Перейти до змісту

5-ий батальйон тероборони "Прикарпаття". Підсумки


Спартак

Recommended Posts

Перед тем как кого то осуждать, нужно побывать в их шкуре. 

А какая у них шкура, если они драпанули в большинстве? Даже, не выстрелив по врагу. Драпанули, создав условия для попадания в окружение тысяч людей.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Перед тем как кого то осуждать, нужно побывать в их шкуре. 

 

Так ото ж. Перш ніж в усьому звинувачувати Генштаб треба побувати і в його шкурі. Тим більше що відповісти на критику без розсекречування відданих наказів генштаб в принципі не може.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Перед тем как кого то осуждать, нужно побывать в их шкуре.

Иногда достаточно представить себя соседом осуждаемого - всего лишь. Что бы вы сказали, если б вот те ребята были теми, кто был обязан прикрывать ваш фланг?

Link to comment
Share on other sites

Не можу засуджувати ціх вояк, скоріше пробую зрозуміти ---

це всі цивільні люди

 де вони воювали?де досвід?

бачили, як зливають інших звичайно їм не хочеться просто так загинути

хтось може і більше, а вони змогли лише так.

не можу засуджувати.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

не можу засуджувати.

\

А я можу.

Бо, коли на тебе сподіваються, а ти - робиш ноги, то вибачатйе, краще вони б зовсім туди не заходили, тоді б і рішення приймались інші. імхо.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Не можу засуджувати ціх вояк, скоріше пробую зрозуміти ---

це всі цивільні люди

 де вони воювали?де досвід?

бачили, як зливають інших звичайно їм не хочеться просто так загинути

хтось може і більше, а вони змогли лише так.

не можу засуджувати.

ну тогда пускай ждут что к ним скоро прийдёт кавказец и они будут ипашить на него....

потом прийдёт кацап...и переселит их нахер всех в сибирь..нахуй...будут там ипашить на благо росиянской империи....

земли украины заселят...благодарными победителями.......

и будут они в рашенской империи людьми второго сорта...

и не нада мне тут говорить...шо сейчас не средневековье...а 21 век...на дворе.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ніхто нічого не знає, окрім Спартака. 

Всі солдати, по суті, мовчать, але Спартаку розказують все.

Тільки Спартаку. 

Спартак, а партбілет ПР ляжку не пече?

 

А публіка щаслива, аж сі заслинила, - западєнцы прєдатєлі!

Я казав, що Галичину з України видавлять. 

А вона дуже пручатися і не буде.

  • Upvote 3
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ніхто нічого не знає, окрім Спартака. 

Всі солдати, по суті, мовчать, але Спартаку розказують все.

Тільки Спартаку. 

Спартак, а партбілет ПР ляжку не пече?

 

А публіка щаслива, аж сі заслинила, - западєнцы прєдатєлі!

Я казав, що Галичину з України видавлять. 

А вона дуже пручатися і не буде.

наша пісня гарна й нова (с)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

дякую. як і думав.

 

щодо дописувачів вище - це не проблема франківська. це проблема формування батальйону та, головне, його командування.

хоча розшатування на тему "немає чого нашим західнякам воювати за той донбас" таки трохи працює :(

 

 

Theorist

там ще й частина одеської бригади ЗСУ відзначилася. причому в місті їх зустрічали квітами, як героїв. а вони просто драпали... :(

 

Одесская 28 бригада ушла да. Но там вроде командир приказ дал уходить. Они тупо и ушли, надо менять командование и судить виновных

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ніхто нічого не знає, окрім Спартака. 

Всі солдати, по суті, мовчать, але Спартаку розказують все.

Тільки Спартаку. 

Спартак, а партбілет ПР ляжку не пече?

 

А публіка щаслива, аж сі заслинила, - западєнцы прєдатєлі!

Я казав, що Галичину з України видавлять. 

А вона дуже пручатися і не буде.

Прикарпатці взагалі не пручалися, драпонули по домівках :(

Нехай інші воюють, донбас то ж далеко, до них може й не дійдуть :td:

Чернівчани он теж сотнями дизертують, правда щоб так, цілим військовим підрозділом, прямо з поля бою...

