Цебера і пишу все як є культурно))))
Ітак. Як я вже і писала, у вчорашній ситуації винні обидві сторони конфлікта - як ПС так і банда Блюка, ібо розпочати таку стріляниу в центрі мирного міста, за тисячі кілометрів від фронту - це, як мінімум, жахливо (всім, хтто мені не хотів допомагати на АТО, і казав, що війна вас не стосується - передаю привіт :))))
Друге. На цю перестрілку двох банд приїхала міліція і, слава Богу, не розгубившись почала діяти, щоб убезпечити життя мирних громадян! Хватить кричати "знятиавакова". Очніться. Масова перестрілка з 200-тими в мирному місті - як міліція повинна була діяти!? ЧИ ці мітинги зараз тільки тому, що зупиняли хлопців з ПС? Так я вам зараз про них розкажу))
Я вже давно і писала і кричала Дмитру, що йому потрібно придивитись як по-чорному його ім"я паплюжать в Закарпатті пару чоловік з шевроном ПС, які навіть на Майдані не були. Я не знаю, чому їх тут призначили головними але те, що репутація ПС в Закарпатті нижче плінтуса - це факт. Наш ПС це організація патріотів(переважно молодих), які були на Майдані, воювали в АТО, займаються з дітками, проводять вишколи для дівчат і багато ще чого цікавого АЛЕ, якими керують Стойка(криміналітет)http://zakarpattya.net.ua/…/142372-Eks-militsioner-i-kontra… , Гласнер(бандит) і Сачко, який вобще не при ділах і зараз напевно сидить і плаче, бо не знає, що робити. 
Стойка з Гласнером протягом всього свого правління Закарпатським ПС-ом ох як багато грошей заробили. Як? Ті всі молоді люди, які в цій організації ходили на мітинги, на розборки, на захист когось - а ці двоє за це отримували гроші. Можна згадати хоча б привязування митника до стовбу, за якого ох яку круглу суму вони отримали, знов використавши фізичну силу і патріотизм молоді з нашого ПС-у. Втім, можете прочитати тутhttp://groza-news.com.ua/?p=1346 
Далі. Ці двоє беруть гроші всюди, де дають, і йдуть "виконувати роботу". Вчора "замовником" знов став Балога. Чи ви думали він випадково потім був перемовником від Стойки?)) Це той, який завжди критикує владу і говорить, що ми самі б справилися без нікого)
Просто в цього депутата конфлікт з бившим регіоналом, приближеним до Медвечука, який займається також контрабандою і вони просто не поділили кордон. А для "вирішення" свого конфлікту додумались залучити два формування - ПС і охорону одіозного регіонала. Постраждали, як завжди, невинні. Стойка енд компані знов получив своє бабло, а його підопічні, які думали, що йдуть проти системи і востановити справедливість - навіть не зрозуміли як їхніми пораненнями і смертями заробили гроші. Хлопчики золоті, патріоти, я надіюсь ви відкриєте очі і зрозумієте, як вас використали і що ось таке http://pmg.ua/…/34743-misce-perestrilky-roztroshhen-avtivky… сталось з вами через гроші.

