Перейти до змісту

Порошенко - прощай Европа!


Theorist

Recommended Posts

Думаю, что к концу года ассоциация будет подписана.

За это время он попытается договориться с РФ, чтобы торговая война была минимизирована.

К концу года? Уже не на пару недель откладывается, уже до конца года...

Я стисняюсь спросить до конца какого года :(

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Підписання Угоди з ЄС могло б відбутись одразу після інавгурації - Порошенко
28.05.2014 | 20:25
 
 
 
Петро Порошенко вважає необхідним не зволікати з підписанням економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
http://images.unian.net/photos/2014_05/1400132159-5788.jpg
Порошенко назвав імовірну дату підписання Угоди з ЄС / Фото УНИАН

На його думку, таке підписання могло б відбутись одразу ж після інавгурації нового Президента України, повідомили УНІАН у прес-службі Порошенка.

Підписання та введення в дію Угоди, яка по суті є частиною плану з модернізації України, та її імплементація надали б можливість введення антикорупційних заходів та пакету реформ вже у найближчі терміни.

Народ України, який підтримав проєвропейську програму кандидата на пост Президента України Петра Порошенка, не може очікувати, тому дії влади сьогодні мають бути максимально активним, вважає майбутній Президент.

Порошенко висловив сподівання, що Європейський Союз і його лідери, які послідовно підтримували європейський вибір українських громадян і декларували готовність завершення підписання Угоди про асоціацію одразу ж після виборів Президента України, також підтримають цю позицію. 

Раніше сьогодні видання The Wall Street Journal повідомило, що нібито Порошенко попросив у розмові з головою Європейської Ради Германом ван Ромпеєм "трохи часу" на підписання Угоди

Виданню про це повідомили "дипломати", яким про це сказав представник ван Ромпея Дідьє Сіувс.

http://www.unian.ua/politics/923060-pidpisannya-ugodi-z-es-moglo-b-vidbutis-odrazu-pislya-inavguratsiji-poroshenko.html

 

Link to comment
Share on other sites

Учтите, что пидарасы из ЕС подпишут соглашение только если Украина откажется от Крыма.

Ето вам хоть понятно?

Прол, или у вас ник украли или с вами что то произошло.

Зачем вы пишете эту чушь? ЕС не ставит никаких условий по Крыму для подписания ассоциации.

Даже неприятно читать это вранье под вашим именем

Link to comment
Share on other sites

К концу года? Уже не на пару недель откладывается, уже до конца года...

Я стисняюсь спросить до конца какого года :(

 

Вы спросили - год, два, пять?

Я Вам ответила - до конца года, если непонятно, то уточняю - этого. B-)

Link to comment
Share on other sites

Підписання Угоди з ЄС могло б відбутись одразу після інавгурації - Порошенко

Петро Порошенко вважає необхідним не зволікати з підписанням економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

 

Ага, поверили журнашлюшке из пресслужбы Порошенко и не поверили мировому изданию опросившему десятки дипломатов

Змінено користувачем Theorist
Link to comment
Share on other sites

 

Підписання Угоди з ЄС могло б відбутись одразу після інавгурації - Порошенко
28.05.2014 | 20:25
 
 
 
Петро Порошенко вважає необхідним не зволікати з підписанням економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
http://images.unian.net/photos/2014_05/1400132159-5788.jpg
Порошенко назвав імовірну дату підписання Угоди з ЄС / Фото УНИАН

На його думку, таке підписання могло б відбутись одразу ж після інавгурації нового Президента України, повідомили УНІАН у прес-службі Порошенка.

Підписання та введення в дію Угоди, яка по суті є частиною плану з модернізації України, та її імплементація надали б можливість введення антикорупційних заходів та пакету реформ вже у найближчі терміни.

Народ України, який підтримав проєвропейську програму кандидата на пост Президента України Петра Порошенка, не може очікувати, тому дії влади сьогодні мають бути максимально активним, вважає майбутній Президент.