Правда це не галичани, галичани бачу грозяться всією галичиною драпонути.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ніхто нічого не знає, окрім Спартака. 

Всі солдати, по суті, мовчать, але Спартаку розказують все.

Тільки Спартаку. 

Спартак, а партбілет ПР ляжку не пече?

 

А публіка щаслива, аж сі заслинила, - западєнцы прєдатєлі!

Я казав, що Галичину з України видавлять. 

А вона дуже пручатися і не буде.

Не знаю, який патрбілет в Спартака, а трудова книжка Бартки схоже в Путлєра лежить :bluet:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ніхто нічого не знає, окрім Спартака. 

Всі солдати, по суті, мовчать, але Спартаку розказують все.

Тільки Спартаку. 

Спартак, а партбілет ПР ляжку не пече?

 

А публіка щаслива, аж сі заслинила, - западєнцы прєдатєлі!

Я казав, що Галичину з України видавлять. 

А вона дуже пручатися і не буде.

 

1. Я спілкувався з 2 (прописом - двома) людьми, з тих, що вірили в ротацію) З них з одним переписувався, з іншим наживо. Ні, я не дам ніяких імен, бо вони під слідством, це раз, а друге я їм пообіцяв приватну інфу не розголошувати.

2.Прихильники драпання і їхні родичі і без мене активно просувають свою позицію у соцмережах.

3. 15 чоловік, які відмовились покинути бойовий пост спілкувались з журналістами вчора по приїзді. Посилання на ЗМІ я дав в стартовому пості, при потребі можеш нагуглити більше.

4. Зрадниками, я не вважаю нікого - тут не було зради. Було боягузство частини батальйону та його командування.

5. Винними вважаю не хлопців (тим більше рядових), а організаторів батальйону, які кинули його на схід абсолютно неготовим до виконання поставлених завдань, на місяць швидше ніж інші регіони свої тербати, лише заради того, щоб відпіаритись і показати, що Франківська обл. сама бандерівська.

6. Сам момент відходу там дуже мутний, я вже писав, що думаю нові подробиці обов'язково випливуть.

 

Ніяких відкриттів/викриттів я не робив, тільки підсумував наявну інформацію, оскільки вона торкається мене особисто як мешканця Франківська. Інформація відкрита, перевірити може кожен. Чутки я спеціально виділив, власне як чутки.

На істину в останній інстанції не претендую.

 

Помітив, ти якось останніми постами став на людей кидатися...

Змінено користувачем Спартак
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Одесская 28 бригада ушла да. Но там вроде командир приказ дал уходить. Они тупо и ушли, надо менять командование и судить виновных

 

насколько я знаю, ушли по приказу.

 

комбриг подал рапорт на командование ато, что в связи с большими потерями в технике, БТГ не может выполнять поставленные задачи и дальнейшее нахождение на позициях приведёт к неоправданным потерям. Рапорт приняли и дали приказ на отвод БТГ...

 

Это инфа из бригады. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ахренеть, диванный батальон осуждает бойцов которые якобы дезертировали. Так вы даже туда не поехали, не то, что бежали от туда... :weep: Вы не имеете ни какого права осуждать этих людей. А гниды прокурорские ваще должны быть ущемлены в гражданских правах, у них у всех рыло по самые пятки в пуху.

Ти глибоко помиляєшся.Це ДОБРОВОЛЬЦІ і якщо вони САМІ зголосилися воювати,то всі відмазки про КОГОСЬ-це туфта.Диванний батальон власне "воює" там де по визначенню ПОВИНЕН "воювати".То теж "добровольці".тепер про тпрокурорів-то їх РОБОТА слідкувати за ЗАКОНОМ і ВИКОНУВАТИ дії по тому закону.Якщо ті добровольці здали позиції і драпанули-суд і термін.Дав слово-держи,тим більше,що ніхто тобі того не вимагав чи примушував.

Link to comment
Share on other sites

Не можу засуджувати ціх вояк, скоріше пробую зрозуміти ---

це всі цивільні люди

 де вони воювали?де досвід?