Я не захищаю ні одну ні другу сторону, бо ті, хто стріляв в мирному місті - повинні бути покарані!!!!! Міліції, яка їх "погнала" в ліс я висловлюю респект знов, бо не знати скільки б ще жерт, не дай Боже, було б з двох сторін. 
Зараз я хочу одного: щоб Дмитро вивів з лісу поранених хлопчиків, яким терміново потрібна медична допомога - і тоді вже почали розбиратись по закону. Хоч плюйтеся в мене, але я не приймаю ваші мітинги, поради, плювання і потужну тягу приїхати до нас і "спасати" нас. Не треба нас рятувати нівідкого!! Ми Україна!! Боже вас упаси навіть фрази такі говорити!!! Нас не пресує влада, нас не пресує міліція і Закарпаття - це найдружніша область, де скільки б люди не сварились - ми РАЗОМ і один за одного. Коли Майдан був, то наша міліція єдина, хто й пальцем нас не тронув!! Зараз, наша міліція постійно їздить в АТО і стоїть на нульовому посту біля Горлівки. Я в житті не сприйму коментарі типу "наші менти там в тилу ніхера не роблять", бо ВАШУ МАТЬ Я ЛІЧНО БАЧИЛА що вони там роблять, як сутками не сплять, в постійних виїздах і як їх люблять там місцеві жителі) 
Тому шановні "знатоки", знов звертаюсь до вас. Ви ж не знаєте абсолютно нічого, що в нас в Закарпатті відбувається. Не потрібно нас нівідкого "рятувати". Не потрібно сюди їхати і влаштовувати дебош. Ми самі розберемось і покараємо винних!!! Я сподіваюсь тільки на одне - що Ярош зараз поранених хлопців в лікарню відвезе. Сподіваюсь також, що міліціонери поранені підуть на поправку. Не потрібно сталкувати лбами МОЇХ земляків. Завтра Віктор Іванович помириться з Ланьом, а ви далі будете заворухи робити! Навіщо? Від цього страждають тільки ці прості діти патріоти, за спинами яких заробляють гроші!!! Дмитро Ярош, передивіться ще раз хто тут Вас офіційно представляє і позорить Ваше імя!!! Я завжди кричу за ПС щоб їх влада не трогала, але коли пару чоловік такі бандитські дії роблять - відразу весь бруд ллється на Вас. Я волонтер, яка почала своє волонтерство більше року тому саме з ДОБРОВОЛЬЦІВ. І за таких хлопців - я порву будь кого, якщо вони реально будуть невинні і ображені. 
Тепер ось цей мій пост будь ласка поширюйте. Я вроді все детально написала. І будь ласка, не потрібно мітингів, "рішал" і так далі. Закарпаття - це Україна! Ми одна велика сім"я - де всі собі кумбратсват. Завтра ми всі знов далі будем "шуршати" на нашу 128-му і все діставати. Всі! І я, і балоговські люди тоже. Але "вонь" яка псує репутацію всіх Героїв Правого Сектору буде воняти ще надовго. Краще за нас помоліться - ось це буде найкраща ваша допомога.
Слава Украні!

 
  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Еще один уважаемый человек пишет о звонках

 

Георгий Тука

 

Мукачево - "первый и последний звонок".

Во-первых, хочу поблагодарить руководство АТЦ за взвешенную позицию, стремление к решению проблемы путем переговоров, отказ от применения силы! Огромное спасибо!!!

Я не стану рассказывать детали происшедшего, кровавые подробности и пр. Я попытаюсь проанализировать причинно-следственные связи, которые привели к этим кровавым событиям.

 

Итак, "с чего начинается Родина"... С того, что, примерно с середины 90-х годов в приграничных районах по всей территории Украины произошло стремительное сращивание криминального мира, занимающегося контрабандой, с местными правоохранительными органами. Если кто-то думает, что ситуация в Мукачево уникальна - глубоко ошибаетесь.

Степень "сотрудничества" бандитов в "трениках" с бандитами в погонах различна: где-то "погоны" подмяли под себя "треников", где-то - "треники" пошли в нардепы, подмяв под себя "погоны". Это не меняет сути.

 

Сразу отмечу: в 99% случаев в процессе контрабанды на разных уровнях (как правило, на самых нижних) активное участие принимает местное население. За многие годы такая ситуация стала привычной и превратилась в норму повседневного бытия.

За прошедших полтора года в работе этой системы не изменилось ничего! Преступный триумвират МВД - Прокуратура - Суд продолжает "ковать копеечку". Ей Богу, смешно попытку ареста двух прокуроров выдавать за "системные реформы"! Такая "подача материала" хороша для обывателя, не более того. Громко "взяли", и тут же выпустили, громко плюнув в лицо "обществу"!

 

Но! В стране появилось оружие! Много оружия! И... вполне резонно, появились две категории людей: первая - желающая реально сломать существующую систему, вторая - задающая себе вопрос: "если можно ИМ, то почему нельзя мне?". Я не утверждаю, что бойцы ПС в Мукачево принадлежали к первой категории, равно как и не берусь утверждать, что они - представители второй категории.

Что и как должны делать люди, которые относят себя к первой категории: они хотят сломать систему коррупции, крышевания и поборов. Они готовы действовать законными методами! Но... Менты - в доле, Прокуратура - в доле, судьи - отдельная песня. Что делать таким людям?! Этот вопрос я адресую тем, кто утверждает "все должно быть по Закону!". Согласен! Дайте ответ: КАК?!!!

