Перейти до змісту

Узбекская правда продолжает радовать читателей!


GarryN

Recommended Posts

Скоро увидим трасформацию и Чебуречника из упоротого порохобота  в юле фана потому что такие всегда рядом с властью Витей Петей и далее Юлей.Бизнес по поставке гнилой   селедки в колонии тернопольской области требует тесной связи с любой властью каен на торговле разным говном га базаре не купишь...

Змінено користувачем Юрий с ФУП
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Насчёт скорого вступления в НАТО - это художественный свист со стороны Порошенко, а вот если ему удастся, во время своей каденции, добиться автокефалии, это будет для него такой жирный плюс... У него есть шанс, войти в историю не очередным "президентом упущенных возможностей", а создателем  канонической Украинской православной церкви. 

 

Я не кажу швидкого (це нереально у тому числі через відповідні процеси та вимоги іншої сторони, які від України  не залежать). Я кажу, що при Порошенку почалися реальні конкретні кроки, яких при інших не було (хоча, наскільки пам"ятаю, Ющенко про НАТО заїкався).

 

Ну і безвіз не забувайте. Це теж епохальна і дуже символічна подія для українців.

Link to comment
Share on other sites

Один із дописувачів ФУПУ, такий собі барс, мужик розумний, але емоційно неадекватний (я сама з ним декілька раз перечовплась), зробив принципово нове припущення про мету всіх перестановок та мотивацію окремих персонажів. Його теорія зводиться до припущення, що Слав дав відносних 3 К на форум, які були використані, а закордонні спонсори, які дають гранти на просування свободи слова в Україні, скажімо, 33 К, які були привласнені. Це цифри для прикладу, і можуть не співпадати з реальними сумами. Так от барс вважає, що на УП їдуть закордонні ревізори і що Слав як свідок може розказати, що куди пішло. І через це нібито Свєта йде, щоб не мати з цим справи.

 

Я не маю  чіткої позиції з цього приводу і просто переказую. Я особисто сумніваюсь, що гроші грантодавців були розкрадені УП, але вже є преценденти і негативні оцінки іноземцями Шабунькіних викрутасів і т.п.

Link to comment
Share on other sites

тут крадуть всі

хто думає інакше, помиляється

 

Знаю особисто людей, що не крадуть і працювали на уряд (хоча були на досить жирних потоках).  Але в результаті поїхали за кордон заробляти більше грошей.

Link to comment
Share on other sites

Хех!

 

 

 




авіатора сюди славік притяг з цугівської помийки, і кришує, ще й башляє йому потроху за пости, щоб той тут старанно і регулярно стрибав та "робив контент". А мене тіпає і нудить від цього слизького совка та його гімно-висерів

 

Авіатор - то новий нік фошизда Ганса кажуть.

Link to comment
Share on other sites

 не кажу про виключення, а про загал

 

Нагадує мені дискусії з моєю мамою, яку я намагалася у свій час переконати НЕ голосувати за Порошенка, але вони пішли і гордо проголосували, а тепер вона найбільший зрадофіл і порошенкохейтер з усіх, кого я знаю. Я їй кажу - можна подумати, Порошенко один краде. Вона вважає, що так :), а всі навкруги пухнасті зайчики, які ображені, що Порошенко не став їх Де Голем, Черчілем та Рейганом в одному флаконі :gigi:.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

на жаль, я теж голосував за Пороха, як і за Ющенка

які виявились просто гіршими засранцями, ніж я про них думав 

тому я теж ображений, точніше якось засмучений

але скоріше за те, що не бачу роботи суспільних законів

адже є об'єктивно шалений запит на нових лідерів, на прорив країни, та хоча б на адекватне бачення ситуації

і нічого...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

як цікаво

 

Мирослава Гонгадзе буде разом вчитись з 

Sevgil Musaieva (Ukraine), editor-in-chief of the online newspaper Ukrayinska Pravda, will study a range of media markets to determine the best tools and practices for fostering journalism that is independent of politics and business.

@SMusaieva

 

http://nieman.harvard.edu/news/2018/05/nieman-foundation-for-journalism-at-harvard-announces-the-81st-class-of-nieman-fellows/

 

Мирослава вчитиме 

 

Myroslava Gongadze, Voice of America’s Ukrainian service chief in Washington, D.C., will study propaganda in light of a new era of Russian information warfare against the West, and strategies to counter it

Link to comment
Share on other sites

 

 


Один із дописувачів ФУПУ, такий собі барс, мужик розумний, але емоційно неадекватний (я сама з ним декілька раз перечовплась), зробив принципово нове припущення про мету всіх перестановок та мотивацію окремих персонажів. Його теорія зводиться до припущення, що Слав дав відносних 3 К на форум, які були використані, а закордонні спонсори, які дають гранти на просування свободи слова в Україні, скажімо, 33 К, які були привласнені. Це цифри для прикладу, і можуть не співпадати з реальними сумами. Так от барс вважає, що на УП їдуть закордонні ревізори і що Слав як свідок може розказати, що куди пішло. І через це нібито Свєта йде, щоб не мати з цим справи

 

думаю..херня полная..

