Перейти до змісту

Спасибо за Е - декларации!


хозяин

Recommended Posts

Казни работают. Об этом говорит хотя бы перманентный рост экономики, как следствие принятия экономически обоснованых решений и эффективного менеджмента, целью которого есть интересы компаний и государства а не коррупционной цепочки. Так что казни работают и очень эффективно.

Дрочево на китайское экономическое чудо - это надо пресекать. Там пол-страны в физическом рабстве и вся страна в идеологическом. Я лично говорил с менеджером цеха, который находился на заводе 7 дней в неделю. На мой вопрос, какого х. и где находится его личная жизнь, он ответил, что все вокруг говно, только на работа все ясно и порядок. Ему комфортнее быть все время в режиме работы. и так весь Китай воспитан, за исключением двух поколений золотой молодежи.

 

+багато.

 

Власне я б це назвав швидше комунокапіталізмом  ніж сучасним пост-індустріальним капіталізмом західного штибу.

Абсолютно не підходить для українських реалій.

 

* Але європейский шлях треба пройти. Я про препарацію неправедних судей на площах.

Link to comment
Share on other sites

От Блін. Украіна - земля багата талантами.

Насправді ми бачимо невичерпний ресурс - і це не скирдовані $ - це так, фігня і мєлочі.
Головне - таланти. Талантіща, я б сказав.

От на Заході - кого запрошують з лекціями і тренінгами по успішному веденню бізнесу? НЕбагатьох - Ну, Маск, ну БіллГейтс, ну там ще кого з пару десятків-сотень.

А у нас, виявляєцця кожен мілкий районний і сільський чиновничок може заткнути за пояс Гейтсів і МАсків - в параметрі швидкості скирдування $, який в десятки разів більше ніж на недолугому заході.

Це ж невичерпний ресурс для краіни - не треба іх саджати - треба іх возити по світах за грубі $ читати лекціі "як у вільний від держроботи час наскирдувати дофіга $".
=========
Спершу з'ясувалось, що у прем'єра Гройсмана, який на публіці постійно носить скромний AppleWatch, вдома лежить з десяток в сотню разів дорожчих годинників. А десь поруч із ними ще й готівки на півтора мільйона доларів. Гройсман пояснив, що прем'єром і навіть мером Вінниці він був не завжди, тож мав час заробити собі невеликий запас.
===========

Родина начальника волочиського Держгеокадастру задекларувала більше 20 мільйонів гривень, передає Depo.Хмельницький.

Змінено користувачем uzzer
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

зато молодежь по всему миру учится

в "самазнаешьгде" львиная доля - азиаты, среди которых, наверное, половина - китайцы , если не больше

та знаємо як вони вчаться - суцільна зубрьожка

 

критичного мислення = 0

 

ну може у тих, хто в школу ходив

 

сидять на парах мовчки, взагалі дивуєшся: А чи є у них взагалі якась своя думка, чи просто вони бояться її озвучувати

Link to comment
Share on other sites

голова Хмельницької облдержадміністрації Олександр Корнійчук, а ось - його декларація: 

 

https://public.nazk.gov.ua/…/00ca370f-7dde-4a5a-a237-b4642e…

Як бачите, наш няшечка має житловий будинок площею майже 400 квадратів в Старокостянтинові.

Крім того, у родини Корнійчуків перебуває у власності ще 3 житлові будинки і 2 квартири в Старокостянтинові, а також 17 (!!!) земельних ділянок загальною площею майже 121 гектар!!!

Загалом в декларації губернатора вказано 41 об’єкт нерухомості.

Їздить Корнійчук на двох авто 2008 року випуску: Mitsubishi Pajero та Renault Kangoo Дружина Оксана Корнійчук може їздити на Fiat Doblo, Opel Vivaro або Toyota Land Kruiser.

У 2012 році очільник області побалував себе швейцарським годинником за 160 тисяч гривень.

Минулого року Олександр Корнійчук заробив лише 57,5 тисяч гривень допомоги по безробіттю. На банківський рахунок голова ОДА поклав 62 тисячі гривень, втім, готівкою має 6 мільйонів гривень та 100 тисяч доларів.

Дружина Оксана в банку має 291 тисячу гривень заощаджень, а готівкою – 3 мільйони гривень.

