Перейти до змісту

Важливо! Робота форуму


Спартак

Recommended Posts

питання: що я роблю не так?

з телефону навіть у розширеній формі не можна додати фотку, або запостити лінк з твіттера через твітер форму, я є у десктопному варіанті

У настройках браузера вистави User agent -> PC (настольний комп'ютер або подібне, залежить від браузера)

Link to comment
Share on other sites

я про телефон, через сафарі браузер

Safari -> Параметри -> Запит настільної версії сайту. Там включить для всіх, або тільки для цього сайту.

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Запиляв перелік тегів. Тепер всі теги вибираються з дропдауна (випадайки). Висота випадайки правда не дуже, але це таке...

 

Коли теги понаповнюються, створю клікабельний список в популярних темах

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

нащо Ви котів знесли з першоі сторінки?? :fp1:

 

де тепер позитив шукати по кутках :X

 

кому коти заважали у загальних обговореннях? тим більше більшість проголосувала за прикріплення гілки 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Останнім часом, під час створення нової теми, сервак підвисає з помилкою 503. Спроба оновити сторінку призводить до створення дублікатів нової теми.

У тебя наверное от волнения руки дрожат (с) Zzzz. Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

У тебя наверное от волнения руки дрожат (с) Evro.

Не мій стиль, і я не пишу коцапською.

Повернися, почитай уважніше і вибачся негайно!   :lol2:

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

нащо Ви котів знесли з першоі сторінки?? :fp1:

 

де тепер позитив шукати по кутках :X

 

кому коти заважали у загальних обговореннях? тим більше більшість проголосувала за прикріплення гілки 

 

У нас було забагато прикріплених гілок, вони реально забивали екран. А сенсу тримати в Загальному, якщо гілка не прикріплена - немає. І так треба або пошуком, або в список популярних тем. До речі гілка там є в переліку- https://uapolitics.com/index.php?/topic/39515-populiarnі-temi-forumu/?p=1158972

 

Можу повернути в Загальні обговорення, поки активність форуму і так низька.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Гальма страшні на форумі останніми днями, Спартак.

 

 

просто галюмує швидкість? Чи є якісь інші симптоми?

"Запрос - Ответ" 43,5 часа реакция.

 

В принципе нормальненько. В духе избирателей Зеленского В.А,

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites


просто галюмує швидкість? Чи є якісь інші симптоми?
Затримки з відкриттям сторінок і т.д. Повний фарш. А інколи все спрацьовує нормально.
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

Затримки з відкриттям сторінок і т.д. Повний фарш. А інколи все спрацьовує нормально.

 

я зараз переключив дещо на сервері, має працювати швидше, але доведеться дещо в двигуні поколупати, бо він старенький і новіші версії PHP починає сипати помилки.

"Запрос - Ответ" 43,5 часа реакция.

 

куди нам до вашої 24/7 зміни :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я зараз переключив дещо на сервері, має працювати швидше, але доведеться дещо в двигуні поколупати, бо він старенький і новіші версії PHP починає сипати помилки.

Наче налагодилося!  :tu:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

нащо Ви котів знесли з першоі сторінки?? :fp1:

 

де тепер позитив шукати по кутках :X

 

кому коти заважали у загальних обговореннях? тим більше більшість проголосувала за прикріплення гілки 

 

 

Свободу котам!  :)

 

Повернув гілку в Загальні Обговорення. Закріпляти не став з вищеописаних причин. Посилання на гілку завжди є в Популярні теми форуму

 

Також пододавав теги, перелік вивів в Популярні теми форуму, дійдуть руки - попроставляю лінки

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А чого це гіфки на аватарках не у всіх працюють? У www коліщатко крутиться, у Witt прапорець рухається, а в мене всі авки нерухомі. :X

У тебе саме зображення не рухається

photo-416.gif

ось знайшов аналогічне

1465241810_smaylik-kiborg.gif

тут - https://javasea.ru/uploads/posts/2016-06/1465241810_smaylik-kiborg.gif

 

протестував на тестовому юзерові https://uapolitics.com/index.php?/user/10448-test-reyestr/ - все працює

Бези зображення по лінку і вставляй собі на аватар

Link to comment
Share on other sites

Фокус в тому,  що я залогінився з під юзера (для того він і створений) і додав йому нову аватарку, яку перед тим зберіг на комп

Ось додана моїм юзером ава - https://uapolitics.com/uploads/profile/photo-10448.gif?_r=1597519614

вона праює

а ось твоя ава - https://uapolitics.com/uploads/profile/photo-416.gif?_r=1597534504

вона статична.

Link to comment
Share on other sites

вона статична.

Ну а я про що. Оригінал дінамічний, а імпортований файл photo-416.gif - статичний. І таке для всіх авок. Якась аватарна дискримінація. :)

Може я не так авку міняю? Але знайшов тільки один спосіб: на сторінці "Перегляд профілю" натиснути кнопку "Редагувати" на авці.

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...