Перейти до змісту

Новий курс


Euro

Recommended Posts


 

https://ba.org.ua/yuliya-timoshenko-proponuye-napryamu-pidporyadkuvati-sudovu-sistemu-lyudyam/ 

...право людям: обирати суддів, які їх судитимуть. Нам потрібно, щоб самі судді були відповідальні за те, що вони ухвалюють неправосудні рішення. І тому ми пропонуємо у новій Конституції започаткувати такий інститут, який називається Палата честі. Це як суд над суддями», – заявляє Тимошенко.
Палата честі, на думку лідера «Батьківщини», має формуватися як суд присяжних – з людей із юридичною освітою. Вони обиратимуться шляхом жеребкування на декілька місяців і будуть наділені правом звільняти суддів, що виносять корупційні та упереджені ухвали.
«Тільки порушать закон, тільки суддя вчинив якусь несправедливість щодо людини – він одразу буде звільнений
, і звільнений незалежною Палатою честі»

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Все это конечно хорошо и интересно, но посмотрим какие будут кандидаты, а то почему то в депутаты на всех уровнях прут в основном воры. 

Как бы не получилось как в той песне

Link to comment
Share on other sites

Добре, що з'явилося експертне ядро, яке системно напрацьовує реальні пропозиції для майбутніх перетворень. Конкуренти або мавпують окремі тези, або закликають до дебатів без жодних власних напрацювань. Хоча двері для спільної роботи відкриті для всіх здорових сил.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

Все це прекрасно, можливо й реалізуємо в тій чи іншій мірі, але хотілося б почути думку про невідворотність покарання нинішніх і колишніх корупційних можновладців, від Кравчука до Порошенка, бо іншого шляху немає. Ну не побудувати законослухняне суспільство, не покаравши відомих і репаних корупціонерів, у тому числі і наближених до "тіла". Простий прихід до влади з найкращими ідеями найкращого кандидата в пріпіздєнти нічого не вирішує, якщо він не буде мати вміння і бажання користуватись мечем правосуддя, і не тільки у відношенні до умовних "ворогів", а й неумовних любих друзів, без цього будь-які прожекти ніц не варті.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Приход просто честного человека также ничего не даст, нужна команда, нужны такие же честные на местах, в противном случае все указы будут саботироваться, и толку в стране не будет.

Link to comment
Share on other sites

Приход просто честного человека также ничего не даст, нужна команда, нужны такие же честные на местах, в противном случае все указы будут саботироваться, и толку в стране не будет.

Лі Куан Ю якось обійшовся без команди, та й команду можна змінювати довільно, вже отримавши владу. Головне - це бюрократична "вартість" посади, тобто можливості, які вона дає, і особистість на цій посаді зі своїми конкретними поглядами.  Доведено усією історією людства.

Link to comment
Share on other sites

Приход просто честного человека также ничего не даст, нужна команда, нужны такие же честные на местах, в противном случае все указы будут саботироваться, и толку в стране не будет.

Той команды, Мишу на должность генпрокурора и некоторые законодательные изменения и никакого саботажа не будет, сплошная люстрация.
Link to comment
Share on other sites

Сам ще не дивився. Презентація концепту відбулася сьогодні з перервою на зустріч Тимошенко з Болтоном.
 

Юлія Тимошенко: Нова Конституція зробить народ справжнім господарем країни, а владу – підконтрольною

Головне  Новий Курс України  Новини

24.08.18 14:44

 
Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко упевнена, що настав час для підготовки та ухвалення Нової народної Конституції України, яка дасть людям реальні механізми впливу на владу.

