Перейти до змісту

А что будет с петрушками после выборов?


Recommended Posts

Шансов переизбраться у петрушки нет, политического будущего я полагаю тоже, так что будут делать в постпетрушкин период его нынешние бойцы форумных фронтов (извините но в реале петрушек не встречал давно) и оракулы?

Link to comment
Share on other sites

Петро буде вибраний на другий строк.

Цілком можливо. Незважаючи на закладену ним самим соціальну бомбу на зимовий сезон, і надзагвинчені гайки соціалки. . 

 

Ні в реальності, ні в віртуальності не зустрічав тих, кому би подобалась нинішня влада. Або тотальна ненависть, або  байдужість.

Це лілком нормалоьний стан речей в достатньо зрілому  суспільстві. 

Зрадой**и самі придумують собі  "порохоботів", самі з ним борються. 

Досить десь сказати хоч якийсь позитив - все, ти вже "порохобот". 

Ось така вона,  ольгінська методичка. )))

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

 

 


Що ж ви, зрадо;№"би, будете робити?

 

Если вы конкретно обо мне то я буду как и раньше работать, платить налоги в бюджет Украины, помогать в социальной сфере на местном уровне ну и.т.д. То есть буду заниматься тем, чем занимаюсь уже 20 лет и мнения своего о том, что петрушка мародёр я не изменю...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Если вы конкретно обо мне то я буду как и раньше работать, платить налоги в бюджет Украины, помогать в социальной сфере на местном уровне ну и.т.д. То есть буду заниматься тем, чем занимаюсь уже 20 лет и мнения своего о том, что петрушка мародёр я не изменю...

 

Ну то так само і інші будуть, якщо когось іншого виберуть.

 

Ніхто не буде так:

 

 

Luke_Crywalker.png

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=jeZ1vMc6CNQ

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Если вы конкретно обо мне то я буду как и раньше работать, платить налоги в бюджет Украины, помогать в социальной сфере на местном уровне ну и.т.д. То есть буду заниматься тем, чем занимаюсь уже 20 лет и мнения своего о том, что петрушка мародёр я не изменю...

 

Якщо це дійсно так, і ви цілком самодостатній, то вам повинно бути абсолютно начхати, який там в столиці черговий мародер на посту президента. 

До речі, теж вважаю його мерзотником.

 

Пора вже допетрити, що в політиці навіть добрі справи робляться брудними методами. 

Чим більша політика, тим більш брудні методи. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну то так само і інші будуть, якщо когось іншого виберуть.

 

Шо именно будут? Тут проблема в том, что петрушкины подпевалы достаточно часто воют не безвозмездно, и кто им потом платить будет?

Link to comment
Share on other sites

Шо именно будут? Тут проблема в том, что петрушкины подпевалы достаточно часто воют не безвозмездно, и кто им потом платить будет?

 

А Вам хто платить за поширення зради?

 

То по цій же логіці з цими людьми буде те ж, що і з Вами :).

Link to comment
Share on other sites

Шансов переизбраться у петрушки нет, политического будущего я полагаю тоже, так что будут делать в постпетрушкин период его нынешние бойцы форумных фронтов ?

К рыгам пойдут работать, там такие прокацапско-прокорумпированные люди всегда нужны. 

Link to comment
Share on other sites

К рыгам пойдут работать, там такие прокацапско-прокорумпированные люди всегда нужны. 

Щось  не  видно  таких  кацапів, які  нашу  діючу  владу  підтримують.  Вони  усі-усенькі  в  зрадофілах. Чомусь. :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так кацап и прокацап это разные люди. Собсно порохоботы могут и не считать то что они делают прокацапским, хотя оно так и есть на самом деле.

Зродофил это вы про меня? А как скажите я могу доверять Пете, ахметову, как?

Link to comment
Share on other sites

 

 


А Вам хто платить за поширення зради?  

