Перейти до змісту

Новая социология...


хозяин

Recommended Posts

Шпілько, з нетерпінням чекаю на вашу опінію  :gigi:

Первоисточник (не Павловский) уже есть в ветке, где один из здешних слабоумных интересуется пруфами сообщений о подкупе.

http://uapolitics.com/topic/37981-dlia-chogo-ag%D1%96tatori-za-poroshenko-zbiraiut-perso/

 

А технология знатная, многоступенчатая. Полстраны можно купить. Включая всех шпилек.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Шпілько, з нетерпінням чекаю на вашу опінію

Знаєте,  Сітізен,  я  жінка  незалежна:  що  хочу,  то  роблю.  А  таке  мене  не  цікавить  зовсім,  щоб  його  читати. Я  вже  навіть  перебігла  очима  кілька  перших  рядочків (виключно  зарад  вас),  але  не  зацікавило.  Даруйте.  Ніякої  цікавої  корисної  інформації  для  мене  там  нема.  Тому  No  comments.

Спробую  ще  раз  пояснити,  прочитайте  пліз. 

Я  не  порохобот  і  в  мене  нема  обов'язку  обілувати  свого  шефа  чи  вождя.  Я  не  хочу,  щоб  до  влади  прийшли  Тєлєгіни,  Зеленські,  Гриценки,  Бойки  і  іже  з  ними.

Мені  краще  так  як  є,  гіршого  не треба.  я  знаю,  що  ще  5  років  треба  пережити,  хоч  маю  трохи  іншу позицію -  вибори  треба  пережити  і  завести  до  Ради  якомога більше  націоналістичних  сил,  які  б  взяли  під  кардинальний  контроль усі  дії  виконавчої  влади  і  не  допускали  зловживань.

Тому  правильніше  -  вибори  пережити і не  потрапити  до  рук  Пуйлу.

І  якщо  Порошенко  зробить  усе  можливе  і  неможливе,  щоб  не  втратити  владу,  то  я  тільки  за.

 

Те,  що  я  прочитала  зверху (всередину  не  заходила),  то  нічого  неприроднього  і  кримінального  не  вичитала.  Звичайна  структуризація  суспільства.  Хто  не  хоче  втратити  державу,  може  стати  в  стрій.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Знаєте,  Сітізен,  я  жінка  незалежна:  що  хочу,  то  роблю.  А  таке  мене  не  цікавить  зовсім,  щоб  його  читати. Я  вже  навіть  перебігла  очима  кілька  перших  рядочків (виключно  зарад  вас),  але  не  зацікавило.  Даруйте.  Ніякої  цікавої  корисної  інформації  для  мене  там  нема.  Тому  No  comments.

Тому  правильніше  -  вибори  пережити і не  потрапити  до  рук  Пуйлу.

І  якщо  Порошенко  зробить  усе  можливе  і  неможливе,  щоб  не  втратити  владу,  то  я  тільки  за.

 

Те,  що  я  прочитала  зверху (всередину  не  заходила),  то  нічого  неприроднього  і  кримінального  не  вичитала.  Звичайна  структуризація  суспільства.  Хто  не  хоче  втратити  державу,  може  стати  в  стрій.

 

То про що з вами говорити, якщо ви заплющуюте очі на очевидні факти масового підкупу виборців? Ось посилання у розгорнутому вигляді ті ж самі факти http://uapolitics.com/topic/37981-dlia-chogo-agіtatori-za-poroshenko-zbiraiut-perso/?p=1105783спецом для вас. Та й то вас не переконає, бо ви за те, щоб Рошен будь-яким способом утримався у владі. Бо #путіннападьот. Ото  й вся ваша "логіка", а точніше, повна її відсутність

