Перейти до змісту

Ну что, дело идёт к Томосу, или..?


хозяин

Recommended Posts

Мені пох, як він там у рейтингу криміналу стоїть. І срати мені на його "проукраїнськість". Важливо те, що він поряд з Президентом країни на урочистому заході. Рошен теж "проукраїнський", бо Україна - його дійна корова, яку він не тільки доїть та ще й три шкури з неї дере. А ще він захищає свої напизджені активи тут. Таких "проукраїнських" у вишиванках повилазило останнім часом, хоч жопою їж.

А  мені пох що тебі пох,  головне справу робить (томос) а крадуть вони всі. 

Link to comment
Share on other sites

Ти тьой томос на хліб будеш мазати, чи у хаті ними топитимеш?  :gigi:

 

Напевно юзеру добре платять за писанину на форумі - і на хліб і на опалення вистачає, інакше який сенс стукати по клаві?

Link to comment
Share on other sites

насчёт днепровских авторитетов клаус прав...

если бы не они то днепр тоже был бы частю..русского мира.

Та правий він, правий. Тільки не треба забувати, що вони геройськи (без іронії) захищали свою Україну для себе. А Україну для українців захищати не будуть, це справа виключно наша. І на цьому шляху, який і веде до справжньої незалежності,  навряд чи вони будуть нам допомагати, скоріше навпаки. Так буває...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У победы всегда много отцов, поражение- всегда сирота (с). Эта крысиная возня не умаляет значения и томаса и войны с кацапами для Украины и ее независимости.
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

У победы всегда много отцов, поражение- всегда сирота (с). Эта крысиная возня не умаляет значения и томаса и войны с кацапами для Украины и ее независимости.

 

В 14м было #водинтур, в 19м #томос. Это я к тому, что лохторату и куй - цяцька. А для независимости Украины, неплохо было бы пару десятков московских попов-гебешников за жопу взять. Или хотя бы выслать, нахуй, с Украины, за подрывную деятельность против государства и шпионаж.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Для этого яйца нужны не из марципана, а из чего то по-тверже. С эти в украинском политикуме всегда были проблемы. У одного правда есть. И та - Юля;) безнадёга короче.
Link to comment
Share on other sites

1. Не интернет, а скроенный по путинсикм рецептам ватный канал, на котором здешняя вата с наслаждением смотрит свое вата-шоу.

2. Про "поездку в Стамбул" давай ссылку. Гуглу она неизвестна. Только вате.

Нехай  Юлька  на  канал  до  суду  подасть,  якщо  то  пльотки.  Але  то  не  пльотки. 

Link to comment
Share on other sites

https://24tv.ua/rosiyski_zmi_zaklikayut_parafiyan_zahishhati_vinnitskiy_hram_vid_natsistiv_n1092186

 

Російські ЗМІ закликають парафіян захищати вінницький храм від "нацистів"

 

Російські ресурси розмістили інформацію із закликом до московських парафіян прийти захищати Свято-Преображенський собор у Вінниці дослівно від "нацистів".

Про це почали масово повідомляти російські пропагандистські видання.

Читайте також: Перехід до Православної церкви України: ще три громади на Вінниччині покинули УПЦ МП

У тексті йдеться, щоб парафіяни кидали підготовку до Святвечора і приходили захищати храм і там зустрічати Різдво.

1092186_5577476.png?201901194950
В Росії нервують після отримання Україною Томосу

1092186_5577477.png?201901194950
Російські ЗМІ поширюють пропаганду

Варто додати, що 17 грудня собор перейшов до української Помісної церкви. Заяву настоятелю храму, митрополита Вінницького і Барського Симеона парафіяни зустріли перехід гучними оплеками.

Відео: парафіяни зустріли перехід до ПЦУ оплесками.

 

А де наше СБУ??? На собор, що перейшов до православної церкви України збираються напасти кацапські сектанти-розкольники!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Нехай  Юлька  на  канал  до  суду  подасть,  якщо  то  пльотки.  Але  то  не  пльотки.

