Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

То  не  ті,  хто  робить  майдани.  Вони  там  давно  і  до  майданів  причетні  лише  грошима.  І  то  не  всі.

@Silentio,

Зиску  в  мене  ніякого  нема.  Я  вболіваю  за  свою  країну  більше.  ніж  Ви,  повірте.  Мені  на  посадах  і  доходах  не  залежить.  Але я  добре  розумію,  як  легко  ми  можемо  все  втратити.

До  Порошенка  і  його  Ложкіних,  Гонтарєвих...  тощо  у  мене  сантиментів  нема.  Розглядаю  першого  лише  як  технічного  преза,  тимчасового.  За  його  свитою  майбутнього  нема.  Але  зараз  він  оптимальний.  Так  вважаю  не  лише  я,  але  й  усі  ті,  кому  Україна  не  байдужа  і  хто  має  голову  на  плечах.  На  щастя  в  українців  завжди  є  критична  маса  тих,  кого  просто  так  не  зрушиш,  а  коли  відчують,  що  треба,  то  тоді  вони  перші  і  їх  кликати  нікому  з-за  океану  не  доведеться.

+============================================================+

Тобто, тотальне пограбування українців бандою " Порошенка  і  його  Ложкіних, 

Гонтарєвих..." то є "зараз  він  оптимальним"??? Ну,ну.  Шиза процвітає у рядах 

шоколадних та дрищат...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=========================================================+

Ліквідацію зкорумпованої політеліти. У самому прямому сенсі - фізично. 

Я. ось, їхав електричкою, то запропонував таку ідею, прості українці 

сприйняли її з розумінням та ентузіазмом.

 

Я свого часу досить був здивований тим, наскільки легше і головне ДЕШЕВШЕ замовити людину, аніж змусити її відповідати за законом. Навіть у країнах, де той закон, навідміну від України, працює. Але то на моє глибоке переконання - хибний шлях... Життя має право відбирати лише той, хто його дав - господь Бог... Я ж хочу, аби прианаймні кілька нелюдків з нинішньої укр.иліти СІЛИ! НА ДОВІЧНО! Причому не в якусь тюрму найсуворішого режиму. Ні. Я хочу, аби вони решту життя виносили гівно і блювоту у хоспісах. Так імхо буде справедливо і до того ж надасть їм примарний шанс врятувати свої душі пред Страшним судом. І од заради цього я охоче витрачаю певний надлишок грошей, що заробив за життя. І буду витрачати до останнього дня на цьому світі. Ну й окрім грошей, сподіваюсь, теж чимось ще здатен допомгти у цій благородній справі ;)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я свого часу досить був здивований тим, наскільки легше і головне ДЕШЕВШЕ замовити людину, аніж змусити її відповідати за законом. Навіть у країнах, де той закон, навідміну від України, працює. Але то на моє глибоке переконання - хибний шлях... Життя має право відбирати лише той, хто його дав - господь Бог... Я ж хочу, аби прианаймні кілька нелюдків з нинішньої укр.иліти СІЛИ! НА ДОВІЧНО! Причому не в якусь тюрму найсуворішого режиму. Ні. Я хочу, аби вони решту життя виносили гівно і блювоту у хоспісах. Так імхо буде справедливо і до того ж надасть їм примарний шанс врятувати свої душі пред Страшним судом. І од заради цього я охоче витрачаю певний надлишок грошей, що заробив за життя. І буду витрачати до останнього дня на цьому світі. Ну й окрім грошей, сподіваюсь, теж чимось ще здатен допомгти у цій благородній справі ;)

+============================================================+

Я теж не дуже хочу когось вбивати. Але, як офіцер запасу та патріот України, 

я таке робитиму, бо треба-ж комусь винести це гівно з України та прикопати, 

щоб не смерділо та не заважало жити. Саме це і є професією військових - 

звільнити країну від гівна.

А посадити олігархів та держбандитів зараз практично неможливо. На жаль. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я це розумію, тому і РОЗМОВЛЯЮ з Вами, на відміну від ідіотів і тварюк які вже відмітился в цій гілці...

Ви НЕ розумієте ЯК ЛЕГКО і ЯК ШВИДКО... Якщо після 14 року ви до тепер не розумієте, де знаходиться країна на світовій рейтинговій карті самозданості, в пороівнянні з "золотими" як тепер з"ясувалсось нульовими роками....І розвал почався не 14 року, коли Путлєр просто підібрав те, що пагано лежало...Він почався зе в 90-х і ТРИВАЄ до тепер. Апогей - це жалюгідна тупа свиня Хряк і - квінтесенція - жалюгідна мерзенна наволоч Порошенко.