 

14991860_1030867020358612_56182517068569

Link to comment
Share on other sites

Декларації вінницьких посадовців не перестають дивувати. Наприклад, у військового лікаря, активіста та атовця Андрія Грачова задекларована досить велика сума у 18 мільйонів гривень, повідомляє кореспондент Vlasno.info. Він займає посаду начальника відділу допомоги учасникам АТО. Цей відділ створений департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА десь чотири місяці тому. Згідно з декларацією, його дружина має квартиру у 54 квадратних метра, яка зареєстрована на неї у 1999 році. Андрій Грачов разом з родиною має квартиру з 1993 року у 41 квадратний метр. Батько Андрія має з 2013 року квартиру у 56,6 квадратних метра. З 1 січня 2016 Андрій Грачов володіє гаражем у шість квадратних метрів. У 2007 році у Андрія з'явився автомобіль Mitsubishi Lancer X. Придбав він його за 124 тисячі гривень. Але найцікавіша графа у декларації, це грошові активи декларанта. 

https://www.youtube.com/watch?v=Btfgd0pmPrk

 

------

 

Постив  цих хлопців  . А  тепер ніц  не розумію  .  Правда  ?  

В  шоці  ...  і  що то було ?

Link to comment
Share on other sites

Декларації вінницьких посадовців не перестають дивувати. Наприклад, у військового лікаря, активіста та атовця Андрія Грачова задекларована досить велика сума у 18 мільйонів гривень, повідомляє кореспондент Vlasno.info. Він займає посаду начальника відділу допомоги учасникам АТО. Цей відділ створений департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА десь чотири місяці тому. Згідно з декларацією, його дружина має квартиру у 54 квадратних метра, яка зареєстрована на неї у 1999 році. Андрій Грачов разом з родиною має квартиру з 1993 року у 41 квадратний метр. Батько Андрія має з 2013 року квартиру у 56,6 квадратних метра. З 1 січня 2016 Андрій Грачов володіє гаражем у шість квадратних метрів. У 2007 році у Андрія з'явився автомобіль Mitsubishi Lancer X. Придбав він його за 124 тисячі гривень. Але найцікавіша графа у декларації, це грошові активи декларанта. 

https://www.youtube.com/watch?v=Btfgd0pmPrk

 

------

 

Постив  цих хлопців  . А  тепер ніц  не розумію  .  Правда  ?  

В  шоці  ...  і  що то було ?

 

Ну дик відвовідь криється в одному слові - "лікар". Лікарі а) всі "беруть", б) патріоти (принаймі на Галичині). Одне не ясно, як він на передок попав... В Франику всі різко прооперували собі апендицит чи грижу і призову не підлягали.

14910370_1031001887011792_59319400615528

От же ж суки!

Link to comment
Share on other sites

 Одне не ясно, як він на передок попав...

 

---

 

 Без  жартів  !  Те  що він там  наговорив  -  більшості  не здається  .

Але яка чудова  технологія .  Зібрати  та вистригти  !

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Декларації вінницьких посадовців не перестають дивувати. Наприклад, у військового лікаря, активіста та атовця Андрія Грачова задекларована досить велика сума у 18 мільйонів гривень, повідомляє кореспондент Vlasno.info. Він займає посаду начальника відділу допомоги учасникам АТО. Цей відділ створений департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА десь чотири місяці тому. Згідно з декларацією, його дружина має квартиру у 54 квадратних метра, яка зареєстрована на неї у 1999 році. Андрій Грачов разом з родиною має квартиру з 1993 року у 41 квадратний метр. Батько Андрія має з 2013 року квартиру у 56,6 квадратних метра. З 1 січня 2016 Андрій Грачов володіє гаражем у шість квадратних метрів. У 2007 році у Андрія з'явився автомобіль Mitsubishi Lancer X. Придбав він його за 124 тисячі гривень. Але найцікавіша графа у декларації, це грошові активи декларанта. 

https://www.youtube.com/watch?v=Btfgd0pmPrk

 

------

 

Постив  цих хлопців  . А  тепер ніц  не розумію  .  Правда  ?  

В  шоці  ...  і  що то було ?

http://facebook-ua.info/2016/11/04/zradofil-grachov-z-vinnici-zadeklaruvav-18-miljoniv-griven/?utm_source=Y

 

:D   тут поподробней про новоиспечённого чиновника.

Link to comment
Share on other sites

при нищем народе

эти пи да ра сы 

клоуны шапито

вывешивают в декларациях кто чем владеет 

тот пикасо, тот латифулист

бл. суки у ваших пенсионеров пенсии в 5 раз раз меньше чем у россиян.

да вы же гниды.