 

Привлекать прессу? Вы, наверное, никогда не слышали про "вышки Бойко". Наверное, нужно еще раз двести рассказать про этого "героя Украины" для того, чтобы вы поняли - привлечение прессы шансов дает очень-очень мало. Ничтожно мало!

Жаловаться депутатам? Каким именно? Ланьо? Бойко? Хомутыннику? :) Не смешите! Да, депутаты и сами знают, как научились "динамить" их запросы служители Фемиды.

 

Какие еще ЗАКОННЫЕ способы остаются в распоряжении граждан?..

Теперь о том, ежели в Мукачево мы имеем место со второй категорией граждан. А именно: вооруженные люди решили "откусить свой кусок пирога". Знаю, ватная общественность именно так и считает! Не имея ни фактов, ни доказательств. Имея одни лишь заявления "говорящих голов МВД"! А, скажите пожалуйста, и давно вы стали доверять МВД???

 

В том случае, если в Закарпатье действительно произошла попытка "передела рынка", руководство МВД несет всю полноту ответственности за бездействие своих структур! Где оперативные сотрудники? Где разведка? Где работа на упреждение? Ничего этого не было.

Почему руководство МВД до сих пор не ликвидировало преступный синдикат криминал-менты-контрабанда? Почему руководство МВД "профукало" присутствие в области группы вооруженных людей?! Это возможно лишь в двух случаях: низкий профессиональный уровень или... "в доле". Выбирайте на свое усмотрение. С моей точки зрения, оба варианта сводятся к немедленной отставке руководства МВД! И это вовсе не "политический заказ". Это - единственный способ уберечь страну от сползания в пропасть и хаос полномасштабной революции.

 

 К сожалению, я не вижу понимания этого во властных кабинетах. Там по-прежнему правит бал личная преданность и клановый подход. Я не вижу даже элементарного инстинкта самосохранения! И это удручает. Удручает потому, что последствия такой тупой жадности будут иметь катастрофические последствия для всех нас: для левых и правых, на Востоке и на Западе, для пассионариев и для "электората"...

Тем не менее, меня не покидает надежда на то, что здравый смысл, в конце концов, возобладает быстрее, чем иссякнет терпение народа! Эх... если бы у нас в стране "сидельцы" высоких кабинетов научились покидать свои кресла ДОБРОВОЛЬНО!..

Если руководство страны из происшедшего сделает один-единственный вывод "наказать ПС" - это тупик.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

ЗВЕРНЕННЯ ВПР "ПРАВИЙ СЕКТОР" ДО ВІЙСЬКОВИХ

 

Друзі і побратими!

 

Більше року ми пліч-о-пліч воюємо на Сході, виборюючи свободу і незалежність України у нерівному протистоянні з ворогом. За цей час ми не раз і не два ділилися останнім шматком хліба або обоймою патронів, пізнали ціну дружбі і військовому побратимству.

 

Але доки ми проливаємо свою кров у окопах, зграя цинічних шахраїв продовжує грабувати і плюндрувати Україну. Ми всі знаємо, що нас чекає, коли ми повернемося додому після перемоги – розруха, занепад і бідність.

 

Ми, бійці ДУК ПС, вважаємо, що боротьба з цими мародерами не менш важлива, аніж із зовнішнім ворогом. Ми взяли на себе відповідальність стати до бою з корупцією, контрабандою, наркотрафіком та іншими ганебними злочинами, до яких мають пряму причетність вищі посадові особи нашої держави.

 

11 липня наші побратими, які пройшли війну і повернулися додому на Закарпаття, вступили в нерівний бій із місцевими кримінальними бандами, які діють під прикриттям та за підтримки міліції. Двоє бійців ДУК загинули. Загинули не від рук ворогів на Сході, а від рук озброєних бандитів та міліції у себе вдома.

 

На ліквідацію наших хлопців влада кинула усі сили: міліцію, спецназ, але не тільки. Ми маємо інформацію про те, що режим планує використати для знищення патріотів бійців ЗСУ, з якими ми пройшли важкими дорогами війни. Прямо зараз у бік Закарпаття рухають колони новенької військової техніки, якої так не вистачає вам і нам на Донбасі. Влада прагне перетворити військових, ветеранів війни, захисників Батьківщини на псів режиму, які ризикуватимуть своїм життям, доки владні мародери жирують і багатіють.

