Перейти до змісту

Насірова затримали і відпустили. Коли втече?


Гість shpylka

Recommended Posts

3. Еще в "Феофании" к нему Матиос наведывался с весточкой: Петр Алексеевич в твое дело лезть не будет, а я помогу, но ты только молчи

 

я так и думала

а вы "сестра, сестра..."

Link to comment
Share on other sites

с одной стороны скакова бы насирову с цукуром откровенничать (и как цукур на волю все это передал? у него в камере интернет?)

с другой, для насирова лучшая защита от ликвидации - побольше шума

 

так что не знаю я

Link to comment
Share on other sites

скакова бы насирову с цукуром откровенничать

 

А Цукур - це не той з Торнадівців, кого звинувачують у збоченствах? Якшо так, то  Рома  йому розкаже все, про всіх і зразу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Какая прэлэсть!

9CA51618-98A1-4061-B973-E6FD10155EBA_w65

 

Голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк, народний депутат Олександр Грановський, директор

Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін разом із сином в

ресторані «Інк» в центрі Києва 16 травня 2016 року

 

 

 

 

.

«Враховуючи те, що додаткові матеріали, які можуть бути використані при проведенні експертизи, мають суттєве значення при проведенні економічного дослідження, …просимо Вас вважати висновок експертів за результатами проведення судово-економічної експертизи недійсним та повернути вищезазначений висновок, а також матеріали кримінального провадження до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України для доопрацювання», – мовиться у листі.

 

Втім, у НАБУ вважають, що Рувін вчинив самодіяльність і що таке відкликання вже складеного експертного висновку не передбачене законом, і його дії називають втручанням у слідство.

 

«Ми наголошуємо на тому, що ця експертиза дійсна, і директор установи відповідно до Закону «Про судову експертизу» і інших нормативно-правових актів має право вносити якісь технічні виправлення у висновки експертів лише до того терміну, поки ці висновки перебувають в установі інституту. Щойно ці висновки потрапляють на адресу тих органів, які запитували цю експертизу, жодні зміни в ній не допускаються», – розповіла прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра.

 

За її словами, детективи НАБУ вже викликали експертів КНДІСЕ на допит і вони підтвердили дійсність експертизи. «Тобто вони підтвердили, що ця експертиза є дійсною і її висновки є дійсними», – повідомила Оліфіра.

 

НАБУ вже звернулося до Міністерства юстиції з проханням провести службову перевірку дій директора КНДІСЕ Рувіна на предмет втручання у слідство.

 

Антикорупційний прокурор Назар Холодницький вважає, що висновок експертів КНДІСЕ є чинним на момент оголошення підозри Роману Насірову. «Для прокурора це є достатнім для оголошення підозри і проведення слідства. Якщо будуть якісь маніпуляції – будемо перевіряти це», – заявив він.

 

У травні 2016 року журналісти «Схем» зафіксували Олександра Рувіна в київському ресторані бізнес-центру «Леонардо» у компанії народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Олександра Грановського. Останнього в ЗМІ неодноразово називали куратором від влади у прокуратурі та судах.

 

Голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк, народний депутат Олександр Грановський, директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін разом із сином в ресторані «Інк» в центрі Києва 16 травня 2016 року

Голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк, народний депутат Олександр Грановський, директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін разом із сином в ресторані «Інк» в центрі Києва 16 травня 2016 року

Нині журналісти «Схем» запитали в Олександра Грановського, що його пов’язує з Олександром Рувіним. Народний депутат від «БПП» заперечив будь-який вплив на очільника Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. «Ніякого впливу на Рувіна не маю», – повідомив він.

 

«Зрештою, експертиза про завдання збитків бюджету у 2 мільярди таки лягла в основу тексту підозри Роману Насірову. Але намагання директора Київського інституту експертиз Олександра Рувіна її відкликати було найвідчайдушнішою спробою врятувати Насірова ще до суду», – мовиться у розслідуванні.

 

Журналісти «Схем» направили запит Олександру Рувіну з проханням прокоментувати, що змусило його відкликати ключову експертизу, яка нараховує збитки, завдані бюджету чиновником найвищого рангу. Відповіді не отримали. А помічник директора сказав, що той зараз на лікарняному.

 

НАБУ підозрює Насірова у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). За версією слідства, упродовж 2015–2016 років підконтрольні народному депутатові Олександру Онищенкові фірми «Хас», «Надра Геоцентр», «Карпатнадраінвест» замість того, щоб платити податки, звернулися до Державної фіскальної служби України, яку очолює Роман Насіров, з проханням розстрочки своїх грошових зобов’язань та податкового боргу з рентної плати за користування надрами і за вказівкою Насірова отримали розстрочку, завдавши державі збитки у сумі понад 2,019 мільярда гривень.

 

В идеале  на следующий день  все эти  шоколадные  упыри должны   арестованы и посажены в СИЗО как соучастники преступления 

Link to comment
Share on other sites

Американский сенатор и глава Комитета по вопросам вооруженных сил Сената США Джон Маккейн считает арест главы Государственной фискальной службы Украины Романа Насирова "положительным шагом" в борьбе украинской власти с коррупцией.

 

Соответствующее заявление размещено на сайте сенатора.

 

"Арест главного налоговика Украины и председателя Государственной фискальной службы Украины Романа Насирова, обвиняемого в хищении, является для правительства Украины положительным шагом вперед в борьбе с коррупцией", - говорится в заявлении Маккейна.

