Перейти до змісту

После бала...после бала....после бала...


Mrs_W

Recommended Posts

Я б не драматизував. По-моєму поки читачі не готові сприймати вашу огульну критику за чисту монету. Так би мовити є серйозні підозри в чистоті ваших мотивів після нищивної поразки на виборах.

 

 

За сто днів може і повернемося до цієї розмови, а може і ні.

Ты уже за хряка ратовал, крепкого хозяйственника... 

 

Тебе туда ------------------------>

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

еще раз повторю - проблема не столько в сборище, сколько в готовности это оправдать.

Высокий болевой порог возвращается в тренд, хотя казалось что после Майдана ситация должна измениться.

 

Сегодня ну и что Ефремов, он же просто бутер ел, завтра ну и что колесников в администрации, он ничего не решает, послезавтра правильно, что переписывают Конституцию, стране нужен сильный президент. А через гада четыре - банду геть! герои не вмирають! и так далее.

 

Не надоело?

Так не манюпаси тих кордупелiв обирають. Самi вони активно спливають при любих обставинах.
Link to comment
Share on other sites

@Ash,

а хто 56 відсотків дав порошенку? ))))

саме манюпаси.

ті, які, навіть, і не знають, хто і що були на тому фуршеті, бо інторнетами не користуються.

і все знову буде по накатанній... аж до "банду геть".

 

коли це скінчиться для україни?

Link to comment
Share on other sites

Деяки люди кажуть, що верхівка чинної влади мала свої квоти на запрошення близьких друзів. Оцей, наприклад, свого найкращого друзяку запросив. Та ще й з спадкоємцем престолу.

 

 

http://charter97.org/photos/galleries/2014/gi-5389-25350-big.jpg

 

http://charter97.org/photos/galleries/2014/gi-5389-25346-big.jpg

 

Щось за це отримав. Може канхветку "тузiк", а може й...

Link to comment
Share on other sites

@Ash,

а хто 56 відсотків дав порошенку? ))))

саме манюпаси.

ті, які, навіть, і не знають, хто і що були на тому фуршеті, бо інторнетами не користуються.

і все знову буде по накатанній... аж до "банду геть".

 

коли це скінчиться для україни?

 

відмітив кацапізми та нєпанаткі, а слово "Україна" пишеться з великої літери, завжди.

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

@Ash,

а хто 56 відсотків дав порошенку? ))))

саме манюпаси.

А як вони в списках тих з'являються? Плюс їх технiчнi кандидати.

Крекс, пекс, фекс...

Сама система пiд них їх депутатами та їх партiями збудована.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Ты уже за хряка ратовал, крепкого хозяйственника... 

 

Тебе туда ------------------------>

 

 

Я думаю що ось так з місця в кар`єр порівнювати Петра Олексійовича до Віктора Федоровича принаймі не коректно.

Link to comment
Share on other sites

Так, юльки програвши в чесному двобої виглядають недоречно зі своїми скаргами. Перший день президентства і вже все не так.

Це при тому, що вони по суті й далі продовжують залишатися правлячою партією. І запрошення на бал напевно  теж їх адміністрація готувала та роздавала :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Я просто представляю вой, если бы вместо Пети была Юля :lol2:

Сопли и вопли летели бы по всем форумам. А тут ниче так, сдержанно реагируют :D

А я от так і уявляв післяінагураційну реакцію юльків.Соплі і воплі по всіх форумах. :D

Link to comment
Share on other sites

@Ash,

а хто 56 відсотків дав порошенку? ))))

саме манюпаси.

ті, які, навіть, і не знають, хто і що були на тому фуршеті, бо інторнетами не користуються.

і все знову буде по накатанній... аж до "банду геть".

 

коли це скінчиться для україни?

А хто мамці дав 12? чи ляшку 8 чи.....тіж манюпаси.не з Венери ж приїхали голосувати :D  Юльки,такі юльки......Ми ще пару років будемо чути їх стенання (досвід паісника і його 5% говорить,що до слідуючих виборів преза :rotate: ).

Link to comment
Share on other sites

 Перший день президентства і вже все не так.

Да, представьте себе, в первый день, и не все, а: не отвечает требованиям к президенту (имеет прибыль); издевательское предложение по борьбе с коррупцией - чиновникам не брать (кстати берут не только чиновники), а людям не давать: и, пока, на сегодня третье - пир, о чем собственно здесь и сказано. 