Про це вона наголосила під час презентації концепту нового Основного закону, яка відбулася сьогодні в Києві в Національній академії наук України.
«Сьогодні понад 100 науковців, філософів, візіонерів і конституціоналістів працюють над створенням нової Конституції України. Наша мета полягає у тому, щоб до чергових президентських виборів показати суспільству нову Конституцію, узгоджену із усією країною», – наголосила лідер «Батьківщини».
Юлія Тимошенко пояснила, що Україна «пережила дві революції, численні вибори, відбулась зміна облич при владі, команд у політиці, партій, однак українці не отримали очікуваного результату»: «Саме тому громадське суспільство і інтелектуали країни чітко визначили, що  на майбутніх чергових президентських і парламентських виборах змінювати лише обличчя при владі – більше немає сенсу».
Окрім того, Голова партії наголосила, що у новій Конституції  мають бути закладені «зрозумілі та очевидні правила для кожного українця», що дозволить «українському народу перезаснувати республіку з чистого аркуша», і дасть українському суспільству реальне право керування і контролю за владою.
«Українське суспільство, за новою Конституцією, отримає справедливий підконтрольний суспільству суд, контроль над всіма елементами влади, буде усунуто двовладдя між Президентом і Прем’єр-міністром України, буде перетворено із декларації на реальність положення Конституції про належність влади народу», – розповіла політик.
Лідер «Батьківщини» упевнена, що новий Основний закон слід ухвалювати на Всеукраїнському референдумі відразу після президентських виборів. І завданням нашого очільника має стати оголошення такого референдуму.
«Уперше за 27 років незалежності України потрібно, щоб український народ зібрався і визначився, як він хоче жити, створив абсолютно нові правила – що і як нам треба робити», – наголосила Юлія Тимошенко.
Зі свого боку український правник Геннадій Друзенко також додав, що «нам час домовитись, у якій державі ми хочемо жити далі»: «Головне завдання зараз – запустити цей вірус у народ, щоб мільйони українських громадян відчули себе співтворцями, щоб відчули: настав час глобально домовитись про відносини держави і людини. Якщо ми досягнемо цієї домовленості, ніхто не зможе зламати Україну ні зсередині, ні ззовні».

 


 
- Віктор Шишкін

- Сергій Дацюк

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Please wait.. Loading

 У меня есть  видео  с  2007  года   съезда  БЮТ     , меня пригласили даже как не члена партии ,      сидел рядом с трололо  покойным   певцом Мулерманом ,   ..Юлю поддерживал когда на нее были гонения а некоторым ее соратникам лично посоветовал сбежать а то закроют  была у меня информация  так что \ при желании мог быть видным  членом ее партии )))))... 

Link to comment
Share on other sites

Скажу честно: я не понимаю С. Дацюка, А. Кочеткова и других, безусловно, умных людей, работающих над «новым общественным договором». Тем более, поверившим Ю. Тимошенко — классическому носителю все того же криминального мышления.
Для кого и зачем они разрабатывают этот самый новый общественный договор?
Мне кажется, все намного проще и намного страшнее, чем они себе представляют.
Мы не можем, не имеем права говорить, что шагнем прямо в будущее, перепрыгнув достижения западной цивилизации. По той простой причине, что нам до этой цивилизации во всех отношениях — как свинье до неба. Потому, что, в подавляющем большинстве, мы ментально все еще находится в диком и ужасном советском прошлом. И потому, что пока у нас во власти — откровенный криминал. «Совкового» пошиба.
Игнорировать этот факт — значит обманывать себя, теша несбыточными надеждами.

 

Кто будет заключать общественный договор со стороны общества? Сторонники «Батьківщини»? «Оппоблока»? БПП? Партии О. Ляшка? Или партии «За життя»?

А с кем он будет заключаться? С делегатами от властной ОПГ? С А. Аваковым? С Ю. Луценко? С А. Матиосом? Или с самим П. Порошенко?
Смешно. Если бы не было так печально.
…Да, насчет декриминализации власти. Сами, добровольно власть они не отдадут. Никогда. Ни за что. Ни при каких условиях.
Любые выборы поменяют лица, но сохранят систему.
Декриминализировать украинскую власть нельзя. Потому, что декриминализировать — значит убрать из нее криминал.
А это невозможно.
Дело в том, что криминал и украинская власть — это одно и то же. Они неразделимы. И неотделимы друг от друга.