Я  все  знаю  і  все  розумію.  Але  я  теж  щось  і  тут  бачу.

Звісно,  що  за  країну  прикро,  що  вона  пасе  задніх  в  той  час, коли  стрімко  розвивається  світ:  нові  технології,  ринки ... etc.

Але  повної  "ями"  тут  теж  нема.  Для  того,  щоб  підняти  простого  українця  треба,  щоб  у  нього  воли  ревли  у  стайні  з  голоду  несамовито  і  не  перший  місяць.  А  такого  нема.  Це  десь  тільки  Людас  голубів  не  дорахувався.

Щодо  непростих  українців,  то  їм  добре  видно  і  наточену  косу  і  усіляку  шваль,  котру  не  можна  допустити  до  створення  балагану  в  країні.  Бо  це  кінець,  як  його  не  крути.

На  Порошенка  прийде  час,  але  то  не  буде  зірковий  час  для  Саакашвілі,  чи  інших  іноземців.  За  іноземцями  українці  НЕ  ПІДУТЬ.  Запам ятайте  це.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

все таки добра мирна обстановка розслаблює і наших закордонних дописувачів

звідси все оте максимум "занепокоєння" і від керманичів заходу

значить "Запад нам нє поможет"

отже або смерть, або бунт

нє, краще, ясна річ, друге

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я  все  знаю  і  все  розумію.  Але  я  теж  щось  і  тут  бачу.

Звісно,  що  за  країну  прикро,  що  вона  пасе  задніх  в  той  час, коли  стрімко  розвивається  світ:  нові  технології,  ринки ... etc.

Але  повної  "ями"  тут  теж  нема.  Для  того,  щоб  підняти  простого  українця  треба,  щоб  у  нього  воли  ревли  у  стайні  з  голоду  несамовито  і  не  перший  місяць.  А  такого  нема.  Це  десь  тільки  Людас  голубів  не  дорахувався.

Щодо  непростих  українців,  то  їм  добре  видно  і  наточену  косу  і  усіляку  шваль,  котру  не  можна  допустити  до  створення  балагану  в  країні.  Бо  це  кінець,  як  його  не  крути.

На  Порошенка  прийде  час,  але  то  не  буде  зірковий  час  для  Саакашвілі,  чи  інших  іноземців.  За  іноземцями  українці  НЕ  ПІДУТЬ.  Запам ятайте  це.

 

Угу. Українці не йдуть за іноземцями. Вони до них ідуть. Мільонами.

Теж треба пояснювати чому ? Так як ви не розумієте чому пенісіонери голубів жеруть

в одній з найбагатших на ресурси області України ?  

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

добра ви людина, Сілентіо

просто з віком якось більш серйозно ставлюся до маленького хрестика, який мені повісили на шию у молоді роки (хоча й досить пізно щодо християнських канонів)

 

І потім одна справа вбити в справедливому бою, і зовсім інша пристрелити як тварину навіть за вироком суду.

 

Я проти такого. Я проти того, аби революційний натовп увірвався до спальні Педрильї та засунув йому кілка в дупу як Каддафі. Ну що це? кілька хвилин жаху і все. А тут... ДОВІЧНО БЛЮВОТИНУ У ХОСПІСАХ... Хто зна, чи то вже така й велика доброта... Але принаймні шанс на врятування душі залишиться. Його повинен мати кожен, навіть найостанніший покидьок цього світу.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я  все  знаю  і  все  розумію.  Але  я  теж  щось  і  тут  бачу.

За  іноземцями  українці  НЕ  ПІДУТЬ.  Запам ятайте  це.

 

Ну  за молдованином Порошенком пішли ж, то чом  не підуть за грузином Саакашівілі? B-)

 

І потім... Ви імхо занадто багато уваги приділяєте етнічній приналежності... Світ давно переступив че

рез ці тренди...Сьогодні саме іноземці (індуси, пакистанці, австралійці тощо)  очолюють провідні амеркианські корпорації, як свого часу іноземці заснували найпотужнішу в світі державу - США! In Pluribus unum - із багатьох - єдине (дослівно) в різноманітності - сила (довільний переклад) написано на американському гербі. Сьогодні , коли закінчується епоха постіндустріального суспільства, коли глобалізація і перехід до транскордонного загальнопланетарного розвитку (в найкращих його проявах) стала світовим трендом  -це актуально більш ніж колись.

