Перейти до змісту

Новий курс


Euro

Recommended Posts

@Kumpel, да я уже писал тебе вчера, нету к ней доверия. Хотя можем поспорить и по сути, но боюсь только время даром убьём, ну не будет йуля делать того, что обещает...

Link to comment
Share on other sites

на какой блядь запад? Африканский?

:weep: В природе есть хоть один педрот, кто высказался по сути звучавших вчера предложений?

Нет там никакой сути и быть не может. Тупо заговаривание зубов в цыганском стиле. На какую суть можно насчитывать от человека, который под первым номером провел в парламент кацапскую террористку Гадю, а потом когда дело вскрылось, сбежала с заседания ВР по рассмотрению ее дела. Такая вот суть.
Link to comment
Share on other sites

@Kumpel, да я уже писал тебе вчера, нету к ней доверия. Хотя можем поспорить и по сути, но боюсь только время даром убьём, ну не будет йуля делать того, что обещает...

 

еще раз повторяю - причем тут она?

Вы все юлькозависимые. Сосредоточьтесь на предложенном.

И если у этих идей будет достаточно сторонников, то для их воплощения Юля может и не понадобиться.

Она пока та, кто сделал первый ход.

 

Теперь скажите, собираетесь играть в такое или нахуй надо, голова пухнет, намсвоеробить...

Link to comment
Share on other sites

Кумпел, ты лицедейство принимаешь за чистую монету. Если Леонардо ДиКаприо тебе выдаст убедительную речь про теорему Пифагора, ты его не будешь избирать в академию наук, я надеюсь?
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вы все юлькозависимые.

 

Не. Уже давно всё прошло, раньше как то ещё трогало, а сейчас уже пох, тем более что случилось чудное открытие, оказалось, что кроме сектантов йульков есть сектанты петрушки например и они по факту ничем не лучше, а может и хуже так что нету зависимости как и надежды на то, что она что то будет менять.

А по поводу новых идей, то они нужны как воздух, по большому счёту нужна абсолютно новая философия я бы так сказал, но её могут и способны принести новые лица..

Link to comment
Share on other sites

Кумпел, ты лицедейство принимаешь за чистую монету. Если Леонардо ДиКаприо тебе выдаст убедительную речь про теорему Пифагора, ты его не будешь избирать в академию наук, я надеюсь?

 

я где то предложил выбирать Юльку куда то?

Я вроде предлагаю обсуждать озвученные тезисы.

Если завтра их поддержит 10 миллионов человек то Юлька на их фоне потеряется, найдутся приемлемые менеджеры для введения изменений. И пусть она тогда хоть удавится, это ее проблема.

 

Но распальцованный укросегмент политического интернета второй день верещит шо жопу раненый или того хуже.

Мыслей ноль целых, хуй десятых. И после этого мне предлагают согласиться, что это ПОЗИЦИЯ.

 

Сразу нахуй...

Змінено користувачем Kumpel
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мыслей ноль целых, хуй десятых. И после этого мне предлагают согласиться, что это ПОЗИЦИЯ.

 

Это не позиция я согласен, но опять же ты не хочешь слышать или принять очевидных вещей, ну не воспринимают йуля как носителя новых веяний, не воспринимают!!!

Я очень надеюсь на то, что нас ждут сюрпризы и новые лица с идеями и эта избирательная компания всё же выйдет за рамки хуевый ещё хуже, так что в принципе к дискуссии мы готовы!!!

Link to comment
Share on other sites

я где то предложил выбирать Юльку куда то?

Я вроде предлагаю обсуждать озвученные тезисы.

Если завтра их поддержит 10 миллионов человек то Юлька на их фоне потеряется, найдутся приемлемые менеджеры для введения изменений. И пусть она тогда хоть удавится, это ее проблема.

 

Но распальцованный укросегмент политического интернета второй день верещит шо жопу раненый или того хуже.

Мыслей ноль целых, хуй десятых. И после этого мне предлагают согласиться, что это ПОЗИЦИЯ.

 

Сразу нахуй...

Что либо обсуждать с ее подачи это подыгрывать ей на выборах. Обсуждать будем, но не в контексте ее выступлений. А отдельно.
Link to comment
Share on other sites

на какой блядь запад? Африканский?

:weep:

В природе есть хоть один педрот, кто высказался по сути звучавших вчера предложений?

Не хватало еще чтоб педроты вместо работы какую-то хуйню обсуждали.

Для этого Зеленского можно подключить. Позовите.

Link to comment
Share on other sites

О, это уже голос разума

 

Gennadiy Druzenko

НОВИЙ КУРС УКРАЇНИ?

Поки так, зі знаком запитання. Але і з надією водночас.