 

http://borzovets.com/2018/08/20/ukr_vlast/

Link to comment
Share on other sites

 

 

поверившим Ю. Тимошенко — классическому носителю все того же криминального мышления.
Ми в курсах - вони усі однакові, і на виході зек, а у наслідку анексія, окупація, війна. І поглиблена й розширена дупа.
Link to comment
Share on other sites

На моє глибоке переконання, путін - хуйло. З папєрєдніками по закону. Тільки замість пгокугога має бути Шишкін. А суддям має бути чітко вказано на їх місце, для чого кільканадцять потвор має бути притягнуто до кримінальної відповідальності спочатку, а над рештою занесено Дамоклів меч.

Link to comment
Share on other sites

у мене є пара питань про ваш "новий курс"

про КС та "сусп.договір" не запитую

1. - які відносини будуть з кацапами, на яких засадах?

2. - шо робить з папєрєдніками?

1. Война и только война.

2. На нары, и никак иначе.

Link to comment
Share on other sites

На моє глибоке переконання, путін - хуйло. З папєрєдніками по закону. Тільки замість пгокугога має бути Шишкін. А суддям має бути чітко вказано на їх місце, для чого кільканадцять потвор має бути притягнуто до кримінальної відповідальності спочатку, а над рештою занесено Дамоклів меч.

Это не поможет без изменения законодательства.
Link to comment
Share on other sites

Само собою, але визначальною є позиція першої особи і ядра однодумців навколо неї.

 

Про папірєдніків ще необхідно додати. Не вони чи їхні папірєднікі й так далі, є ключовими винувавтцями. Вони лише ляльки в руках олігархічної мафії. Ось кого треба вивертати навиворіт і притягати! Як тільки візмуть за фаберже джерело усіх проблем, непохитна система посиплеться. Й відкриються можливості для побудови зовсім іншої держави.

Link to comment
Share on other sites

На моє глибоке переконання, путін - хуйло. З папєрєдніками по закону. Тільки замість пгокугога має бути Шишкін. А суддям має бути чітко вказано на їх місце, для чого кільканадцять потвор має бути притягнуто до кримінальної відповідальності спочатку, а над рештою занесено Дамоклів меч.

 

це ваше, а не її переконання

а якщо ще запитати про відношення до Медведчука, вражої пропаганди на ТВ, зміни їх власників і т.д. - результат стане ще більш невтішний

і це я не питаю ще про головне - як нам перемогти кацапів...

Link to comment
Share on other sites

Ти в курсі її переконань? хуйло керувало зеком, коли він з Ющенком позбавляв її президентства і садив за грати. Якщо зробити запит "Тимошенко Путін", пошуковик видасть море лайна, продукованого системною пропагандою. Інше ретельно й майже повністю зачищене.
Але ще з початком агресії Тимошенко сформулювала своє однозначне ставлення до цього.

 

Тимошенко: Путин - враг номер один для Украины
Корреспондент.net, 27 марта 2014, 15:14

1380961.jpg

Фото: Скриншот из видео
Тимошенко выступила на пресс-конференции.

Экс-премьер Юлия Тимошенко считает президента Российской Федерации Владимира Путина главным врагом Украины.
Об этом она сообщила на пресс-конференции в четверг, 27 марта, которая проходит во внутреннем дворе офиса партии на улице Туровской.

«Я считаю Владимира Путина врагом номер один для Украины. Некоторые называют мои высказывания слишком жесткими, но я так считаю. Мы должны сделать все, чтобы остановить агрессора и вернуть оккупированные территории Украины», - сказала она.
27 марта 2014, 14:30

 

Тимошенко-Путину: война против Украины станет концом вашего режима
25 Апреля 2014, 15:18
 
Экс-премьер заявляет, что украинцы борются против имперских амбиций президента РФ
 