вы же НИКОГДА НЕ НАЖРЕТЕСЬ

 

депутаты бундестага  - голимые лузеры бл.

живущие в квартирах и ездящие на велосипедах.

 

вы твари уничтожаете Украину.

вы ее убийцы!

 

 

(ц)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Андрій Стесін Владимира часто попрекали рабским происхождением от ключницы Малуши, но ключница – это не поломойка, а министр экономики на наши деньги.

Формально рабыней она являлась согласно должности. Все материально ответственные должности в варяжской традиции являлись рабскими. Например, те же тиуны были рабами до конца службы. Зачем – долго рассказывать, и на эту тему была отдельная лекция. Ну, например, чтобы человек, поставленный на казенное довольствие не имел прибылей, кроме жалованья, и все левое можно было отобрать, предварительно выпоров. Или чтобы менеджер всякой хуйни не подписывал, пока хозяина нет дома. Такой средневековый антикоррупционный прием.

Кстати, хорошая идея и для сегодняшнего дня, господа депутаты.

Link to comment
Share on other sites

Андрій Стесін Владимира часто попрекали рабским происхождением от ключницы Малуши, но ключница – это не поломойка, а министр экономики на наши деньги.

Формально рабыней она являлась согласно должности. Все материально ответственные должности в варяжской традиции являлись рабскими. Например, те же тиуны были рабами до конца службы. Зачем – долго рассказывать, и на эту тему была отдельная лекция. Ну, например, чтобы человек, поставленный на казенное довольствие не имел прибылей, кроме жалованья, и все левое можно было отобрать, предварительно выпоров. Или чтобы менеджер всякой хуйни не подписывал, пока хозяина нет дома. Такой средневековый антикоррупционный прием.

 

Кстати, хорошая идея и для сегодняшнего дня, господа депутаты.

 

А це і є раби , які дорвалися до влади. 

Link to comment
Share on other sites

==Заступник глави фракції "Народного фронту" Вікторія Сюмар заробила за 2015 рік понад 2 млн гривень, із яких 78,3 тис. гривень становить заробітна платня, решту – 1,96 млн гривень – вона отримала від відчуження майна.

 

Про це свідчить її електронна декларація, опублікована на сайті НАЗК.

Депутатка, яка належить до оточення секретаря РНБО Олександра Турчинова та нардепа Сергія Пашинського, зберігає 87 тис. доларів готівкою (близько 2,2 млн гривень).

Чоловік Сюмар у 2015 році заробив на бізнесі 997,4 тис. гривень й отримав 16,5 тис. гривень дивідендів. На банківському рахунку він тримає 697 тис. гривень, готівкою – 65 тис. євро.

У спільній власності з чоловіком нардеп має квартиру в Києві на 106,7 кв. м, яка була придбана під час Революції гідності за 800 тис. гривень. Ще одна квартира у столиці площею 80,4 кв. м, куплена у 2015 році за 2,2 млн гривень, належить чоловікові Сюмар.

Крім того, парламентар має земельну ділянку площею 1136 кв. м у смт Глеваха Київської області, там же вона будує дачний будинок на 170 кв. м.

На всю родину у Вікторії Сюмар лише один автомобіль – Audi Q3 1.4 TFSI, який був придбаний у 2014 році за півмільйона гривень.

Зазначимо також, що в своїй декларації за 2014 рік нардеп вказала зарплату в 73 331 гривень, дохід від відчуження майна – 170 тис. гривень, земельну ділянку площею 13,6 соток, дві квартири (44,2 кв. м та 105,8 кв. м), а також автівку Audi Q3 1.4. Наявність валюти Сюмар не згадала.===

:)

 https://www.facebook.com/vsiumar/posts/894970737304079

 

14947470_1032206616891319_88507987620922

===Мама не мала грошей на ще один квиток, щоб допомогти привезти речі в гуртожиток. Я робила це сама. Китайська сумка в клітинку порвалася на півдорозі від автостанції до гуртожитка на Ломоносова і три години я збирала кастрюлі і гречку, привезену з дому, аби хоч якось то дотягти частинами… 

Один костюм, пошитий швачкою в Погребищах, куртка та джинси, які купили за всі гроші, коли продали свиню, що її годували цілий рік… Це був весь одяг і статки.===

Link to comment
Share on other sites

просто обняти і плакати

 

 