Всім чистоплюям-інтелектуалам перш ніж волати про неприпустимість будь-якої співпраці з ЮВТ, раджу вивчити урок перемоги Трампа на останніх виборах в США.

Оскільки ми (громадянське суспільство, експерти, інтелектуали тощо) за 4,5 років не спромоглися народити жодного нового лідера загальнонаціонального масштабу чи партію, яка має шанси потрапити до парламенту, потрібно нарешті почати тверезіше ставитись до себе, сховати показну цноту та білі рукавички і замість мріяти про «українського вашингтона» спробувати задати бодай інтелектаальні рамки для тих кандидатів в президенти, які мають реальні шанси на перемогу.

Саме такий тверезий погляд на себе і на реалії сьогодення привів мене на Форум «Новий курс». Зізнаюсь попри чимало критичних зауваг до спітчу ЮВТ, загалом захід перевершив мої очікування. Це була дійсно спроба «відкритого коду» і (поки не надто вдалої) модерації вільної дискусії тих, хто вміє задавати інтелектуальні тренди.

Підкреслю, мені не просто ніхто не пробував нав‘язати якогось дискурсу виступу — ніхто навіть не питав, що я говоритиму на панелі «Новий суспільний договір». Та й хто може змусити говорити те, що не думаєш і у що не віриш Сергей Дацюк, Юрий Романенко чи Віктор Шишкін, втім як і вашого покірного слугу...

Цікаво, що Юля стала першим з українських топ-політиків, що не залишила захід після власного (явно затягнутого) виступу, а залишилась і особисто модерувала всі три панельні дискусії. На яких чула далеко не самі компліменти.

Якщо ЮВТ вдасться наступити на горло власній пісні і дійсно запропонувати українському суспільству не готовий продукт, кулуарно написаний на Турівській групою придворних експертів, а суспільний договір відкритого коду, у створенні якого зможе взяти участь будь-хто, кому болить доля цієї країни і кому є що запропонувати/сказати, вона матиме всі шанси не тільки перемогти, а й увійти в історію.

Бо можливо у когось є час почекати ще 5 років з мріями про ідеального президента — я не певен, що цей час є не так у мене особисто, як в України в цілому.

Я бачу, що Юля поки коливається між звичною для нею роллю лідерки-вожака, яка скачить попереду зграї своїх фанатичних прихильників, і пастуха, що мудро “leads from the behind” (як казав Мандела) велику та розмаїту українську отару.

Яке начало переможе, наразі питання відкрите. Але шанс є тільки якщо пастух переможе ватажка.

P.S. Принагідно почищу переповнений френд-ліст від інфантів, які досі голосують серцем, тільки проти.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


О, это уже голос разума

 

Блин!!! Когда я в 2014 искал причины голосовать за петрушку, я находил их и то что говорил он тогда казалось мне очень разумным и вроде бы учитывая прошедшие события по другому быть не могло, но......

Link to comment
Share on other sites

Если кто-то считает тут Юлю бабушкой, пусть попробует как она кроссы по 10 км пробежать и тогда будет сразу понятно кто старикан тут, а чей биологический возраст = возрасту молодого спортсмена. Посмотрите на вашего Петю, у него диабет, он больной человек, в стране уже тупо застой, в то время как Юля молода, энергична и вынослива, и так и рвется в бой.

Link to comment
Share on other sites

Блин!!! Когда я в 2014 искал причины голосовать за петрушку, я находил их и то что говорил он тогда казалось мне очень разумным и вроде бы учитывая прошедшие события по другому быть не могло, но......

Здається, Kumpel обізвав голосом розуму оцінку події паном Gennadiy Druzenko. А не Юліни слова.

За виключенням перших 2,5 годин, в подальшому вона здебільшого лише модерувала процес і слухала думки інших людей. Druzenko відстежував перебіг з великим скепсисом і дійшов своєї думки.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

@Kumpel, да я уже писал тебе вчера, нету к ней доверия. Хотя можем поспорить и по сути, но боюсь только время даром убьём, ну не будет йуля делать того, что обещает...

Это не новый курс а будет  смена табуреток 

Link to comment
Share on other sites

Послухала-подивилася  півхвилини  відео, викладене  EURO.  (Десь  зсередини).

Театр.

Серйозні  люди,  викладаючи  серйозні  професійні  речі,  так  не  говорять.

Чергова  мильна  булька.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Послухала-подивилася  півхвилини  відео, викладене  EURO.  (Десь  зсередини).

Театр.

Серйозні  люди,  викладаючи  серйозні  професійні  речі,  так  не  говорять.

Чергова  мильна  булька.

:tu:

я теж довго не витримала... прокрутила трохи вперед і не витримала брехні...

