Перейти до змісту

Узбекская правда продолжает радовать читателей!


GarryN

Recommended Posts

Славік напевно не знав що в массмедіа одні підараси.Думав як в звичайному бізнесі де можна на слово вірити.Наступний крок Славко піде в депутати

 

Які там депутати з ізраіловським підпільним паспортом :lol2::weep::gigi:.

 

Як я вже припускала, ОП знайшла іншого спонсора (думаю, Атілка - "іліта" за 300 К :weep: , бо його так ні разу не забанили), а Слав став непотрібним. От  його і плющить від цієї несправедливості

Link to comment
Share on other sites

Там есть тема о Ставицком  приличного парня о взятке плокулолу в 200 миллионов.По всем косвенным признакам это правда.Когда Ставицкий был в загоне его заправки наливали точно газ без обмана.С прошлой осени стали обманывать на 15литров.Я это связываю с тем что Ставицкий откупился у режима и стал отбивать потраченное за свободу.

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Ну допікає чувака обурення на самоті, що він вклався, а воно ніякої отдачі, ні матеріальної, ні моральної... душа вимагає, так би мовити, справедливості :-)

Нууууу, коли малявок забираєш з атракціонів вони теж вважають що це несправедливо ) репетують на повні легені )) і по фіг що час за який уплочєно тю-тю .

Так і Слав, хоче ще кататися, а платити відмовляється ) маю підозру вже і при бажанні заплатити не зможе, доки торгувався продали іншому бажаючому .

Одне скажу, Йожиху з її 20 відсотками переплюнув, та грошима взяла, цей хоче лояльності і вседозволеності в обмін на "допомогу" . Бізнесмєн ) але виглядає зараз як дятел що кричав то була моя сцена , я купив Майдан )), тобто дурнем і жлобом ))))). Смішно дивитися як вата скубеться між собою за право називатися більш патріотичним патріотом ) А там, що в одної, що в іншої сторони, тавро ніде ставити , ні см вільного

Link to comment
Share on other sites

Славик Чебурек спалился.Штаб порохоботов продолжает работать .Сейчас у Чебурека из Тернополя новая агитка замены Порошенко нет.Хочу заверить что при 6 процентах поддежки выбор есть .

Link to comment
Share on other sites

  

Чебурек хочет отнять форум  или отнять  деньги  у  владелицы сайта  Притулы   которые он якобы  платил  непонятно за какие  услуги    .Все 24 страницы темы   не читал .   Зачем  этого главаря порохоботов   вернули на форум  сидел бы в своей чебуречной   и пил горькую  и мазал веревку  мылом   ?  Пусть бегает     и рассказывает за что  отдал деньги Быковой , а та  скажет  взяла деньги  за  секс   с ним  и что дальше ?  Ситуация такая что  Слав  хочет вернуть себе форум , который после  его изгнания стал более демократичным и цивилизованным   .

 

 Лысый и  с  бородой погож на  тупого шантажиста  и  дешевого уголовного авторитета (в загоне ) ,))  кстати в его действиях я усмотрел уголовные   моменты  .  Чем не  персонаж  для создания сюжета  на ТВ как морда протокольной внешности  и местного   авторитета   угрожают журналистам .  Имеем все признаки вымогательства  раньше бы после такого сюжета  милиция обязана была возбудить  уголовное дело  ....  

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Я не знаю, чи є у Слава юридичний "кейс" до ОП. Тому що договору на папері не існує, і маємо "він сказав, вона сказала". Але що випливло з цієї дуже некрасивої історії, що ОП не платила Світлані Биковій офіційно за її реальну роботу на форумі. Ну наскільки я зрозуміла із Славових стрімів.

Link to comment
Share on other sites

Я не знаю, чи є у Слава юридичний "кейс" до ОП. Тому що договору на папері не існує, і маємо "він сказав, вона сказала". Але що випливло з цієї дуже некрасивої історії, що ОП не платила Світлані Биковій офіційно за її реальну роботу на форумі. Ну наскільки я зрозуміла із Славових стрімів.

Ничего  у  него  нет у нового "авторитета в загоне"   пустой треп , который выглядит как  вымогательство .

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Секас по тіліхвону ? З писклявою Йожихою ? ))) Ну він і збочинець )

Там яке їхало таке й здибало ) нехай хоч повбиваються )))))

 

Дорогой был секс  и такое бывает , у богатых свои приколы )))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На Фупі сьогодні чергова серія Санта-Барбари.

 

По-перше, олдвуд виклав фотку одного відомого персонажа, який чомусь бреше, що до цього часу працює в Макрософті (коли його звідти звільнили ще в 2015 році) ;o. Фотки я бачила раніше, тому я не дуже шокована, але все ж. Скажем так - пундіти тепер можуть зрозуміти, звідки походить перманентне гнуття пальців, павичування, перемивання в надцяте, скільки у нього Ламборджінь, мортгіджів, зарплат 300 К (що, до речі, неправда - він заробляє вдвічі менше) і т.п. Детально про медичну та психологічну проблему "іліти за 300 К" можна прочитати тут.

 

По-друге, Слава забанили (правда, здається на день всього?) після того, як він вчергове почав доставати ОП. На цей раз - з обвинуваченнями, що якомусь нібито кацапському тролю дали доступ до модерування. Виявилось, що це юзеру поміняли нік плюс глюки форуму. Поки що зрада нібито відміняється.