Напевно я зараз роблю велику помилку… Друзі кажуть, що цим постом ти лише докинеш г.. на вентилятор, який хтось так потужно за гроші розкручує проти мене. Бо аж надто багато публікацій про те, як я “заробила мільйони на революції”… Весь тиждень читаю . Але все ж я хочу зробити те, про що говорить мій друг Єгор Соболєв - пояснити свою декларацію. В деталях. Хоч це більше ніж пояснення декларації. Це сповідь.
Я виросла в маленькому селі Погребищі в двокімнатній квартирі на вулиці Пролетарській, яку видали батькам як робітникам цукрового заводу… Вся мрія життя була одна - вчитися. Постійні бібліотеки, олімпіади, золота медаль… Але до мрії була одна проблемка. Грошей не було взагалі. Не лише за те, щоб заплатити за вступ. А навіть на квиток до Києва, щоб до документи подати в університет. 
Тоді ми завели корову, робили сир та сметану, я в 16 років пакувала все це в величезні сумки, в шостій ранку бігла на електричку і везла в Козятин продавати на базар, бо там було дорожче. Так за два місяці були зібрані копійки на квитки для вступу… Це був 1994 рік.
Один іспит з історії я здала і на диво вступила, бо була медалісткою… Мама не мала грошей на ще один квиток, щоб допомогти привезти речі в гуртожиток. Я робила це сама. Китайська сумка в клітинку порвалася на півдорозі від автостанції до гуртожитка на Ломоносова і три години я збирала кастрюлі і гречку, привезену з дому, аби хоч якось то дотягти чстинами…  
Один костюм, пошитий швачкою в Погребищах, куртка та джинси, які купили за всі гроші, коли продали свиню, що її годували цілий рік… Це був весь одяг і статки.
Щоб я могла вчитися, тато поїхав на заробітки в Москву, був там півроку, зірвав спину і ледь довіз назад ті зароблені копійки, бо їх ледь не забрали російські митники.
Одна шоколадка на день - основний харч, і години в бібіліотеках. Коли декан вручав мені червоний диплом з відзнакою з подивом відзначів: а як це так, що я тебе не знаю і за тебе ніхто ніколи не просив?… А диплом з відзнакою.
Тато вже не їхздив в Москву, завод в Погребищах став, грошей не платили нікому. Я пішла працювати в школу номер 49 - зранку уроки історії, з 14 години - університет, з 19 - бібілотека. Це був третій курс, на вихідні мама привозила сметану і ми знову продавали її на базарі. Без корови просто б не вижили…
Далі ми однужилися з моїм однокурсником Viktor Taran, Його батьки - відомі письменники, розміняли свою трикімнатну квартиру і ми отримали власне житло. Це була якась фантастика і мрія - наша перша квартира в старому будинку на Русанівці… 
Одного дня, хаотично перевдягаючись від школи до університету, я почула оголошення на радіо Континент, що їм потрібні ведучі новин. Прийшла, пройшла конкурс і виграла його. Я стала радіоведучою. Yulia Grechka - ти пам"ятаєш)
Правда зранку я працювала в школі, далі вчилася в університеті (з чудовим науковим керівником Євген Магда пробували досліджувати нову тему МВФ) а потім вела вечірні програми на радіо. Там ми познайомилися з Гією Гонгадзе, Сашком Кривенком, Лесем Піддерв”янським та багатьма прекрасними людьми…
В 1999 зав кафедрою запропонував вступити в аспірантуру. Вступила, здала всі іспити на відмінно. Але тут доля подарувала ще один шанс - конкурс на власного кореспондента американської радіостанції Голос Америки в Україні. І на диво я його виграла…, до кінця життя буду вдячна Adrian Karmazyn, шефу укр служби…
Дисертацію я не дописала, бо працювала на повну. Народила Софію Таран і за два тижні вже була на роботі, бо треба було заробляти гроші… Саме тоді ми вирішили продати квартиру на Русанівці і купити в новобудові на Позняках, щоправда, поки її будували знімали майже рік однокімнатну гостинку… Тато допоміг зробити ремонт, бо майстер на всі руки. А Американська зарплата давала можливість дозволити собі дачу… Ми купили одну, добудували, відремонтували і продали. Почали будувати більшу. 
Щоб будуватися працювала ведучою на Савік Шустер студіо, писала книжки для ІМІ, посібники для журналістів, іздила за кермом сама на сотні семінарів за невеликі гонорари, хоч вдома чекала маленька дитина. Пам"ятаєте - Михайлина Скорик, Сергій Гузь, Євген Глібовицький (Yevhen Hlibovytsky)?