маніпуляції і відверта брехня... :(

Link to comment
Share on other sites

Я в тобі був певний на всі 100  :gigi: !

:tu:

от,бачиш :shuffle:

ти з усіх юльків самий приємний...і сприймаєшся, як нормальною людиною, хоча ти знаєш, що  мене ніхто не переконаю голосувати за юлю... ну а про тебе відомо вже... :)

Link to comment
Share on other sites

Хто ненавидить Тимошенко, має на це повне право. Але тоді він повинен ненавидіти Порошенка в десять разів більше, бо основні тимошенківські вади (кадрова політика, наприклад, чи схильність до корупції) у Порошенка в десять разів більші за розміром.

 

А от чомусь я цього впритул не бачу. Бачу лише лизання однієї дупи, і кидання лайном у бік іншої. Щось тут не так, у цих "противсіхах" - схоже, що банально брешуть...

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Хто ненавидить Тимошенко, має на це повне право. Але тоді він повинен ненавидіти Порошенка в десять разів більше, бо основні тимошенківські вади (кадрова політика, наприклад, чи схильність до корупції) у Порошенка в десять разів більші за розміром.

 

А от чомусь я цього впритул не бачу. Бачу лише лизання однієї дупи, і кидання лайном у бік іншої. Щось тут не так, у цих "противсіхах" - схоже, банально брешуть...

Поясню,  стоячи збоку. Я  не  прихильник  Порошенка,  але  я  є  запеклим  протиюльком.

Юлька  безцеремонно  здасть  країну  Путіну.  Тут  варіантів  нема.  Це  розуміє  90%  населення.

Погано  жити  при  Порошенку?  Ясна  річ,  що  складно,  бо  крім  Пороха  маємо  ще  й  війну.

Відразу  хочеться  написати:  от  якби  цінували  Ющенка,  то  до  такого  не  докотилися  б.

А  хто  організував  травлю  Ющу - зараза  на  ім я  Юлія.  На  догоду  кому?  Пуйлу,  ясна  річ.

 

То  хто  нам  винен?  Порошенко?  Як  можна  їх  порівнювати?

Хто  винен,  що  йде  війна  і  що  маємо  те,  що  маємо?  Юлька,  ясна  річ,  аж  ніяк  не  Порошенко.

Він  лише  себе  запропонував. Його  обрали,  бо  більше  не  було  кого.  Інший  і  з  тим  би  не  впорався.

 

Поки  Юлька  живе  і  діє,  ми  приречені  на  таких,  як  Порошенко.  І  нема  на  то  ради.

Link to comment
Share on other sites

Поясню,  стоячи збоку. Я  не  прихильник  Порошенка,  але  я  є  запеклим  протиюльком.

Юлька  безцеремонно  здасть  країну  Путіну.  Тут  варіантів  нема.  Це  розуміє  90%  населення.

Погано  жити  при  Порошенку?  Ясна  річ,  що  складно,  бо  крім  Пороха  маємо  ще  й  війну.

Відразу  хочеться  написати:  от  якби  цінували  Ющенка,  то  до  такого  не  докотилися  б.

А  хто  організував  травлю  Ющу - зараза  на  ім я  Юлія.  На  догоду  кому?  Пуйлу,  ясна  річ.

 

То  хто  нам  винен?  Порошенко?  Як  можна  їх  порівнювати?

Хто  винен,  що  йде  війна  і  що  маємо  те,  що  маємо?  Юлька,  ясна  річ,  аж  ніяк  не  Порошенко.

Він  лише  себе  запропонував. Його  обрали,  бо  більше  не  було  кого.  Інший  і  з  тим  би  не  впорався.

 

Поки  Юлька  живе  і  діє,  ми  приречені  на  таких,  як  Порошенко.  І  нема  на  то  ради.

 

Боже, яка маячня...  :fp1:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Нет там никакой сути и быть не может. Тупо заговаривание зубов в цыганском стиле. На какую суть можно насчитывать от человека, который под первым номером провел в парламент кацапскую террористку Гадю, а потом когда дело вскрылось, сбежала с заседания ВР по рассмотрению ее дела. Такая вот суть.

 

 

там не только гадя

 

@Kumpel, да я уже писал тебе вчера, нету к ней доверия. Хотя можем поспорить и по сути, но боюсь только время даром убьём, ну не будет йуля делать того, что обещает...

никак не могу понять откуда берутся люди которые верят мокаке

это выше моих сил

настолько оно брехливое животное - ну разве пенсионерки по очень забитым селам еще верят

Link to comment
Share on other sites

Боже, яка маячня...  :fp1:

Маячню кажуть, коли логічних і переконливих аргументів для захисту позиції чи спростувння звинувачень немає.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...