 

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ну  за молдованином Порошенком пішли ж, то чом  не підуть за грузином Саакашівілі? B-)

 

І потім... Ви імхо занадто багато уваги приділяєте етнічній приналежності... Світ давно переступив че

рез ці тренди...Сьогодні саме іноземці (індуси, пакистанці, австралійці тощо)  очолюють провідні амеркианські корпорації, як свого часу іноземці заснували найпотужнішу в світі державу - США! In Pluribus unum - із багатьох - єдине (дослівно) в різноманітності - сила (довільний переклад) написано на американському гербі. Сьогодні , коли закінчується епоха постіндустріального суспільства, коли глобалізація і перехід до транскордонного загальнопланетарного розвитку (в найкращих його проявах) стала світовим трендом  -це актуально більш ніж колись.

 

Саакашвілі  не  буде  ні  українським  презом,  ніі  українським  лідером  не  тільки  тому  що  грузин.  До  грузинів,  навпаки,  завжди  ставилися  з  симпатією.  Але  переворот  робити,  ну  даруйте.

Що  стосується  українських  корпорацій,  то  я  б  на  початках  і  запрошувала  на  керівні  посади  іноземних  спеців,  але  до  певної  межі,  бо  за  ними  можуть  стирчати  вуха... сибірські  пельмені,  розумієте.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тут это... "Помощь запада" многим просто сильно не понравиться может...Особенно это касается самых патриотистых патриотов, причем с обеих сторон... Если сегодня, управляя Украиной ( я сейчас не говорю об эффективности этого управления) Запад соблюдает хотя бы видимые приличия,то неужели кто-то думает, что в случае серьезной заварушки с Мордором они не будут отброшены? Просто потому, что управление от говорливых политиков перейдет к молчаливым генералам... Неужели кто_то думает, что эти генералы потерпят в стране хоть на день такую прогнившую власть? Печально, но этот горький шанс имхо последний, что остался у Украины...

Во-во, кремляді вже вьіражают озабочєнності.

 

У Москві побачили, як американці хочуть змінити «миролюбивого» Порошенка на когось войовничішого

Сьогодні, 10:53

Російський політолог вважає, що до 2019 року Петро Порошенко може не допрацювати на посаді президента

У Російському інституті стратегічних досліджень вважають, що американцям непотрібен такий «миролюбивий» президент України як Петро Порошенко. Таку думку висловив експерт РІСД Ілля Кравченко.

«Петра Порошенка неодноразово пробували штовхати до розв'язування активних бойових дій. Однак що виходить? Він приїжджає до Вашингтона, трясе то одним доказом, то іншим, постійно демонструє відданість ідеї про «злих росіян», що потрібно з ними боротися, але сам він цього робити не може. А якщо президент України не може цього робити, то навіщо ж американцям такий лідер?» — говорить він.

Кравченко підкреслює, що Порошенко дуже неохоче реалізує військову кампанію, «можна навіть сказати, що забув про війну на південному сході і що потрібно активніше залучати до неї українські війська без використання, безумовно, кого-небудь з боку».

 

Тим часом суть прагнень США, на його думку,  в сучасних конфліктах взагалі і в українському зокрема полягає в тому, щоб воювати чужими руками: «Американці ще з часів кампанії в Іраку стежать за тим, щоб громадяни США гинули якомога менше. В основному там задіяні військові інструктори. Щось на кшталт початку кампанії у В'єтнамі ще в роки холодної війни. Приблизно такої ж стратегії Вашингтон дотримується і у випадку з Україною».

Росіянин вважає, що до 2019 року Порошенко може і не допрацювати в якості президента. «Політична система України нестабільна. Її розрізненість продовжує тільки посилюватися, і це веде до появи нових, досі ще незнайомих нам політичних осіб», — сказав він.

Нагадаємо, Російський інститут стратегічних досліджень надає аналітику і рекомендації для президента Володимира Путіна, Держдуми, Ради Федерації і Ради безпеки РФ.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Саакашвілі  не  буде  ні  українським  презом,  ніі  українським  лідером  не  тільки  тому  що  грузин.  До  грузинів,  навпаки,  завжди  ставилися  з  симпатією.  Але  переворот  робити,  ну  даруйте.

 

Якось ви все спрощуєте... В цьому проблема не тільки ваша... В цьому проблема тих хто сприймає інформацію, її нефільтровнаий потік лище через всласні симпатії-антипатії. Насправді світ набагато складніший, ніж про це кажуть із ящиків та у фейсбуках...

 

Хто сказав, що Саакашвілі особисто робититме переворот? :D

Хто взагалі каже про "переворот"??? Що таке у вашому розумінні "переворот"? Що відбулося в Києві в лютому 14 року?

Переворот чи відстороння від влади президента, який порушив закон і надав наказ стріляти у демонстрантів?

 

До речі останнє зхараз дууууже важко вдається доводити теперішній владі навіть у п овінстю підконтрольному їй суді і я готовий поставити що вона це не доведе і врешті сама опниться вже під загрозую судових позовів вжде наступної влади.