 

Єдине, чого боїться ця кримінальна влада – це єднання бійців ДУК і ЗСУ у спільному прагненні знищити режим мародерів. Влада намагається зіштовхнути нас, змусити стріляти один в одного, а не у справжніх ворогів України. Влада хоче, щоб між нами пролилася кров і більше ніколи ми не подали один одному руки.

 

Ми закликаємо вас не виконувати злочинних наказів. Побратимство на війні – це більше, ніж дружба. Багато хто це розуміє: ми вже маємо інформацію, що деякі військові підрозділи відмовилися виступати проти ДУК навіть під загрозою покарання.

 

ДУК і ЗСУ немає чого ділити. У нас спільна мета: побудова нової і справедливої держави. За це ми щодня ризикуємо своїм життям як на фронті, так і у тилу. І тільки разом ми переможемо.

 

Слава Україні!

Link to comment
Share on other sites

Сергей Непомнящий 
Для того, щоб розібратися, що сталося в Мукачевому, треба хоча б трохо знати, що таке Закарпаття.
Ні для кого не секрет, що ця західна українська область досить серйозно контрастує з рештою країни, навіть з сусідніми Львівською та Івано-Франківською областями.
Там діють свої закони і свої правила, там володярювали і володарюють свої князі.
Більша частина населення "живе" з контрабанди, щодня переправляючи в Угорщину, Словаччину і Румунію цигарки та пиво. 
Областю повністю керують 5 людей - троє Балог, Пєтьовка та Ланьо (були часи, коли до цього списку входили й інші).
Саме ці люди вирішують хто, скільки і куди може відвезти товару, де купити, що продати, і кому за це все заплатити.
Ця "команда" керує не від учора. Вона керує завжди, з перших днів незлежності.
Народ не протестує, адже "дрібна контрабанда" дозволена усім - "патент" купувати не треба. Тому-то в Закарпатті ніколи не було бунтів. 
Іще з часів Кучми було так заведено - Медведчук - князь. Шуфрич - його шавка, Балоги, Петьовка і Ланьо - місцеві наглядачі. 
У 2004 році, коли йшла чергова реформа Державної податкової служби, керівник ДПА отримав наказ - жодного втручання в діяльність ДПА в Закарпатті і в Вінниці.
Медведчук тоді був головою АП, а його брат Сергій (колишній вчитель фізкультури з Мукачево) - першим заступником голови ДПА. 
Медведчук з бригадою робили в Закарпатті все, що хотіли. В керівництві області не було жодного "легіонера" - лише свої. Причому, більшість - куми , свати, брати.
Ющенко і хам цю систему пробували зламати, але їм це не вдалося. Нотомість, під час правління бджоляра " особливої ваги в області набрав Балога (з братами та Петьовкою). 
Хочеш відкрити магазин - до Балоги, побудувати будинок - до нього ж, посаити картоплю - також спитай дозволу у Віктора Івановича.
З приходом до влади ригів Балогу трохи відсунули.. В Закарпатті почалося двовладдя - новий губернатор з одного боку (з трьома нардепами) і Балога з іншого (з такою ж кількістю). На місцевому рівні було те саме - кількість мерів міст і голів селищних рад була приблизно однаковою.
Згадайте виборчу компанію Порошенка в Закарпатті. Усі зустрічі претендента з людьми готував саме Балога, Порошенко жив в його помістях, усюди їздив саме з Балогою. 
І переміг в Закарпатті саме з його допомогою. 
Не знаю, що сталося, але після виборів Балога повної влади в Закарпатті не отримав. Не він назначав мерів, не він обирав губернатора та керавників митниць, міліції, СБУ та прокуратури.
Так, Віктор Іванович - одна з головних фігур Закарпаття й нині - без його дозволу на Мукачивщині нічого не відбувається. Але він вже не князь. 
Ожирівший на контрабанді Ланьо - фігура не публічна, але не менш потужна. І більшість потоків саме в нього. І половина "братків-тітушок" також стоять за ним.
Закарпаття як жило в 2004-му, так і залишилося в ньому. Народу як давали "жити" з контрабанди - так і дають. 
В Мукачевому, очевидно, хтось спробував цю систему зламати. Не знаю, чи був це ПС, але впевнений, це була маленька революція проти князьків.
Князьки знову встояли, судячи з усього. Президент і все керівництво держави наказали схопити "злочинців", які спровокували стрілянину. Але чи це злочинці? Можливо, не тих злочинців треба хапати?
Сподіваюся, через кілька днів ми довідаємося, що сталося насправді. 
Але впевнений, що таким як було, Закарпаття вже не буде ніколи. 
А всі ці марення про Закарпатську народну республіку - звичайні казочки для бідних...
Намає в Закарпатті ані потужних партій, ані ідеологій.
Нікому там робити ані республіку Русинів, ані щось на кшталт ДНР чи ЛНР.
Єдиною "республікою" і "ідеологією" як було перевезення контрабанди за кордон, так і залишиться іще багато-багато років..

