Перейти до змісту

Надежда Савченко


Recommended Posts

тільки не кажіть, що вас знову не попереджали - заткнуи Надюху подалі від політки  B-)

До речі тоді коли ще вона свою тупу пащеку і не відкривала...

 

Здымаю капялюш у глыбокай павазе. :tu:

Link to comment
Share on other sites

ibigdan

 

Согласно закона "О защите прав потребителя" у нас было 2 недели, что бы вернуть Савченко в Россию

 

Теперь поздно :) Она продолжает методично озвучивать тезисы Путина-Медведчука, разрушая работу, проделанную нашими дипломатами.

 


http://ic.pics.livejournal.com/ibigdan/8161099/7267848/7267848_original.png
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Блин, ну вот в этом интервью с Немцовой спрашивают у Нади про делегацию раши в ПАСЕ. Говорит, что не надо их возвращать. Ок. На "почему, ведь тогда можно с ними поговорить", отвечает - "с ними говорить не о чем, нужно говорить с народом, а это продажные люди со шкурными интересами, итд". Так почему не включить ту же логику в отношении днрлнр? Или всякие там захарченки - это не продажные, а одиннарод? Я бы еще понял, если бы в днр она планировала снимать телеобращения для обычного народа, типа "кому вы верите, мы вам не враги, это все раша ваши головы забила ватой". Но она хочет говорить именно с марионетками и ставленниками х@йла :fp1:, которые и сами понимают, что они временные и в лучшем случае им удастся сбежать в ту же рашу и прятаться где-то в тайге с тем, что успели намародерить.  

Про санкции, кстати, пока не вижу прям такого мегазрады, т.к. все же говорит, что экономические надо снимать поэтапно, при условии, если раша хоть что-то будет выполнять из минских угод (а она не будет выполнять вообще ничего + о таких условиях снятия говорят вообще все). Не знаю, правда, как она это преподнесла в ПАСЕ, не смотрел. Другое дело, что сейчас представителям Украины нужно не о снятии говорить, а о том, что раша вообще ничего за эти два года не сделала, боевые действия за последний месяц только усилились, наши люди гибнут, так шо еврогеи, сидя на своих удобных еврогейских диванах, могли бы и усилить свой дипконсерн до уровня "а давайте еще что-нибудь раше отключим".

Змінено користувачем Bender
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

http://ic.pics.livejournal.com/ibigdan/8161099/7267848/7267848_original.png

 

 

"Никаких переговоров с боевиками" - ну просто сказочный еблан этот Арманчик. А Минск это что такое? Про "выборы по украинскому законодательству" и "контроль ОБСЕ", так тут политический форум а не "В гостях у сказки". Педрильня держит народ за дебилов.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

"Никаких переговоров с боевиками" - ну просто сказочный еблан этот Арманчик. А Минск это что такое? Про "выборы по украинскому законодательству" и "контроль ОБСЕ", так тут политический форум а не "В гостях у сказки". Педрильня держит народ за дебилов.

 

Подухуленок, ты, как обычно спиздел. 

Я так понял, ты уже на танке, готовишься с ходу Донецк взять, показать чудеса военного искусства под командованием генералиссимуса Бутусова?  

Link to comment
Share on other sites

Петиция лишения звания героя, этого недорозумения

 

https://petition.president.gov.ua/petition/25543

 

Любовь толпы штука мимолетная :) Несмотря на, мягко говоря,сомнительные заявления Надежды, почему-то нет таких петиций по другим Хероям Украины, типа Кидалова, недавнего туннельного героя и прочей швали. Как-то опять ощущения, что стадо направляют в нужный загон.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Любовь толпы штука мимолетная :)Несмотря на, мягко говоря,сомнительные заявления Надежды, почему-то нет таких петиций по другим Хероям Украины, типа Кидалова, недавнего туннельного героя и прочей швали. Как-то опять ощущения, что стадо направляют в нужный загон.

 

Так и есть.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


почему-то нет таких петиций по другим Хероям Украины, типа Кидалова, недавнего туннельного героя и прочей швали

 

Були, і не одна. І загалом, і окремо...

І щодо позбавлення звань народних-заслужених всіляких підорасів.

І за відсторонення від обміну і арешт Мудачука було кілька.

