Перейти до змісту

Новий курс


Euro

Recommended Posts

слухайте, чоловіче

ви забанений, хочете стати заігнореним?

Ігнор - це правильно, бодай з Вашої крапки зору, я навіть не сумнівався :tu: Ще можна зробити шапку з фольги, і мріяти про прекрасну неочікувану вдачу, натягнувши ковдру на голову. Кажуть, декому допомагає, і не тільки дітлахам...

Link to comment
Share on other sites

,Юля старая   мошенница  .  Продажа должностей людям   Онищенко тому подтверждение, как продавала должности депутатам Фельдману Гельману в свое время   , был скандал . Какой может быть новый курс если она снова  врет, единственная надежа  вроде   хочет прийти к власти  без крови  и трупов граждан . 

Link to comment
Share on other sites

А в мотиви мафії, що гнобить її і зображує, не зважаючи на реальні фундаментальні факти, підхуйляцькою зозулею, це не лягає?

Вважати відібрані Тимошенко на користь бюджету 4 мільярди доларів у випадку з Кучмою-Пінчуком-Ахметовим і 3 мільярди хуйляцького рєшали Фірташа несуттєвими моментами - неможливо. Бо це знищує реальну логіку подій. Що й потрібно злодійській системі.

 

надто з багатьма членами мафії вона дружила, надто багато покидьків вона підняла і тягла за собою

Link to comment
Share on other sites

Ігнор - це правильно, бодай з Вашої крапки зору, я навіть не сумнівався :tu: Ще можна зробити шапку з фольги, і мріяти про прекрасну неочікувану вдачу, натягнувши ковдру на голову. Кажуть, декому допомагає, і не тільки дітлахам...

 

а навіщо мені спілкуватись з людиною, яка за те, що я не поділяю його погляди, буде мене ображати? 

це робіть деінде і з кимось іншим

Link to comment
Share on other sites

О! Мабуть почула мене... )

 

Юлія Тимошенко балотуватиметься в президенти – і її партія "Батьківщини" не розглядає можливість об’єднання з іншими політичними силами чи підтримки інших кандидатів.

Про це Тимошенко сказала під час прес-конференції в Одесі, де зустрілася з працівниками українських портів, повідомляє прес-служба політика.

"Партія ВО "Батьківщина" не буде об’єднуватись із іншими політичними силами, і на президентських виборах підтримувати жодного кандидата, окрім кандидата від нашої політичної сили", – заявила депутат.

"Ми підемо єдиною командою – партією "Батьківщина" – і, безумовно, я буду балотуватись на президентських виборах", – додала Тимошенко.

 

Вона не хоче "брати відповідальність за інших політиків", тому не передбачає об’єднань.

"Чітко і відповідально повідомляю: я можу брати перед людьми відповідальність лише за свої дії, слова і зобов’язання. І ті зобов’язання, які я візьму, виконаю", – наголосила Тимошенко.

Вона пообіцяла, що в передвиборчій кампанії представить "план дій, чіткі і конкретні позиції перших 100 днів роботи нового президента" на випадок її обрання президентом України.

"Якщо за 100 днів я цього не зроблю, то покладу ключі від Банкової, і – піду. Оскільки буду нести відповідальність виключно за себе", – заявила Тимошенко.

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

надто з багатьма членами мафії вона дружила, надто багато покидьків вона підняла і тягла за собою

Оце фото з лагідними обіймами полюбляють постити юлефоби усіх мастей, як неспростовний приклад непорушності дружби Юлі з олгархічною мафією.

fb4a7bd0cbb6884d19c67b485a6d0b44.jpg

Але зроблене воно після реквізиції в Ахметова особисто вкрадених за допомогою Кучми в нас з тобою активів Криворіжсталі на 2 мільярди доларів. Не бачиш, чого варті такі доводи?

А що неможливо їй було колись обійтися без Фельдманів-Губских, це є надзвичайно прикро, але не було куди подітися на тому етапі. Сподіваюсь, вона урок цей вивчила.

Link to comment
Share on other sites

і з Лазаренком вона дружила, і з Ющенком, і з Медведчуком, а вже дружить обіцяла взагалі з усім світом


варто зауважити, - не її вина, що у нас одні падлюки нагорі

Link to comment
Share on other sites

Я худєю з цього однособойчіка однодумців.
 