бачили, як зливають інших звичайно їм не хочеться просто так загинути

хтось може і більше, а вони змогли лише так.

не можу засуджувати.

Вони ДОБРОВОЛЬЦІ,не по призиву.Тому будь які відмазки,зрозуміння до них не відносяться.Вони СВІДОМО були готові захищати країну коштом власного життя.але вони ДУМАЛИ,що готові.А виявилися просто боягузами (що не образливо,страх всім властивий.тільки виявилося що воювати в танчики і реальна війна-різні речі.Тому повинні пройти і кару за свою слабину.СВІДОМО.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ніхто нічого не знає, окрім Спартака. 

Всі солдати, по суті, мовчать, але Спартаку розказують все.

Тільки Спартаку. 

Спартак, а партбілет ПР ляжку не пече?

 

А публіка щаслива, аж сі заслинила, - западєнцы прєдатєлі!

Я казав, що Галичину з України видавлять. 

А вона дуже пручатися і не буде.

 

Топор, ты реально уже подзадолбал ницшеанским комплексом западенца-сверхчеловека...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Але ви всі й шакали довбані. Ось прочитайте:

 

Наведу кілька фактів про батальйон "Прикарпаття", а ви вирішуйте самі - дезертири вони, чи ні:

 

1. Кістяк батальйону - це Самооборона Майдану. Їх там більше половини особового складу. Туди відразу пішли ті, хто робив революцію під табличками "Коломия", яких на Майдані було десятками. Наприклад, зараз командиром роти там працює боєць, який на Інститутській спалив водомет і ще десятки простих героїв, які вижили в Києві і пішли на нову війну.

 

2. Коли батальйон йшов у АТО у них не було жодного тепловізора, жодного зразка важкого озброєння, жодної броні. Усе забезпечення, починаючи від питаної води, закінчуючи транспортом - заслуга волонтерів. Щоб ви розуміли, батальйон "Прикарпаття" пересувався шкільними автобусами, які їм віддала коломийська мерія. Іншого транспорту у них просто не було.

 

3. Батальйон «Прикарпаття» був останнім, хто покинув котел біля Амвросіївки. Доречі, шкільними автобусами вони вивозили поранених з 72 бригади. Вивозили полями під хаотичними обстрілами артилерії - по них просто лупили без наводчика. Наводчик з російської сторони з’явився рівно в той момент, коли вони згрузили останніх поранених і чітко по жовтих шкільних автобусах влупила артилерія. Доречі, після обстрілів хлопці знаходили нерозірвані снаряди з написом "Привет майдан", але то таке – лірика.

 

Остання колона важкої техніки, яка була в тому районі, базувалася в районі Саур-Могили і вийшла два тижні тому. Тобто, хлопці тиждень стояли там без жодної броні, без жодного танка, без артилерії, одні на 100 кілометрів кордону.

Доречі, 72-ка вийшла звідти як герої, а хлопці з "Прикарпаття" стояли там під обстрілами до суботи, прикривали майже 100 кілометрів кордону, поки їх повністю не накрили Градами з Росії. І поки не оголосили «дезертирами».

 

4. З озброєння у 5 батальйону були лише автомати і кулемети. Гранати і гранатомети, які вчора у них відібрали біля Кіровограда - трофейні. Це єдине, що у них було з більш-менш важкого.

 

5. Команду відступити дав командир батальйону. Ще раз нагадую - вони єдині, хто залишився під Амвросієвкою - без техніки, без важкого озброєння, без прикриття, лише з автоматами і трофейними гранатометами. Одні на 100 кілометрів державного кордону. 

Змінено користувачем cashu
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Але ви всі й шакали довбані. Ось прочитайте:

 

Наведу кілька фактів про батальйон "Прикарпаття", а ви вирішуйте самі - дезертири вони, чи ні:

 

1. Кістяк батальйону - це Самооборона Майдану. Їх там більше половини особового складу. Туди відразу пішли ті, хто робив революцію під табличками "Коломия", яких на Майдані було десятками. Наприклад, зараз командиром роти там працює боєць, який на Інститутській спалив водомет і ще десятки простих героїв, які вижили в Києві і пішли на нову війну.

