Перейти до змісту

Не заходите в эту ведку! "Зачем Петя забрал у Бени Приватбанк?"


ЦеDzip

Recommended Posts

Да??? Во йопт!!!! А зачем тебе это нужно?

 

Задумалсо...  Нахуй не нужно.  Может именно поэтому я тебя и не замечаю без твоего ко мне обращения?  :pardon:

Link to comment
Share on other sites

тут как бы такое дело, был банк - нет банка, не первый не последний, о причинах его т.с. крушения можно писать сотни томов, но факт есть факт. его пришлось "национализировать" по причине его величины, значения и т.д в Украине. порошенку он на фиг не нужен :D , можете его обвинять в чем угодно, но он точно не идиот ... ну там и другие причины есть. у банка просто банально нет капитала и докапитализировать его никто не собирался ... народ будет докапитализировать. лучше было бы ликвидировать с вытекающими последствиями для акционеров, продажей всего, что от банка, проверкой всего через Trustee in Bankruptcy  и многое другое. в принципе ничего страшного нет, государство все взяло под контроль, вкладчикам обещают ... ну а дальше, кто-то должен всю "эту кашу оплачивать" ... будут налоплательщики. надеемся. что банк "встанет на ноги", а тогда можно его и продавать в частные руки ...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ждьом йожина, акваріуса, сініцу і Костя которий пазеля.

 

Ізіняюсь, дядя, ти дибіл?(с) Хоча, кого я питаю, сам же визнав, що так :weep: Путіна ти ждьош, адепт бєлого братства :weep:Он уже твої собрігаднікі договорились, що ЗСУ обстрілює саме себе, скоро будете рукі ломать, що вони на нещасних кацапів перші напали. Уроди безмозглі  :X  Мозгів не вистачає навіть підняти гілку за вибори і подивитись, хто за кого голосував  :fp1:  і хто порохоботи, Хоча про ще я , де хулькі а де мізкі чи дії? Що Хуйло через свою гауляйтершу накаже, те і роблять.

 

ЗІ Приват мене хвилює лише в тому сенсі, що його борги ляжуть в тому числі і на мене, як платника податків.

Мене трохи інше хвилює :D так шо...поїхала Буковель у Бені рейдерить, раз такий дерибан і п'янка пішла :pleasant: гуляй-грабуй :D

Пєдро порохоботам (себто мені :weep: ) дає гарненький кусочок на вибір, за верную службу...Думаю, я візьму 12 витяг  :nose3: Там зверху краєвид гарний. Чи 16? Мені там траси подобаються...от дилема...до завтра подумаю.

 

ЗЗІ А вам Хуйло чим за службу платить? Чи він тільки вашому начальству на лабутени з очьочками дає? А ви так, із вєрноподаннічєскіх чувсв вислужуєтесь? :gigi:

 

ЗЗЗІ А вообще - од'їбись убоге розумом, ну чесно, задрав. Закохався, чи що? То в мене такої сраки, як у твоєї хазяйки нема, і ноги в мене не короткі, і ваще я не армянка з підбритими вусами, я тобі точно не сподобаюсь :pleasant:

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ясно що помститься, але за себе, на Україну він клав

 

А вот хуй! Беня не дурень, добре пам"ятає, як закінчив Березовський, який пробував мстити. А Гусинський до сих пір живе...

Link to comment
Share on other sites

Та  юльки  тут  дійсно  розгулялися  не  на  жарт.  Несуть  тупу  ахінею  і  не  встидаються  за  недолугий  розум.

Я й  гадки  не  мала,  що  на  цьому  форумі  їх  ще  так  багато:  неприкритих  і  латентних,  що  в  груди  б'ються,  що  вони  не  юльки.  Були  б  розумніші,  то  так  явно  не  лайкали  б.  Ато  тут  я  не  юльок,  а  тут  цитую  штабні  цидули  і  віддано  лайкаю.

Хотів  би  ту  Юльку  не  згадувати,  а  не  можна.  Бо  війна  війною.

І  наостанок:

Агов,  юльки.  Після  копняка  Бєні  ваша  мамка  заляже  на  дно  на  якийсь  час.  Буде  вичікувати.  А  ви  дружно  можете  їй  кінець  пришвидшити.

Ніхто  довший  час  не  думав,  що  Порох  під  час  війни  візьметься  за  Бєніну  імперію  і  зробить  то  так  швидко.

На  черзі  Юлька.  Він  як  хижак  вичікує.  А  потім  вдусить.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

У той же час суверенні єврооблігації відреагували на повідомлення про націоналізацію ПриватБанку зростанням котирувань уздовж кривої більш ніж на 1 п.п.

В авангарді зростання були папери з погашенням у вересні 2025 року, вартість яких підвищилася на 2,05 п.п. - до 93,2% номіналу. Їх прибутковість при цьому знизилася до 8,886% річних.