 

По его мнению, дело Насирова является успехом деятельности Антикоррупционного бюро Украины (НАБУ).

 

"Стабильность и успех Украины в долговременной перспективе зависит от приверженности реформам, в том числе укрепления верховенства права и борьбы с коррупцией. Я приветствую прогресс украинского правительства и призываю его продолжать антикоррупционные усилия", - заявил Маккейн.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Transparency International закликало Національне антикорупційне бюро розпочати досудове розслідування щодо приховування інформації про наявність у голови ДФС Романа Насірова британського громадянства з 2012 року.

Про це йдеться у офіційному листі організації на ім'я директора НАБУ Артема Ситника.

"Насіров вніс завідомо неправдиві відомості до офіційних документів й надалі використовував "підробку" для отримання допуску до державної таємниці", - зазначають у ТІ.

В організації  наголошують, що у діях голови ДФС вбачаються ознаки злочину, передбачених ч. 1 ст. 366 КК України "Службове підроблення".

...

http://www.pravda.com.ua/news/2017/03/11/7137814/

Link to comment
Share on other sites

с одной стороны скакова бы насирову с цукуром откровенничать (и как цукур на волю все это передал? у него в камере интернет?)

Інтернет, наче, не проблема - лише плати, але стиль "повідомлення Цукура" якось не в'яжеться ані з ним самим, ані з станом і місцем його перебування.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites



как-то вдруг...




 






Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект…




bbc.com|Від BBC News






Link to comment
Share on other sites

Отстраненный глава ГФС Роман Насиров просит апелляционный суд Киева отклонить решение Соломенского райсуда о его аресте.

Об этом он заявил во время выступления в зале суда в понедельник.

 

Также Насиров прокомментировал наличие в его декларации большого количества земли.

"О декларации меня спрашивают, почему так много земли. Да, действительно, у меня есть земельный участок на Черниговщине. Знаете, я всю жизнь мечтал о яблоневый сад", - сказал Насиров.

На вопрос журналистов, как он себя чувствует в понедельник, Насиров ответил: "Уже намного лучше".

 

Так и хочется процитировать классика:

- Я знаю город будет я знаю саду цвесть

Когда такие люди в стране трам пам пам пам пам....

Link to comment
Share on other sites

Суд над Ефремовым перенесли на завтра, так как его адвокат защищает Насирова 

 

:nose3:

Шоколадный режим очкует  если  завра суд выпустит  Ефремова а сегодня Насирова .

Link to comment
Share on other sites

Отстраненный глава ГФС Роман Насиров просит апелляционный суд Киева отклонить решение Соломенского райсуда о его аресте.

Об этом он заявил во время выступления в зале суда в понедельник.

 

Также Насиров прокомментировал наличие в его декларации большого количества земли.

"О декларации меня спрашивают, почему так много земли. Да, действительно, у меня есть земельный участок на Черниговщине. Знаете, я всю жизнь мечтал о яблоневый сад", - сказал Насиров.

На вопрос журналистов, как он себя чувствует в понедельник, Насиров ответил: "Уже намного лучше".

 

Так и хочется процитировать классика:

- Я знаю город будет я знаю саду цвесть

Когда такие люди в стране трам пам пам пам пам....

 

 

этот реально узбек

Link to comment
Share on other sites

Апеляційний суд Києва прийняв рішення залишити під вартою відстороненого голову ДФС Романа Насірова.


Таке рішення суд ухвалив у понеділок, 13 березня.


Link to comment
Share on other sites

Апелляционный суд Киева оставил в силе решение Соломенского суда, согласно которому глава ГФС арестован на два месяца. Кроме того, остался прежним и размер залога - 100 млн гривен, внеся который Роман Насиров сможет выйти под домашний арест с ношением браслета.

https://lb.ua/news/2017/03/13/361014_apellyatsionniy_sud_ostavil_sile.html
Link to comment
Share on other sites

 Вот шоколадный суд и шоколадные уроды  залог оставили Насирову чуть больше 4 миллионов долларов  когда тот украл минимум 2 миллиарда долларов ! Твари шоколадные  , барыги на крови !!! Не зря мафия  решалы бегали когда арестовали Насирова  матиосы кононенки грановские .

НАБУ должно допросить всю эту комарилья как они давили на экспертов и суд.

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

«Насиров, как Иисус, которого хотят распять. Несколько сотен людей призывают распять Насирова. Как в древнем Риме», — сказал он.

По его словам, общество требует хлеба и зрелищ.

«С хлебом ясно. Сейчас тут нужны зрелища. Чем было примечательно требование зрелищ в Древнем Риме, все эти гладиаторские бои. Это не просто зрелище, когда в амфитеатре одним движением пальца сановная особа решала судьбу человека. Так и сейчас в Украине кое-кто хочет одним движением пальца решить судьбу Насирова» — добавил адвокат.

 

Link to comment
Share on other sites

а что там Кирш делает?

 

Поддерживает коллегу. Он даже статью тиснул на авакиной помойке - в защиту Ромы,, преследуемого "кухарками" из НАБУ.

 

Кирш в целом неплохой человек. Но из корпоративной солидарности поддерживает уголовников и мародеров из своей фракции.

Я долго держался, находя ему всякие оправдания. Сегодня Кирш перестал для меня существовать. Говнюк он,

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...