 

Чим відсторонення від влади нинішнього президента, який теж неодноразово порушив закон з точки зору величезної кількості населення відрізняється від порушення закону попереднім президентом і бажанням відсторонити його у такий самий спосіб?

 

Якщо виходити з такого алгоритму "первороти" слідуватимуть в країні безкінечно. Своє бачення подій я вже неодразово викладав. хто хотів - міг прочитати. Я пропоную поставити крапку у цьому безкінечному ланцюгові, який триватиме доти, поки не вдастся позбутися колишніх еліт, які як не підпускали так і не підпускатимуть в майбутньому нікого хто б хоч чимось загрожував їх тепер вже безроздільному пануванню. Саме тому вони й надалі організовуватимуть майдани, переворти, революції (а найсправді ІМІТАЦІЮ майданів і революцій) аби за будь яку ціну зберегти свою владу.

 

Тому зробити це (вісдсторонит їх від влади у силовий спосіб) повинні сторонні люди - іноземці, або ті, хто не мав до українських владних еліт ЖОДНОГО СТОСУНКУ. 2 роки після відсторонення від влади нинішніх - санація державних інституцій - далі (коли теперішні еліти не матимуть жодного впливу на політикум країни) традиційні вибори. Технічні деталі плану звісно не розголошуютсья, бо тут не зовсім те місце для цього :)

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Угу. Українці не йдуть за іноземцями. Вони до них ідуть. Мільонами.

Теж треба пояснювати чому ? Так як ви не розумієте чому пенісіонери голубів жеруть

в одній з найбагатших на ресурси області України ?  

+==============================================+

Вона їх ще не їсть, тому їй це байдуже. Але коли черга із 

зубожіння дійде і до неї, то буде звинувачувати Тимошенко та 

інших, а головного винуватьця такого стану - дрища - на нього 

буде молитися. Бо "він думає про Україну"! А те, що саме його дії, 

спрямовані на повергення в Україну ПРУсаків та хряка та угода з 

ними - це і є зрада українців! Бо з олігархами домовитися НЕМОЖЛИВО! 

Їх можливо лише ліквідувати.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Классно чувак пишет. Талантище...

 

Пра руину.

 

В Украине таки проблемы. И проблемы даже не в том что кто то там ворует, или продает конфеты. И даже не во вполне вероятной "тихой капитуляции" и прочем пособничестве врагу, нет. Проблемы куда серьезнее. Проблемы в разрушении базовых институтов.

 

Разрушается как таковой институт домохозяйства. Ибо можно быть богатым или бедным, но одно дело если ты можешь себя прокормить хотя-бы сраной мивиной, и совсем другое дело если ты уже не можешь. А огромное число домохозяйств на коммуальных этих субсидиях это уже не домохозяйства. Ибо они не могут себя прокормить. Это уже не экономические субъекты а некие объекты социальной политики и большого бюджетного попила. И кто то ведь соблазнил малых сих...

 

Разрушается институт права. На пятом году победительных реформ у нас не только не изжиты силовые захваты предприятий, но и уже в очередях на маршрутку началась поножовщина. И таки да, даже при проклятном Януковиче такой херни не наблюдалось. Проблема даже не в поножовщине как таковой (которая может иметь место, как форма хулиганки) а в том что "за право свое", вот в чем проблема. В том что она стала инструментом выяснения неких по сути гражданско-правовых вопросов. А почему так получилось? А потому что уже отсутствуют "понятия", право обычное (в классическом понимании) павшее окончательно под ударами всевозможных покращань...

 

 

У нас типа "странная война" которую никто не хочет прекратить, но в то же время там солдатам запрещают стрелять. Нельзя придумать ничего разрушительнее для армии, но они и тут смогли, и они разрушают уже даже не фронт, они разрушают тыл. Когда солдат даже вернувшийся с войны может стать объектом следственных действий прокуратуры. причем еще и в интересах РФ. Официально, в рамках "правовой помощи".... И отправиться по итогу банально за решетку. Или быть депортиован из страны которую он так или иначе защищал. Это полная жопа, зачем тогда вообще держать фронт если даже в тылу ты не имеешь безопасности? Это полный провал.

 

Еще раз хочу повторить, тут дело даже не в любви к деньгам, коррупции там, воровстве и.т.д. Проблема в том что разрушаются сами фундаменты, базовые элементы и понятия даже не государства, а самого общества, и тут даже мотив "борьбы за власть" не оправдание, ибо над чем власть, чем они по итогу собирались править? Руиной? Так это не приз. Это либо полнейший дебилизм и поная некомпетентность когда люди просто не понимают что творят, либо напротив, какой-то очень хитрый и черезвычайно масштабынй план, просто поражающий своим размахом и масштабом. И хрен поймешь что именно, таки план или все таки идиотизм.