 

Мне? Мне никто, но я редко меняю свои убеждения, разве, что только под весом неоспоримых фактов, а вот петрушки менять будут, впрочем может какой процент особо упоротых дятлов и останется, но это будет скорей исключением из правил. Например тот же стиви джи, как он сможет остаться петрушкой находясь на госслужбе, если петрушку придадут обструкции? Он чё по вашему уволится с работы что ли? Чёрта с два!!!! Найдёт нового вождя и будет за него зад рвать...

Ну и кстати про зраду и перемоги, я эти ваши так называемые перемоги кушаю каждый день, на завтрак, обед и ужин, в виде налогов, дорог, проверок и прочего счастья, так что о перемогах расскажите лучше своему соседу негру, он быстрей поверит...


 

 


Щось  не  видно  таких  кацапів, які  нашу  діючу  владу  підтримують. 

 

А вы? Вы разве не поддерживаете?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та нічого пропагандонам не буде, на жаль. Тваринки "за потроха" швидко зникнуть, як роса на сонці, і їх, невпізнанних за ніками, буде не відрізнити від натовпу громадян, що не беруть гроші за брехню. Хоча я б таки повісив  пару сотен виродків, які, фактично, за 30 тетродрахм зраджують Неньку з іі ворогами, в першу чергу з діючим пріпіздєнтом, фактично вони - вороги, без еківоків.  Я б навіть так сказав - хто каже добре про головного внутрішнього ворога держави і суспільства хуйловця Потроха - той і є зрадником і ворогом. А ворогів треба нищити безжально - хоча б заради власної безпеки, і безпеки власних дітей. Тут не до тюхтійства, питання життя чи загибелі. Або ми - або вони. Тому прикладу максимум зусиль, щоб "герої пропагандонського фронту" отримали гідну "ПЛАТНЮ" від України і мене особисто, окрім звичних 30 монет...

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

 

 


Та нічого пропагандонам не буде, на жаль.

 

Да я не об этом, я о том, куда они подадутся потом, к какому берегу так сказать прибьются и главное как?  Уверен, что это будет достаточно весёлое действо...

Link to comment
Share on other sites

Мне? Мне никто, но я редко меняю свои убеждения, разве, что только под весом неоспоримых фактов, а вот петрушки менять будут, впрочем может какой процент особо упоротых дятлов и останется, но это будет скорей исключением из правил. Например тот же стиви джи, как он сможет остаться петрушкой находясь на госслужбе, если петрушку придадут обструкции? Он чё по вашему уволится с работы что ли? Чёрта с два!!!! Найдёт нового вождя и будет за него зад рвать...

Ну и кстати про зраду и перемоги, я эти ваши так называемые перемоги кушаю каждый день, на завтрак, обед и ужин, в виде налогов, дорог, проверок и прочего счастья, так что о перемогах расскажите лучше своему соседу негру, он быстрей поверит...

 

 

 

А вы? Вы разве не поддерживаете?

 

Ну раз Ви не за гроші, то, може, інші можуть мати свої переконання  теж не за гроші?

 

Негри - це у Вас в селі. У мене всі сусіди білі, крім одного - індуса. Там жінка лікар, так що все ок :gigi:.

Link to comment
Share on other sites

Та куй с ними, шо там с ними будет... Ты подумай шо со страной будет, после того как банда Педрильи на Марбелье на ПМЖ высадится...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 


Негри - це у Вас в селі.

 

У меня? Вы меня извините конечно, но вы видать самый настоящий путинец-кацап!!!! У меня в селе живут самые настоящие пересични Украинцы, которые работают на украинской земле, воспитывают детей (иногда правда плохо) и куют будущее Украины. И  советчиков из-под индусов они как правило посылают нахер!

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та куй с ними, шо там с ними будет... Ты подумай шо со страной будет, после того как банда Педрильи на Марбелье на ПМЖ высадится...

 

з країною як раз нічого не буде

маю на увазі, нового, доброго, позитивного

а про порохню такого не скажеш

пєрємєтнутся, кооптіруются, прісоєдінятся і далі будуть гнобити неньку з новим господарем

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Будут  в загоне по примеру Чебурека

 

Який був баклажаном до 2014 ?  Я тя умоляю. Піде взнову в риги чи юльки. А може навіть в гріцацуї. 