Все було :D

Link to comment
Share on other sites

Свирид Опанасович

10 h · 
 

Вітаю, сердечно, друзі. Вчора в коментах було багато запитань про Надію Савченко, але я не сиджу постійно в інтернеті, пізно їх прочитав і вже не став відповідати на кожне з них окремо, бо вони в принципі одноманітні. 

[...]

Не раз казав, шо Савченко в тюрмі і Савченко на свободі – то дві різні історії. Казав, що з тюрми ми її спільно витягли, а далі саменька. В саменької, як ми бачимо, получається м’яко кажучи хреново. Але я ні слова не заберу з того, що писав, поки вона сиділа в тюрмі.

 

Навіть якби я знав, як вона поведе себе на свободі, робив би те ж саме – “тримаємо кулаки”, наших треба виручати. Завжди. У нас немає гарантії з якими заявами буде виступати на свободі Сенцов, але це не значить, що за нього тепер не треба боротися. І боротися і звільняти треба всіх: і Кольченка, і Карпюка, і Клиха і всіх кримських татар, і взагалі всіх. А на свободі нехай верзуть, що їм слина на язик принесе, лиш би були вдома.

Мені зараз зроблять закид, що різниця між ними і Савченко в тому, що вона депутат ВРУ та ПАРЄ, а вони ні. Тоді у мене запитання – а хто її туди записав? Дід Свирид? Ні, я якраз був категорично проти такого кроку і не раз критикував за це авторку “абсолютно чіткого плану звільнення Надії Савченко”. До речі, за право мати Савченко в своїх списках тоді боролися ще три партії. Нагадую просто так, бо може хтось забув. Не знаю, на що ті партії сподівалися, може дійсно щиро хотіли допомогти Наді звільнитися. А може й розраховували на якісь політичні дивіденди, біс їх тих політиків знає. Але щось мені здається, що розрахунок себе не виправдав і той же БЮТ давно вже не радий мати в своїх рядах такого проблемного депутата, як Надія. Про це, до речі, я теж не раз попереджав, що так буде.

Отут дідові зараз напишуть, що Савченко у своїх заявах говорить не все, а лише те, що вигідно Путіну, а значить вона “троянська кобила”, заслана з ФСБ, виконує інструкції Медведчука і так далі. Знаєте, при бажанні із фраз Савченко можна насмикати заголовків на всі случаї жізні, але давайте спробуємо розібратися з тими заявами спокійно і без конспірології.

Треба розуміти, що для Савченко, як учасниці Майдану і АТО, сам вигляд споруди Верховної Ради і адміністрації на Банковій на підсвідомому рівні - то скопище ворогів України. І так українську владу сприймає не одна Савченко – недовіра і ненависть до влади характерна риса українців, особливо на переломних моментах історії. Пам’ятаєте події річної давнини, коли учасник АТО жбурнув під ВРУ гранату і загинув один нацгвардієць? Тоді також верещали, що то рука ворогів, що гранату кинув тайний агент Хуйла-Медведчука і т.д, і т.п. Але притомні люди й тоді розуміли, що солдат з передової, наслухавшись “окопної правди”, що в Києві “сплошна зрада”, людина ума невеликого, але щирий патріот, приїхав у столицю боротися з ворогами. А побачивши коло ВРУ нацгвардійців запалав до них щирою ненавистю, клямка в голові запала, рука звично смикнула чеку і сталася трагедія. 

Цей приклад дуже показовий, бо ілюструє і мотиви, якими керується Савченко. Вона очевидно щиро вважає себе чи не єдиною представницею справжнього народу, якій вдалося прорватися у стіни парламенту. І веде вона себе там, як стані ворога, будучи налаштованою боронити інтереси простого люду, як вона їх розуміє і щиро готова за це померти. Вона не ототожнює себе з офіційною владою, а протиставляє себе їй. У її розумінні казати те, що говорить і офіційна влада – значить зраджувати народ. Ах, Порох сказав таке – тоді я скажу навпаки; Порох проти розмови з сепаратистами, тоді я “за”, тим паче на Донбасі страждають такі ж прості люди, як і ми; Порох якшається з Хуйлом по мінських угодах, тоді я проти мінських угод і так далі. 