 

2. Коли батальйон йшов у АТО у них не було жодного тепловізора, жодного зразка важкого озброєння, жодної броні. Усе забезпечення, починаючи від питаної води, закінчуючи транспортом - заслуга волонтерів. Щоб ви розуміли, батальйон "Прикарпаття" пересувався шкільними автобусами, які їм віддала коломийська мерія. Іншого транспорту у них просто не було.

 

3. Батальйон «Прикарпаття» був останнім, хто покинув котел біля Амвросіївки. Доречі, шкільними автобусами вони вивозили поранених з 72 бригади. Вивозили полями під хаотичними обстрілами артилерії - по них просто лупили без наводчика. Наводчик з російської сторони з’явився рівно в той момент, коли вони згрузили останніх поранених і чітко по жовтих шкільних автобусах влупила артилерія. Доречі, після обстрілів хлопці знаходили нерозірвані снаряди з написом "Привет майдан", але то таке – лірика.

 

Остання колона важкої техніки, яка була в тому районі, базувалася в районі Саур-Могили і вийшла два тижні тому. Тобто, хлопці тиждень стояли там без жодної броні, без жодного танка, без артилерії, одні на 100 кілометрів кордону.

Доречі, 72-ка вийшла звідти як герої, а хлопці з "Прикарпаття" стояли там під обстрілами до суботи, прикривали майже 100 кілометрів кордону, поки їх повністю не накрили Градами з Росії. І поки не оголосили «дезертирами».

 

4. З озброєння у 5 батальйону були лише автомати і кулемети. Гранати і гранатомети, які вчора у них відібрали біля Кіровограда - трофейні. Це єдине, що у них було з більш-менш важкого.

 

5. Команду відступити дав командир батальйону. Ще раз нагадую - вони єдині, хто залишився під Амвросієвкою - без техніки, без важкого озброєння, без прикриття, лише з автоматами і трофейними гранатометами. Одні на 100 кілометрів державного кордону. 

 

Стара казочка.тут тобі сьогоднішню реальні ситуацію дав ТС.Є бійці,що не духовно не здалися.а є

 що просто чкурнули.ЧЯк і в житті не все однокольорове.

Link to comment
Share on other sites

 

Але ви всі й шакали довбані. Ось прочитайте:

 

Наведу кілька фактів про батальйон "Прикарпаття", а ви вирішуйте самі - дезертири вони, чи ні:

 

1. Кістяк батальйону - це Самооборона Майдану. Їх там більше половини особового складу. Туди відразу пішли ті, хто робив революцію під табличками "Коломия", яких на Майдані було десятками. Наприклад, зараз командиром роти там працює боєць, який на Інститутській спалив водомет і ще десятки простих героїв, які вижили в Києві і пішли на нову війну.

 

2. Коли батальйон йшов у АТО у них не було жодного тепловізора, жодного зразка важкого озброєння, жодної броні. Усе забезпечення, починаючи від питаної води, закінчуючи транспортом - заслуга волонтерів. Щоб ви розуміли, батальйон "Прикарпаття" пересувався шкільними автобусами, які їм віддала коломийська мерія. Іншого транспорту у них просто не було.

 

3. Батальйон «Прикарпаття» був останнім, хто покинув котел біля Амвросіївки. Доречі, шкільними автобусами вони вивозили поранених з 72 бригади. Вивозили полями під хаотичними обстрілами артилерії - по них просто лупили без наводчика. Наводчик з російської сторони з’явився рівно в той момент, коли вони згрузили останніх поранених і чітко по жовтих шкільних автобусах влупила артилерія. Доречі, після обстрілів хлопці знаходили нерозірвані снаряди з написом "Привет майдан", але то таке – лірика.

 

Остання колона важкої техніки, яка була в тому районі, базувалася в районі Саур-Могили і вийшла два тижні тому. Тобто, хлопці тиждень стояли там без жодної броні, без жодного танка, без артилерії, одні на 100 кілометрів кордону.