ЗЫ зехеры и мантры с честными выборами в приличном обществе не обсуждаются

Link to comment
Share on other sites

А хто мамці дав 12? чи ляшку 8 чи.....тіж манюпаси.не з Венери ж приїхали голосувати :D  Юльки,такі юльки......Ми ще пару років будемо чути їх стенання (досвід паісника і його 5% говорить,що до слідуючих виборів преза :rotate: ).

тобто?

стенати тобі особисто і таким як ти з приводу Юлі дозволяється.

аюлькам іпать в хвіст і в гриву владу -ні? це зветься стенаннями?

 

моя порада вам -подивіться в дзеркало і робіть то частіше, тоді маячні тут писати не будете про юльків.

 

особливо доставляєт такий собі аутсідер - голосував за Хряка і має совість тепер щось патякати проти юльків і Юлі.

ви такий самий.

Ви вже вибачалися за свій вибір?

Повчає він тут...

Link to comment
Share on other sites

Да, представьте себе, в первый день, и не все, а: не отвечает требованиям к президенту (имеет прибыль); издевательское предложение по борьбе с коррупцией - чиновникам не брать (кстати берут не только чиновники), а людям не давать: и, пока, на сегодня третье - пир, о чем собственно здесь и сказано. 

ЗЫ зехеры и мантры с честными выборами в приличном обществе не обсуждаются

Вы пытаетесь что-то объяснить людям, голосовавшим за Януковича и ниразу не пожалевшим о своем выборе?

Марно...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да, представьте себе, в первый день, и не все, а: не отвечает требованиям к президенту (имеет прибыль); издевательское предложение по борьбе с коррупцией - чиновникам не брать (кстати берут не только чиновники), а людям не давать: и, пока, на сегодня третье - пир, о чем собственно здесь и сказано. 

ЗЫ зехеры и мантры с честными выборами в приличном обществе не обсуждаются

 

Прибуток не заборонений. Заборонений конфлікт інтересів. Решта по-моєму сущі дрібниці.

Link to comment
Share on other sites

Прибуток не заборонений. Заборонений конфлікт інтересів. Решта по-моєму сущі дрібниці.

Так, щодо прибутку, я невірно сформулював, але ви зрозуміли. Щодо "дрібниць", то якщо мораль відноситься до дрібниць, то так. А корупція, кілька законів ніяк не підпишуть і про них немає мови, Президент акцент робить на дрібниць, по вашому, не бери, та не давай, тобто моральна категорія. Вас, ультрас Порошенко, не переконаєш, то і мети такої немає, просто є факти проти яких немає лому. 

Link to comment
Share on other sites

какой такой блядь протокол? все эти рожи-ублюдки, которые причастны к смерти нашей НЕБЕСНОЙ СОТНИ и НАШИХ ВОЯК....да эту всю мразь на пушечный выстрел нельзя было подпускать к этому событию, это плевок всем нам, сукии....дипломатия, блядь...в другом месте дипломатией надо прикрываться, а не на таком сборище. понаприглашали уебков. им за решеткой сидеть положено, а они зубоскалят...нет веры... не будет петра первого в нашей стране, в первый же день все так красиво просрать.

 

А ведь правда. (Я не юлек).

Link to comment
Share on other sites

какой такой блядь протокол? все эти рожи-ублюдки, которые причастны к смерти нашей НЕБЕСНОЙ СОТНИ и НАШИХ ВОЯК....да эту всю мразь на пушечный выстрел нельзя было подпускать к этому событию, это плевок всем нам, сукии....дипломатия, блядь...в другом месте дипломатией надо прикрываться, а не на таком сборище. понаприглашали уебков. им за решеткой сидеть положено, а они зубоскалят...нет веры... не будет петра первого в нашей стране, в первый же день все так красиво просрать.

Как это я пропустила такой шикарный пост?

+154! :D :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

особливо доставляєт такий собі аутсідер - голосував за Хряка і має совість тепер щось патякати проти юльків і Юлі.

 

Колего, ось давай підіб`ємо підсумки тримісячного правління БЮТ.