Кажуть, що Надія діє за інструкціями Медведчука і тому цілеспрямовано шкодить Україні та діє на руку Хуйлу. Знаєте, я при всьому буйстві фантазії не можу собі уявити Савченко, яка діє по чиїхось інструкціях. Скоріше буде робити навпаки. Навіть гарантовано – навпаки. Тому цілком допускаю, що коли їй дають якісь офіційні позиційні матеріали, які готуються для депутатів, вона часто починає говорити прямо зворотнє до того, що там написано. Будучи впевненою, що їй підсовують щось антинародне. От і весь секрет її публічних заяв, які так будоражать нашу возбуждьонну общественность. 

Крім того, Надія ще сидячи в тюрмі напевно була твердо переконана, що великі політики захочуть її використати в своїх інтересах. І одразу зловісно готувалася посилати їх усіх на три букви, вона це вміє. Пам’ятаєте епізод з букетом квітів від Тимошенко? Тому, коли їй по доброті душевній досвідчені колеги-політики дають хороші поради, вона й це сприймає у штики, підозрюючи спробу маніпуляції собою. І часто діє всупереч цим порадам: “на зло ворогам корову продам”. Я взагалі не думаю, що в цілому світі є хоча б одна людина, кого б Надія могла послухати і довіритися. Отже не варто шукати складні пояснення там, де все просто і очевидно.

Давайте будемо реалістами і погодимося, що заяви Савченко – то її особисте горе. Бо яка реальна вага її заяв і які можуть бути конкретні наслідки її ідей? Враховуючи, що з кожним резонансним виступом політична вага Савченко стрімко зменшується і зараз стремітся к нулю. Що, Україна вийде з Мінських угод лише тому, що Савченко про це десь про це казала? Не вийде. Не вона ці питання вирішує. Та і взагалі, вона не вирішує ніяких питань. Хоча сама, можливо, так не вважає. 

Але скоро вона й сама побачить, що їй не вдається нічого суттєвого зробити. Будучи в тюрмі вона зуміла провести у ВРУ “Закон Савченко”, який негайно підписав і Порох. Бо мала достатній для цього моральний авторитет. І зараз, мабуть, думає, що рівень її політичної ваги залишився той самий. Але це не так, політика той же ринок акцій – моральний авторитет вона стрімко втрачає, політичної ваги не набуває. Тому й повторити досвід з просуванням якогось закону їй уже навряд чи вдасться. Причина – недостатній політичний вплив. Хто винуват – вона сама. Висновок: політик має берегти свій політичний капітал як зіницю ока, нарощувати його, а не тринькати понапрасну. Майбутнім політикам наука.

Чудово розумію, що людей які самозабвенно вірять у конспірологічну версію про “троянську кобилу”, я не переконаю. Але давайте подумаємо логічно – нахрена врагу, який якоби два роки готував спецагента, спалити його дотла менш, ніж за місяць? Бо те, що ми бачимо - інакше, як політичним самогубством Савченко я назвати не можу. Мені її щиро шкода - шурує по мінному полю, наступаючи на всі закладені протягом двох останніх років міни. Спецагенти так не працюють. Спецагентів внєдряють і дають можливість глибоко проникнути в структури прийняття рішень. І вже потім вони починають діяти на користь врагу. А для преси роблячи дуже правильні публічні заяви.

І кстаті, чому враги, коли писали книгу “Сильне ім’я Надія”, не написали для неї якийсь “Майн Кампф”? Натомість, ми бачимо на сторінках книги особисті спогади і особисті враження, які на політичну програму аж ніяк не тягнуть. Зміст, стиль і виклад думок у книзі не залишають сумнівів – кожно слово там писала сама Надія особисто. 

До речі, про книгу Надії, бо тут уже конспірологічна братія договорилася до того, буцімто ту книгу писав лічно дід Свирид. З чого я роблю твердий висновок, що в середовищі конспірологічної братії панує масове затменіє рассудка. 

А щоб внести і в це питання ясність розкажу як діло було насправді. Думаю, ніяких секретів не видам, та й секретів ніяких тут нема. Запевняю - Надія писала свою книгу сама, у камері, шариковою ручкою на звичайному папері. Розділи написаного виносив із СІЗО адвокат Ілля Новіков, передавав їх Вірі. Та їх сама передруковувала і зберігала у вордівських файлах. 