Порошенко висловив сподівання, що Європейський Союз і його лідери, які послідовно підтримували європейський вибір українських громадян і декларували готовність завершення підписання Угоди про асоціацію одразу ж після виборів Президента України, також підтримають цю позицію. 

Раніше сьогодні видання The Wall Street Journal повідомило, що нібито Порошенко попросив у розмові з головою Європейської Ради Германом ван Ромпеєм "трохи часу" на підписання Угоди

Виданню про це повідомили "дипломати", яким про це сказав представник ван Ромпея Дідьє Сіувс.

http://www.unian.ua/politics/923060-pidpisannya-ugodi-z-es-moglo-b-vidbutis-odrazu-pislya-inavguratsiji-poroshenko.html

 

 

Это,я так понимаю, для внутреннего употребеления.

 

Могло БЫ. "А щастье было так возможно, так близко.." Ага.

Так почему не будет, Пеця?

Link to comment
Share on other sites

Ага, поверили журнашлюшке из пресслужбы Порошенко и не поверили мировому изданию опросившему десятки дипломатов

Посмотрим. Я уже верить на слово политикам давно разучился.

Как и загадочным "имточникам" и "инсайдерам".

Link to comment
Share on other sites

Ага, поверили журнашлюшке из пресслужбы Порошенко и не поверили мировому изданию опросившему десятки дипломатов

ага штабу на  туровський яка в пеціного адреса? ))) яка може бути довіра? (почЬті це)

Link to comment
Share on other sites

Это,я так понимаю, для внутреннего употребеления.

 

Могло БЫ. "А щастье было так возможно, так близко.." Ага.

Так почему не будет, Пеця?

 

Поживем - увидим. Не будет ассоциации - будет майдан-3.

Link to comment
Share on other sites

Поживем - увидим. Не будет ассоциации - будет майдан-3.

порося уже сказало - майдан эо технологии, и он не позволит, чтоб они влияли на президента..

Link to comment
Share on other sites

Вот когда ты прав, тогда ты прав.

Только иногда вынимай этот тузик изо рта. :)

 

Та навіщо виймати, ви так з ентузіазмом його смокчете, що аж цікаво дивитись на процес.  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Вы спросили - год, два, пять?

Я Вам ответила - до конца года, если непонятно, то уточняю - этого. B-)

Я думаю что вы заблуждаетесь. Надеюсь что это просто действительно задержка на пару недель.

Если начнет муму жевать про надо фсе подсчитать, то до конца года на президентской табуретке не досидит.

Link to comment
Share on other sites

К концу года? Уже не на пару недель откладывается, уже до конца года...

Я стисняюсь спросить до конца какого года :(

 

Кстати, а тебе ни о чем не говорит имя "выдающегося экономиста"  Валерия Пятницкого?

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

UPD: А есть какие-нибудь действия или слова Порошенко, которые бы не смогли оправдать его выборцы?

Мы продолжаем наблюдать формирование тоталитарной секты Свидетели Рошена Седьмого Шоколадного Дня?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

пидровыч на рублевке чешет репу и мучительно пытается понять, чем он отличается от потроха и за что его выхиляли с таким треском.. :lol2:

Кстати, подумалось, Петя дает отсрочку ЕС, Виталька майдан разгоняет, дежавю :)

Link to comment
Share on other sites

да, отак і бачу - виходить хто-небудь з тих, що вони голосував за пороха, отут в гілці і лупить себе в грутть з і словами -я пітарас, я проголосував за цього пітараса. каюсь, дурень, каюсь.)

Змінено користувачем эЛКа
Link to comment
Share on other sites

UPD: А есть какие-нибудь действия или слова Порошенко, которые бы не смогли оправдать его выборцы?

Мы продолжаем наблюдать формирование тоталитарной секты Свидетели Рошена Седьмого Шоколадного Дня?

 

Мене швидше дивують критики які вже прагнуть зробити президентство провальним. Не особливо задумуючись над тим що це буде перш за все провал країни патріотами якої вони себе декларують.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...