 

понятно шо чел может предполагать и келишовать у себя в мозгах всякую хрень..у того барса тупо неплохая фантазия..и уверен не больше..

 

 

 


Я не маю  чіткої позиції з цього приводу і просто переказую. Я особисто сумніваюсь, що гроші грантодавців були розкрадені УП, але вже є преценденти і негативні оцінки іноземцями Шабунькіних викрутасів і т.п.

 

можно про выкрутасы шабуньки пподробней пожалуйста.

Link to comment
Share on other sites

думаю..херня полная..

 

понятно шо чел может предполагать и келишовать у себя в мозгах всякую хрень..у того барса тупо неплохая фантазия..и уверен не больше..

 

 

 

 

можно про выкрутасы шабуньки пподробней пожалуйста.

 

Напишу в окремій темі, бо не хочу тут офтопити. Якщо вже є подібна, то буду вдячна, якщо скажете.

Link to comment
Share on other sites

як цікаво

 

Мирослава Гонгадзе буде разом вчитись з 

Sevgil Musaieva (Ukraine), editor-in-chief of the online newspaper Ukrayinska Pravda, will study a range of media markets to determine the best tools and practices for fostering journalism that is independent of politics and business.

@SMusaieva

 

http://nieman.harvard.edu/news/2018/05/nieman-foundation-for-journalism-at-harvard-announces-the-81st-class-of-nieman-fellows/

 

Мирослава вчитиме 

 

Myroslava Gongadze, Voice of America’s Ukrainian service chief in Washington, D.C., will study propaganda in light of a new era of Russian information warfare against the West, and strategies to counter it

 

Цікава інфа. Що ще цікаво, що в основному (є винятки, як от редактор Бостон Глоуб) всі ці феллоуз з якихось міжнародних зажопинськів. Ніхто про них не знав і не чув - і напевно, не знатиме і не чутиме. Не той вже Гарвард, де дійсно була еліта.

Link to comment
Share on other sites

та ні там американців теж повно і європейців

 

це коротко термінове навчання на 9 місяців, типу підвищення кваліфікаціі

 

але не уявляю, що почуватиме Мирослава в одному класі з тими, хто капіталізував ідею її чоловіка, з якої ні вона, ні діти ні копійки не отримали 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

та ні там американців теж повно і європейців

 

це коротко термінове навчання на 9 місяців, типу підвищення кваліфікаціі

 

але не уявляю, що почуватиме Мирослава в одному класі з тими, хто капіталізував ідею її чоловіка, з якої ні вона, ні діти ні копійки не отримали 

Такі правила "світової корпорації грантоїдів"

Link to comment
Share on other sites

 

 


але не уявляю, що почуватиме Мирослава в одному класі з тими, хто капіталізував ідею її чоловіка, з якої ні вона, ні діти ні копійки не отримали 

Я думаю вона вже давно все зрозуміла 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
13 травня 2018 23:23:42
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Бля, вот читаю эту хрень и визуализирую себе в голове количество долбоебов...

1. АП не занимается редакционной политикой УП и тем более ФУПа 
2. ФУП не продавался, не продается и не будет продаваться - это все больные фантазии Слава и этой бычарской мрази Быковой, которая тупо занималась сшибанием бабла с карманов доверчивых лохов 
3. Тройка Бикова-Слав-Бздарь феерично АБАСРАЛИСЬ перед всеми юзерами ФУПа, они должны покаятись, посыпать свои бошки пеплом и жрать свое гавно ведрами дабы вина их была искуплена хоть на %-ов 10ть эдак, а вместо этого мы видим какую то онлайн феерическую хрень от Слава и абсолютно бестолковый постный кал от Бздаря...
4. Бикова чистач мразь, которая хотела рубануть бабла, она НИХУЯ и никогда, ничего не решала ни с АП ни тем более с теми, которые занимаются редакционной политикой УП, ее роль сводилась к тому, чтобы она своей сракой охраняла кулер в офисе УП, больше от нее никакого толку не было, хитрожопая тварина, которая всех разводила и доразводилась до того, что наебла сама себя, пиздавонючая...
Мало того, эта тварь еще и шантажом решила бляснуть, аки молнией, но молнич дала ей по ее рыжему ебальнику, так что вот так оказывается бывает.
 
 А теперь на форуме  понеслось обсверлово .Славика выпустили чтобы тот не спился и не повесился в бане    публично  наказать  и растоптать ,  слишком много злых пользователей  на эту пару гнедых. 
Link to comment
Share on other sites

 

13 травня 2018 23:23:42

IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Бля, вот читаю эту хрень и визуализирую себе в голове количество долбоебов...