Логіка судового процесу вимагала, щоб книга з’явилася ще до суду – потрібен був громадський резонанс, потрібен був зовнішній тиск на те суділіще. Тому, знаючи, що дід Свирид готує до друку перший том своєї “Історії” (я про це постійно повідомляв читачам), до мене в лічку звернувся Ілля і попросив підказати Вірі, де можна швидко надрукувати книгу. Пам’ятаю чудово той вечір, бо саме їхав до смертельно хворого батька. В мене було своїх турбот... згадувати не хочу... тому я просто переговорив із видавництвом, з яким співробітничаю (а це мої давні друзі), після чого передав Вірі їхні контакти. Видавництво, розуміючи важливість питання в терміновому порядку почало готувати книгу до друку і при тому не вносило в текст жодних змін – Надія категорично наполягала, щоб її книгу не “прилизували”. Нехай книга краще буде недосконала, ніж фальшива. 

Оце вічне бажання Надії – бути справжньою, без прикрас – мабуть найхарактерніша її риса. І впертість. Мені розповідали у видавництві, що коли літкоректор десь прибрав якесь нецензурне слово, то Надія погодилася з правкою. Але на тій же сторінці дописала ще п’ять таких слів. Після чого ні у кого ніякого бажання покращувати книгу більше не було.

Але надрукувати книгу до суду все-одно не встигали, тому мене попросили оперативно публікувати окремі розділи в своєму блозі. І лише на тому етапі я вперше побачив текст книги. Звичайно, я негайно відгукнувся на це прохання, почав публікувати, і ні секунди про це не шкодую. Нагадую, що йшла битва за визволення нашої громадянки від Хуйла.

І я ні секунди не соромлюся тої радості, яку відчував (і не я один) 25 травня. В мене була і залишається тверда впевненість, що звільнивши Савченко ми досягли великого успіху, процес пішов і поступово будуть звільнені усі полонені. І до того, до речі, йде. А ще я відчував тоді полегшення: Савченко на свободі і тепер, що би вона не робила, відповідатиме за себе нарешті сама. Ото нехай і відповідає, не маленька.

Задавайте питання їй. Вона – народний депутат. Від партії, якій я особисто ніколи не симпатизував і ніколи за неї не голосував. Не подобаються її відповіді – домагайтеся складення Савченко депутатських повноважень. Які проблеми? До речі, я не здивуюся, якщо скоро почнуться збори підписів за її відкликання. І це задача значно простіша, ніж вицарапати полонену з російської буцегарні. Тим паче БЮТ вже має досвід, коли один з депутатів, Дмитро Шлемко, здається, рік тому добровільно склав повноваження. Ото радості буде в багатьох, як Савченко виженуть із ВРУ – фейсбук верещатиме від захвату і щастя, радісно підстрибуючи та постячи креативи. І як завжди не задумуючись, а хто ж там прийде в паламент замість Савченко. Хто там далі в них у списку?  ☺ До речі, не знаю і не дуже цікавлюся. Але здогадуюся, що теж далеко не шедевр.

І тут у всій своїй безжальній реалістичності перед нами постає питання – а де альтернатива теперішнім політикам? Я особисто поки що не бачу тої політичної сили, за яку віддам свій голос на наступних виборах. До яких, до речі, залишилося якихось три роки. За кого голосувать будем, громадяни?

Тому невтомно і вкотре закликаю – самоорганізовуйтесь. Зараз у нас унікальна ситуація, коли можна швидко організувати потужну політичну силу: в українському суспільстві величезний запит на свіжі і незаплямовані політичні сили. Я не вірю, що в цілій Україні не знайдеться трьох-чотирьох сотень розумних і чесних професіоналів. Які без крику й епатажу займуться так необхідною нашій країні роботою. Але вони – оті розумні, чесні і порядні - сидять собі, займаться своїми справами і думають “а ну його к лихій годині оту політику”. Бо дійсно, нащо ж іти в той гадюшник, де за кожне не так сказане слово тебе обіллють брудом і ненавистю, ще й на все життя почеплять ярлик “зрадник”?