 

Хотя я болеечем уверен что есть там и то и другое, есть и тот самый план (и черные силы, что злобно гнетут) и идиотизм, и тот идиотизм является важнейшей частью плана. Ибо сами задачи там настолько уж масштабны и беспрецедентны что их достижение кажется по сути невозможным, в это даже поверить трудно. А еще труднее это выполнить, и тут только одна у них надежда - на тот самый идиотизм. Причем не просто на идиотизм, а на инициативных идиотов.

 

Просто идиот - это не так страшно на ссамом деле. И абсолютно любой проект начиная со строительства дачного сортира и заканчивая сотнями лет истории любого государства - без идиотов не обходится, идиоты были, есть и будут всегда. Но это не мешает доводить начатое до конца, и человечество придумало тысячи разных способов смягчить эффект от идиотов, не доводить его до катастрофы. Все эти методы так или иначе сводятся именно к ограничению их инициативы, начиная с того самого института права (аж вплоть до тюрьмы, как способа ограничить инициативу) до священных правил в стиле "работает - не трогай".

 

Но мы смогли преодолеть и это. И теперь у нас любая идиотская инициатива объявлена "реформами", "покращанням", "стремлением в Квропу" и прочим там патриотическим порывом, всиляко одобряется и вообще поддерживается. И идиотам блин везде у нас дорога, и идиотам блин везде у нас почет. В стране война, жрать нечего пенсионерам и те кто еще могут хоть как-то работать - тянутся за кордон караванами, но наше правительство что делает? Проводит гейпарады, регулирует еблю котиков и учереждает новые лимиты скорости в городе, прекрасно. Ах да, еще и плющит алиментщиков. У нас в стране отсутствует не только правовая система но и вообще государственные сервисы хоть какие нибудь, начиная с ремонта дорог и заканчивая обороной страны. Но мы что делаем? Мы учередили кучу каких-то сайтов с петициями, систему их раскрутки через СМИ и легион "придворных" активистов которые и осуществляют собственно отбор самых вообще нелепых и идиотских идей, и далее их воплощение всей силой государства.

 

Мы боремся с коррупцией. Коррупция (между прочим) это вообще единственный способ решить хоть что нибудь в этой стране. И если кто-то думает что "получить поддержку государства" в каком либо начинании не через шоколадку в ЖЭКе а через бутылку с замминистра (или даже через благолепные петиции) это не коррупция - то хрен вам в сраку, это тоже коррупция. Иначе не решается. А если не решается - то что тогда? Тогда жизнь останавливается, тогда не работают предприятия, не чинятся сортиры и дороги, не поставляются на фронт ни танки ни патроны ни тушенка и.т.д. Тогда все, жопа, тлен и разрушение. Но мы ведь боремся с коррупцией, ага, планомерно усложняя то "решение вопросов" до полной невозможности. И когда даже Министру МВД вдруг хочется прочесть в фейсбуке про себя приятное он не надеется тут даже на лейтенанта на зарплате, а кормит шоблу придворных сраколизов черным налом. И раздает им стволы кстати "наградные", что тоже есть в чистом виде коррупцией. И мы все это даже одобряем, ибо мол "иначе не получится". И когда аж цельный президент депортирует из страны бывшего друга (а ныне - врага) то везет его самолет зарегестрированный в каком-то кипрском офшоре. Но если не получится иначе даже у министра, и Президента, то как блин жить всем остальным? А неизвестно. И этот вопрос нас уже вовсе не волнует, вот в чем основная трагедия...

 

Когда в стремлениях к покращанням и прочему гламуру мы уже откровенно забиваем на вопрос "а как им жить", то это и есть последней стадией процесса, полной катастрофой. Ибо мол "пускай выкручиваются как знают". Ну так они и выкрутятся как умеют (или не выкрутятся) но это тогда уже не план, это не реформы и вообще не система. Это именно что катастрофа, "спасайся кто может", но мы при том еще и всячески мешаем им спастись. Ибо "нам нужнее" и "это важнее". Это хаос и паника, на уровне системы, государства и всего общества. Этнузиазм и даже патриотизм (каждым понимаемй по своему) это явно недостаточно для получения полезных результатов, особенно когда мы имеем дело с достаточно сложной системой, а общество (и государство) это таки очень сложные системы, поверьте мне. И никакая толпа дикарей с каменными топорами, бензопилами и перформторами вам не починит "боинг" например, даже если будет пылать энтузиазмом. И более того, чем более будут пылать - тем быстрее превраят его в металлолом. Что собственно у нас и происходит.