Link to comment
Share on other sites

Я за пацифистов!

 

Нє, нє покатіт, надо опрєдєляцца.

 

Нах пшло говно. Мудаки вроде тебя и привели к власти Януковича, Когда отбивли поклоны гению Юща пять лет его президентства. В то время как эта гнида просирала каждый день страну ПРасам. 

 

Дзвони мудямі і нє умнічай, дєшовка. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

более 17 часов назад?

говновброс,не?

 

в інтересах ПС, щоб саме так і було. після викладеного відео Ярошу не батальони на Києв  треба збирати, а як мінімум пояснювати, про що його "герої" з Ланьо говорили. про зброю я вже навіть не згадую

Link to comment
Share on other sites

более 17 часов назад?

говновброс,не?

 

Та хто его знает, страница не фейковая https://www.facebook.com/people/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9-%D0%90%D0%BC%D1%96%D1%80%D0%BE%D0%B2/100008864737636

Змінено користувачем Fox
Link to comment
Share on other sites

Рыгу и Аутлендеру переписать в тетрадку и заучить на память  :gigi:  Уроки истории и философии вы, очевидно, что прогуляли в своё время

Я не знаю деталей того, что случилось в Мукачево - я не милицейский и не активист ПС, я не в курсе всех закарпатских дел.

Я историк и философ - я считаю, что существуют некие закономерности, которые предопределяют события. Мукачево случилось потому, что оно должно было случиться. Не случись Мукачево - случился бы какой-нибудь Жидачев. Или какие-нибудь Ровеньки, Смела, Первомайск, Коптивка. Борисполь, в конце концов....

Почему? Потому, что ни одна революция ( период общественной турбулентности ) не заканчивается сам по себе до тех пор, пока не решен основной вопрос, который привел человеческие массы в движение. 
В Украине основной вопрос был (и есть) не в избрании нового президента, не в избрании нового парламента или назначении нового МВД. Основной вопрос, который привел человеческие массы в движение - это вопрос о бандитско-мусорском беспределе
. А как этот вопрос у нас решается в течении года после Майдана? Спросите у "судьи" который "не видит" доказательств вины Пети Мельника. Или у "судьи" который "видит" доказательства вины этой страшной террористки, Виты Заверюхи....

Вы можете сказать мне, что эти все "идеи" и "вопросы" это пафосная херня. Возможно, вы правы - но из-за этой "пафосной херни" люди шли с деревянными щитами под беркутовские калаши, а потом с калашами спокойно готовились встречать кацапские танки под Фащевкой. Граждане, которые сорок лет ходили мирно по этому Городу, вдруг начинали жечь мусорские автобусы на Грушевского. Почему? Потому, что есть такой вопрос "Когда в Украине кончится бандитско-мусорской беспредел? Вот когда?". Поэтому я не соглашусь с вами, если вы скажете мне, что эти все "идеи" и "вопросы" это пафосная херня.

Вы можете сказать мне, что это неправильно все. Стрелять из гранатомета по живым людям. Я спорить не стану - я вообще считаю, что очень скверно стрелять из чего-либо по живым людям, не важно, в населенном или не населенном пункте это происходит. Но я вообще избегаю касаться вопросов "правильности" или "неправильности" - я веду речь о ЗАКОНОМЕРНОСТЯХ. Мукачево - это объективно плохо, но это ЗАКОНОМЕРНО. Если вы захламляете проходы, то закономерно у вас случится пожар. Закономерно, с человеческими жертвами. (упаси Господи, конечно).Вот о чем речь.