Дивіться – тут діда, звичайного блогера, який не політик, не дипломат, не депутат (хотя ходять разні фейкові інсинуації) – готові розірвати лише тому, що я не погоджуюся бачити у Надії Савченко агента Москви. А бачу в ній щиру, чесну, відверту, хоч і абсолютно не готову до політики людину. Чи є в неї внутрішній ресурс швидко змінитися і стати реальним політиком – я не знаю. Але щиро бажаю їй добра. Однак для цього їй потрібно самій дуже ретально над собою працювати. І не лише їй, до речі. Хочеш змінити країну – починай із себе.

Здогадуюся, що цей пост викличе бурлєніє і на мене полетять звинувачення з усіх боків, але я, друзі, не беру участі у наших внутрішніх баталіях. В мене на це немає ні часу, ні бажання. У нас усіх є один ворог і ім’я йому Хуйло. От із тою падлою я сражатимуся поки воно не сконає. 

При тому, вибачте діда великодушно, але я не маю схильності бачити всюди зраду. Можливо я надто наївний добряк, але я не буду займатися “мочіловом” своїх. Хто зі мною не згоден – прошу відписуйтеся, щоб не псувати нікому нерви. Є багато активних блогерів, які зранку й до ночі, а часом і вночі натхненно постять чергові порції “зрад”, ото читайте їх. Там інформація часто з’являється навіть оперативніше, ніж у ВГТРК і Лайфньюз. Але я все ж таки щиро співчуваю дружинам тих “зрадофілів”. Ото ревниві і подозрітєльні у вас мають бути чоловіки. Наверно ж і смски у ваших телефонах нишком почитують

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нардеп-героиня

Про "нельзя давать Украине оружие", "отмену судейской реформы" и прочие политические достижения одной одиозной фигуры.

Открою вам страшную тайну: я с большой настороженностью относился к героизации нашей летчицы, попавшей в плен к российским оккупантам.

Нет, сначала меня это возмутило. Я испытывал подлинное негодование и ненависть к агрессору. Человек защищает свою страну на своей же территории, а её тайком вывозят в сопределье и смеют судить. После чего меня накрыла волна искреннего восхищения, ну а как же: стойкость, смелость, горящий взор. Став символом нашего сопротивления, нардеп посылала всю эту гнойную систему политического судилища на три буквы. Факи судье, опять же. Одно слово — героиня.

Однако ко второму году этого перфоманса меня начали терзать смутные, неоформленные подозрения.

Тоталитарная страна, где суд — это формальная процессуальность, так на камеру судит офицера чужой страны? А эти блистательные адвокаты? А эта украинская символика, щедро разрешаемая подсудимой? А десятки других украинцев, которых осудили за закрытыми дверями и по щелчку пальцев вкинули в чеченские казематы?

Тогда я начал сторожко гнать от себя ощущение, что Савченко нам впаривают.

Что вся эта телевизионщина вокруг неё суть не более, чем рекламная кампания нового медийного продукта.

Ну ведь не может такого быть!

Она же герой! Голодает, опять же.

Та ну, какая-то вшивая конспирология, выдыхай, Матюшин, выдыхай.

Однако градус накала в нашем социуме повышался. И процесс этот имел внешний управляемый генезис. Хэштэги фрисавченко, аватары и призывы к Порошенко в соцсетях. Автопиар человека-сестры. Членство в партии, глава которой известен давними связями с одним альфа-стерхом. Наезды на действующую украинскую власть, дескать, ниц не делает для освобождения национального символа.

Все это подсознательно складывалось в нехороший паззл. Но я опасался высказываться на этот счет, потому что боялся, что я ошибаюсь. Ведь незадолго до своего освобождения Надежда кремля стала очень резонансной темой.

Зато теперь её пьедестал оказался смазан маслом кремлевской консервы, и наш нардеп с него моментально соскользнул.

По совокупности месседжей, которые СС (Синеор Савченко) выдала в окружающий мир за последние три недели, можно сделать два вывода:

1. Её биологические родители, на самом деле, это — Ирма Крат и Эрнест Макаренко. Случка происходила в тайных лабораториях в верховьях Енисея, в попытках вывести антиинтеллектуальную породу человека.

