Перейти до змісту

Важливо! Робота форуму


Спартак

Recommended Posts

Так был пару дней назад, я почему и написал.... шайтан... может кто-то другой грохнул? 

Там были фотки с Порошенко 2015 года.

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Так был пару дней назад, я почему и написал.... шайтан... может кто-то другой грохнул? 

Там были фотки с Порошенко 2015 года.

у тебе немає альбомів, якщо вірити адмінці. Крім того, я недавно переглядав галерею - https://uapolitics.com/index.php?/gallery/

там не було ніякого альбому, створеного тобою, якщо мені не зраджує пам'ять.

Жодні альбоми не видалялись як мінімум з кінця 2019.

Link to comment
Share on other sites

Ну то договорюйте все.

Люди хочуть зарегатися, щоб:

 

танунннах, тільки після прогнання сітізена  і кацапських спартаків з пуфіка

 


як варіант - розігнати кодлу томкетів і американських козаків на пуфіку
 

 
Я хотів там написати, але реєстрація не працює. 
 
Воювати онлайн із зебілами? Нафіга?
 
 
Так що нас чекає атака кнуро-зомбі....
Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

Люди пишут, регистрация на форуме не работает.

Люди пишут, регистрация на форуме не работает.

як саме не працює?

мейл не приходить? в чому суть проблеми?

Link to comment
Share on other sites

 

medved :

    танунннах, тільки після прогнання сітізена  і кацапських спартаків з пуфіка

 

здивувався, пішов дивитись, чим я юзеру не догодив. Загадав :D

 

https://uapolitics.com/index.php?/topic/20868-br%D1%96t%D1%96sh-gorlz-kobili-skachut/page-40&do=findComment&comment=1153256

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Це не така проста штука оновити двигун. Я сам це не потягну - треба нормального спеціаліста.

Подумаю, як краще це організувати

Так от. Перед тим як щось крутити, треба розуміти, що саме ми хочемо накрутити. У мене є деякі думки з цього приводу, але хотів би почути думку форумчан:

як ви бачите подальший розвиток ресурсу?

 

Якщо в подальшому бачите лише занепад, то так і пишіть :gigi:

Link to comment
Share on other sites

хочеться розвивати мобільну версію

це очевидна річ. Про те що має бути нормальна мобільна версія, пошук і т.п. - це самособою зрозуміло.

 

Мене цікавить власне ось це

 

хотілося б бачити більше українських дописувачів 

Яких ви дописувачів хотіли б бачити? звідки їх залучати, а головне як?

Я от зараз дивлюсь в бік логіна через фейсбук ,але поки неясно як це правильно зробити, щоб не набігли боти і не засрали форум.

Робити окремо Клуб, як на старому ФУПі? Чи навпаки їх в пісочницю?

 

Крім того зараз придивляюсь до двигунів, які дозволяють робити гілки коментарів, щоб можна було йти по гілці ,а не шукати відповідь, гортаючи сторінки (типу Коментів в ЖЖ, тільки сучасніше). У нас ця проблема ще не така очевидно, а на ФУПі можна застрелитись, поки знайдеш відповідь, бо юзерів багато.

Знов таки, така система подачі виносить на перше місце 1ий пост, що зменшує сенс великих гілок і збільшує вагу тегів і мета-темдля організації великих гілок.

 

В принципі сучасні майданчики, що виросли з форумів мають перспективу на фоні катастрофічного падіння довіри до соцмереж, перш за все фейсбука. Parler і gab.com якраз на цьому і піднялись. З іншого боку, залучення діаспори це ок, але не хотілося б стати майданчиком для трампістів, які будуть використовувати юаполітікс виключно для своїх внутріпартійних потреб колекціонування лайна на демів. Я бачив, на що перетворились за останній місяць фейсбучні групи української діаспори.

 

Короче багато варіантів, треба добре все зважити...

Link to comment
Share on other sites

Я от зараз дивлюсь в бік логіна через фейсбук ,але поки неясно як це правильно зробити, щоб не набігли боти і не засрали форум.

Робити окремо Клуб, як на старому ФУПі? Чи навпаки їх в пісочницю?

 

 

Не думаю, що тим тре взагалі заморочуватися...Фома ставив якось капчу і так нею задовбав, що й бажання заходити іноді не було. А щодо пейсбуку - то наприклад я їм ніколи не користувався і навіть заради логіну на наш маленький форум користуватися не збираюся.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

на тотальний батл між злобними трампістами-путчистами і підлими комуняками-демами. Українського в них залишилось лише те, що вони кленуть одне-одного українською )))

Link to comment
Share on other sites

Не думаю, що тим тре взагалі заморочуватися...Фома ставив якось капчу і так нею задовбав, що й бажання заходити іноді не було. А щодо пейсбуку - то наприклад я їм ніколи не користувався і навіть заради логіну на наш маленький форум користуватися не збираюся.

я не про те, щоб перевести існуючих юзерів на фесбук-логін, а про те, щоб дати можливість логінитись новим юзерам через фейсбук (паралельно до існуючої системи реєстрації)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...