 

1. АП не занимается редакционной политикой УП и тем более ФУПа 

2. ФУП не продавался, не продается и не будет продаваться - это все больные фантазии Слава и этой бычарской мрази Быковой, которая тупо занималась сшибанием бабла с карманов доверчивых лохов 

3. Тройка Бикова-Слав-Бздарь феерично АБАСРАЛИСЬ перед всеми юзерами ФУПа, они должны покаятись, посыпать свои бошки пеплом и жрать свое гавно ведрами дабы вина их была искуплена хоть на %-ов 10ть эдак, а вместо этого мы видим какую то онлайн феерическую хрень от Слава и абсолютно бестолковый постный кал от Бздаря...

4. Бикова чистач мразь, которая хотела рубануть бабла, она НИХУЯ и никогда, ничего не решала ни с АП ни тем более с теми, которые занимаются редакционной политикой УП, ее роль сводилась к тому, чтобы она своей сракой охраняла кулер в офисе УП, больше от нее никакого толку не было, хитрожопая тварина, которая всех разводила и доразводилась до того, что наебла сама себя, пиздавонючая...

Мало того, эта тварь еще и шантажом решила бляснуть, аки молнией, но молнич дала ей по ее рыжему ебальнику, так что вот так оказывается бывает.

 
-------------------------------------------------------------------
А теперь на форуме  понеслось обсверлово .Славика выпустили чтобы тот не спился и не повесился в бане а то начался высказываться неадекватно по поводу своего бана ...   публично  наказать  и растоптать ,  слишком много злых пользователей  на эту пару гнедых. 
Link to comment
Share on other sites

Смішно читати домисли. Хто купив ФУП? А те, що його банально купили, сумнівів немає, бо він разом з усією УП завжди продавався і покупався, як і усі ЗМІ, щоб собі не вигадували наївні дописувачі. Інше питання, хто його придбав - бо саме з цього виходить напрямок редакційної політики. 

А відповідь найпростіша - чий менеджмент зайшов, той і є власником.

Хто така Севгіль-Мусаєва знаєте? Хто така Жартовська знаєте? Тоді до чого запитувати? А Григоришин, дружбан Пінчука, у цій історії лише тому, що трохи спонсує "лєщенків" заради якихось власних медійних інтриг, і є ширмою для ПінчукаБо факт того, що зять вбивці  Гонгадзе володіє ЗМІ, яке зробило прізвище Гонгадзе своїм "прапором" - це, звичайно, повний пи...дець.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

НЕ понятна до конца роль Чебуречная не то клоуном  назначен  на ФУПе не то загнанным   этот форум не читаю так что кто  в курсе проясните   ситуацию )) 

Link to comment
Share on other sites

@Юрий с ФУП, рагулю тупо нема шо робити. Діти в Англії, дружині алкаш смердючий теж не цікавий, от він і срачами розважається.

Кредиты пропивает  и обзывает всех ватой  знает что убежит как бывший бегун  на длинную  ))

Link to comment
Share on other sites

Кредиты пропивает  и обзывает всех ватой  знает что убежит как бывший бегун  на длинную  ))

Та в нього вата всі, хто проти нього щось каже, універсальна відмазка. Януковича облизував в свій час, а тепер Порошенка, засновника ПР лиже, а вата в нього всі інші.

Link to comment
Share on other sites

Ходят слухи что Чебурек заработал деньги на поставе гнилой селедки и других продуктов в колонии области.А без дружбы с режимом таким биснесом заниматься невозможно.Так что связь Чебурека с режимом Януковича имеют под собой все основания.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На фупі знову "бурлєніє говн".

 

Слав загрожує притягнути Олену Притулу до юридичної відповідальності. Якщо комусь треба транскрипт, звертайтесь в приват :).

 

Show must go on!

Link to comment
Share on other sites

На фупі знову "бурлєніє говн".

 

Слав загрожує притягнути Олену Притулу до юридичної відповідальності. Якщо комусь треба транскрипт, звертайтесь в приват :).

 

Show must go on!

а Свєту за викачку з нього бабліща, він не хочепритягнути? Ох, вона його і раскатала на дєньгі.... :fp1:

Link to comment
Share on other sites

а Свєту за викачку з нього бабліща, він не хочепритягнути? Ох, вона його і раскатала на дєньгі.... :fp1:

 

А що він від  Свєти може отримати, крім соковитого "фак ю"?

 

Мушу віддати Славу належне - він наполегливий і не відступає від мети :weep:. Чекаємо дальшого розвиту подій.

 

Там було тихо і спокійно і бум! Позабанювали буквально за годину купу народу.

Link to comment
Share on other sites

А що він від  Свєти може отримати, крім соковитого "фак ю"?

 

Мушу віддати Славу належне - він наполегливий і не відступає від мети :weep:. Чекаємо дальшого розвиту подій.

 

Там було тихо і спокійно і бум! Позабанювали буквально за годину купу народу.

Ну допікає чувака обурення на самоті, що він вклався, а воно ніякої отдачі, ні матеріальної, ні моральної... душа вимагає, так би мовити, справедливості :-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...