2. Используя горящий темперамент в сочетании с нешироким кругозором, ФСБ запрограммировала нам нехилого трояна, оставив лазейки для внешнего управления.

Остается уповать только на ментальный фаервол, данный украинцам самой природой.

http://coolyanews.info/nardep-geroinya.html?var_mode=calcul

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

[i]«Если кто-то крякает как Медведчук, повторяет тезисы Медведчука, то это и есть Медведчук, точнее говоря, проявление его политической линии»,- пишет в фейсбуке политолог Юрий Романенко.

«Савченко не для того раскручивали со стороны России, чтобы она вела проукраинскую политику. А поскольку ее раскручивали с момента, когда слили видео с допросом, то удивительно, что мало кто задавался вопросом зачем русские сделали так много для становления украинского героя. Они же не дураки? Далеко не дураки, а это значит, что у них был мотив и выгода. И если мы видим, что Савченко говорит то, что выгодно России, то мы и видим реализацию такого мотива и выгоды. Это не глупость, а именно реализация мотивов России, учитывая как Савченко системно повторяет тезисы несмотря на нарастающий вал критики. Она могла бы остановиться и сказать: "Ой, я такая неопытная и тупо не разобралась". Но она день за днем произносит одни и те же "странные тезисы".

Поэтому нужно перестать удивляться тому, что говорит Савченко, а просто признать ее тем, кем она является де-факто- "троянским конем", которого вольно или невольно используют для того, чтобы принудить Украину к капитуляции.
Савченко юзают для того, чтобы реализовать Минск-2. Это ее единственная функция. Я писал полгода назад, что ее могут использовать как генератор хаоса, но судя с какой скоростью ее кинули на амбразуры Минска-2, не обращая внимания на то, как сливается уровень доверия к ней, кураторы этим не заморачиваются. Нужно, чтобы пипл слопал договорняк, а героиня которая озвучивает его пункты тут очень к месту. А то, что ее потом выкинут кураторов особо не волнует.

Отсюда Савченко нужно усилиями общественности слить как можно быстрее. Этим мы сделаем неоценимую услугу Украине и самим себе»,- резюмирует эксперт.[/i]

http://glavnoe.ua/news/n275258

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Опубликованы доказательства связи Савченко с ДНР и ЛНР

Советник министра внутренних дел Украины Антон Геращенко утверждает, что нашел доказательства связи украинской военнослужащей Надежды Савченко с ДНР и ЛНР.

«Почему Надежда Савченко делает иногда очень странные заявления. Ответ на это на этот вопрос похоже найден волонтерами проекта «Миротворец». Оказалось, что Надежда Савченко, находясь в заключении, вела переписку с представителями террористических организаций ЛНР/ДНР», - написал Геращенко в Facebook.

«Так, в октябре 2014 года она написала письмо российской террористке Марии Коляде.

Это выяснилось во время анализа вскрытого волонтерами проекта «Миротворец» почтового ящика российской террористки Марии Коледы», - утверждает он.

«Этот факт говорит о том, что доведенная до отчаяния Надежда Савченко искала любой вариант вырваться из российских застенков. И ее можно в этом понять. Возможно, недавние странные заявления Надежды Савченко о необходимости прямых переговоров с лидерами террористических организаций Захарченко и Плотницким, взбудоражившие общественность, были обусловлены тем, что Надежда писала аналогичные письма и им?», - заявил Геращенко.

После ряда этих и других заявлений президенту Украины Петру Порошенко предложили отнять у Савченко звание Героя Украины.

Link to comment
Share on other sites

 

Dancing Homer @ItechVK 1 ч.

В комментах у Вьеры Савченко Надью уже свравнивают с Нельсоном Манделой. Ну, то что она ещё та мандела, я, пожалуй, соглашусь

 

 

Link to comment
Share on other sites

Опубликованы доказательства связи Савченко с ДНР и ЛНР

 

Это выяснилось во время анализа вскрытого волонтерами проекта «Миротворец» почтового ящика российской террористки Марии Коледы», - утверждает он.