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То про що з вами говорити, якщо ви заплющуюте очі на очевидні факти масового підкупу виборців? Ось посилання у розгорнутому вигляді ті ж самі факти http://uapolitics.com/topic/37981-dlia-chogo-agіtatori-za-poroshenko-zbiraiut-perso/?p=1105783спецом для вас. Та й то вас не переконає, бо ви за те, щоб Рошен будь-яким способом утримався у владі. Бо #путіннападьот. Ото  й вся ваша "логіка", а точніше, повна її відсутність

Мені  треба  Україну,  вам  треба  в  Рашку  і  тому  волаєте.  По  логіці    ми  з  вами  порозумілися.  У  мене  своя,  у  вас  своя.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мені  треба  Україну,  вам  треба  в  Рашку  і  тому  волаєте.  По  логіці    ми  з  вами  порозумілися.  У  мене  своя,  у  вас  своя.

 

Черговий ваш алогічний, ідіотський висновок. В рашку треба вам, бо у вас мета виправдовує засоби:"якщо  Порошенко  зробить  усе  можливе  і  неможливе,  щоб  не  втратити  владу,  то  я  тільки  за". Як ми можемо "порозумітися по логіці", якшо вона у вас відсутня. як така? Немає про що говорити

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Знаєте,  Сітізен,  я  жінка  незалежна:  що  хочу,  то  роблю.  А  таке  мене  не  цікавить  зовсім,  щоб  його  читати. Я  вже  навіть  перебігла  очима  кілька  перших  рядочків (виключно  зарад  вас),  але  не  зацікавило.  Даруйте.  Ніякої  цікавої  корисної  інформації  для  мене  там  нема.  Тому  No  comments.

Спробую  ще  раз  пояснити,  прочитайте  пліз. 

Я  не  порохобот  і  в  мене  нема  обов'язку  обілувати  свого  шефа  чи  вождя.  Я  не  хочу,  щоб  до  влади  прийшли  Тєлєгіни,  Зеленські,  Гриценки,  Бойки  і  іже  з  ними.

Мені  краще  так  як  є,  гіршого  не треба.  я  знаю,  що  ще  5  років  треба  пережити,  хоч  маю  трохи  іншу позицію -  вибори  треба  пережити  і  завести  до  Ради  якомога більше  націоналістичних  сил,  які  б  взяли  під  кардинальний  контроль усі  дії  виконавчої  влади  і  не  допускали  зловживань.

Тому  правильніше  -  вибори  пережити і не  потрапити  до  рук  Пуйлу.

І  якщо  Порошенко  зробить  усе  можливе  і  неможливе,  щоб  не  втратити  владу,  то  я  тільки  за.

 

Те,  що  я  прочитала  зверху (всередину  не  заходила),  то  нічого  неприроднього  і  кримінального  не  вичитала.  Звичайна  структуризація  суспільства.  Хто  не  хоче  втратити  державу,  може  стати  в  стрій.

:tu:  :tu:  :tu:

Link to comment
Share on other sites

Представляем вашему вниманию результаты социологических опросов электоральных настроений касательно предстоящих выборов Президента Украины. 

 

https://ukraine-elections.com.ua/socopros/vybory_prezidenta

Link to comment
Share on other sites

Соціологія навіть об'єктивна не об'єктивна, бо більшість говорить про перший тур, а в другому багато що буде залежати, хто буде лідером першого. Якщо Зеленський вийде в другий тур з першого місця - він набере там менше, ніж в першому. Всі будуть голосувати за його опонента (за винятком можливо Пороха). Тимошенко, Гриценко і т.п. для виборців буде краще ніж "клоун" Зеленський. Найсмішніше, що у парі Тимошенко-Зеленський порохоботи побіжать голосувати за Юлю, настільки вони самі себе залякали "маріонеткою Коломойського".

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Порохоботи скорше повісяться, ніж за косату проголосують. Вони її навіть в парі Юля vs хуйло не оберуть.

Соціологи тепер скаржаться на лохторат - половина відмовляється відповідати на запитання. В порядку братської допомоги правильних соціологів куратори від мафії спрямовують перш за все до свіжеперевірених виборчими сітками осіб. І соціологам полегшення, і мафії добре. Таке розповідають небоженки.