1. Кількість загиблих іде на тисячі

2. Втрачено Крим

3. Під загрозою втрати Донбас

4. Девальвація гривні на 50%

5. Падіння економіки на 5% в річному вимірі

І це я вже не кажу про персоналії типа Пашинського чи Авакова

Були люди які ясно бачили такі наслідки ще в 2010-му

Просто коханому БЮТу ви прощаєте абсолютно все в стилі "Батя ми стараємся"

Це взагалі ваша характерна особливість ви тільки наступати вмієте, показати хоч якийсь пристойний рівень виконавчої влади ви схоже в принципі не здібні.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так, щодо прибутку, я невірно сформулював, але ви зрозуміли. Щодо "дрібниць", то якщо мораль відноситься до дрібниць, то так. А корупція, кілька законів ніяк не підпишуть і про них немає мови, Президент акцент робить на дрібниць, по вашому, не бери, та не давай, тобто моральна категорія. Вас, ультрас Порошенко, не переконаєш, то і мети такої немає, просто є факти проти яких немає лому. 

 

З приводу моралі. Морально дати людині бодай сто днів на роботі. Так як роблять пристойні люди. Я вже багато разів пояснював що оця вічна скажена критика з любого приводу просто створює відповідну репутацію саме вам. Притомні люди мають звичку мислити розважливо а не накручувати емоції.

Link to comment
Share on other sites

тобто?

стенати тобі особисто і таким як ти з приводу Юлі дозволяється.

аюлькам іпать в хвіст і в гриву владу -ні? це зветься стенаннями?

 

моя порада вам -подивіться в дзеркало і робіть то частіше, тоді маячні тут писати не будете про юльків.

 

особливо доставляєт такий собі аутсідер - голосував за Хряка і має совість тепер щось патякати проти юльків і Юлі.

ви такий самий.

Ви вже вибачалися за свій вибір?

Повчає він тут...

Я тобі вже в іншій гілці сказав-не можу просто фізично за Хряка голосувати.Як за мамку чи пороха.По друге-юлькашня ,візьміть низький старт,а по простому-не фальстартуйте.Повірте-ще встигнете насолодитися критикою пеці.бо буде купа і трохи приводів для цього.тому стуліть писки покищо,накопичуйте жовч :D ,а він вам дасть привід лупанути з всіх гавнометів і буде ЗА ЩО. ;) .....ну ті юльки і нетерплячі.Бомби в калісонах так труть чи що? B-)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

З приводу моралі. Морально дати людині бодай сто днів на роботі. Так як роблять пристойні люди. Я вже багато разів пояснював що оця вічна скажена критика з любого приводу просто створює відповідну репутацію саме вам. Притомні люди мають звичку мислити розважливо а не накручувати емоції.

Ну про сто днів не репам голосити(якщо по правді) :)  Хоча з твоєю фразою в ЗАГАЛЬНОМУ контексті-згідний.

Link to comment
Share on other sites

Ну про сто днів не репам голосити(якщо по правді) :)  Хоча з твоєю фразою в ЗАГАЛЬНОМУ контексті-згідний.

 

Республіканці цьому засранцю дали далеко більше ста днів. Набагато більше. Практично два роки правління взагалі без опозиції.

Link to comment
Share on other sites

З приводу моралі. Морально дати людині бодай сто днів на роботі. Так як роблять пристойні люди. Я вже багато разів пояснював що оця вічна скажена критика з любого приводу просто створює відповідну репутацію саме вам. Притомні люди мають звичку мислити розважливо а не накручувати емоції.

Він знав на що ішов чи ні? Морально СЛУЖИТИ, згідно присяги, з першої хвилини, а пристойні люди із подякою приймають будь яку критику. Впевнений, що все буде добро, бо відомо хто фактично керує. 

ЗІ у мене така репутація, що її можна скомпрометувати; розважливо це як? як останні 300 років, чи 23 роки, коли у підсумку маємо дефолт країни охопленої розбродом? а щодо емоцій, то нічого кращого людство не знайшло для намірів щодо справедливості.

Удачі.

Link to comment
Share on other sites

Прибуток не заборонений. Заборонений конфлікт інтересів. Решта по-моєму сущі дрібниці.

Я думаю, йдеться про те, що президенту заборонено займатися підприємницькою діяльністю.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...