 

Це реакція тих, хто розуміє, що відбувається.

Читати мульйони "думок" йолопів без царя в голові взагалі немає сенсу.

Link to comment
Share on other sites

Та  юльки  тут  дійсно  розгулялися  не  на  жарт.  Несуть  тупу  ахінею  і  не  встидаються  за  недолугий  розум.

Я й  гадки  не  мала,  що  на  цьому  форумі  їх  ще  так  багато:  неприкритих  і  латентних,  що  в  груди  б'ються,  що  вони  не  юльки.  Були  б  розумніші,  то  так  явно  не  лайкали  б.  Ато  тут  я  не  юльок,  а  тут  цитую  штабні  цидули  і  віддано  лайкаю.

Хотів  би  ту  Юльку  не  згадувати,  а  не  можна.  Бо  війна  війною.

І  наостанок:

Агов,  юльки.  Після  копняка  Бєні  ваша  мамка  заляже  на  дно  на  якийсь  час.  Буде  вичікувати.  А  ви  дружно  можете  їй  кінець  пришвидшити.

Ніхто  довший  час  не  думав,  що  Порох  під  час  війни  візьметься  за  Бєніну  імперію  і  зробить  то  так  швидко.

На  черзі  Юлька.  Він  як  хижак  вичікує.  А  потім  вдусить.

:gigi:  :tu:

Link to comment
Share on other sites

О вштирило дурних.. Ето ви можетє,да.

Ану що там ще про Юлію Володимирівну напишете, дрищата? Кстатє, інтєрєсний квахт шо ви од пєтра одпльовуєтеся, його наслєдніком месійки не визнаєте. Дрищешиїти, чи що? Оно Сечолій так визнає разом з гімноболотським

Вони мабуть дрищесуніти. А чи навпаки? От не пойму.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

Yura Bova

12 hrs ·

 

В мене лише одне питання сьогодні з ранку: чому не націоналізували Облгази та Облєнерго??? А люди замість паніки аплодували б!!!

Пьотр алєксєєвіч думає. Бо може напасти швидка настя, як багато жерти. Змінено користувачем A.W.
Link to comment
Share on other sites

Дмитрий Дубилет Страшно признаться, но я не думаю, что Клиенты или сотрудники почувствуют особую разницу в работе банка. У нас всё работает, как часы. В головном офисе и в отделениях остаются те же профессионалы. В банке создана уникальная корпоративная культура. Всё это никуда не денется с нашим уходом.

И я не верю, что государство отберет айпады у наших сотрудников в отделениях и вместо них вручит им счёты. :weep:  :weep:  :weep: 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Та юльки тут дійсно розгулялися не на жарт. Несуть тупу ахінею і не встидаються за недолугий розум. Я й гадки не мала, що на цьому форумі їх ще так багато: неприкритих і латентних, що в груди б'ються, що вони не юльки. Були б розумніші, то так явно не лайкали б. Ато тут я не юльок, а тут цитую штабні цидули і віддано лайкаю. Хотів би ту Юльку не згадувати, а не можна. Бо війна війною. І наостанок: Агов, юльки. Після копняка Бєні ваша мамка заляже на дно на якийсь час. Буде вичікувати. А ви дружно можете їй кінець пришвидшити. Ніхто довший час не думав, що Порох під час війни візьметься за Бєніну імперію і зробить то так швидко. На черзі Юлька. Він як хижак вичікує. А потім вдусить.

 

Гггг. Что, как часто и в каком количестве надо употреблять, чтоб в каждой щели видеть юльков?

Link to comment
Share on other sites

Після копняка Бєні ваша мамка заляже на дно на якийсь час. Буде вичікувати. А ви дружно можете їй кінець пришвидшити. Ніхто довший час не думав, що Порох під час війни візьметься за Бєніну імперію і зробить то так швидко. На черзі Юлька. Він як хижак вичікує. А потім вдусить.

Так і підміває попросити любу shpylkу пильнувати юлясучку (ана же сучкаблох) асабіста, аби з того дна не чкурнула раптом за бугор (і скоріш за все в маскву!) ;o

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

А что с системой "Приват24"?

Посмотрите на Альфа24, Ощад24, Райфазен24 - они очень похожи. Это такой маркетинговый ход, что она лучшая в мире (с) Гонтарева.

Вот после этого я понял, что самое время снимать деньги. Потому что они даже ценности ими полученного не понимают.

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

 

 


Что, как часто и в каком количестве надо употреблять, чтоб в каждой щели видеть юльков?