Доречі, 72-ка вийшла звідти як герої, а хлопці з "Прикарпаття" стояли там під обстрілами до суботи, прикривали майже 100 кілометрів кордону, поки їх повністю не накрили Градами з Росії. І поки не оголосили «дезертирами».

 

4. З озброєння у 5 батальйону були лише автомати і кулемети. Гранати і гранатомети, які вчора у них відібрали біля Кіровограда - трофейні. Це єдине, що у них було з більш-менш важкого.

 

5. Команду відступити дав командир батальйону. Ще раз нагадую - вони єдині, хто залишився під Амвросієвкою - без техніки, без важкого озброєння, без прикриття, лише з автоматами і трофейними гранатометами. Одні на 100 кілометрів державного кордону. 

 

 

 

Я це сам писав в одній з двох гілок (лінки в стартовому пості)..

ЩЕ раз: я повністю підтримую вихід з під вогню БТО, який об'єктивно неготовий і нездатний виконати поставлене завдання. В умовах відсутності зв'язку з командуванням це правильне рішення. А може й неправильне - в будь-якому випадку це рішення безпосереднього командира підрозділу і його відповідальність.

АЛЕ!

Вихід з під вогню і виїзд з зони бойових дій на 1000 км це не просто різні речі ,це п..ц яка різниця. Більше того, ті 15 чол, які залишились в Маріуполі  - живе свідчення того, що безпечне місце знайшлося ближче від фронту ніж за 1000км.

 

Ще раз, спеціально для вас:

 

4. Зрадниками, я не вважаю нікого - тут не було зради. Було боягузство частини батальйону та його командування.

5. Винними вважаю не хлопців (тим більше рядових), а організаторів батальйону, які кинули його на схід абсолютно неготовим до виконання поставлених завдань, на місяць швидше ніж інші регіони свої тербати, лише заради того, щоб відпіаритись і показати, що Франківська обл. сама бандерівська.

Link to comment
Share on other sites

Стара казочка.тут тобі сьогоднішню реальні ситуацію дав ТС.Є бійці,що не духовно не здалися.а є

 що просто чкурнули.ЧЯк і в житті не все однокольорове.

Как то  требования ротации, которым тоже прикрывались, затерлось

 

Я це сам писав в одній з двох гілок (лінки в стартовому пості)..

ЩЕ раз: я повністю підтримую вихід з під вогню БТО, який об'єктивно неготовий і нездатний виконати поставлене завдання. В умовах відсутності зв'язку з командуванням це правильне рішення. А може й неправильне - в будь-якому випадку це рішення безпосереднього командира підрозділу і його відповідальність.

АЛЕ!

Вихід з під вогню і виїзд з зони бойових дій на 1000 км це не просто різні речі ,це п..ц яка різниця. Більше того, ті 15 чол, які залишились в Маріуполі  - живе свідчення того, що безпечне місце знайшлося ближче від фронту ніж за 1000км.

 

Ще раз, спеціально для вас:

 

4. Зрадниками, я не вважаю нікого - тут не було зради. Було боягузство частини батальйону та його командування.

5. Винними вважаю не хлопців (тим більше рядових), а організаторів батальйону, які кинули його на схід абсолютно неготовим до виконання поставлених завдань, на місяць швидше ніж інші регіони свої тербати, лише заради того, щоб відпіаритись і показати, що Франківська обл. сама бандерівська.

Снова некий мифический дядька виноват, что "неготовых" хлопцев кинули. Вот так  просто всю героику Майдана, проявленную ими перечеркнул. Там были герои и стали "неготовыми". 

Не замечают авторы таких речех и строк, что сами себе противоречат.

Link to comment
Share on other sites

покрыли позором гуцульщину. Я так смотрю наиболее боеспособна - центральная Украина. Полтавщина, Днепропетровск, Кировоград и т.д. А все эти носители исконного украинства подпольщины - гамно. Токо на Майдане петь способны. Воевать мамки не пущают. А еще мне нравится их логика: "от када к нам придут, тогда мы воевать и начнем". Епта, когда к вам придут, Украины уже не будет.

