Перейти до змісту

Важливо! Робота форуму


Спартак

Recommended Posts

Я не займаюся розкруткою. Ще раз - я просто читаю і цікавим ділюся тут.

 

Взагалі, то був жарт. Але, зважаючи на кількість постів тут, присвячених кожному черговому "откровенню" з ТГ, то ви їх таки розкручуєте на добровільних засадах  :)

Link to comment
Share on other sites

 

Приєднав скрин оверпостингу.

 

Посилання https://uapolitics.com/index.php?/topic/39543-kitajskij-koronavіrus-krokuє-po-planetі/?p=1163456

 

Це повний пипець, краще виключити, бо все одно ніхто не перечитує той оверпостінг на півсторінки, а тему засирає конкретно. :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Проблема в мобильном интерфейсе. Жмёшь відповісти а оно херачит туда все подряд. Удалять и подчищать это боль. Никто тут не хочет оверпостить чтобы нанести какой то ущерб.
Link to comment
Share on other sites

ущерб

А чому в інших з мобіли виходить? Чому не ставиш в браузері "Версія для ПК", не виділяєш потрібний фрагмент і не тиснеш "Ім'я або цитата"?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


А чому в інших з мобіли виходить? Чому не ставиш в браузері "Версія для ПК"?
Тссс, бо зараз він тебе на йух пошле ;)

https://uapolitics.com/index.php?/topic/39543-kitajskij-koronav%D1%96rus-kroku%D1%94-po-planet%D1%96/page-67&do=findComment&comment=1163507

Link to comment
Share on other sites

Це повний пипець, краще виключити, бо все одно ніхто не перечитує той оверпостінг на півсторінки, а тему засирає конкретно. :(

Спокійно, вкладені цитати вимкнув.

 

Хотів всунути туди згорталку, щоб можна було при бажанні розгортати дерево цитат повністю, але не вийшло з наскоку. Ну та таке, є важливіші роботи по форуму.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А чому в інших з мобіли виходить? Чому не ставиш в браузері "Версія для ПК", не виділяєш потрібний фрагмент і не тиснеш "Ім'я або цитата"?

А зачем? Мне удобнее именно в мобильном варианте. Вариант для десктопа не респонив, зачем мне мучится?
Link to comment
Share on other sites

Якщо б ти спробував, а не робив зарані безпідставних висновків, то побачив, що на сучасному смарті версія нашого форуму з увімкнутою в браузері смартфона "версією для пк" працює чудово і є абсолютно повнофункціональною.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якщо б ти спробував, а не робив зарані безпідставних висновків, то побачив, що на сучасному смарті версія нашого форуму з увімкнутою в браузері смартфона "версією для пк" працює чудово і є абсолютно повнофункціональною.

Галакси ноут 10+ для тебя достаточно современный телефон? Мне не хочется ломать свои глаза об мелкие шрифты. Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Дописую:

кацапсамонаїбнувся

кацапапристрелили

масовадекацапізація

завиванняззапарєбріка

 

ну і парочку б унікальних, для святкових подій:

хуйлоздохло

кацапстанукінець

Link to comment
Share on other sites

ті шо були і можна залишити/додати

на розсуд дописувачів

 

 

Суто наші/запозичені/які прижились ІМХО

 

політгумор

ВР

Затокримнаш

Победобєсіє

Мінск-3

Сілентіо

Одинадцятий

ПростоСподобалось

Звізда

Ідеологічна Радикалізація

Наступний Президент США - може бути вічним тегом

Хронікі Лугандона

ЫЫЫЫЫ

Юзвері

ТомосЄ

ЖєСуі

НовіОбличчя

КіваСмалить

ПроМову

Атимчасом … у поляків, у білорусів і тд

Какаяразніца

Адіннарот

Гниди

Перемога

Зрада

Шоу

Свят-Свят

Кловун

Многоходовочка

РоботаФоруму

Бугага

Link to comment
Share on other sites

ті шо були і можна залишити/додати

на розсуд дописувачів

 

 

Суто наші/запозичені/які прижились ІМХО

 

політгумор

ВР

Затокримнаш

Победобєсіє

Мінск-3

Сілентіо

Одинадцятий

ПростоСподобалось

Звізда

Ідеологічна Радикалізація

Наступний Президент США - може бути вічним тегом

Хронікі Лугандона

ЫЫЫЫЫ

Юзвері

ТомосЄ

ЖєСуі

НовіОбличчя

КіваСмалить

ПроМову

Атимчасом … у поляків, у білорусів і тд

Какаяразніца

Адіннарот

Гниди

Перемога

Зрада

Шоу

Свят-Свят

Кловун

Многоходовочка

РоботаФоруму

Бугага

 

 

 

ВР = Верховна Рада

 

КіваСмалить - забагато честі персональний тег цьому ідотові.

Персональний буде лише для Путіна і то в якості тега "хуйло"

 

Наступний Президент США - може бути вічним тегом

Одинадцятий

це теми. а не теги

ПО США, думаю створити "Президент США" бо "Трамп" не факт, що буде актуальним з осені)))

 

по решті ок

Link to comment
Share on other sites

 

 


кацапапристрелили

 

до речі треба якийсь тег, для всіх аварій, падінь авіації і ніших зажмурених москалів. Але якийсь універсальний для такого випадку

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Спартак! Сьогодні зіткнувся з тим, що збережені раніше посилання знов не працюють.  :pardon:

Таке посилання, наприклад, діє зараз https://uapolitics.com/index.php?/topic/34243-potikhonku-otchalivaem-v-pravilnom-napravleni/page-8

Раніше збережене таке (тепер не працює) https://uapolitics.com/topic/34243-potikhonku-otchalivaem-v-pravilnom-napravleni/page-8

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Перебої в роботі форуму пов'язані з тим, що крашиться один з HDD сервера. Там рейд-масив, тому ризику для даних немає, але Апач лагає. Сьогодні вночі форум не працюватиме близько години - техпідтримка дата-центру повинна змінити жорсткий диск.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

питання: що я роблю не так?

з телефону навіть у розширеній формі не можна додати фотку, або запостити лінк з твіттера через твітер форму, я є у десктопному варіанті

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...