Хто буде влада тому і буде підлизувати. Як завжди. 

 

Всіх інших т.н. пєтрушек це теж стосується. Де вони були до 2014 ? Зненацька покохали гетьмана , як тільки той сраку впер на табуретку ?

Точно так розкохають як він злізе. І закохаютьяс в наступного - наступну 

Link to comment
Share on other sites

Щось  не  видно  таких  кацапів, які  нашу  діючу  владу  підтримують.  Вони  усі-усенькі  в  зрадофілах. Чомусь. :shuffle:

Та ладно. Серед педрофанів повним-повно "узкоізичних тожєукрАінцєв", які боряться з "мовнюкамі-нацюкамі, раскаливающімі страну па ізиковаму прінціпу". Той же фупівський ЕльСальвадор, напр. Хоча, і серед зрадофілів таких немало, це теж правда.

Link to comment
Share on other sites

У меня? Вы меня извините конечно, но вы видать самый настоящий путинец-кацап!!!! У меня в селе живут самые настоящие пересични Украинцы, которые работают на украинской земле, воспитывают детей (иногда правда плохо) и куют будущее Украины. И  советчиков из-под индусов они как правило посылают нахер!

Чё та вспомнилось...

- Я в армии подполковником была.

- Подумаешь! Я - под генералом!

:shuffle:B-)

Link to comment
Share on other sites

 Хозя  ,  а  прикинь що буде  з  юльками  якщо  вона  пролетить ? 

 

 Чесно -  та  срати на них  тих  педрососів  ,  з великого  горба .

 

 Ну  в  реалі  їх.точно клюють  ,  навіть єбальнік  бити збираються ... але  все  то  херня  . Бо  в  реалі  так до діла  й  недоходить . Я  тут  з  фейсбучним  захисником  ексрига мера  та  рошен  з  ахмєтом  місяць тому  зустрічався .

Реально  думав  насиплю  по  саме  здрастя  . Не насипав . Чмо є  чмо  , і ти  правий  -  глибоко  матеріально  мотивоване . 

Link to comment
Share on other sites

---

 

не бачу щоб  якось  українці  що  живуть  в  одному   дворі  при багатоверхівках  чи  в  одному  селі  чи  районі  міста  могли  зібратись  і  толково  відстояти свої  права  чи  справедливість . ХАТА  З  КРАЮ  БЛЯТЬ !   З  цими  людьми  їх же   рошен  на іую  всих  вертить  і  буде  .

Link to comment
Share on other sites

 

 


Хозя  ,  а  прикинь що буде  з  юльками  якщо  вона  пролетить ? 

 

Да с юльками как раз всё понятно, юлька по пролётам чемпион, она в своей жизни проигрывала всё, правда каждый раз возрождалась яко птица Феникс (этого у ней не отнять), и юльков настоящих упоротых осталось не много, иные после этого кем только не были, так что по юлькам у меня вопросов нет, а вот по южанинам и стивямджи есть, прикольно будет смотреть на их трансформации....

Link to comment
Share on other sites

Да с юльками как раз всё понятно, юлька по пролётам чемпион, она в своей жизни проигрывала всё, правда каждый раз возрождалась яко птица Феникс (этого у ней не отнять), и юльков настоящих упоротых осталось не много, иные после этого кем только не были, так что по юлькам у меня вопросов нет, а вот по южанинам и стивямджи есть, прикольно будет смотреть на их трансформации....

 

Треба віддати належне юлькам. Є хто з Макакою з самого початку її творчої біографії. Особисто знаю таких. 

А ось педрил до 2014 року не можу згадати. Жодного. Якісь перевертні штучні..

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Коньюктурщики сцуко!!!! 

 

 

Ну не в таких же масштабах. Причому в реалі  хуй знайдеш хоча б одного. 

У народу тільки при згадці  призвища " Порошенко" вже шерсть дибки встає.

Хоч в транспорті, хоч десь на вулиці., хоч на ринку. Та де завгодно. Не раз чув.

Причому "мудак" - то найлегше що можна почути.

Я такого  градусу ненависті по відношенню навіть до Овоча не пам*ятаю. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...