 

Я вроде бы ясно написал, что именно на канал и подаст. Иск уже готовят. В сети об этом есть. Как и о том, что на Ющенко по этому эпизоду подавать не за что - всё вранье принадлежит журналистке прямомаасковского канала, Ющенко только кивал головой и поддакивал, ни разу не назвав ничьей фамилии.

Автор сплетни, как я понимаю, Тарас Чорновил, честнейший человек и заслуженный шарикоподшипник.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мені ні про що розмовляти з людиною, яка не розуміє політичне значення томосу для України.... 

Та все він розуміє, просто він проти. 

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тримайте  нас  в  курсі.  Правда  для  підтвердження  факту  треба  Варфоломія  в  суд  кликати.  Щоб  тільки  дожив. 

 

А там ни слова о Варфоломее нет. Это уже фантазии кнопа - или того, у кого он списал свой текст.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

А там ни слова о Варфоломее нет. Это уже фантазии кнопа - или того, у кого он списал свой текст.

Та  це  стара  інфа.  Ющенко  її  давно  озвучував.  Він,  правда,  не  називав  персони,  котра  мутила  воду.

Коли  він  почав  піднімати  це  питання  з  Варфоломієм,  то  В.  сказав,  що  у вас  в  державі  нема  єдності  з  того  питання. 

Це  було  давно,  я  вже  не  пам ятаю  кінцівки,  чи  було  посилання  на  якийсь  візит  чи  розмову.  Знаю,  що  це  стало  причиною  відмови. Я  тоді  навіть  не  зрозуміла,  що  йдеться  про  Тимошенко.  Ті,  хто  зараз  піднімає  це  питання,  досить  впевнено  говорять,  так  що  дійсно  цікаво,  чи  буде  позов.

Link to comment
Share on other sites

Та це стара інфа. Ющенко її давно озвучував. Він, правда, не називав персони, котра мутила воду.

Коли він почав піднімати це питання з Варфоломієм, то В. сказав, що у вас в державі нема єдності з того питання.

Це було давно, я вже не пам ятаю кінцівки, чи було посилання на якийсь візит чи розмову. Знаю, що це стало причиною відмови. Я тоді навіть не зрозуміла, що йдеться про Тимошенко. Ті, хто зараз піднімає це питання, досить впевнено говорять, так що дійсно цікаво, чи буде позов.

Гы, Ющенко сказал... Большего пиздуна ещё поискать. Ну может кум переплюнул.
Link to comment
Share on other sites

 

https://24tv.ua/rosiyski_zmi_zaklikayut_parafiyan_zahishhati_vinnitskiy_hram_vid_natsistiv_n1092186

 

Російські ЗМІ закликають парафіян захищати вінницький храм від "нацистів"

 

Російські ресурси розмістили інформацію із закликом до московських парафіян прийти захищати Свято-Преображенський собор у Вінниці дослівно від "нацистів".

Про це почали масово повідомляти російські пропагандистські видання.

Читайте також: Перехід до Православної церкви України: ще три громади на Вінниччині покинули УПЦ МП

У тексті йдеться, щоб парафіяни кидали підготовку до Святвечора і приходили захищати храм і там зустрічати Різдво.

1092186_5577476.png?201901194950

В Росії нервують після отримання Україною Томосу

1092186_5577477.png?201901194950

Російські ЗМІ поширюють пропаганду

Варто додати, що 17 грудня собор перейшов до української Помісної церкви. Заяву настоятелю храму, митрополита Вінницького і Барського Симеона парафіяни зустріли перехід гучними оплеками.

Відео: парафіяни зустріли перехід до ПЦУ оплесками.

 

А де наше СБУ??? На собор, що перейшов до православної церкви України збираються напасти кацапські сектанти-розкольники!

 

 

и сколько там пришло??

Link to comment
Share on other sites

Мені ні про що розмовляти з людиною, яка не розуміє політичне значення томосу для України.... 