 

А на СУПі Капітан Кабс попрощався з форумом, бо не може витримати, що Славу там дали кнопку. Піде Кабс і піде Гео і СУП можна буде зачиняти.

Link to comment
Share on other sites

Притула работает на кацапов. Но очень осторожно и технично.

 

  Жаль что у нас народ привык без доказательств на свое усмотрение обвинять людей в чем попало.  

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Жаль что у нас народ привык без доказательств на свое усмотрение обвинять людей в чем попало.

 

Прямые доказательства спрашивай на Лубянке. Мне косвенных достаточно.
Link to comment
Share on other sites

Прямые доказательства спрашивай на Лубянке. Мне косвенных достаточно.

    Лубянка это  место твоей работы   кусок  говна   ! Вот именно такие уроды   как ты чувствуют  себя безнаказанно  а раньше за это могли и спросить и ходил бы ты    с рылом под цвет флага ПР.  

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Главное что нет там Чебурека и его подруги Б.   Чебурек потерялся теперь каждый о него вытирает ноги ,  у него не поучается всех  подряд называть кацапами .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

як цікаво

 

Мирослава Гонгадзе буде разом вчитись з 

Sevgil Musaieva (Ukraine), editor-in-chief of the online newspaper Ukrayinska Pravda, will study a range of media markets to determine the best tools and practices for fostering journalism that is independent of politics and business.

@SMusaieva

 

http://nieman.harvard.edu/news/2018/05/nieman-foundation-for-journalism-at-harvard-announces-the-81st-class-of-nieman-fellows/

 

Мирослава вчитиме 

 

Myroslava Gongadze, Voice of America’s Ukrainian service chief in Washington, D.C., will study propaganda in light of a new era of Russian information warfare against the West, and strategies to counter it

39869259_2178081982233361_10758834278377

 

 

Мирослава Гонгадзе: Несем Україну в Гарвард. З Днем Незалежності!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Гарна опція. Можна буде самостійно прибирати ботосрач. 

Бо буде його неміряно. лособливо ближче до виборів. 

Дивлячись на перелік обраних, кому дану опцію відкрили, не думаю, що вона гарна :lol2:

Luxetenebris

Kievlyanin

rastych

Donchanin

Olga Taylor

Wolter

TimmiApostolMS

waitfor

Chambaly

птах Сорока

Микроба

pecheneg

гипофиз

ценительница алей

Link to comment
Share on other sites

Дивлячись на перелік обраних, кому дану опцію відкрили, не думаю, що вона гарна :lol2:

50 % из этого списка конченные придурки ,хорошо что меня там нет  и нет желания общаться  с разными личностями придурковатого типа. 

 Киевлянин полный деградант   , бывших рыг  а может не бывший,  ценительница аллей (ватных оленей )   и микроба  понятно., Птах Сорока это  конченный пидорас   и провокатор ,форумный стукач, которому при встрече хочется плюнуть в харю ,      ,   , Гипофиз  спившейся  алкоголик , который ради выпивки обворовал свою маму  за что был избит  не то ей не то квартирантами .  остальная часть  списка более менее вменяемые  пользователи.

Link to comment
Share on other sites

50 % из этого списка конченные придурки ,хорошо что меня там нет  и нет желания общаться  с разными личностями придурковатого типа. 

 Киевлянин полный деградант   , бывших рыг  а может не бывший,  ценительница аллей (ватных оленей )   и микроба  понятно., Птах Сорока это  конченный пидорас   и провокатор ,форумный стукач, которому при встрече хочется плюнуть в харю ,      ,   , Гипофиз  спившейся  алкоголик , который ради выпивки обворовал свою маму  за что был избит  не то ей не то квартирантами .  остальная часть  списка более менее вменяемые  пользователи.

:lol2: рассмешил!

Link to comment
Share on other sites

 Проблема порохоботов есть не только на нашем форуме вот что пишут форумчане с ФУПа.

 

17 серпня 2018 22:06:14
IP/Host: ---.volia.net
  
В такому випадку раджу звернути увагу на дописувача під ніком Прол.

Кількість відкритих тем, тематика і форма подачі матеріалу, а також підтримання власних тем на першій сторінці форуму як на мене явно вказує, що людина тут на роботі.
 

 lol.gif о пошли доносы, повеяло 1937 годом, уважаемый модератор, поскольку я не хочу учавствовать в ваших циничных экспериментах на форуме где боты и уроды уже вытеснили людей по сравнению с которыми они являются полными ничтожествами и где ярлыки на пользователей навешиваются за позицию и точку зрения по доносам тех самых ботов, не ограничиваться полумерами и забанить меня нормально, можно с пометкой "порохобот"  weep.gif , быть "порохоботом" в этом гнилом болоте - это почетно, счастливо Вам оставаться с томкэтами, дидамипоносами, письколизамитанимонтян, ватой и кацапами, удачи
Link to comment
Share on other sites

 

 


Дивлячись на перелік обраних, кому дану опцію відкрили, не думаю, що вона гарна

Побіжний перегляд перших сторінок форуму призводить до висновку, що більшість з обраних наразі  неактивні. 

Link to comment
Share on other sites

Побіжний перегляд перших сторінок форуму призводить до висновку, що більшість з обраних наразі  неактивні. 

Ну, а чого їм тепер напрягатись? Зайшов раз у 2-3 години, потер всі каменти, які тобі не сподобались і далі в оффлайн :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...