1. Ширка - спроба перешкодити одноосібній владі зека з ригами до скінчення віку. Її зірвав людина хуйла Фірташ з Ющенком. Наслідки ми маємо.
2. Газ - ці люди наче б то недурні, але їх однозначна позиція вщент руйнує їм здатність сприймати інфомацію, якої МОРЕ: більш прийнятний контракт з трирічним перехідним періодом (був обговорений прем'єрами на початку жовтня 2008 року) зіпсував той же Фірташ з Ющенко. У наслідку вийшов стандартний європейський контракт з пільговим періодом тільки в 1 рік. Щодо його "кабальних" положень - рішення виніс арбітраж, за яким хуйло програло 4,5 мільярди доларів.
3. Щодо "ні адін танк!" - позиція Тимошенко була безальтернативно адекватною. Можна скільки завгодно з цього приводу дискутувати, але єдине, на що вичікувало хуйло, був чітко ними запротокольований збройний опір в Криму з нашого боку. Реакцією коцапів на це не могло бути ніщо інше, окрім широкомасштабного "захисту рускоязьічних" на просторі усієї вже ПРОГОЛОШЕНОЇ хуйлом новососії від "нелегітимної київської хунти". Чому? Тому що він вже переконався в яловій реакції Заходу і в нього усе було підготовлено. Включно з повною розвідувальною інформацією про жалюгідний стан нашого "війська" на той момент. В людей вщент здатність мислити відібрало?!
 
З усіх цих питань я вже неодноразово давав відповідь і готовий дискутувати. Тільки з іншої сторони завжди вискакує Юлька на колясці, флотам дружить та хі-хі. І ВСЕ!
 

Чи зуміє вистояти Гриценко під бульдозером дискредитації та очорнення?

В нас є чудова гілка про "очернення" Гриценка з боку юльків.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

я схильний пробачити Юлі газовий контракт

в умовах війни з придурком Ющом та тиском друзяк з Заходу важко було втнути шось краще

все інше ні

 

ну і головне як на мене теж, в передачі про це згадували - Юля пообіціяє всім все, аби бути царицею морською

 

ви, пане Євро, не старайтесь надто, кого ви тут переконуєте? хіба як аргументи для публічних дискусій шліфуєте

Link to comment
Share on other sites

Ти ж кажеш, що я не відповідаю на незручні запитання. І знов їх конкретизуєш. Але для мене вони не складають жодних проблем. Не бажаєш чути відповідей, не роби закидів.  :)

А по газу Юлі варто дякувати, а не пробачати.

І ще за "пообіцяє". На відміну від УСІХ конкурентів Юля пропонує не гасла, а змісти. Консолідує експертне середовище. Аби надати людям не оце від ботів за калькуляцією Гордона,.. 

http://uapolitics.com/index.php?app=forums&module=forums&section=findpost&pid=1076535

http://i.piccy.info/i9/45afe3a5eb314ef961124a1cc54b4da5/1535535057/150546/1260313/20180829_090304156_iOS.jpg

а програму докорінного реформування і власні особисті зобов'язання.

Link to comment
Share on other sites

Консолідує експертне середовище

 

Экспертов по вопросам техничного отъема частной собственности граждан Украины.   Этапять!   :lol2:  :tu:

 

Или по отлову американских политиков возле  толчка. Или на толчке   :)

Змінено користувачем Аквариус
Link to comment
Share on other sites

 

"а програму докорінного реформування і власні особисті зобов'язання."

 

я вже ставив конкретні питання, на які немає відповіді досі

ось вже подивимось на її програму, хоча ми всі знаємо чого варта передвиборча програма

те, шо вона пропонує зараз - демагогія

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Які питання? Наче я по пунктах зазвичай відповідаю.

Не впевнений, чи можна долучити тих конкретних людей, що засвітилися в розробці Нового курсу, пустою демагогією. Навряд їм таке цікаво, а баришів там навряд великих наколимиш.
 

Іван Крулько: 21 вересня Юлія Тимошенко представить Новий економічний курс
12.09.18 10:17
 
21 вересня під час економічного форуму лідер «Батьківщини» і кандидат у президенти Юлія Тимошенко разом із фахівцями представить Україні Новий економічний курс.

Про це повідомив Іван Крулько, заступник голови партії «Батьківщина» під час ефіру на телеканалі «ZIK».
«Я вже ознайомився із текстом Нового економічного курсу, який Юлія Тимошенко презентуватиме 21 вересня. Це надзвичайно глибокий документ із аналізом стану економіки, пропозиціями і конкретними рішеннями того, що треба робити, щоб виводити українську економіку із кризи», – поділився враженнями народний депутат.
За його словами, із усіх кандидатів, які на сьогодні заявили про своє бажання йти у президенти, лише Юлія Тимошенко запропонувала концептуальні і стратегічні бачення вирішення проблем за різними напрямками.