 

Яке буде "політичне значення", то ми ще подивимося. Бо до чого б не торкнувся своїми брудними руками Рошен у суспільному житті, все воно перетворюється на лайно з часом. 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Конечно, прав. Достаточно ознакомиться с биографией Нарика. Если на счету пацанов Рината сотни трупов, то у хлопцев Нарика от силы два десятка. Из всем известных называют разве что Макса Бешеного и - недавно - Сармата.

 

По защите Днепра: наткнулся случайно на текст Бутусова.

http://resonance.ua/narik-glavnyy-mecenat-dnepra/

...Петровский назначил себя главным героем спасения Днепра от российской оккупации во время войны. Был снят целый фильм, который показали на 5-м канале, о том как Петровский защищал Родину, сыграв, по мнению авторов фильма, ключевую роль в защите Днепра от российской агрессии.

А незнающие говорят: "Беня, Беня..." - Нет. Нарик. Пятый канал подтверждает.

Я уже 100 раз писал тут на форуме,что беня сам под одним из авторитетов Днепра.

Это раз,а два -я утверждаю,что на сходке авторитетов в 14 году было решено валить безбожно всех и вся ,кто хоть на пушечный выстрел подойдет к админ зданиям(кстати потом были вызванны все ватные активисты Днепра и им прямо в лицо было тоже самое сказано и после этого разговора там-те , вообще в осадок упали),а Беню попросили возглавить на время администрацию....скажу больше,то,что я написал-это инфа от одного из людей который и находился на сходке того времени.

А,все остальное то хуйня шо пишут бутусовы и 5 каналы снимают..и кто там шо себе присвоил....

Напишу даже капслуком,первый и последний раз.

ПОВТОРЯЮ ДНЕПР ОСТАЛСЯ В УКРАИНЕ ТОЛЬКО БЛАГОДАРЯ СХОДКЕ АВТОРИТЕТОВ ЭТОГО ГОРОДА И КРАЯ И  ЭТО БЫЛО ИХ ОБЩЕЕ И ЕДИНОГЛАСТНОЕ РЕШЕНИЕ.

 

все больше я к этой теме не буду возвращаться-хотите верте,тотите не верте.

Змінено користувачем кноп
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В 14м было #водинтур, в 19м #томос. Это я к тому, что лохторату и куй - цяцька. А для независимости Украины, неплохо было бы пару десятков московских попов-гебешников за жопу взять. Или хотя бы выслать, нахуй, с Украины, за подрывную деятельность против государства и шпионаж.

нахуй высылать..

в тюрьму на 15-20 лет как минниум

или пожжизненно.

Link to comment
Share on other sites

Третій президент України Віктор Ющенко заявив, що у часи його президентства, коли він провадив переговори із представниками помісних православних церков щодо створення єдиної помісної української церкви, тодішня прем’єр Юлія Тимошенко перешкоджала цим планам. Зокрема, вона переконувала тодішнього православного Єрусалимського патріарха у заполітизованості цього питання.

Про це Віктор Ющенко розповів у інтерв’ю телеканалу «Прямий», після завершення церемонії підписання томосу про автокефалію Православної церкви України.

«В моєму житті, якщо ми говоримо про церковну стезю, це була одна із принизливих розмов. Тому що патріарх (Єрусалимський – ред.) мені декілька разів нагадував, що, «пане президенте, це у вас питання політичне – створення української помісної церкви. Цю установку піднесли як політичну. Я апелював до того, що «Ваше святосте, подивіться отам на вулиці 12 млн, оті 12 млн благають, вимагають відповідно до православних канонів мати свою національну церкву. Чому я як пересічний громадянин, як вірний своїй церкві, не можу мати це благо?», – зазначив Ющенко відповідаючи на питання журналістки, чи правда, що Юлія Тимошенко перед його візитом у Єрусалимі зустрічалася із патріархом. Читайте більше тут: 

https://zik.ua/news/2019/01/05/yushchenko_zayavyv_shcho_tymoshenko_pereshkodzhala_u_nadanni_tomosa_1482941

Link to comment
Share on other sites

Так воно дiйсно полiтичне. Не факт, що патрiарх так без всяких юльок це не розумiв. Просто Ющенко на Жульцi зациклений.

