Перейти до змісту

Всім, хто знає Жада


Via

Recommended Posts

В Луганске один Жад в жопе? Походу,там есть и патриоты...и они тоже в жопе

 

Я з Луганської області на форумах натрапила на Жада.

Велесов каже, що йому треба чимала сума, бо хоче комфортного біженства, але й совість має, на таке не проситиме. Тому поки що сидить у Северодонецьку і мріє, що і його пронесе.

Абориген вже в Ірпіні і йому всім миром допомогли.

Дончанін поки що мовчить.

Ще когось ти знаєш?

Link to comment
Share on other sites

В Луганске один Жад в жопе? Походу,там есть и патриоты...и они тоже в жопе

 

и есть наш солдатик, которого привязали к БТР и возили по городу :(

 

зы отпустите эту ветку...

кто хотел перечислил, кто нет -высказался

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я з Луганської області на форумах натрапила на Жада.

Велесов каже, що йому треба чимала сума, бо хоче комфортного біженства, але й совість має, на таке не проситиме. Тому поки що сидить у Северодонецьку і мріє, що і його пронесе.

Абориген вже в Ірпіні і йому всім миром допомогли.

Дончанін поки що мовчить.

Ще когось ти знаєш?

Дончанин клянчить не привык...а привык самостоятельно решать свои проблемы

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я з Луганської області на форумах натрапила на Жада.

Велесов каже, що йому треба чимала сума, бо хоче комфортного біженства, але й совість має, на таке не проситиме. Тому поки що сидить у Северодонецьку і мріє, що і його пронесе.

Абориген вже в Ірпіні і йому всім миром допомогли.

Дончанін поки що мовчить.

Ще когось ти знаєш?

 

Колибри, Бум, Джонни, Папа Карлос,Донецкий Вася,bobrdobr, Евро...

зы пройдись по нашим ветках АТО , их больше

Змінено користувачем Луша
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дончанин клянчить не привык...а привык самостоятельно решать свои проблемы

 

Молодець. А коли буде дійсно непереливки - не мовчи, бо бувають непреборні обставини.

Link to comment
Share on other sites

Я бачила, що ви всі допомагали Аборигену. І в нього зараз все більш-меньш доладу - саме завдяки вам великою мірою.

 

А Жад в жопі і допомоги чекати нема звідки.

 

Приймав я рік тому у Львові в гості одного свого старшого приятеля, різнобічну людину, письменника, чудового фотографа і поза тим військового підполковника у відставці. Довго з ним філософствували на різні теми типу первородного гріха і спокутування.

І от підходить до нас на вокзалі якась бабця і просить грошей на електричку, бо грошей не стало після візиту до лікарів і аптеки. Я дав десятку, а мій супутник зауважив - "не подякувала". Бабця дійсно поводилася так, ніби то я їй винен ту десятку, тому нема за що дякувати. Тому на нього вона накинулася, що він такий-сякий, а їй тут грошей бракує, бо лікарі, п'яте-десяте...

Вийшли на свіже повітря і він мені каже - тій бабці поневіряння призначили зверху за її паскудність. А ви, каже, своєю добротою перебили небесну спокуту.

Я замислився - а може й дійсно? Звісно, ми не маємо судити інших, і не повинні забувати християнські чесноти (ой, сорі, ви ж язичниця), але іноді все на лобі написано.

Змінено користувачем Marser
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

 Жад він що, покаявся чи бодай вибачився? Ну як можна вибачати нерозкаяну скотину... Вже не кажучи про те що б скотині допомагати.

 

Вчора вночі на ФУПі казав, що ні в які окопи він не ходить. А вам потрібно каяття з биттям лобом об землю в відеозаписі?

Link to comment
Share on other sites

и есть наш солдатик, которого привязали к БТР и возили по городу :(

 

зы отпустите эту ветку...

кто хотел перечислил, кто нет -высказался

Вчера у меня было такое же мнение.

А сейчас уже нет.

Это очень интересная и показательная ветка.

Во-первых, она про опасность дурака с инициативой. В нашем случае - дуры.

Во-вторых, она про собаку, которая кусает руку дающего, а потом клянчащую очередную подачку.

В-третьих, она про то, как легко из готовых помочь незнакомому мы все ВОВРЕМЯ превратились в наблюдательных циников, умеющих анализировать и систематизировать информацию.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Жад він що, покаявся чи бодай вибачився? Ну як можна вибачати нерозкаяну скотину... Вже не кажучи про те що б скотині допомагати.

 

так он же написал, что "ниудачно пашутил, мир-дружба-жвачка"

Link to comment
Share on other sites

 

 


А ви волаєте, як ідіоти "Ой, сепаратюга"

Возможно это потому, что он и есть сепаратист. А система морали не у всех такая гибкая, чтобы оказывать им поддержку.

Link to comment
Share on other sites

Дончанин клянчить не привык...а привык самостоятельно решать свои проблемы

За те вам і респект. Люди в халепі діляться на три групи.

Перші вигрібуть самі, вб'ються, але відмовляться від чужої допомогти.

Другі від безвиході приймуть чужу допомогу раз-два, і потім будуть за неї довіку вдячні.

Треті до неї звикають, і нормально.

Змінено користувачем Marser
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вчора вночі на ФУПі казав, що ні в які окопи він не ходить. А вам потрібно каяття з биттям лобом об землю в відеозаписі?

 

Так, повноцінне щиросерде розкаяння а не словоблуддя

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Возможно это потому, что он и есть сепаратист. А система морали не у всех такая гибкая, чтобы оказывать им поддержку.

 

Він не є сепаратистом. Саме тому я і взялася йому допомагати.