Link to comment
Share on other sites

значить ваші відповіді мене не вдовольнили

повертатись знову немає бажання

 

щодо вашого останнього допису

мене не цікавить економічний курс майбутнього президента

чому?

бо то не його повноваження

його сфери - оборона, зовнішня політика

хай каже як виграти/програти війну (АТО, ООС), куди вступати/звідки тікати, і конкретно

Змінено користувачем Миклован
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а оці ось результати, зокрема - її парафія:

 

"Поточний рік по-своєму унікальний. За сумним збігом обставин на нього припадає 10-річчя початку глобальної кризи 2008–2009 рр. і 20-річчя серпневого дефолту в Росії (1998 р.). Обидві ці події залишили глибокий слід у вітчизняній історії, запам’ятавшись валютними, фінансовими й економічними потрясіннями. Причому у 2009 р. Україна поставила чи не світовий антирекорд — падіння її ВВП (-14,8%) виявилося одним із найзначніших за час Великої рецесії."

Link to comment
Share on other sites

значить ваші відповіді мене не вдовольнили

повертатись знову немає бажання

 

щодо вашого останнього допису

мене не цікавить економічний курс майбутнього президента

чому?

бо то не його повноваження

його сфери - оборона, зовнішня політика

хай каже як виграти/програти війну (АТО, ООС), куди вступати/звідки тікати, і конкретно

Завдання президента, який не згодний працювати на мафію, ліквідувати теперішню систему її паразитування. Від чого усі економічні проблеми в тому числі.

 

Напевно ти пропустив

ви, а точніше вона, не здатна дати відповіді на прості актуальні питання, я їх вже ставив

щодо повернення Медведчука, а тепер і Портнова, захопленнями ворогами телеканалів, про план перемоги над ворогом, про ставлення до НАТО, ЄС, РФ, про національний інтерес, про Крим і т.д. і т.п.

Звідки такі припущення? Я льогко здатен!

- Мудачук з Портновим отримали в безлімітне використання два популярних телеканали. Однозначно за згодою, а скоріше командою Порошенка. "За житіє" це резервний варіант олігархічної мафії (а для хуйла, скоріше, основний), якщо команда Порошенка остаточно обхєзається. 

- План перемоги над ворогом має полягати в заморожуванні ситуації до тих пір, поки лугандонське населення саме не забажає взад на наших умовах. Для цього ми маємо перетворитися принаймні на Польщу в економічному сенсі, а краще на Естонію.

- Однозначно ЄС і НАТО якомога скоріше. Шкода, що мафія завадила проведенню референдуму в 2014 році. Коцапи це кревний ворог №1, без них не було б нашої мафії, і ми давно б вже були частиною західної цивілізації - подітися б не було куди!

- Націнтерес і націдея - перетворення країни на частину європейської і євроатлантичної спільноти, і досягнення років за 20 тодішнього рівня Естонії. Що в перекладі на наші масштаби перетворить нас на одну з провідних країн ЄС.

- Коли ми вийдемо на 10-15% зростання на рік, спраглий Крим завиє.

 

Зауваження будуть?

 

п.с. про телебачення і домовленості з олігархами. Сьогодні дивився головні новини плюсів Бєніних, який "вась-вась з Юлькою". Вони їх завжди розпочинають з автопригод і побутових сварок, і це триває пів-години. А сьогодні с чувством і расстановкой спочатку цитували мемуари Оланда про те, як Гетьман встав стіною в Мінську проти хуйла..

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

а оці ось результати, зокрема - її парафія:

 

"Поточний рік по-своєму унікальний. За сумним збігом обставин на нього припадає 10-річчя початку глобальної кризи 2008–2009 рр. і 20-річчя серпневого дефолту в Росії (1998 р.). Обидві ці події залишили глибокий слід у вітчизняній історії, запам’ятавшись валютними, фінансовими й економічними потрясіннями. Причому у 2009 р. Україна поставила чи не світовий антирекорд — падіння її ВВП (-14,8%) виявилося одним із найзначніших за час Великої рецесії."

