Перейти до змісту

Пєтя - гандон


ЦеDzip

Recommended Posts

...На вопрос - где он отдыхал и отдыхал ли вообще, почему президентский борт неделю находился в Вене - президент не ответил...  https://censor.net.ua/video_news/3080117/nahojus_na_rabochem_meste_v_kieve_poroshenko_lichnym_zvonkom_jurnalistke_oproverg_sluhi_ob_otdyhe_v

Знакове для гаранта місце. Недарма запущений вперше за роки війни Сєвєродонецький АЗОТ в повному форматі, і йдуть сигнали про запуск незабаром Стиролу в окупованій Горлівці. Підхуйляцька надія і опора Ющенка, зека і Порошенка живе у Відні.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Работать министром в кабмине агента кремля зэка это все равно что быть замом у захераста ("днр") или быть министров в правительстве параши. Пеця или агент кремля или предатель и враг народа! Выбирать Пецю в президенты все равно что выбирать зэка, что народ уже сделал в 2010 и получил оккупацию Крыма и донбасса. 

Link to comment
Share on other sites

Рік Гейтс, в минулому - співробітник і бізнес-партнер колишнього менеджера передвиборної кампанії Дональда Трампа, Пола Манафорта, заявив у вівторок, 7 серпня на суді, що Манафорт після втечі президента Віктора Януковича в 2014 році працював на Петра Порошенка. Про це повідомляє NBC.

Гейтс сказав, що остання кампанія, на якій він і Манафорт працювали в Україні, була для парламентських виборів в жовтні від імені блоку опозиції.

Він також зазначив, що компанія DMP International, яка належала Манафорту і Гейтсу, в 2014 році допомогла Петру Порошенко, але її послуги не були повністю оплачені. :)

 

http://www.theinsider.ua/politics/5b69c9ba544ea/

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Такого мерзавца, который помог простым украинцам посадить себе (и не только себе) на голову двух президентов-негодяев, не грех кинуть. Петро молодец.

 

По оригиналу (NBC) новость только что на всякий случай проверил. Есть там этот эпизод. Три-четыре часа назад.

Наши отважные журнализы за единственным, кажется, исключением смелости представить читателям столь "малозначительную" (но очень уж предсказуемую) новость не набрались.

 

Апачи алкашу третьего тысячелетия, наверное, обещал тот же Манафорт.

Link to comment
Share on other sites

В Нью-Йорк Таймс - другая версия (которую, в частности, только что напечатала УП): Манафорт и Ко работали на президентских выборах на безоплатной основе, исключительно за идею.

Завтра гляну репортаж Голоса Америки: как услышали они - сделал себе закладку, только на время суда, потом удалю.

Link to comment
Share on other sites

Петро - багата людина, бо має свій бізнес. Але з 1998 він - то народний депутат, то міністр, то голова наглядової ради НБУ. Але за законом, народному депутату заборонено займатися підприємницькою діяльністю. Як і держслужбовцю. В ті часи Петро не здавав бізнес ні в які сліпі трасти. Виходить наш гетьман постійно порушував закон, одночасно займаючися бізнесом та нардепствуючи (так само як і ахметки, тарути, пінчуки, новинські,богуслаєви, мудачуки тощо). І навіть зараз, петро нібито здав рошен у сліпий траст, але про 5 канал відразу заявив, що не продасть і не віддасть. Однак медіа-бізнес - це теж бізнес. Петро продовжує відкрито порушувати закон, навіть ставши президентом?

ЩОправда, в законах не вказано, яке покарання світить порушнику. От і маємо те, що маємо.

Link to comment
Share on other sites

як вибереться?

хача ваша відповідь мені зрозуміла

але неприйнятна

 

Юлька здасть залишки країни хуйлу і скаже винні попередники

до речі - а шо вона каже про відносини з РФ зараз?

Link to comment
Share on other sites

як вибереться?

хача ваша відповідь мені зрозуміла

але неприйнятна

 

Юлька здасть залишки країни хуйлу і скаже винні попередники

до речі - а шо вона каже про відносини з РФ зараз?

Тимошенко найбільш антиросійський політик України за всі роки її незалежного існування і по висловлюванням на адресу Росії-Путіна, і по діям, що набагато важливіше.  Ну хіба що окрім Чорновола. За що і була покарана Хуйлом.  Що ти верзешь, про яку логіку у інших патякаєш, якщо не маєш її сам?

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

щаз заплачу - антиросійський діяч знайшовся

 

і вгамуйся

не знав, шо ти юльок, тепер буду

Взагалі-то краще бути ким завгодно, від бандюка до юлька, аби не бути кретином. Зрозумів? Навряд, бо.... а далі та сама проста логіка.

Link to comment
Share on other sites

Юлька здасть залишки країни хуйлу і скаже винні попередники

до речі - а шо вона каже про відносини з РФ зараз?

Она пока ничего лишнего не говорит, т.к. в противном случае ее ликвидируют до выборов. Или сделают так что выборы не состоятся, например начнутся военные действия.

Link to comment
Share on other sites

як вибереться?

хача ваша відповідь мені зрозуміла

але неприйнятна

 

Юлька здасть залишки країни хуйлу і скаже винні попередники

до речі - а шо вона каже про відносини з РФ зараз?

 

Тільки на цих підвалинах пропонується будувати відносини з коцапами.

"Я бачу Україну частиною європейської західної цивілізації. Я бачу Україну повноправним членом  ЄС і НАТО. І я робитиму все для того, щоб наблизити цей історичний момент." - Ю.Т.  http://uapolitics.com/topic/36609-novij-kurs/page-6?do=findComment&comment=1058743
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...