... Тому що патріарх (Єрусалимський – ред.) мені декілька разів нагадував, що, «пане президенте, це у вас питання політичне – створення української помісної церкви...

Link to comment
Share on other sites

Так воно дiйсно полiтичне. Не факт, що патрiарх так без всяких юльок це не розумiв. Просто Ющенко на Жульцi зациклений.

 

Там на видео есть более интересный момент: Ющенко сочувствует Федорычу, которому тогдашняя оппозиция (Кличко? Яценюк? Тягнибок? Турчинов? но точно не министр экономики Порошенко) мешала идти в Европу.

Фамилия Тимошенко, кстати, звучит только из уст журнашлюшки. Ющенко ни ее, ни оппозиционеров, мешавших его братишке Федорычу оевропеиться, не называет.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Там на видео есть более интересный момент: Ющенко сочувствует Федорычу, которому тогдашняя оппозиция (Кличко? Яценюк? Тягнибок? Турчинов? но точно не министр экономики Порошенко) мешала идти в Европу.

Фамилия Тимошенко, кстати, звучит только из уст журнашлюшки. Ющенко ни ее, ни оппозиционеров, мешавших его братишке Федорычу оевропеиться, не называет.

Так Хведорович дiйсно "топив" за ассоцiацiю. Згадайте його маневри тодi - полетiв в Брюссель (грошей не дали), потiм в Китай (грошей не дали), а лиш потiм в Сочi (дали трохи)... Пiсля того маневру й почались масовi протести.

Link to comment
Share on other sites

Ну шо, томосята, при незалежних але не визнаних УПЦ КП та АУПЦ ви за Кирила не молилися. То була прерогатива ватанів з УПЦ МП. А тепер - будете!  :lol2:

 

Стаття з кацапського сайту, відео літургії - від Громадського ТБ. З 1.04.25 починають поминати патріархів, 1.04.39 - поминають Кирила.

Як то кажуть - за що боролися....

 

https://spzh.news/ru/news/58997-glava-pcu-na-arkhijerejskoj-liturgii-v-sv-sofii-molilsya-za-patr-kirilla

 

Глава ПЦУ на «архиерейской литургии» в Св. Софии молился за Патр. Кирилла

9a3cER_5c3343abc1cca2_84902478-tmb-750x4Президент Украины и глава ПЦУ Епифаний помолились за Патриарха Кирилла

На «рождественской литургии» в соборе Св. Софии «митрополит Киевский и всея Украины» Епифаний впервые после создания ПЦУ помянул имя Предстоятеля РПЦ Патриарха Кирилла.

7 января, во время праздничного богослужения в Софии Киевской, «предстоятель» ПЦУ Епифаний (Думенко) на Великом входе, следуя диптиху Константинопольского патриархата, помянул Предстоятелей всех Поместных Православных Церквей, среди которых прозвучало и имя Святейшего Патриарха Московского и всея Руси Кирилла. 

На богослужении присутствовал Президент Петр Порошенко, который неоднократно упоминал о том, что храмы, где молятся за Главу РПЦ, не могут называться украинскими. В частности, 14 октября он заявил: «Разве храмы, где молятся за Патриарха РПЦ Кирилла, который со своей стороны молится за русское войско, которое убивает украинских воинов и гражданское население, могут называться украинским? Прошу задуматься над этим и паству, и верных этой конфессии».

Отметим, что с момента образования ПЦУ и до поездки в Стамбул за Томосом имя Московского Патриарха на службах новообразованной церковной структуры не поминалось.

Как сообщал СПЖ, сегодня в Софии Киевской проходит презентация Томоса об автокефалии ПЦУ. Церемония подписания Томоса состоялась 5 января в стамбульском патриаршем Свято-Георгиевском храме. 6 января 2019 года Томос вручили главе ПЦУ «Митрополиту Киевскому и всея Украины» Епифанию Думенко.

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...