 

Я блеать за 4 года реформ и прочего там государственного строительства так и не услышал еще даже намека на концепцию, не говоря уже про план, я вообще не понимаю что они строят. И они тоже этого не понимают между прочим. Не существует никакого ну хоть немного цельного и реалистичного видения "чего мы хотим построить" не говоря уже о плане "как построить". Мы видим лишь какие то сугубо реактивные шаги, которые даже не "действия" а скорее судороги. В стиле "нам бы день простоять да ночь продержаться", и в лучшем случае нажежды что "само как то рассосется". Да нихера оно уже не "рассосется", именно потому что уже разрушены фундаменты, разрушена сама система и ее механизмы саморегуляции, процесс идет вразнос. Все, это жопа, доцарювалысь. И на этом фоне вопрос "как выиграть следующие выборы" звучит ну просто идиотски, хотя и звучит очень громко. Да ну какая в жопу разница, ЗАЧЕМ вам их выигрывать?

 

Что, кто то верит что ровно на следующий день "все рассосется" и можно будет с чистого листа, с чуством, с толком, с расстановкой приступить к гламурному строительству по плану? Да хрена там, вы за эти еще полгода или год разрушите больше чем за следующие пять вы сможете отстроить, даже если вам очень сильно повезет. Но вам не повезет, и никакого там "строительства по плану" не будет. Даже если провозгласить там Петю (или Юлю) наследственным царем и фараоном, а всех врагов сгноить в концлагерях. Не будет уже только потому что нету никакого плана, понимаете? Нету не только плана но даже целей никаких кроме той самой борьбы за власть и там попутно набивания карманов. И даже набивание карманов там давно стало не целью а средством, ибо та самая власть реально стоит больших денег... Это тупик. И нету там не только плана. и даже целей, там нет людей способных эти цели ставить и планы составлять. Там легионы тактиков (возможно даже гениальных) но нет ни одного стратега. И не будет.

 

Ибо он там не нужен, ибо стратегия, цели и план сильно мешают гениальным тактикам. Ибо как только гениальный тактик начнет делать не "что получится" а "то что нужно" то он мгновенно станет намного менее гениальным, понимаете? И значит станет никому не нужным, и потеряет свое место у корыта. А он не хочет этого. И потому он не допустит никакой стратегии и плана, и целей. Всей силой своего таланта гениального и ввереных ему ресурсов и возможностей. Вот это собственно и стало основной целью и принципом существования этой державы, дословно - саморазрушение стало там основной целью и главным мотиватором для исполнителей. Вот в том и жопа.

 

Но если с "мужами государственными" мы сделать ничего не можем, да и вообще с ними никто уж ничего не может, даже сам Бог, то с активиздами - иначе. Ведь это именно они усердно поливают тот пожар бензином. И потому огромнейшая просба к вам, господа неравнодушные. Как только озарит вас очередная идея как осчастливить человечество и за что бы еще такое побороться яростно - вы главное не поддавайтесь. Купите лучше ящик водки (хотя это все труднее сделать) и уходите в запой. Или езжайте делать маникюр. Или хоть чем нибудь полезным займитесь, или хоть безвредным. Или если совсем невмоготу и через край энергии - идите в пенсионный фонд и там какую нибудь справку попросите, они вам там вкачают ударную дозу фрустраци что позволит преодолеть кризис. Держите себя в руках, господа активизды. И кстати да, подумайте чем бы таким кормить свою семью и самому себе хоть на хинкали заработать, чем нибудь другим чем постоянными попытками сделать еще ужастнее жизнь нашу, и без того задрипанную. Очень вас прошу.

 

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Якщо перші не почнуть стріляти, думаю не буде. Але, боюся, що цей таки почне...

+==================================================+

Цей буде захищати свою дупу, свої капітали та свою можливість 

грабувати будь-якими методами. І чесних там не буде! Бо інакше 

на нього чекають позбавлення капіталів та можливості грабувати, 

тобто - влади. А влада - це така наркота, від якої звільнитися майже 

неможливо. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Людасе, насправді проблема не в голубах... Якийсь час можна поїсти й них, але точно знаючи, що через певний час раціон покращиться... Он китайці 35 років тому в шенженьських болотах горобців їли і нічого...Тепер Шеньжень - місто-парк, світовий центр інновацівйної мікроелектроніки та сучасного біхнесу високих технологій...Проблема полтавських пенсіонерів в тому, що за голубами, якщо не застосувати надлвичайні заходи по виведенню країни з під кримінально-олігархічного керування, їм після голубів, (які просто закінчаться) може статится, доведеться перейти на щурів...

 

Ясна річ. А потім на один одного. Вже було. І не так давно в історичному вимірі.