Ну ти ж розумна людина, тому не можеш не сприймати фактів. Вже вказував на те, що падіння 2008-2009 років було спричинене глобальними факторами, підсиленими поганою структурою нашої економіки. Тому що до половини валютних надходжень в Україну були від експорту сталі, світовий ринок якої обвалився тоді в рази. Не зважаючи на цю обставину, ми не впали відносно істотно більше від успішних країн Балтії.

66a75097c2811392861b66ebb9f97816.gif

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

а оці ось результати, зокрема - її парафія:

 

"Поточний рік по-своєму унікальний. За сумним збігом обставин на нього припадає 10-річчя початку глобальної кризи 2008–2009 рр. і 20-річчя серпневого дефолту в Росії (1998 р.). Обидві ці події залишили глибокий слід у вітчизняній історії, запам’ятавшись валютними, фінансовими й економічними потрясіннями. Причому у 2009 р. Україна поставила чи не світовий антирекорд — падіння її ВВП (-14,8%) виявилося одним із найзначніших за час Великої рецесії."

Хто хоч трохи при пам'яті, той згадає, яку небезпеку Тмошенко у прем'єрстві називала найголовнішою - це наявність моноекономіки,  де металургія і пов'язані з нею галузі давали 80% прибутків у бюджет. Той, хто хоче згадати, легко згадає, що Тимошенко казала про необхідність діверсифікувати витоки бюджетних надходжень, плануючи пріоритетнй розвиток IT-галузі і сільського господарства, при ній почали надавати льготні кредити сільгосппідприємствам, і результат ми бачимо - міцне сільське господарство зараз почуваєть краще усіх. 

А падіння ВВП у 2008–2009 рр. якраз і було викликане падінням попиту на метал і металовироби, по нас вдарило більше усіх інших, бо моноекономіка, повертаємось до витоків.

В чому ж провина Тимошенко? Що не вспіла за рік при шаленій протидії змінити хибний економічний украд на більш гнучкий і адаптований?! Ну, знаєте, це робота на десятиріччя, це помахом руки не зробить ніхто. Тому обвинувачувати її у катасрофічному падінні ВВП в світову кризу - це цілковита профанація, і наочна демонстрація власного невміння мислити логічно і тверезо.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Україна поставила чи не світовий антирекорд — падіння її ВВП (-14,8%) виявилося одним із найзначніших за час Великої рецесії."

Тре глянути, як впали світові ціни на прокат в той період.

Link to comment
Share on other sites

можна дивитись на ціни, шукати якісь чинники, малювати графіки (вона якраз хвацько ними жонглює), закликати до розуміння і поблажливості до улюбленого кандидата, все можна, але немає результату, прямого, корисного суспільству, який був би прямо залежним від діяльності цього кандидата

натомість маємо виправдання

так не піде

Link to comment
Share on other sites

можна дивитись на ціни, шукати якісь чинники, малювати графіки (вона якраз хвацько ними жонглює), закликати до розуміння і поблажливості до улюбленого кандидата, все можна, але немає результату, прямого, корисного суспільству, який був би прямо залежним від діяльності цього кандидата

натомість маємо виправдання

так не піде

А как можно дать результат не имея власти? Похоже ты мил человек в порохоботы записался. 

Link to comment
Share on other sites

Це не виправдання, Мікловане. Лише на підставі об'єктивного аналізу можна робити висновки.

Тре глянути, як впали світові ціни на прокат в той період.

 

Ось як поводилася в світі годувальниця України

WF_WFIW_MAIN_20150301T000000_013.gif

Link to comment
Share on other sites

одним словом - винний хтось чи щось, відсутність влади, світові ціни, гниди різні, що підло втерлись в довіру до Юлі, а потім кинули наївну жіночку

пилові бурі на Марсі можна приплести

а шо ж зробила вона для передбачення, відвернення, зменшення негативу від викликів часу?

казала - шо "кризамине"?

цього, хлопці, мало

Link to comment
Share on other sites

одним словом - винний хтось чи щось, відсутність влади, світові ціни, гниди різні, що підло втерлись в довіру до Юлі, а потім кинули наївну жіночку

пилові бурі на Марсі можна приплести

а шо ж зробила вона для передбачення, відвернення, зменшення негативу від викликів часу?

казала - шо "кризамине"?

цього, хлопці, мало

Якось воно дивно, знову отримувати від співрозмовника запитання, на які ти вже дав йому кілька хвилин тому вичерпну відповідь. Це точно звичайна неуважність, чи таки тролінг?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...