ІМІ було життям в громадській активності, і дякую Alla Lazareva та Sergiy Taran. І щаслива, що знайшла і притягла туди найкращих медіаюристів та експертів, таких як Роман ГоловенкоOksana Romaniuk.
... Саме там, в Глевасі, встигли побувати всі мої друзі - Єгор Соболєв, Volodymyr ViatrovychOleh RybachukNatali Sokolenko Yaryna YasynevychСергій Дацюк (Сергей Дацюк), Hanna Hopko та багато інших. 
Так, там ми планували, що маємо змінити, аби Україна стала сильною та незалежною. Так, ми не уявляли собі рівень викликів, але розуміли незворотність революції і напевно тому першими опинилися тоді на Майдані. 
Я мала перевагу, бо працюючи в Громадській організації ІМІ постійно писала під гонорари для Голосу Америки. І мала щастя бути фінансово незалежною. І мала необережність написати статтю про одного сірого кардинала - Сергія Льовочкіна. І тут почалося: замовні статті на “зливних бачках” в інеті, в газеті Сегодня і тд… Типу вкрала якийсь грант, якого мені ніхто ніколи не давав. Oleh Pastukhov з посольства передзвонив і перепитав: "а про ще це пишуть? Ви ж не мали того гранту?" Так, не мали. Але яке то вже мало значення, якщо в газеті та інтернеті написали що вкрала… Це і Yevhen Bystrytsky добре пам"ятає, якого я безмежно поважаю за розбудову громадянського суспільства в Україні... В Фонді ми працювали завжди як волонтери, і це щастя було бути дотичним до творення нових проектів.
Тепер про революцію. Туди ми занесли в перші дні все - стільці з дому, чайники, шкарпетки, обігрівали дітей-студентів в офісі. Власне як і всі українці. Там всі були патріотами, неймовірними!
Правда потім написали, що Майдану таємно Льовочкін помагав… Ну проводивши там по 20 годин на добу я тої допомоги не бачила, зате публікації потім бачила, яким він насправді був противником Януковича, хоч направду був його правою рукою… ну то таке. 
Крім вкрадених грантів, мене робили коханками всіх підряд і тд... І все через продакшн телеканалу Інтер і знамениту тепер Марию Столярову... Знаєте чому? Тому що коли ми разом із Фондом Відродження створили Громадську наглядову раду телеканлу Інтер і змінили редполітику на час парламенських віборів 2012 року, то моя головна вимога до власника була звільнити Шувалова як російського агента. 
Дякую Sergii Ivanov показав тепер як фантазія під коксом Ігоря Шувала, якого Льовочкін негайно повернув на канал, а наше СБУ досі не може видворити з карїни, творила ці "шедевральні фейки" проти "ненависної йому Сюмар".
Тепер знов про революцію. Від перевезень броніків, щитів та поранених в мого Мерседеса тріснула рама… Ремонт коштував дорого, довелося міняти на акційну Ауді. 
З Революції, на “якій я заробила мільйони”, я пішла з топ-ведучої 5 каналу в РНБО на зарплату в кілька тисяч гривен в перші дні війни, відмовившись навіть від службової машини. Лишили одну для Андрій Парубій - Шкоду. Там, в РНБО, ми закрили російські телеканали, відбудували ситему інформування з АТО, зробили систему акредитацію журналістів і ще багато чого… Ми не спали, проводили десятки зустрічів, робили можливе і неможливе, аби помогти Олександр Турчинов втримати країну, провести чесні вибори і створити батальйони та армію. 
Революцію та сто днів війни, коли я бувала в дома максимум по 5 годин на добу вночі моя родина не пережила. 
Зараз ми розлучаємося з чоловіком. Моі мільйони (90 тис дол в еквіваленті і чесно сплачені за них податки державі(знайдіть в Авізо) - це продана квартира для обміну в процесі розлучення… Справа в суді. Після нього кожен з нас буде мати по одній квартирі, я авто, Віктор - дачу. Це всі наші статки за 17 років спільного життя. Я бажаю Віктору щастя з його новою дівчиною.
І звісно - наше найбільше богатство - Соня Таран. Всі наші збереження ми вирішили витратити на її освіту, щоб дарувати їй не квартири, а відкритий світ, мови і бажання творити. 
Перед декларацією я уважно переглянула всі свої речі і не знайшла там нічого, щоб коштувало більше ніж 4 тис дол. Є кілька сережок, є шуби з Греції за 1,5 тис, є одна сумка Луї Віттона за 400 євро - реально найдорожча. Плаття шию сама. Є ікона прабабці з села Кам”яногірки. Найдорожча мені і безцінна, бо бабця Гапця любила мене найбільше, на ній нема металів, є Матір Божа…