Я не знаю, что там себе думают Петр Алексеевич и Арсен Борисович - возможно они мнят себя гораздо мудрейшими и умнейшими, чем те ТЫСЯЧИ постреволюционных правителей и деятелей, которые презрели этот закон природы и занимались какой-то ерундой, вместо поисков удовлетворяющих граждан ответов на эти самые "основные вопросы революции". Но закон природы неумолим - если Керенский не отвечает на вопрос, приходят Ленин и Троцкий. Если на вопрос не отвечает Скоропадский - приходит Петлюра.

Детали не важны - или это спекуляция на "основном вопросе", или это кто-то искренне решил, что все, пора решать его радикально. Штурм Зимнего или Мотовиловка, Мукачево или что там нам еще предстоит...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мукачево случилось потому, что оно должно было случиться. Не случись Мукачево - случился бы какой-нибудь Жидачев. Или какие-нибудь Ровеньки, Смела, Первомайск, Коптивка. Борисполь, в конце концов....

:tu:  :tu:  :tu:

Link to comment
Share on other sites

Вот и Володя Перерва высказался....


 


Спікер ВР Володимир Гройсман закликав представників ПС, які переховуються в околицях Мукачевого після збройного інциденту, негайно скласти зброю та припинити чинити опір правоохоронним органам. 


Про це йдеться у заяві Гройсмана, розміщеній на його сторінці у Facebook.


"Події у Мукачевому обурили всю країну. На мою думку, жодна ідеологія, політичні гасла або заклики до патріотизму не можуть виправдати насилля, незаконного використання зброї, непокору правоохоронним органам та державним інституціям. Події, що відбуваються в Мукачевому не можна кваліфікувати інакше, як бандитизм", - заявив спікер ВР.


При цьому він звернувся до тих, "хто вирішив чинити правосуддя на свій розсуд негайно скласти зброю та припинити чинити опір правоохоронним органам".


Також він закликав правоохоронні органи провести всебічне розслідування  та притягнути винних до відповідальності, "не дивлячись на звання, шеврони і посади".


Змінено користувачем хозяин
Link to comment
Share on other sites

 

Вот и Володя Перерва высказался....

 

Спікер ВР Володимир Гройсман закликав представників ПС, які переховуються в околицях Мукачевого після збройного інциденту, негайно скласти зброю та припинити чинити опір правоохоронним органам. 

Про це йдеться у заяві Гройсмана, розміщеній на його сторінці у Facebook.

"Події у Мукачевому обурили всю країну. На мою думку, жодна ідеологія, політичні гасла або заклики до патріотизму не можуть виправдати насилля, незаконного використання зброї, непокору правоохоронним органам та державним інституціям. Події, що відбуваються в Мукачевому не можна кваліфікувати інакше, як бандитизм", - заявив спікер ВР.

При цьому він звернувся до тих, "хто вирішив чинити правосуддя на свій розсуд негайно скласти зброю та припинити чинити опір правоохоронним органам".

Також він закликав правоохоронні органи провести всебічне розслідування  та притягнути винних до відповідальності, "не дивлячись на звання, шеврони і посади".

 

 

еще одно чмо

Link to comment
Share on other sites

 

Вот и Володя Перерва высказался....

 

Спікер ВР Володимир Гройсман закликав представників ПС, які переховуються в околицях Мукачевого після збройного інциденту, негайно скласти зброю та припинити чинити опір правоохоронним органам. 

Про це йдеться у заяві Гройсмана, розміщеній на його сторінці у Facebook.

"Події у Мукачевому обурили всю країну. На мою думку, жодна ідеологія, політичні гасла або заклики до патріотизму не можуть виправдати насилля, незаконного використання зброї, непокору правоохоронним органам та державним інституціям. Події, що відбуваються в Мукачевому не можна кваліфікувати інакше, як бандитизм", - заявив спікер ВР.

При цьому він звернувся до тих, "хто вирішив чинити правосуддя на свій розсуд негайно скласти зброю та припинити чинити опір правоохоронним органам".

Також він закликав правоохоронні органи провести всебічне розслідування  та притягнути винних до відповідальності, "не дивлячись на звання, шеврони і посади".

 

 

фух, аж легше стало. гройсмана  точно послухаються

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...