Це і проблема. Схоже нам природніше істи голубів, щурів, один одного, а не тих хто примушує 

нас це робити.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

до речі

про день Д

він можливий під час виборів у кацапів

коли їх увага до України послабне

 

Надто мало часу...

 

Наразі, власне вже той умовний день Д розпочався. B-)

 

Консенсус щодо глобально - знищення української корупції (а з нею і всієї системи олігополії в УКраїні) досягнуто.

 

На поверхні це робиться через настійливе методичне створення Заходом в Україні системи антикорупційного правосуддя - її вершиною повинен стати антикоррупційний суд і внесення певних змін не тільки в кримінальне законодавство але й у конституцію. Власне за ними антикорупційні органи повинні мати повноваження відсторонити від влади і засудити будь якого чиновника (включаючи президента) як це було в Гватемалі наприклад. Саме тому така істерія у влади і таке пручання цьому процессу.

 

Якщо цей відкритий так би мовити процесс занадто буксує, то є й інші "глибинні" методи впливу на еліту, аби примусити її грати за визначенним алгоритмом. Одні з таких методів - санкції і арешти рахунків за кордоном, інші - постійна присутність таких постатей як Саакашвілі під боком у влади, аби чи змусити її через вуличний тиск діяти як слід у плані створення і роботи антикорупційних органів, або якщо й це не дійде пристати до ще більш радикальних методів впливу, про які ми тут можемо лише спекулювати :)

 

А загалом це все назваєтсья зовнішнім управлінням країною...Наразі у доволі лагідний спосіб, але за певних обставин рука керуюючого може стиснутися і досить відчутно. B-)

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ясна річ. А потім на один одного. Вже було. І не так давно в історичному вимірі.

Це і проблема. Схоже нам природніше істи голубів, щурів, один одного, а не тих хто примушує 

нас це робити.

 

:(

Link to comment
Share on other sites

А  Ви  дійсно  на  повному  серйозі  вважаєте,  що  нинішня  опозиція  може  вивести  країну  до  світлого  майбутнього?  Хто?

Вивести країну до світлого майбутнього у найближчому часі не може НІХТО. На сьогодні було б успіхом зупинити кодло, яке всупереч Вашим мріям, у які Ви хочете вірити, не повільно веде нас вперед, а прискорено тягне назад - до краху і розпаду. Настав такий час, коли навіть нестабільність і силова заміна влади краща за стабільність ТАКОЇ влади. Ви постійно бачите паралелі між крахом УНР, за якою не пішов народ і надав перевагу отаманщині або печі - у дуже важкій ситуації, і сьогоднішнім днем, коли за початкового досить потужнього сприяння і підтримки наші керманичі умудрилися програстися і зганьбитися настільки, що ще трохи, і х..лові вдасться переконати світ, що така дупа, крім нього, нікому непотрібна - суцільний клопіт і втрата ресурсів. В УНР на чолі була соціалістична безтолоч і гризня амбіцій, але не було безсоромного злодійства і зрадництва.

 

Нам зараз потрібні санітари лісу, які не конче мають стати парламентською опозицією. Вони повинні лякати і БИТИ теперішню владу, виривати з неї одну за одною одіозних фігур мирними і напівмирними методами, інакше буде масова кров. Наприклад, не працює люстрація суддів - будуть суди Лінча і судді на гілляках. Не вдасться очистити кривоохоронні органи - і у них будуть стріляти. Шпилько, краще сьогодні один розбитий писок, ніж завтра десяток розбитих голів.

 

А опозиція, якій "можна довірити державу", у теперешній системі не визріє, поки система не почне тріщати.

 

Назвіть,  кому  довіряєте,  щоб  ми  могли  розмовляти  однією  мовою.

Ми не можемо говорити однією мовою, бо Ви жіночий підхід - віра у сильне плече і жертовність задля обраного, що цілком нормально для сім'ї - переносите у політику. І такі цинічні тварюки, як Порошенко, з допомогою політтехнолухів і іншої мінстецівської шушвалі цим користаються.
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Західним політикам начхати на Украну, вони зараз роблять вигляд, що щось роблять, а насправді вони прекрасно собі усвідомлюють, що щось має відбутися погане з фінансами, коли їхні дероблігації перестануть купувати.

Link to comment
Share on other sites

Вивести країну до світлого майбутнього у найближчому часі не може НІХТО

Все  що  Ви писали  щодо  мене,  моїх  мрій,  порівнянь,  і  мого  жіночого  підходу,  то  все  абсолютно  не  так.  Шкода,  що  так  багато  писали.  Не  малюйте  чийсь  образ  на  свій  манір.