Кандидат в президенты Украины Юлия Тимошенко обвинила российские спецслужбы в убийстве депутата "Батькивщины" Владимира Рыбака. Об этом говорится в ее обращении к президенту России Владимиру Путину.
"Настоящего патриота Украины, нашего товарища, депутата "Батькивщины" Владимира Рыбака замучили в Горловке до смерти сотрудники спецподразделений России. Его, как и многих других, убили. Я не остановлюсь, пока убийцы не будут отданы в руки правосудия", – говорится в заявлении.
Тимошенко считает, что Владимир Путин, который ведет необъявленную войну против Украины, лично ответственнен за эту ситуацию.
"Сейчас я обращаюсь прямо к нему: наша борьба – это не борьба с народом России. Мы боремся против ваших имперских амбиций. Война, навязанная Украине, станет концом вашего режима. Не сомневайтесь: мы победим, а ваши люди ответят за все преступления", – сказал она.

Link to comment
Share on other sites

Без переконань стільки часу опонувати режиму неможливо. Без них її б давно купили і вбудували в систему. В неї не було б проблем ані з постійним доступом до ЗМІ, ані з обранням на найвищу посаду. І не садила б Тимошенко мафія до в'язниці, якщо не була впевнена в її небезпечних для себе переконаннях.

Link to comment
Share on other sites

Миклован : Сьогодні, 11:27

 

Дядьку, у Вас немає ні власних переконань, ні розуму, щоб оцінити чужі. А експрессією нікого не переконаєш. Я ж на ФУПі десь з 2004 був, знаю Вас як облупленого. Голосуйте й надалі за "вони однакових", це огранічна вершина Вашої уяви про політику. І залиште розумних людей з їх аналітикою і складними розрахунками осторонь, як недосяжне. Тут ще один є такий собі істерик-партіот Людас, ото з ним Ви два сапоги пара.

І щось мені здається, що це не особистий допис, бо дістали і пропагандони, і багаторічні дурні.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тимошенко - просто конкурент за владу

як жінка просто перелаялась з багатьма

чи ще чогось не зробила

комусь ))

 

от і вся підвалина

 

А Криворіжсталь з газом Фірташа то таке... угу, склочна жінка і все.

Link to comment
Share on other sites

Миклован : Сьогодні, 11:27

 

Дядьку, у Вас немає ні власних переконань, ні розуму, щоб оцінити чужі. А експрессією нікого не переконаєш. Я ж на ФУПі десь з 2004 був, знаю Вас як облупленого. Голосуйте й надалі за "вони однакових", це огранічна вершина Вашої уяви про політику. І залиште розумних людей з їх аналітикою і складними розрахунками осторонь, як недосяжне. Тут ще один є такий собі істерик-партіот Людас, ото з ним Ви два сапоги пара.

І щось мені здається, що це не особистий допис, бо дістали і пропагандони, і багаторічні дурні.

 

слухайте, чоловіче

ви забанений, хочете стати заігнореним?

бо мене не цікавлять фанати з однією генеральною лінією в голові, яка немає нічого спільного з генеральною лінією України

що стосується пана Людаса, то я попрошу не ображати гарну людину, тим більше ми в багато чому співпадаємо в поглядах

в чому можу погодитись, так в тому, що фанати будь-кого давно остогидли і нічим принципово один від одного не відрізняються

з юльків тут можна спілкуватись лише з паном Euro, сподіваюсь він не злякається моєї оцінки )

а ви йдіть собі, повертайте вону собі на голову, шкода лише, що і нам

А Криворіжсталь з газом Фірташа то таке... угу, склочна жінка і все.

 

це цілком лягає в описані мною її мотиви

Link to comment
Share on other sites

це цілком лягає в описані мною її мотиви

А в мотиви мафії, що гнобить її і зображує, не зважаючи на реальні фундаментальні факти, підхуйляцькою зозулею, це не лягає?

Вважати відібрані Тимошенко на користь бюджету 4 мільярди доларів у випадку з Кучмою-Пінчуком-Ахметовим і 3 мільярди хуйляцького рєшали Фірташа несуттєвими моментами - неможливо. Бо це знищує реальну логіку подій. Що й потрібно злодійській системі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...