Перейти до змісту

Сконцентрувати чверть армії нааколо Словянська і.. ВСРАТИСЬ.


ladzio

Recommended Posts

Якщо правда, що Гіркін спокійно відкочував в Краматорськ. Тут уже виправдання про мирних жителів не проходять. Тут пуста дорога. Повна професійна непригідність - ось що це.
  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Славянск разрушен,теперь надо разрушить Краматорск и добить жителей,где очень много патриотов как для донбасса...

 

От і я про те ж!!! я розумію, місто,жертви,але не розбити гігантську колону на трасі, це бля;%;: як називається? Професіоналізм?? Ціна такій "помилочці" буде іще одне зруйноване місто. За такі штуки розстрілювали. таке слово як "розвідка" в керівництві АТО чули? 

Змінено користувачем ladzio
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

От і я про те ж!!! я розумію, місто,жертви,але не розбити гігантську колону на трасі, це бля;%;: як називається? Професіоналізм?? Ціна такій "помилочці" буде іще одне зруйноване місто. За такі штуки розстрілювали.ва

 

Ось що пише Інформаційний спротив:

 

22.50 – обнаружена смешанная колонна боевиков, направлявшаяся в г. Краматорск. По колонне техники нанесено огневое поражение сводной артиллерийской группой, в результате которого колонна рассредоточилась.

 

Може передчасно істерити?

Link to comment
Share on other sites

Ось що пише Інформаційний спротив:

 

22.50 – обнаружена смешанная колонна боевиков, направлявшаяся в г. Краматорск. По колонне техники нанесено огневое поражение сводной артиллерийской группой, в результате которого колонна рассредоточилась.

 

Може передчасно істерити?

 

Та заспокойтесь, ніхто не істерить. Є такий слух, уже з дуже багатьох джерел, чому не обговорити. Я ж написав "якщо це правда". Крім-того, що таке "рассредоточилась"? Знищена,повернула назад в місто,полями добралась до Краматорська? Пальнути і я б напевно міг,але де піхота,де броня чи пальнули і усьо,відвоювались? Смердить непрофесоналізмом,сподіваюсь, я помиляюсь.

Link to comment
Share on other sites

Хочется верить что дали этим пидарастам коридор по которому они свалили. Оставлять славянск с точки зрения терорюг смысла нет, и ресурсов у них нет удерживать два города.
Link to comment
Share on other sites

Хочется верить что дали этим пидарастам коридор по которому они свалили. Оставлять славянск с точки зрения терорюг смысла нет, и ресурсов у них нет удерживать два города.

 

Хіба що. Сподіваюсь що так. Але ввечері була інформація що колону обстрілювали, так що скоріше правий я..

Link to comment
Share on other sites

Ну це якби Жуков Паульса в 43 з під Сталінграда випустив. 

Яку сторону вважають переможцем у Корсунсь-Шевченківській битваі, знаєте?

Змінено користувачем Vyacheslav
Link to comment
Share on other sites

Хочется верить что дали этим пидарастам коридор по которому они свалили. Оставлять славянск с точки зрения терорюг смысла нет, и ресурсов у них нет удерживать два города.

Краматорск

@kramatorsk_ukr

Сегодня ночью в #Краматорск со стороны Славянска по словам очевидцев

вошло около 50 ед. боевой техники террористов:танки, сау, грузовые авто

Link to comment
Share on other sites

Краматорск

@kramatorsk_ukr

Сегодня ночью в #Краматорск со стороны Славянска по словам очевидцев

вошло около 50 ед. боевой техники террористов:танки, сау, грузовые авто

 

це просто піздєц. Це має бути причиною відставки величезної кількості людей. Це жах і сором.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

От і я про те ж!!! я розумію, місто,жертви,але не розбити гігантську колону на трасі, це бля;%;: як називається? Професіоналізм?? Ціна такій "помилочці" буде іще одне зруйноване місто. За такі штуки розстрілювали. таке слово як "розвідка" в керівництві АТО чули? 

Який в дупу "професіоналізм"?

Звідки він візьметься???

Від армії лишилися лише склади озброєння, і то лише тому що нікому не були потрібні.

Армія нини лише формується.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Який в дупу "професіоналізм"?

Звідки він візьметься???

Від армії лишилися лише склади озброєння, і то лише тому що нікому не були потрібні.

Армія нини лише формується.

 

Так то воно так, я розумію,але якась мінімальна розвідка ж повинна проводитсь? це ж не одна "газель" виїхала.

Link to comment
Share on other sites

Так то воно так, я розумію,але якась мінімальна розвідка ж повинна проводитсь? це ж не одна "газель" виїхала.

Все ще буде і перемоги будуть і армія сучасна буде.

Майте трохи терпіння - не можна від першокласника вимагати знань випускника.

Першокласник же наш знання засвоює дуже швидко.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Такую масштабную передислокацию сепары явно подготавливали и наверняка согласовали с нашими. А это значит что в АТО явные предатели или полный не профессионализм. Других объяснений нет.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Такую масштабную передислокацию сепары явно подготавливали и наверняка согласовали с нашими. А это значит что в АТО явные предатели или полный не профессионализм. Других объяснений нет.

В чем предательство? Была договоренность про коридор в рашу, коридор дали они сьебывают на восток. Один из самых укрепленных городов бросили... моральный дух поддерживающих сепараторов сильно подорван, Славянск он ведь еще и как символ был.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В чем предательство? Была договоренность про коридор в рашу, коридор дали они сьебывают на восток. Один из самых укрепленных городов бросили... моральный дух поддерживающих сепараторов сильно подорван, Славянск он ведь еще и как символ был.

Та мені не в гіркіні росходиться. Нехай валять, а щоб краматорськ не став словянском 2

Link to comment
Share on other sites

Такую масштабную передислокацию сепары явно подготавливали и наверняка согласовали с нашими. А это значит что в АТО явные предатели или полный не профессионализм. Других объяснений нет.

+100500 Кто-то на очень высоком уровне получил бабла за этот уход Гиркина. :X

Link to comment
Share on other sites

писаки, перед тим як істерити хоч на карту гляньте, відстань між містами неповних 4 км, проскочити її при щільному обстрілі тим більше вночі, тим більше полями не є надзавданням. можна було звичайно виставити заслон із наших вояків, але після сотні жертв з нашої сторони при такому зіткненні скиглення критиків про некомпетентність наших командирів буде ще голоснішим.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

З точки зору військового професіоналізму - піздєц, звичайно. А от з точки зору інтересів української держави Гіркін має жити подовше і точно довше ніж керівництво ЛНР/ДНР

Link to comment
Share on other sites

З точки зору військового професіоналізму - піздєц, звичайно. А от з точки зору інтересів української держави Гіркін має жити подовше і точно довше ніж керівництво ЛНР/ДНР

Думаешь он прозреет и пойдет на Кремль? Хер там. Мы его еще увидим по ту сторону фронта и не раз!

Link to comment
Share on other sites

писаки, перед тим як істерити хоч на карту гляньте, відстань між містами неповних 4 км, проскочити її при щільному обстрілі тим більше вночі, тим більше полями не є надзавданням. можна було звичайно виставити заслон із наших вояків, але після сотні жертв з нашої сторони при такому зіткненні скиглення критиків про некомпетентність наших командирів буде ще голоснішим.

А разбомбить на марше колонну, а заминировать? А ежей противотанковых просто накидать? А засаду устроить? Да еще миллион способов было этих ебланов на тех 4 км накрыть.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...