В мене нема компаній, акцій оффшорів і рахунків. (Колись, в серпні 1998 після продажу батьками квартир поклали 5тис дол в банк Україна, вони пропали, з тих пір не можу побороти недовіру до банків, хоч це погано(((. 
Я знаю, що зараз не модно дивитися на тих хто має офшорні компанії і десятки ділянок, або по декларації не мають нічого, але їздять на броньованих авто і живуть в будинках по півтисячі метрів. Бо ці люди вміють домовлятися між собою. І не переходити дорогу один одному.
А от для мене головне - зробити український інформпростір українським і прибрати звідки російський продукт, запустити українську музику, витіснивши російську попсу, і багато іншого, наприклад показати офшорки на які телеканали та радіо оформлені, суспільне запустити… Це все великі гроші олігархів, які змушені замість російського ширпотребу вкладати в українське. І це їх мільйони, і тому їм не шкода по кілька тисяч, аби показати що “всі вони одинакові”, ті, хто відстоюють не гроші, а принципи. 
Як це раніше зробили з Сергій Лещенко та Svitlana Zalishchuk… Я багато разів бувала в них вдома - в однокімнатній маленькій квартирі, де жили Світлана з Сергієм, який на той час був реальною зіркою журналістики. І іздив на Мазда 3, як і Єгор, який з топ ведучою Марічка Падалко будували дерев"яний будиночок за містом для своїх 4 діток (горжуся - за прикладом моєї дачі))). І ці фейки, які ширять про їх ніби то цегляну фортецю... То сусідський будинок, вчитися скромності в Єгора та Марусі варто кожному. 
Думаю кожен з нас може запросити будь-кого до себе додому і показати всі ці “мільйонні статки”. Я похвалюся порталом для каміну, який місцевий майстер з Погребищ зробив за сто доларів і який я зістарювала спеціальною фарбою, аби виглядало як антикваріат))). І покажу картинку, подаровану Світланою Залищук, яка тягне на справжній імпресіонізм)… Правда, Natasha VlaschenkoMustafa NayyemСергій Лещенко? Які багато разів були в мене вдома… Мені нема чого ховати - ні золота, ні антикваріату, ні гарнітурів. Все українське.
Хтось ще хоче запросити колег додому? Багато таких? 
До чого я це все? Я маю все, що треба людині для життя. І мені більше нічого не треба, крім здоров”я рідних, інтернету і можливості робити свою справу. 
Я знаю, що всі ці замовні статті з”являються не дарма, з”являються для того, аби не дати нам можливості робити нашу роботу - робити Україну українською, прозорою та цивілізованою державою. А я цього хочу і мене не зупинять замовні статті на "зливних бачках". Вони роблять мене сильнішою. Я тут народилася, і я хочу тут померти, бо люблю свою країну понад усе. 
Даруйте за лірику, і за сповідь. 
P.S. І дякую Peter Shuklinov Петро Шуклінов за першу спробу проекту з медіаграмотності. Нам необхідно вчити людей розбиратися де інформаційне сміття, а де реальна правда… І сподіваюся, що Лілія Гриневич Lilia Hrynevych зможе впровадити курс медіаграмотності в школах. В інформаційному світі - це одне з базових знань. А фейків я не боюся, ось ці замовні "шедеври". Публікую сама.

Link to comment
Share on other sites

Ну шо, посадють Матиосиху, или как?
 

Електронні декларації народного депутата від "БПП" Марії Матіос, а також двох депутатів-втікачів Олександра Онищенка і Сергія Клюєва відсутні в єдиному реєстрі декларацій, заявив заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Руслан Радецький.
Більше читайте тут: http://dt.ua/POLITICS/e-deklaraciyi-ne-zdali-deputati-matios-klyuyev-ta-onischenko-224090_.htm


ps
Болеет,как оказалось
 

Депутат Марія Матіос не подала електронну декларацію через фізичну неспроможність.
Про це вона повідомила "Українській правді", відповідаючи на питання.
"Я перебуваю на стаціонарному лікуванні з середини вересня, коли система ще не працювала, дотепер. Вийду з лікарні – подам", - повідомила вона.
"Я про це письмово попередила НАЗК", - сказала Матіос.

 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...