Я  ні  про  що  не  мрію,  про  УНР  нічого  не  знаю,  бо  тоді  не  жила  і  порівнювати  щось  з  УНР  чи  ще  чимсь  нема  потреби.  Сильного  плеча  ніколи  в  житті  не  шукала.  Це  так,  між  іншим,  для  створення  правильного  образу.

Маємо  власні  реалії 21 -го  ст. ,  маємо  ворогів  більше,  ніж  треба  і  замість  того,  щоб 

об єднатися,  щоб  їх  побороти,  заглядаємо  їм  в  рот  і  сліпо  виконуємо  все  те,  що  нас  приведе  до  краху.

Не  бачачи  берега,  пускатися  в  зимну  воду,  щоб  трохи  збити  навколо  бризок  і  насмішити  усіх  навколо - то  на  Вашу  думку  геніальна  ідея? 

А  Саакашвілі  нехай  складає  новий  список  "Магніцького".  Хто  йому  боронить  робити  корисні  речі?  Але  людей  збурювати  і  готувати  скинення  влади -  то  нам  нє  нада.

Доживемо  до  виборів,  а  там  побачимо.  Мені  щось  під  час  війни  залишатися  без  головнокомандувача (як  би  це  пафосно  не  звучало)  зовсім  не  в  тєму. 

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

, Ваша віра у потребу об'єднання хоч би що дещо ірраціональна і непослідовна. З Бойком і Рабіновичем теж об'єднаємося? Ну добре, то кацапи, викреслюємо. Але ви навіть з Жулькою відмовитеся об'єднуватися, хоч не можете заперечити, що серед її прихильників є цілком патріотичні українці. Просто Ви її не любите і не вірите, тому для Вас те, що вона - кремлівська зозуля, є аксіомою. Цього досить, щоб викреслити з об'єднання 15% жульків.

Зате для мене є аксіомою, що Порося - цілком кремлівський "зозуль", вигідний Путіну і набагато більш маніпульований, бо корумпований і за копійку вдуситься. Його історія стосунків з кацапами - нескінченний торг, де силові аргументи просто додатковий важіль для негоціацій. І не питайте мене про аргументи. Для когось шукав би, але Вам має вистачити моєї твердої впевненості, так само, як аргументом є Ваша тверда впевненість на підставі "хіхі" Жульки над дурнуватим Ющенком.

До речі, під час війни формальний головнокомандувач насправді армією не керує, а деградувати і спиватися в окопах можна і під керівництвом начгенштабу. Правосєки такого б не робили, але дякуючи гавнокомандувачу, їх на передову не пускають.

І наявність Поросяти, якщо і піднімає чийсь дух, то не вояків, а тільки Ваш, ну і платних дуполизів мінстеця. Я б на Вашому місці не вживав щодо себе і презика "нам треба" чи "нам не треба", бо Ви не знаєте його справжніх інтересів і нема жодної певності, що вони збігаються з Вашими.

Ну хіба що Ви у нього радник :D

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Пані натякає, що хто завгодно якщо одягне відповідну форму з написами  то миттєво стає представником держави ? 

Хм.. В обід піду на базар та стану СБУшником...

 

Що значить хто завгодно? будете працювати у тій службі, яка злапала Сааку, теж будете носити форму. Його ж не ліві заарештували. Ці люди мали відповідні повноваження від держави Україна. І до чого тут приватна охорона? поклали б і її, а якби вчинили збройний опір, розкатали б і посадили, хто вижив.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що значить хто завгодно? будете працювати у тій службі, яка злапала Сааку, теж будете носити форму. Його ж не ліві заарештували. Ці люди мали відповідні повноваження від держави Україна. І до чого тут приватна охорона? поклали б і її, а якби вчинили збройний опір, розкатали б і посадили, хто вижив.

 

Якщо людина має відповідні повноваження, але я про них не знаю, бо мене не повідомлено, то при нападі на мене маю право захищатися, і цілком законно навіть пристрелити "людину з повноваженнями", якщо маю легальну зброю.

 

Але це за законом, а не у нашому бантустані.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+====================================================================+

У нього є вибір: другий строк на табуретці чи строк в тюрязі. Бо і тікати йому особливо 

нема куди. Передивися відео, рекомендоване Сайленто, там це добре пояснено.

 За що у тюрягу, за офшори? там нічого протизаконного нема. В тих офшорах вся еліта планети. Бізнес весь теж в принципі не в тіні.

 

Відео подивилася. Як уже написали вище, той Гайдай чи як його створює враження найманця Вагнера, тільки на ідеологічному фронті. Заплатять - він і за Путіна заспіває. Потім, я не довіряю "експертам", які навіть на піджак пристойний не нашкребли :gigi:.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...