 

 

1. Андон вскрыл электронную почту и обнаружил в ней рукописное письмо,

 

2. опубликованное в открытой печати 15 месяцев назад:

http://www.novayagazeta.ru/society/67536.html

Выпуск № 23 от 6 марта 2015
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


опубликованное в открытой печати 15 месяцев назад: http://www.novayagaz...iety/67536.html
а, значит литы таки пересылались и это весь текст равно как и ответ террористки

 

Я отправляю ей отдельной фотографией каждую страницу письма Надежды Савченко. Текст размыт, но это лучше, чем ничего. Маша обещает как можно скорее на него ответить… Вечером, после боевого выхода.

 

Link to comment
Share on other sites

 

1. Андон вскрыл электронную почту и обнаружил в ней рукописное письмо

Антон ссылался на пост Катерины Яресько, а там говорится, что нашли снимки рукописных писем, которые эта коляда отправляла днровцу ретинскому. И по ссылке их чуть больше, чем в статье 15-месячной давности.

Link to comment
Share on other sites

Так, я перечитал все, что выложено по ссылке. Это скрины одного длинного письма + в альбоме также есть два скрина с напечатанным ответом от уже освобожденной на то время коледы (ответ полон ваты головного мозга, что ожидаемо). Зачем Надя это писала - хз. Может, ее задели слова коледы про то, что Надя не достойна обмена на нее, может увидела что-то общее (обе - воюющие женщины, в прошлом журналисты по образованию итд) и решила достучаться, чтобы попробовать объяснить нашу ситуацию и убедить не воевать, может она вообще это писала от скуки и чтоб с ума не сойти. Кстати, позиция Нади на то время не отличаются от нынешних высказываний (добнасская вата с нами один народ, раше не стоило вмешиваться, мы бы и сами все решили, воевать не нужно). Блин, Надя, если бы раша не вмешивалась, то и решать ни с кем ничего не пришлось бы.

В любом случае у Антона передергивание. Типа раз писала коляде, значит писала и захарченкам/плотницким, ага. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так, я перечитал все, что выложено по ссылке. Это скрины одного длинного письма + в альбоме также есть два скрина с напечатанным ответом от уже освобожденной на то время коледы (ответ полон ваты головного мозга, что ожидаемо). Зачем Надя это писала - хз. Может, ее задели слова коледы про то, что Надя не достойна обмена на нее, может увидела что-то общее (обе - воюющие женщины, в прошлом журналисты по образованию итд) и решила достучаться, чтобы попробовать объяснить нашу ситуацию и убедить не воевать, может она вообще это писала от скуки и чтоб с ума не сойти. Кстати, позиция Нади на то время не отличаются от нынешних высказываний (добнасская вата с нами один народ, раше не стоило вмешиваться, мы бы и сами все решили, воевать не нужно). Блин, Надя, если бы раша не вмешивалась, то и решать ни с кем ничего не пришлось бы.

В любом случае у Антона передергивание. Типа раз писала коляде, значит писала и захарченкам/плотницким, ага. 

 

Выделил главное.

Она не изменилась, и весь вой быдла про подхуйловско-медведчуковскую позицию и завербованность ФСБ остается воем быдла.

А Савченко - прямолинейная и упрямая, часто неудобная для окружающих, часто неправая - но искренняя, даже в своих заблуждениях. И вылитых на нее быдлом мерзостей не заслуживает.

Не воздвигали бы бездумно пьедестал - не пришлось бы теперь театрально биться в истерике.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

уже нет

 

А Евро местные постояльцы просто выжили своим хамством. Сомневаюсь, что у адекватного человека (а он явно адекватный) могут быть кумиры.

Похоже, аналогичная ситуация с wtf.

Жаль. Без них форум стал беднее. И глупее.

Link to comment
Share on other sites

Выделил главное.

Она не изменилась, и весь вой быдла про подхуйловско-медведчуковскую позицию и завербованность ФСБ остается воем быдла.

А Савченко - прямолинейная и упрямая, часто неудобная для окружающих, часто неправая - но искренняя, даже в своих заблуждениях. И вылитых на нее быдлом мерзостей не заслуживает.

Не воздвигали бы бездумно пьедестал - не пришлось бы теперь театрально биться в истерике.

 

один моментом записывает оппонентов в вышивату и/или "хуйловцев". другой - в быдло.

чем ты от папуа принципиально отличаешься? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...