львівська область лідирує по втратах. на рівні з дніпропетровщиною. і в Небесній Сотні багато з Прикарпаття. наприклад,  Рома Гулик з Франека. 

 не узагальнюй 

Link to comment
Share on other sites

покрыли позором гуцульщину. Я так смотрю наиболее боеспособна - центральная Украина. Полтавщина, Днепропетровск, Кировоград и т.д. А все эти носители исконного украинства подпольщины - гамно. Токо на Майдане петь способны. Воевать мамки не пущают. А еще мне нравится их логика: "от када к нам придут, тогда мы воевать и начнем". Епта, когда к вам придут, Украины уже не будет.

Це Ви розкажіть хлопцям з львівської аеромобільної, які луганський аеропорт місяцями в оточенні тримали.

Герой блять клавіатурний.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Вопросы сняты? Или опять гневно сотрясем воздух? 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/2/7036476/

 

ні, не зняті.

наказ 28 серпня.

злиняли вони 26-го.

http://zik.ua/ua/news/2014/08/27/batalyon_prykarpattya_povertaietsya_iz_zony_ato_518097

 

наказ - просто постфактум, прикрити чиїсь жопи.

Link to comment
Share on other sites

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос припускає, що в складі 5-го батальйону діяли завербовані Росією військові

 

 

 

В інтерв'ю виданню Ліга головний військовий прокурор України Анатолій Матіос розповів про ситуацію з 5-им батальйоном, бійців і командирів якого звинувачують у дезертирстві із зони АТО. На думку прокурора, в батальйоні діяли агенти Росії, які цілеспрямовано підривали бойовий дух бійців.

За словами прокурора, 5-ий батальйон є основним підрозділом, який залишив місце розташування біля Амвросіївки. Батальйон був у другому кільці, недалеко від місця проведення АТО. Коли почався обстріл, бійці покинули позицію і перемістилися в Запорізьку область, повністю оголивши фланг. Батальйон був мобілізований в травні, і проблеми почалися з моменту його створення, коли понад 60 осіб після формування в Івано-Франківську відмовилися їхати в зону АТО. На початку червня особовий склад отримав зброю і на автобусах і вантажівках у кількості 400 осіб відправився в зону АТО, де перебував до 23 серпня. За цей період, каже Анатолій Матіос, двох бійців вбили, п'ятьох поранили – один середньої тяжкості, решта отримали неважкі поранення.
 
Анатолій Матіос особисто брав участь у переговорах з бійцями, коли ті вирішили повернутися додому. 
"Незважаючи на наказ командування АТО зупинитися, вони відмовилися виконувати накази і виявили бажання відправитися в Івано-Франківськ. Я разом з командувачем Сухопутними військами вилетів на переговори, і на Кіровоградщині біля Знам'янки чотри години ми, м'яко кажучи, обговорювали з бійцями ситуацію, – розповів прокурор. – Вони говорили, що у них не було важкої зброї, їх позиції обстріляли, техніку розбили, і вони були змушені покинути місце дислокації. Це не зовсім правда. Вони виїхали звідти на 17 автобусах, 14 вантажівках і 7 легкових автомобілях або без розпізнавальних знаків, або з номерами серії АН (Донецька область – ред.). Яким чином ці легкові машини потрапили їм в руки – невідомо. 
 
За словами Анатолія Матіоса, командувач Сухопутних військ запропонував прослідувати в найближчу військову частину, здати зброю і боєприпаси, отримати медичну допомогу та гарячу їжу і всім учасникам відбути в короткострокову відпустку. Вони категорично відмовилися, бо розуміли, що скоїли військовий злочин. Сказали, що будуть їхати зі зброєю через всю Україну, оскільки повинні її здати там, де отримували. Вдалося переконати здати важку зброю – гранатомети, які не перебували на штатному озброєнні. Де вони їх узяли, з'ясує слідство. У підсумку вивантажили УРАЛ з причепом і ще один автомобіль з гранатами і гранатометами. З такою кількістю важкого озброєння, каже прокурор, можна було б зупинити танковий батальйон – який згодом і заїхав в Новоазовськ. Потім батальйон доїхав до Івано-Франківська, там здали зброю і отримали відпустку на 7 діб. Йде слідство. Допитано більше 30 чоловік. Решта бійців також будуть допитані, каже прокурор, "хоча і діють за принципом: моя хата скраю..."
 