Link to comment
Share on other sites

Порохоботи скорше повісяться, ніж за косату проголосують. Вони її навіть в парі Юля vs хуйло не оберуть.

Соціологи тепер скаржаться на лохторат - половина відмовляється відповідати на запитання. В порядку братської допомоги правильних соціологів куратори від мафії спрямовують перш за все до свіжеперевірених виборчими сітками осіб. І соціологам полегшення, і мафії добре. Таке розповідають небоженки.

Потрох піде шляхом дрища - у другому турі заклче галасувати "проти всіх". Минулого разу це допомогло презику отримати держдачку на халяву...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Центр Разумкова, второй тур.
 

Зе – 49.3
Порошенко – 20.6
Больше, чем в два раза
Отказ от ответа – 9.7, неопределившиеся – 20.4

Если поменять цифры «за» двух фаворитов местами, получится ответ на вопрос «за кого из них двоих» вы бы не проголосовали никогда (ЗЕ – 20.8%, Порошенко – 50.8%)

Очень интересна «мотивационная часть» - «основные причины, на ваш взгляд, почему люди голосовали за…». 
Выбрала по четыре позиции, набравшие больше всего.

Зеленский:
- он – представитель «молодого поколения» (42.6)
- люди разочаровались в профессиональных политиках (39.6)
- голосование за него – против Порошенко (37.5)
- «простой» кандидат «из народа» (34.0)

Порошенко:
 - безвиз – его заслуга (37.5)
- Томос (34.4)
- его поддерживает Запад (24.4)
- усиление армии (23.7)

При этом 19.9 «сложно ответить». Против аналогичных 5.1. у ЗЕ

Теперь – тоже самое, но из минусов наших героев.

ЗЕ:
- нет необходимых знаний (38.1)
- люди не знают его настоящего, его взглядов (35.2)
- комедиант не может управлять государством (33.4)
- шоумен – не Главнокомандующий (30.6)

Порошенко:
- тарифы (56.4)
- окружение зарабатывает на оборонке (50.7)
- Украиной, как и прежде, правят олигархи (47.7)
- ухудшение экономической ситуации (39.6)

Ну и выборы в ВР в это вс:
Слуга народа – 22.7
Солидарность – 12.2
Батькивщина – 10.0
Бойко – 7.5
Гриценко – 5.5
Сложно ответить – 20.4

Link to comment
Share on other sites

Ше чуть-чуть - і кнуру навить зняття кандидатури не поможе!

Снятие может иметь обратный эффект. Народ может решить, что нам таки надо выбрать президента. Вообще, антирейтинг Петра перед вторым туром был заметно выше, непонятно что случилось, что он вдруг уменьшился. Забавно, что партии набирают меньше чем лидеры набрали. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну и выборы в ВР в это вс: Слуга народа – 22.7 Солидарность – 12.2 Батькивщина – 10.0 Бойко – 7.5 Гриценко – 5.5 Сложно ответить – 20.4

 

как люди могут уже голосовать 

даже не видя ниодного лица кто там в той слуге народа будет.

Link to comment
Share on other sites

как люди могут уже голосовать 

даже не видя ниодного лица кто там в той слуге народа будет.

Это глобальная тенденция современной информационной эпохи. Идёт виртуализация мира в сознании обывателя. И Порошенко, и Зеленский - это просто кучка пикселей на экране. Война на востоке - это несколько строчек новостей, время от времени мелькающих в лентах соц.сетей. Нет разницы между партией "слуга народа" и одноимённым сериалом. Не важно, каков там актёрский состав. Нужен сюжет поинтереснее и спецэффекты покруче!..

Link to comment
Share on other sites

Петя готовится сняться с выборов? Зе не набирает 50% и еще полгода можно рулить

 

Ну як це може бути? 