Малую толіку того, що вживають хулькі :weep: У яких в шафах і під ліжком сидять порохоботи (це всі люди, окрім білого братства), от і вимушені бідні хульки вєщєства вживати, шоб ганяти врагов...в інеті...і вночі спокою нема - Ющ сниться...і дрищі  :lol2: Бідні хульки дьоргаються, кричать абвлг, забувають який рік 2006 чи 2016 і думаю, пісяються потроху  :gigi: від лютої ненависті  :lol2: А так конєшно, "хульковздєсьнєт"  :nose3: 

 

ЗІ До речі, непогана переклічка вийшла з "ихтутнєтов", наповзли зі всіх щєлєй :weep:

 

ЗЗІ Оце подумалось: Хуйло+Юля=хулькі :shuffle: думаю, їм теж 47 хромосом від папкі дісталось :gigi: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Уважаемые клиенты Приватбанка, которые начитавшись рошеновских "блогеров-финансовых аналитиков" считают, что Коломойский и другие акционеры наживались на вас, обманывали, вынимали деньги с бюджета страны. Обращаюсь к вам. Включайте критическое мышление.

1. Если национализация "во благо государства и народа Украины", зачем порошенковские прихвостни в первый же день заявляют "После стабилизации Приватбанк продадут" (сообщил министр финансов Александр Данилюк). Это не национализация ради спасения вкладчиков, ЭТО РЕЙДЕРСТВО!

2. "У Приватбанка дыра в 5млрд и несовместимые с дальнейшим существованием проблемы".

Естественно, небольшие проблемы были. Как и у всех предприятий национального масштаба, потерявших отделения, деньги и клиентов в Крыму, Донецке, Луганске. Как и у всех украинских банков после троекратной девальвации национальной валюты. Но что лучше для 20 миллионов клиентов - помочь банку, как было ранее согласовано с правительством, или убить его информационными атаками, последующей национализацией и тотальным недоверием?

3. "Приватбанк это пирамида, пылесос, лохотрон и Нацбанк это героически остановил."

Если бы это было правдой, почему не остановили раньше на протяжении почти 3х лет правления Порошенко и Гонтаревой в Нацбанке? Только вчера узнали, что руководство Приватбанка "всех обманывает и обогащается за счет простых украинцев и государства"? Нет конечно! Просто с Фирташем, Пинчуком, Ахметовым удалось договориться и порешать, а Коломойский с соратниками бузят, качают президентский трон. Надо их "деолигархизировать" и посадить для надежности.

И последнее. Внимательно вглядитесь в лицо, жестикуляцию Порошенко. Прислушайтесь к интуиции, к своим чувствам. Вы ему правда верите?

Gennady Korban Svyatoslav Oliynyk Олег Гороховский Борис ФилатовІгор Палиця (Игорь Палица) Дмитро Сіманський Андрій ДенисенкоДенис Борисенко

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Я иногда имею настроение читать комментарии. Все, кто хамит, злословит и распространяет заведомо лживую информацию будут вычислены "по ай-пи" 1f609.png;) службой безопасности группы компаний Приват. Которая проведет разъяснительную беседу.

А для интересующихся адекватных людей повторяю. Моя официальная позиция озвучивается либо пресс-службой, либо в таких медиа как 1+1, Униан, Ukraine Today. Эта страница в фейсбуке создана для донесения информации до очень узкого круга лиц. Если вас сюда никто не звал, не приглашал - то вы, очевидно, в него не входите. 

Link to comment
Share on other sites

 

Наступним заявляємо, що сторінка https://www.facebook.com/Kolomoysky не є інтелектуальною власністю громадянина України Коломойського Ігоря Валерійовича 1963р.н., не має відношення до його прес-служби, партії УКРОП, Приватбанку та інших структур, пов'язаних з Коломойським І.В. Матеріали, розміщені на сторінці не є цитатами слів громадянина Коломойського І.В., тому не мають юридичної сили та правових наслідків.
Більше того, Коломойський І.В. неодноразово заявляв у відео-інтерв'ю, що не зареєстрований в жодній соціальній мережі і здійснює публічну комунікацію через акредитовані ЗМІ або офіційну прес-службу.
З повагою, колектив авторів fb.com/kolomoysky.
-----
-----
-----
-----
-----
-----
-----
-----
-----
-----
-----
-----
-----
А кому надо знать - тот знает. 1f609.png;) 1f609.png
Link to comment
Share on other sites

Да эта история с Укртранснафтой это просто прелюдия перед выкидыванием Бени с поста губернатора, а потом и из страны. Вот увидите. Если пройдет с УТН, дни Бени в Украине сочтены.

По словам Саакашвили, основной акционер «Приватбанка» Игорь Коломойский покинул Украину и улетел в Лондон.

 Ну что, заняло все дело чуть меньше двух лет. Но в итоге случилосб. :(

 

Переживаю за Бенину жизнь. Х-ло его убъет. :(

 

Пэдро - ебанутый кабан. Не ведает что творит.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...