"Для мене, як для людини, яка виросла на Західній Україні, дезертирство вихідців з Прикарпаття в будь-якому вигляді – це велике горе і ганьба", – зазначив Анатолій Матіос. 
"Я можу зрозуміти і розумію людей, які не мали досвіду участі у військових діях, не потрапляли під обстріли важкої військової техніки. Але в таких випадках зобов'язані діяти командири, а вони виявилися не на висоті. І в цьому, на мою думку, безпосередня вина військового комісара Івано-Франківської області, який під час мобілізації при підборі і призначенні на посаду командирів цього батальйону зобов'язаний був перевірити морально-ділові та психологічні якості людей, а також їх організаторські навички та здібності", – вважає військовий прокурор. 
 
"В процесі розслідування з'ясувалося, що один з командирів роти взяв на себе роль командира батальйону, який самоусунувся від командування, і наполіг на поверненні додому. Ним виявилася людина, яка закінчила військове училище в Росії, брала участь в Чеченській і Абхазькій війнах на боці Росії. З 1995-го жив в Україні, одружився, має дітей, а коли почався конфлікт, пішов добровольцем в цей батальйон. Висновки робіть самі", – додав Анатолій Матіос.
 
Чи було це свідомим саботажем, ще має з'ясувати слідство. "На даний момент (1 вересня) ця людина за місцем проживання поки відсутня. На мій погляд, сусідня країна давно і системно готувалася до такого сценарію подій. Як вже стало відомо, асиміляція офіцерського складу, в силу різних причин, почалася ще з 1994 року через повернення в Україну російських військовослужбовців. Їх добровільний похід в українську армію, думаю, не випадковість", – каже прокурор. "Це не конспірологія, повірте мені. З 2010 по 2014 роки було внесено більше 600 кардинальних змін до законів, нормативних актів, які істотно послабили систему оборони України", – додав Анатолій Матіос. 

 

 

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

1. На батальйон Прикарпаття планували списати озброєння, обмундирування та іншого постачання на кількадесять мільйонів гривень.

2. Керівництво батальйону категорично відмовилося.

 

3. Тож, їх вирішили кинути, фактично, з кількома автоматами проти важкого озброєння, загнати в ловушку, з якої живим навряд чи хтось би вийшов.

Разом з ними і мали "безслідно щезнути" 14 віртуальних БТРів, тисячі якихось там шоломів, набоїв, бензин, харчі, медикаменти, куртка замшева - трі, магнітофон японскій - чєтирє і т.д.

 

4. Хлопці не дали себе згноїти заживо. Правильно вони це зробили чи ні - судіть самі

 

http://espreso.tv/news/2014/09/04/komandyru_prykarpattya_khochut_prypysaty_14_virtualnykh_brtiv____biyci?keepThis=true&TB_iframe=true&height=500&width=1100&caption=Еспресо.TV+-+Новини

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. На батальйон Прикарпаття планували списати озброєння, обмундирування та іншого постачання на кількадесять мільйонів гривень.

2. Керівництво батальйону категорично відмовилося.

 

3. Тож, їх вирішили кинути, фактично, з кількома автоматами проти важкого озброєння, загнати в ловушку, з якої живим навряд чи хтось би вийшов.

Разом з ними і мали "безслідно щезнути" 14 віртуальних БТРів, тисячі якихось там шоломів, набоїв, бензин, харчі, медикаменти, куртка замшева - трі, магнітофон японскій - чєтирє і т.д.

 

4. Хлопці не дали себе згноїти заживо. Правильно вони це зробили чи ні - судіть самі

 

http://espreso.tv/news/2014/09/04/komandyru_prykarpattya_khochut_prypysaty_14_virtualnykh_brtiv____biyci?keepThis=true&TB_iframe=true&height=500&width=1100&caption=Еспресо.TV+-+Новини

якщо це правда, то правильно.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...