Так, повноцінне щиросерде розкаяння а не словоблуддя

 

Це станеться дуже нескоро або й ніколи. Совки - це ментальні інваліди комуняцькеого режиму :(

Link to comment
Share on other sites

 

 


Вчора вночі на ФУПі казав, що ні в які окопи він не ходить. А вам потрібно каяття з биттям лобом об землю в відеозаписі?

В принципі, не потрібне. Я йому і так не допомагатиму. Як і всій тій цугівській шоблі, яка відкрилася як вороги України вже не в ситуації тріпотні язиком.

Link to comment
Share on other sites

Вчора вночі на ФУПі казав, що ні в які окопи він не ходить. А вам потрібно каяття з биттям лобом об землю в відеозаписі?

 

 

а ти почитай його хуєту на цугундері в квітні-травні, то є безпринципнний підар сепаратист, який знов розволдить лахов "укров" на бабкі

Link to comment
Share on other sites

Він не є сепаратистом. Саме тому я і взялася йому допомагати.

 

Це станеться дуже нескоро або й ніколи. Совки - це ментальні інваліди комуняцькеого режиму :(

 

 

Він сепаратист-гніда

Link to comment
Share on other sites

вия,

а кто его хочет замочить тут? не передергивай.

всем похер. похер исходя из того, что он писал.

говорит "пошутил"? ну чё, удачно "пошутил", получилось.

Підтримаю, на старому ФУПі був ще один іпанат, який "пожартував" що померла дитина.. фтопку

Link to comment
Share on other sites

Вия! Чтобы стать сепаратистом, необязательно сидеть на баррикадах с ружжом. Необходимо и достаточно просто высказать свое мнение, свою принадлежность к той или иной стороне. Жад свое мнение высказал неоднократно и менять его явно не собирался и не собирается. ВСЁ!

Link to comment
Share on other sites

 

 


мало не кожний бажає Жаду здохнути

 

НЕт, Вия, ты не права.  Это уже 4-й, если не 54-й раз на моей памяти, когда заду собирают баблос. Еще Светлая, царство ей небесное, собирала, если не ошибаюсь, на папу зада, у которого был инфаркт. Папа до сих пор обитает в Мариуполе, желаю ему еще долгих лет.  

 

А на заде осталось только жениться, бо все остальное для него уже делали  B-)

 

 

 

И пох политвзгляды зада,  он содержанка по жизни, причем не из дешевых, :pleasant:  40 тыров за неделю - это аппетиты будь здоров. 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Бути сепаратистом не так вже й ганебно. Просто серед них таких насправді практично немає. Немає тих, хто б щиро вірив у донбасянську унікальність та необхідність власного шляху.

 

Зате є ті, хто ненавидить Україну та українців і мріє, щоб Ху*ло їм відслинявив бабла. Таких називають колаборантами та іридентистами.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вчора вночі на ФУПі казав, що ні в які окопи він не ходить. А вам потрібно каяття з биттям лобом об землю в відеозаписі?

 

А це він теж по "нєдомислію зробив " ? 

 

Re: Привязал и себе на тазик ленточку..

 

zhad Написав:
-------------------------------------------------------
> уж больно п..ы слюной на Великий День Победы захлебываюццо)))))))))))))
 
 
Link to comment
Share on other sites

Все нормальные люди, у которых мозги, а не вата в голове давно оттуда уехали.

не всі.

моя мама мешкає в Горлівці. має двох дорослих спроможних доньок, які намагаються її вивезти звідти вже два місяці -ноль результату.

вона сидить і плаче - не поїду. так, в неї вже немає тіх мізків, що мали б бути, бо вже під 80.

на мої погрози, що зараз ми її просто силою зберемо і поїдимо - ще гірше, - я вам не кусок м'яса, ви маєте мене чути і поважати і теде, і тепе.

вмовляння лагідні теж не приводять ні до чого - погоджується зі всіма словами, а їхати -бросити хату, свій шматок землі на кладовище біля татової могили не силоміць.

а ще кішка -і знову ридання.

це неможливо передати.

і сидить там як "три тополі на плющихі"...

 

ми, дорослі тітки, не знаємо що робити, дякувати богу, та горлівка ще якось функционує -магазини працюють, пенсії платять...

що буде зараз -невідомо.

Link to comment
Share on other sites

А зачем вы будете пересылать ему деньги, если он едет к вам в дом?

Деньги эти ему на что?

На новую жизнь на новом месте?

Так почему их надо пересылать?

Пусть узнает, сколько стоит переезд из точки А в точку В и именно эта сумма должна быть ему отправлена.

А всё остальное его и его семью должно ждать на новом месте проживания.

Или план другой?

Просто собираем бабло?

:tu: Тим паче що жад на колесах, чи навіть на бенз йому треба декілька ескудо?

Link to comment
Share on other sites

не всі.

моя мама мешкає в Горлівці. має двох дорослих спроможних доньок, які намагаються її вивезти звідти вже два місяці -ноль результату.

вона сидить і плаче - не поїду. так, в неї вже немає тіх мізків, що мали б бути, бо вже під 80.

на мої погрози, що зараз ми її просто силою зберемо і поїдимо - ще гірше, - я вам не кусок м'яса, ви маєте мене чути і поважати і теде, і тепе.

вмовляння лагідні теж не приводять ні до чого - погоджується зі всіма словами, а їхати -бросити хату, свій шматок землі на кладовище біля татової могили не силоміць.

а ще кішка -і знову ридання.

це неможливо передати.

і сидить там як "три тополі на плющихі"...

 

ми, дорослі тітки, не знаємо що робити, дякувати богу, та горлівка ще якось функционує -магазини працюють, пенсії платять...

що буде зараз -невідомо.

 

это все очень печально, желаю скорейшего разрешения проблемы и чтобы все было хорошо.

 

к ситуации жада это никакого отношения не имеет.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...