 

50%+1 від тих хто прийде

 

тобто 50%-1 мають прийти і зіпсувати бюлетень

 

це неможливо 

 

якщо б був пункт не підтримую жодного кандидата ще був би шанс

 

а так.... 

Link to comment
Share on other sites

Ну як це може бути? 

 

50%+1 від тих хто прийде

 

тобто 50%-1 мають прийти і зіпсувати бюлетень

 

це неможливо 

 

якщо б був пункт не підтримую жодного кандидата ще був би шанс

 

а так.... 

 

Так то відсоток тих, хто буде голосувати, чи від загальної кількості виборців в Україні? 50%+1голос  має проголосувати за Зе від загальної кількості виборців, які прийдуть на дільниці для голосування

Link to comment
Share on other sites

Так то відсоток тих, хто буде голосувати, чи від загальної кількості виборців в Україні? 50%+1голос  має проголосувати за Зе від загальної кількості виборців, які прийдуть на дільниці для голосування

 

50%+1 від тих хто прийде голосувати 

 

якщо петро зніметься я думаю прийдуть переважно ті хто за зеленського 

 

ні?

Link to comment
Share on other sites

Соціологія навіть об'єктивна не об'єктивна, бо більшість говорить про перший тур, а в другому багато що буде залежати, хто буде лідером першого. Якщо Зеленський вийде в другий тур з першого місця - він набере там менше, ніж в першому. Всі будуть голосувати за його опонента (за винятком можливо Пороха). Тимошенко, Гриценко і т.п. для виборців буде краще ніж "клоун" Зеленський. 

 

все буде як я і писав. Порох думав, що виводить в тур зручного собі опонента, а по факту сам вийшов зручним опнентом для Зе.

Більшість виборців ЗЕ - не виборці ЗЕ, а виборці проти Пороха.

Link to comment
Share on other sites

Очень интересна «мотивационная часть» - «основные причины, на ваш взгляд, почему люди голосовали за…». Выбрала по четыре позиции, набравшие больше всего. Зеленский: - он – представитель «молодого поколения» (42.6) - люди разочаровались в профессиональных политиках (39.6) - голосование за него – против Порошенко (37.5) - «простой» кандидат «из народа» (34.0) Порошенко: - безвиз – его заслуга (37.5) - Томос (34.4) - его поддерживает Запад (24.4) - усиление армии (23.7)

На  диво  поміркована  викладка  опитування.

За  Зеленського - люди  недалекі,  голосують  невідомо  за  що. Їх  - 42, 6 + 34.  Рівень  таких  несерйозних  людей  -  нижче  прийнятної  планки.  Вони  балувані  життям  і  на  фронтах  пороху  не  куштували.  Країну  їм  передавати  страшно.

Інші  категорії - зомбовані  юльками,  рабиновичами-медведчуками.  Тим  і  все  сказано.

Чомусь  не  виділена  якась  ідейна  частина:  "Это  наш  уский  мир.  Нам  вернут  Сватов, русский  язык  в  ящике,  уберут  квоты  на  украинское.  Заживём."

Але  ця  категорія  присутня  і  вона  не  маленька.

 

Ті,  що  за  Порошенка  то  хоч  якісь  вдячні,  бо  зробив  те,  що  інші  не  зробили  б. Таке  треба  вміти  зробити.  Його  виборці  думають  за  державу  і  місце  її  в  світі.  З  такими  людьми  можна  рухатися  в  майбутнє.

 

Добре,  що  хоч  розуму  разумковим  вистачило  не  намалювати  54%.  Але  моя  рада  їм  зважити  на  юлькиних  31%,  який  ліз  в  кожну  шпарку  в  Інтернеті.

Не  допомогло.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

все буде як я і писав. Порох думав, що виводить в тур зручного собі опонента, а по факту сам вийшов зручним опнентом для Зе.

Більшість виборців ЗЕ - не виборці ЗЕ, а виборці проти Пороха.

 

він думав як у другий тур потрапити в першу чергу 

а там вже за обставинами 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...